استفاده از کابینت های بدون دستگیره

استفاده از کابینت های بدون دستگیره

استفاده از کابینت های بدون دستگیره

شاید در چند سال اخیر بوده و امروزه به کمک پیشرفت تکنولوژی همه چیز ممکن است بدون دستگیره ممکن است به ذهنتان خطور کند که چگونه می توان این درب ها را باز و بسته کرد.

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که برای باز و بسته کردن درب های کابینت بر خلاف چیزی که به نظر می آید باز کردن آنها مشکل نیست و تنها با یک فشار می توانید درب کابینت را باز کنید و به مواردی که نیاز دارید را از داخل آن بردارید.

در این مطلب قصد داریم که کابینت های بدون دستگیره را مورد بررسی قرار دهیم.

با ما همراه باشید.

 

پیشنهاد نویسنده: انواع کابینت آشپزخانه

 

استفاده از کابینت های بدون دستگیره

 نقش دستگیره‌ها در زیبایی کابینت ها

در آشپزخانه متریال هایی به چشم ما می آیند که فکرمیکنیم با تغییرشان، تنوعی در طراحی داخلی آشپزخانه ایجاد نمیشود اما هنگامی که دست به تغییر آن ها میزنیم متوجه اهمیت بالای آنها میشویم که جلوه‌گر خاصی بر روی کابینت ها هستند.

استفاده از کابینت بدون دستگیره

استفاده از کابینت بدون دستگیره

دستگیره های آشپزخانه در واقع اجزایی می‌باشند که برای باز و بسته شدن درب‌های کابینت از آن استفاده می‌شود و برای تسهیل کار ایجاد شده‌اند اما وجود یا عدم وجود آنها می‌تواند نقش مهمی در زیبایی آشپزخانه ایفا کند.

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون داخلی

 

اما چرا کابینت بدون دستگیره را انتخاب کنیم؟

کابینت بدون دستگیره امروز استقبال زیادی از آن شده و خریداران زیادی دارد و همچنین به دلیل وجود مزایایی که این نوع دستگیره ها بر روی کابینت ها دارند محبوبیت آن‌ها را بیشتر کرده است.

از مهمترین ویژگی های این نوع کابینت ها وجود نداشتن یراق آلات است که ممکن است در نگاه اول برای هر فردی غیر منتظره باشد ولی پس از گذشت مان جلوه زیبایی در دکوراسیون آشپزخانه شکل میگیرد و یک طراحی لوکس و ساده را در اختیار شما قرار دهد

کابینتهای بدون دستگیره به دلیل سادگی بیش از حد توجه هر خریداری را به خود جلب می‌کند.

افرادی که طرفدار دکورهای ساده هستند طبیعتا از این نوع کابینت ها استفاده می‌کند و این مدل کابینت ها برایشان جذاب میباشد.

کابینت بدون دستگیره

کابینت بدون دستگیره

کوچک بودن فضای خانه باعث می‌شود که طراحان تمایل بیشتری به انتخاب سادگی در طراحی داخلی خانه داشته باشند.

زیرا دکوراسیون ساده مانند لباسی بر کل به فضا می نشیند که هنگامی که به آن نگاه می کنید همه چیز به طور منظم در یک محیط قرار گرفته اند.

کابینت

کابینت

نظم یکی از مسائل اصلی است که در همه قسمت ها باعث آرام بخش بودن ذهن انسان می شود. یکی از دلایل تمایل افراد به استفاده از این کابینت ها وجود نظم در آنها می باشد که فضای کلی آشپزخانه با اتاق یک نشیمن در یک راستا هستند و هنگامی که در اتاق نشیمن نشسته اید می توانید فضای آشپزخانه را ببینید این نظظم تأثیر زیادی بر روی افراد دارد که از فضای پر زرق و برق و شلوغ دور است.

کابینت های بدون دستگیره طرح جدیدی از کابینت آشپزخانه هستند که طبیعی است که افرادی که به دکوراسیون مدرن و ساده روز علاقه مند هستند از این کابینت ها استفاده می کنند.

راحتی و سهولت در باز شدن این کابینت ها یکی از دلایلی است که افراد را به انتخاب این کابینت ها سوق می‌دهد.

 

پیشنهاد نویسنده : در ارتباط با قیمت کابینت آشپزخانه بخوانید.

 

انواع کابینت های بدون دستگیره

کابینت های دستگیره مخفی این مدل از کابینت ها دستگیره ها به صورت مخفی و پنهان هستند.

این کابینت به گونه‌ای است که شیار بسیار باریک بین کابینت وجود دارد که به وسیله آن باز و بسته می شود.

از معایب این نوع کابینت اشکال در تمیزکاری آنهاست که به وسیله شکاف و شیاری که در وسط دارند گرد و غبار و آلودگی و یا ذرات چربی در آنجا تجمع می‌کنند و بقیه به طور مداوم آن را تمیز کنیم.

در کابینت های مگنت دار به وسیله آهنربا هدایت میشوند که هنگام باز و بسته شدن سرعت را کنترل میکنند و به وسیله یک فشار کوچک از قید ربایش آزاد می شود و می توانید در را باز کنید در مقابل کوچکی در کابینت ها قرار گرفته که اتفاقاً آهنربا را برقرار می کند.

از مزیتهای کابینتهای بدون دستگیره می‌توان به بزرگتر بودن ابعاد واقعی محیط اشاره کرد.

همچنین فضای نشیمن آشپزخانه مشترک می باشند و کابینت بدون دستگیره باعث یکنواخت شدن این فضا میشود که از این طریق می‌شود به بزرگتر نشان دادن فضای منزل کمک کرد.

اگر کابینت بدون دستگیره را می خواهید استفاده کنید ،وسایل تزیینی کوچک می‌توانند در آشپزخانه به خوبی خود را نشان بدهند و برای انتخاب لوازم و تجهیزات میتوانید با دست باز آنها را انتخاب کنیم.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت هایگلاس

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.