ده راه برای صرفه جویی در هزینه بازسازی آشپزخانه

ده راه برای صرفه جویی در هزینه بازسازی آشپزخانه

هزینه بازسازی آشپزخانه را چگونه کاهش دهیم؟

بازسازی آشپزخانه به راحتی می تواند بودجه شما را به طرز قابل توجهی کاهش دهد، برای هزینه بازسازی آشپزخانه این نکات را دنبال کنید تا در بازسازی آشپزخانه خود صرفه جویی کنید!

چرا می گوییم قبل از شروع بازسازی آشپزخانه خود، حتما تحقیق کنید و برنامه ریزی دقیقی برای هزینه بازسازی آشپزخانه داشته باشید؟ بازسازی آشپزخانه یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های نوسازی برای صاحبان خانه است، اما می‌تواند به سرعت به گران‌ترین پروژه تبدیل شود.  هزینه بازسازی آشپزخانه بسته به اندازه، کیفیت مواد و محدوده کار برای هر پروژه به طور چشمگیری متغیر است. با این حال، پروژه هایی که برای تمرکز بر روی آنها انتخاب می کنید می توانند به حفظ هزینه ها در بودجه شما کمک کنند. در اینجا چند راه برای صرفه جویی در هزینه بازسازی آشپزخانه آورده شده است.

 • بودجه و برنامه دقیق هزینه بازسازی آشپزخانه
 • دکوراسیون، مبلمان و سخت افزار را ارتقا دهید
 • وسایل روشنایی را عوض کنید
 • لوازم خود را به روز کنید
 • در اطراف خانه خرید کنید.
 • در مورد جایی که ولخرجی می کنید استراتژیک باشید.
 • از بازسازی مقطعی خودداری کنید.
 • از چیدمان آشپزخانه موجود خود استفاده کنید.
 • از متخصص برای کاهش هزینه بازسازی آشپزخانه استفاده کنید

 

برای هزینه بازسازی آشپزخانه بودجه و برنامه دقیق داشته باشید

بدون برنامه ریزی دقیق برای بازسازی آشپزخانه، گذر از بودجه آسان است. ماندن در بودجه یکی از سه چالش اصلی بازسازی و نوسازی است که صاحبان خانه با آن روبرو هستند. جون شی، رئیس استودیوی داخلی شی در ایستگاه فیرفکس، ویرجینیا، توضیح می‌دهد: «نوسازی 75 درصد برنامه‌ریزی با 25 درصد اجرا است. «اگر از قبل برنامه‌ریزی خوبی داشته باشید و طراحی خوبی داشته باشید بهتر می‌توانید هزینه را کنترل کنید.» همچنین مهم است که در مورد زمان‌بندی تخمینی سؤال کنید. آن کولبی، ویراستار Houzz، توصیه می‌کند: «در این زمان، زمانی که متخصصان بازسازی و طراحی خانه به‌ویژه مشغول هستند، مهم است که در مورد جدول‌های زمانی بپرسید و مطابقت دهید. کسب‌وکارها در بخش ساخت‌وساز ۱۱.۷ هفته زمان انتظار داشتند تا بتوانند پروژه‌ای را آغاز کنند.

هزینه بازسازی آشپزخانه رازهای بازسازی خانه بازسازی ملک

قبل از اینکه شروع به بررسی میزهای جدید یا کاشی کاری کنید، باید کمی تحقیق کنید و برنامه ریزی کنید. شی می‌گوید: «احتمالاً مهم‌ترین چیز انجام تحقیق و تعریف محدوده کار است. هنگامی که به دنبال یک پیمانکار هستید، قیمت نباید تنها عامل تعیین کننده باشد. اگر هدفی را تعیین کرده اید، می توانید آن را به سه پیمانکار واگذار کنید. شی می‌گوید: اگر این کار را نکنید (هدفی تعیین کنید)، سه پاسخ متفاوت در مورد هزینه‌های بازسازی خود دریافت خواهید کرد. “با ایجاد فرضیات از ابتدا، قیمت واقعی تری برای نیروی کار دریافت می کنید.”

 

دکوراسیون، مبلمان و سخت افزار را ارتقا دهید

بازسازی آشپزخانه همیشه نباید یک بازسازی اساسی باشد. کولبی توضیح می‌دهد: «یکی از راه‌هایی که می‌بینیم مردم جان تازه‌ای به آشپزخانه‌شان می‌بخشند، ارتقای دکوراسیون و مبلمان آشپزخانه است. صندلی‌های بار، هنر دیوار و کابینت‌ آشپزخانه می‌توانند به آشپزخانه شما حس تازه‌ای بدهند.»

