درک نحوه بازسازی کابینت

درک نحوه بازسازی کابینت

بررسی نحوه بازسازی کابینت به صورت تخصصی

هدف اصلی در هنگام بازسازی آشپزخانه (گاهی اوقات تنها هدف) فقط تغییر ظاهر کابینت هاست و به همین دلیل درک نحوه بازسازی کابینت آشپزخانه مهم است. غافلگیرکننده است، کابینت هایی که در غیر این صورت از نظر ساختار مناسب هستند، تخریب و تعویض می شوند، به این دلیل که صاحب خانه از ظاهر آنها خسته شده است. این شبیه خلاص شدن از شر یک ماشین کاملا خوب است فقط به این دلیل که رنگ آن را دوست ندارید. با این وجود، در بسیاری از شرایط، با روشی که تحت عنوان تغییر شکل (refacing) شناخته می شود و ما به آن نحوه بازسازی کابینت می گوییم، که بیشتر مزایای تعویض کابینت را دارد، اما با کسری از هزینه، می توانید ظاهر آشپزخانه خود را به طرز چشمگیری تغییر دهید.

تغییر کابینت یا بازسازی کابینت چیست؟

تغییر شکل کابینت اساساً جایگزینی “پوست” کابینت است. برداشتن درها و جبهه های کشو و استفاده از روکش جدید روی سطح موجود بدنه (“لاشه”) کابینت ها. سخت افزار – لولاها ، دستگیره ها و کشوها معمولاً در هنگام تغییر شکل مجدد نیز تعویض می شوند.

Refacing یا نحوه بازسازی کابینت چگونه کار می کند؟

بسیاری از شرکت ها در انجام تغییر شکل کابینت تخصص دارند. یک DIY ماهر و صبور همچنین می تواند با خرید یک کیت روکش حاوی روکش های چوبی و مواد کاربردی، سپس درب های کابینت سفارش ویژه و جلوهای کشو ، تغییر شکل کابینت را انجام دهد. در هر صورت ، روند به همان ترتیب انجام می شود:

 • درب کابینت برداشته می شود. کشوها برداشته شده و جبهه های آنها برداشته می شود (بقیه جعبه های کشوها دست نخورده باقی می مانند).
 • قسمتهای جلوی جعبه های کابینت یا با روکش چوب طبیعی یا RTF (Rigid Thermofoil)، محصولی با پایه ملامین پوشانده شده است.
 • قسمت های کابینت با روکش چوب یا لمینت پوست می شوند.
 • در صورت لزوم لولاهای جدید در اضافه می شود. لولا در شرایط خوب نیز می تواند مورد استفاده مجدد قرار گیرد.
 • درهای جدید و جبهه های کشو نصب شده است.
 • دستگیره های جدید، کشوهای کشو و انواع دیگر وسایل معمولاً نصب می شوند. سخت افزار موجود همچنین در صورت داشتن فرم مناسب می تواند مورد استفاده مجدد قرار گیرد.
 • لوازم جانبی اختیاری، مانند قالب تاج، پانل های شیشه، روشنایی یا لوازم ذخیره سازی نصب شده اند.

برای انجام این سرویس بسته به اندازه آشپزخانه شما برای انجام این سرویس معمولاً به دو تا چهار روز نیاز به یک طرفدار کابینت سازی دارید. یک برنامه سه روزه ممکن است چیزی شبیه به این باشد:

 1. روز اول: سخت افزارها، درها و جلوهای کشوها را بردارید. روکش را شروع کنید. پایان روز را بردارید و تمیز کنید.
 2. روز دوم: روکش را ادامه دهید. پایان روز را بردارید و تمیز کنید.
 3. روز سوم: روکش کاری را تمام کنید. جبهه های جدید درها و کشوها را نصب کنید. نصب سخت افزار تنظیمات نهایی را انجام دهید.
 4. وقتی خودتان این کار را با استفاده از مواد کیت انجام می دهید، حداقل یک هفته برای کار خود بگذارید.

