کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه

کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه

با کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه، جادو کنید!

برای بازسازی آشپزخانه‌های ایرانی کوچک و بزرگ که چیدمان در آن‌ها مهم‌ترین فاکتور است، مهم‌ترین و اولین انتخاب هر فردی قطعا انتخاب مدل کابینت‌‌‌ می‌‌باشد. از آن‌جایی که کابینت هایگلاس به دلیل براق بودنش در خانه‌‌‌های ایرانی محبوب است، بسیاری این مدل را انتخاب‌‌‌ می‌‌کنند. در این نوشته کوشیده‌ایم که از کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه صحبت کنیم، متریال‌های رایج را معرفی کرده و قیمتش را بررسی کنیم. در صورتی که پس از مطالعه‌ی این نوشته سوالی داشتید یا دوست داشتید که درمورد طراحی کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه، اطلاعات بیشتری کسب کنید، از مشاوره‌ی رایگان ما استفاده کنید!

 

اگر می‌خواهید جزئیات کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه را بدانید، این نوشته‌ها را بخوانید!

 

 

راهنمای کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه

کابینت‌‌‌ها یکی از ابزارهای اساسی و مهم آشپزخانه هستند. رنگ و طرح کابینت‌ها، اثر بسیار چشم‌گیری بر ظاهر و دکوراسیون آشپزخانه دارد. پرسش‌های مشتریان از گریت کابینت درمورد کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه بیش از هر کابینت دیگری‌ست چرا که هایگلاس ترک از جمله متداول‌ترین و پرطرفدارترین مدل‌‌‌ها و متریال‌‌‌های کابینت‌‌‌ می‌‌باشد. این کابینت‌‌‌ها بعد از کابینت‌‌‌های چوبی و روکش چوب و همچنین کابینت ممبران، جزو مهم‌ترین و رایج‌ترین مدل‌‌‌هایی هستند که برای بازسازی آشپزخانه مورد استفاده قرار‌‌‌ می‌‌گیرند.

کارگاه کابینت هایگلاس ایرانی

قیمت کابینت‌‌‌های هایگلاس تا حدود زیادی بر اساس جنس و متریال‌‌‌های به کار رفته در ورقه‌‌‌های هایگلاس مشخص‌‌‌ می‌‌شود. متداول‌ترین جنس ورقه‌‌‌های کابینت‌‌‌های هایگلاس، کابینت هایگلاس ترک و ایرانی‌‌‌ می‌‌باشند. کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه پرطرفدارترین نوع آن است اما لزوما پرفروش‌ترین نیست، چرا که روکش‌های ترک وارداتی بعضا قیمت زیادی دارند.

قیمت تمام شده کابینت هایگلاس ترک

دانستن و اطلاع از تفاوت‌‌‌های ورقه‌‌‌های کابینت هایگلاس ترک و ایرانی، همیشه از دغدغه‌‌‌های خریدارانی است که در نظر دارند از کابینت هایگلاس ترک و ایرانی در مکان و جاهای مختلفی استفاده کنند. این موضوع در محاسبه‌ی قیمت تمام شده کابینت هایگلاس ترک حیاتی‌ست که بدانید روکش کابینت هایگلاس شما ترک است یا ایرانی؟ فرامید است یا روکش پلی گلاس را ترجیح می‌دهید؟ همه‌ی این موارد را به اضافه‌ی نکات مهم کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه می‌توانید در مشاوره‌ی رایگان ما بپرسید!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kitchen 01 01 austral blanco calma polish 1

مغزی کابینت‌های به کار رفته برای کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه در اکثر مواقع از جنس ام دی اف‌‌‌ می‌‌باشد. بر روی این مغزی نیز روکشی از جنس پلکسی گلس استفاده‌‌‌ می‌‌شود. روکش پلکسی گلس بر پایه پلاستیک‌‌‌ می‌‌باشد بنابراین مقاوت خوبی از خود نشان‌‌‌ می‌‌دهد. البته از روکش پلکسی گلس تنها بر روی یکی از رویه استفاده‌‌‌ می‌‌شود و سطح دیگر را از روکش ارزان‌تری‌‌‌ می‌‌سازند. این موضوع صرفه‌ی اقتصادی کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه را بیشتر و احتمال انتخابش را بالا می‌برد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | OzGrind achitect design polished cement hom kitchen 1

با توجه به به‌کارگیری مغزی از جنس ام دی اف، باید اشاره کرد که خاصیت‌‌‌های ام دی اف را نیز در ورقه‌‌‌های هایگلاس‌‌‌ می‌‌توان در نظر گرفت. برای مثال با توجه به نفوذ پذیری ام دی اف به آب، باید از روکش‌‌‌ها مناسبی برای آب بندی هایگلاس استفاده کرد تا از نفوذ آب و ایجاد آسیب جلوگیری کرد. روکش‌‌‌های پلکسی گلس، از جمله روکش‌‌‌های براق و شفافی هستند که به تنهایی زیبایی چشم نوازی به کابینت‌‌‌ می‌‌دهد. از سوی دیگر این روکش به ورقه‌‌‌های هایگلاس استحکام و مقاومت زیادی را‌‌‌ می‌‌بخشد. و همچنین از نفوذ آب جلوگیری‌‌‌ می‌‌کند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Emily Henderson Updated Kitchen Trends 2018 Two Material Countertop 9 1

از نظر فروشندگان، ورق‌‌‌های ترک ازرشمندتر و بهتر از ورق‌‌‌های ایرانی هستند. ورق کابینت‌‌‌های هایگلاس ایرانی با این که تنوع رنگی بسیار بالایی دارند اما ممکن است از نظر کدهای رنگی کمی متفاوت باشند که این مورد برای فروشندگان بسیار حائز اهمیت‌‌‌ می‌‌باشد. بنابراین با استفاده از ورق‌‌‌های هایگلاس ترک، این اطمینان را که دارند که جنس مشتری پسند و منطبق با کد رنگی به دستشان‌‌‌ می‌‌رسد اما در مقابل درباره کابینت‌‌‌های ایرانی این ریسک وجود دارد که تطابق رنگی بین محصول و کد نباشد.

 

برای لمس کیفیت کابینت هایگلاس ترک در بازسازی آشپزخانه، به نوشته‌ی کابینت هایگلاس ترک، فراتر از کیفیت! مراجعه کنید!

 

کابینت هایگلاس ترک را چگونه و با چه دستگاهی می‌سازند؟

این دستگاه‌‌‌ها عمدتا وارداتی هستند و بنابراین دسترسی به این دستگاه‌‌‌ها سخت است. فارغ از ایرانی و یا ترک بودن این کابینت، کیفیت بسیار خوب و ظاهر چشم نواز و زیبایی دارد. همچنین دوام و مقاومت بسیار بالایی دارد و در ضمن تنوع و رنگ و طرح فراوانی را دارا‌‌‌ می‌‌باشد. هزینه این کابینت نیز با توجه به ویژگی‌‌‌هایی که دارا‌‌‌ می‌‌باشد، بسیار مطلوب و حتی کمتر از کابینت‌‌‌های چوب و کابینت ممبران‌‌‌ می‌‌باشد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Textured lamination scaled 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.