 

 روشنایی را تغییر دهید

کمبود نور طبیعی، نوع اشتباه نور مصنوعی یا نورپردازی در مکان نامناسب می تواند خیلی سریع مشکل ساز شود. یک آشپزخانه با نور کافی یک امر ضروری است و تعویض وسایل روشنایی یک راه حل آسان و مقرون به صرفه است.

 

لوازم خانگی خود را به روز کنید

کولبی می‌گوید: «به‌روزرسانی‌های لوازم خانگی در طول بازسازی آشپزخانه بسیار رایج است. تحقیقات Houzz نشان می‌دهد که بیش از نیمی از صاحبان خانه‌ها همه لوازم خود را در طول بازسازی آشپزخانه تعویض می‌کنند و یک سوم دیگر برخی از لوازم خانگی را جایگزین می‌کنند. اگر به دنبال صرفه جویی در لوازم خانگی در بازسازی آشپزخانه هستید، شیا به صاحبان خانه توصیه می کند آنها را به صورت بسته ای خریداری کنند. شما می توانید اجاق گاز، یخچال و ماشین ظرفشویی خود را – که معمولاً دو یا سه دستگاه است – از یک فروشنده خریداری کنید. اگر این کار را انجام دهید، تخفیف های بسیار قابل توجهی وجود دارد که می توانید به آنها دست پیدا کنید.

 

خرید در اطراف خانه

هنگامی که به دنبال کاشی، میز و سایر مواد برای بازسازی آشپزخانه خود هستید، خرید در اطراف می تواند به شما کمک کند تا بهترین هزینه را به دست آورید. از خرید کاشی در اطراف نترسید.

 

در مورد جایی که ولخرجی می کنید استراتژیک باشید

حتی خریدهای کوچک نیز به سرعت جمع می شوند، اما این بدان معنا نیست که نباید ولخرجی کنید. صاحبان خانه باید در مورد محل خرج کردن پول خود استراتژیک باشند. یکی دیگر از مکان‌های عالی برای صرفه‌جویی در صورتی است که می‌دانید در حال انجام طراحی مجدد آشپزخانه هستید و می‌خواهید یک پس‌چپ واقعاً جذاب داشته باشید. این را می توان برای اکثر مواد در بازسازی آشپزخانه شما اعمال کرد، اما شما باید استراتژیک باشید. هر تصمیم کوچک می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی شود.

 

از بازسازی تکه ای و مقطعی خودداری کنید

صاحبان خانه می توانند با انجام یکباره بازسازی کل آشپزخانه خود به جای انجام پروژه بازسازی منزل توسط پروژه در مدت زمان طولانی، پول بیشتری پس انداز کنند. شی خاطرنشان می کند: «اگر بازسازی خود را به صورت جزئی انجام دهید، هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت و بهترین نتیجه را نخواهید گرفت. بهتر است پول خود را پس انداز کنید تا بتوانید همه این کارها را یکجا انجام دهید. شما می توانید دلاری را که دارید به حداکثر برسانید زیرا پول خود را برای انجام مجدد کاری که قبلا انجام داده اید خرج نمی کنید.

 

از چیدمان آشپزخانه موجود خود استفاده کنید

سعی کنید تا حد امکان از چیدمان فعلی آشپزخانه خود برای صرفه جویی بیشتر در هزینه نگهداری کنید. تغییر چشمگیر چیدمان می تواند به سرعت بودجه بازسازی آشپزخانه شما را افزایش دهد. به عنوان مثال، جابجایی لوله کشی سینک، ماشین ظرفشویی یا یخچال نیاز به کار گسترده ای از متخصصان دارای مجوز دارد. برای بازسازی کلی آشپزخانه، باید بودجه زیر را در نظر بگیرید:

 • کار مورد نیاز برای برداشتن دیوارها
 • لوله کشی، لوله و اتصالات جدید.
 • سیم کشی مجدد برق برای لوازم خانگی و روشنایی.

 

شرکت بازسازی استخدام کنید!

هزینه بازسازی آشپزخانه هزینه بازسازی یا نوسازی

رویکرد خودتان انجام دهید همیشه در دراز مدت شما را نجات نمی دهد. کولبی می‌گوید: «یک تصور اشتباه رایج این است که پروژه‌های DIY در زمان و هزینه صرفه‌جویی می‌کنند، اما در بسیاری از موارد، یک حرفه‌ای می‌تواند کار را در زمان کمتری تکمیل کند و به تخفیف‌هایی برای محصولات و مواد دسترسی داشته باشد که هزینه‌های آنها را جبران می‌کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.