ارزیابی کابینت ها برای تغییر شکل و بازسازی

نحوه بازسازی کابینت

هر کابینتی کاندید مناسبی برای تغییر شکل نیست. این بدان معنا نیست که کابینت های قدیمی کاندیداهای بدی هستند ، زیرا در بسیاری از موارد جعبه های کابینت قدیمی ساختاری محکم تر از جعبه های جدید کارخانه دارند و روکش و درهای جدید را با موفقیت قبول می کنند. کابینت های خوب برای بازسازی این عناصر را دارند:

ساخت جعبه محکم ساخته شده از صفحات تخته سه لا یا MDF که صاف و در شرایط خوبی قرار دارند. روکش های جدید برای چسبندگی مناسب به سطوح جامد صاف نیاز دارند.

قاب های چوب سخت قاب های چوبی چوب خوب روکش هایی را می پذیرند و می توانند درهای جدید را کاملاً لنگر بیندازند.

سخت افزار داخلی (کشو، عناصر ذخیره سازی داخلی) که از فرم خوبی برخوردار هستند. اگر کشوها به نرمی کار نکنند یا کمدهای کمد و لوازم جانبی برای کابینت ها کم باشد، ممکن است هزینه ساخت مجدد آن ارزش نداشته باشد.

مزایا و معایب

هنگام توزین گزینه های بازسازی آشپزخانه ، باید مزایا و محدودیت های تغییر شکل کابینت را به دقت بررسی کرد.

مزایا

 • طرح آشپزخانه را حفظ می کند. اگر چیدمان آشپزخانه فعلی شما نیازهای شما را برآورده کند، ساخت و ساز مناسب است
 • از بسیاری از گزینه های سبک تر است. ده ها گزینه مختلف روکش، چه برای ورقه ورقه ها و چه برای چوب های طبیعی وجود دارد.
 • صرفه جویی در هزینه. Refacing معمولاً تقریباً نیمی از هزینه کابینت های سفارشی جدید ظاهر کابینت های جدید را به شما می دهد. اما هزینه ها باید به دقت بررسی شوند.
 • Refacing یک گزینه بازسازی سبز است. ساخت مجدد جعبه های کابینت را از محل دفن زباله دور می کند – با توجه به اینکه بسیاری از جعبه های کابینت از MDF ساخته شده اند که حاوی فرمالدئید، یک ماده شیمیایی خطرناک است، یک مزیت بزرگ است. همچنین از قطع درختان بیشتر برای ساخت جعبه های کابینت جدید جلوگیری می کند.

معایب

 • روکش های چوبی ممکن است نیاز به اتمام داشته باشند، از جمله مراحل اضافی برای رنگ آمیزی و لاک زدن.
 • هیچ تغییری در طرح امکان پذیر نیست. اگر آشپزخانه شما نیاز به تغییر رد پا دارد، این گزینه برای شما مناسب نیست. زیرا تغییر مکان اجازه تغییر طرح یا افزودن فضای پیشخوان را نمی دهد.
 • فضای داخلی جعبه تغییر نمی کند. اگر کابینت های فعلی شما قفسه یا سایر ویژگی های ذخیره سازی ندارند ، به روزرسانی آنها برای رفع نیازهای ذخیره سازی ممکن است هزینه اضافی قابل توجهی داشته باشد. فضای داخلی مبهم باید رنگ آمیزی شود.
 • گزینه DIY چالش برانگیز است. در حالی که ممکن است، روکش یک مهارت اکتسابی است که باید فقط توسط DIYers ماهر برطرف شود. با این وجود نصب درهای کابینت و جبهه های کشو بسیار آسان است.
 • هزینه ها می تواند جمع شود. تا زمانی که درهای جدید، کشو، جلو، لولا و سخت افزار و لوازم جانبی فضای داخلی را اضافه می کنید، ممکن است تغییر شکل در هزینه نصب کابینت های انبار خارج از فروشگاه خیلی پس انداز نکند.

دریافت خدمات و مشاوره بازسازی کابینت منزل

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

نظرات خود را در ارتباط با مقاله درک نحوه بازسازی کابینت برای ما بنویسید.

شاد و موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.