خرید کابینت سفارشی چه مزایا و معایبی دارد؟

خرید کابینت سفارشی چه مزایا و معایبی دارد؟

خرید کابینت سفارشی، چرا و چگونه؟

اگر می خواهید فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل مختلفی که در آشپزخانه استفاده می کنید بیشتر داشته باشید، اما نمی خواهید به نظر برسد که یک واحد ذخیره سازی نیز اضافه کرده اید، همیشه می توانید نگاهی به خرید کابینت سفارشی بیندازید. این چیزی نیست که کابینت های جدید قرن هاست در آشپزخانه ها و سایر مناطق خانه وجود دارد. همان طور که گفته شد، مزایای زیادی می توانید از خرید کابینت سفارشی صرف خرید فقط آنچه در فروشگاه می یابید، کسب کنید. در اینجا چند مزیت خرید کابینت سفارشی آورده شده است که ما معتقدیم کابینت های سفارشی و خرید کابینت سفارشی ما به ویژه می توانند به میز بیایند!

 

برای خرید کابینت سفارشی به کجا باید مراجعه کرد؟

اگر به دنبال نیاز به ساخت کابینت و خرید کابینت سفارشی بیش از یک عنوان بیانیه مد هستید، اگر فقط به کاتالوگ ها یا کالاهای موجود در فروشگاه نگاه می کنید ممکن است در نقطه ای سخت قرار بگیرید. بسیاری از اوقات این فرصت را پیدا کرده ایم که با افرادی صحبت کنیم که کابینتی ظاهری زشت دارند که به هیچ وجه با آشپزخانه آنها مطابقت ندارد، اما در نهایت مجبور شدند آن را تهیه کنند زیرا به فضای بیشتری برای ذخیره بشقاب یا لیوان یا هر چیز دیگری نیاز داشتند. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما هرگز به طور خاص تصمیم گیری نمی کنید.

 

خرید کابینت سفارشی: ساخته شده برای ترکیب

کابینت های سفارشی بیشتر کارهایی که انجام می دهیم مقدار کمی از این مقدار را دارند. ما باید اشیایی را بسازیم که بتواند با چیزهایی که در حال حاضر هستند به خوبی مطابقت داشته باشد. یکی از مزایای بزرگی که می خواهید از کابینت های سفارشی کسب کنید این است که ما می توانیم کابینت های سفارشی را به شکلی که از قبل در خانه خود قرار داده اید، متناسب کنیم. منظور ما از نگاه ، ترکیب مواردی مانند رنگ، شکل، اندازه است. وقتی کابینت سفارشی جدید خود را تهیه می کنید، باید به نظر برسد که در تمام مدت آن جا بوده است. نه اینکه فقط به عنوان یک افزونه آورده شده باشد.

 

انواع مختلف اجزای اصلی کابینت سفارشی

اگر می خواهید به کارهای کلاسیک برای خرید کابینت سفارشی پایبند باشید، احتمالاً می خواهید با یک کابینت چوبی بروید. دیگران اینقدر به واقعی ماندن در سنت اهمیت نمی دهند. چیزی که آنها می خواهند نگران تکه تکه شدن و مواردی از این دست نباشد. بنابراین کابینت های وینیل به عنوان کابینت های سفارشی می توانند گزینه خوبی برای آنها باشند. ما در اینجا ترجیحی نداریم. انواع مختلفی از مواد وجود دارد که می توانیم برای ساخت کابینت سفارشی جدید شما استفاده کنیم. بهترین چیزی که ما می توانیم در اینجا به شما بگوییم فقط انتخاب عاقلانه است!

 

کابینت های سفارشی بیرون آشپزخانه

این ممکن است تنها خدماتی باشد که در صورت لزوم در خارج از آشپزخانه ها روی آن کار می کنیم. اگر می خواهید کابینتی برای نگهداری برخی از ابزارها در گاراژ خود بسازید، می توانیم این کار را انجام دهیم. اگر شما نیاز به ساخت یک کابینت کوچک برای حمام خود دارید، ما می توانیم در آنجا به شما کمک کنیم. کابینت ها نه تنها می توانند در هر شکل و اندازه ساخته شوند بلکه می توانند متناسب با هر مکانی باشند که شما بخواهید!

 

خرید کابینت سفارشی: کابینت آشپزخانه معمولاً مهم ترین فضای ذخیره سازی آشپزخانه است. این تنها چیزی نیست که آنها بخواهند برای آن خوب باشند.

 

اگر توجه کرده باشید، کابینت آشپزخانه معمولاً یکی از اولین مواردی است که مردم هنگام ورود به آشپزخانه به آن نگاه می کنند. کابینت هایی داشته باشید که زیبا به نظر برسند در واقع آشپزخانه شما برجسته می شود اکنون که ما آنچه را که در واقع کابینت آشپزخانه می تواند به آشپزخانه بیاورد بررسی کردیم، فکر می کنیم زمان آن فرا رسیده است که به شما اطلاع می دهیم چه کارهایی می توانیم برای کمک به این کابینت ها انجام دهیم!

 

مشکلات باز و بسته شدن در خرید کابینت سفارشی

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Grundig KTCHN Rustic Kitchen RSA 2 1280x720 min

در واقع بسیار معمول است که می بینیم درب کابینت به خصوص تمایل دارد با گذشت زمان به پایین لیز بخورد. قرار نیست درها به طور مساوی بسته شوند. در بدترین موارد، باید بیشتر مراقب باشید تا مطمئن شوید که در بعضی مواقع در را کاملا خاموش نمی کنید! ما می توانیم به شما کمک کنیم این درها را به سلامت کامل برگردانید. یا با اطمینان از اتصال صحیح آنها به بقیه کابینت. خوب چرب شدن آنها یکی دیگر از راه های خوب نگه داشتن آنها در حالت قائم است. در هر صورت که باشد ما کاملاً مطمئن هستیم که قادر خواهیم بود برای آن راه حلی پیدا کنیم!

 

نقاشی و آب بندی کابینت سفارشی

چند اشتباه وجود دارد که مردم در مورد کابینت ها مرتکب می شوند. هنگامی که آنها در آشپزخانه مستقر هستند ، ما فکر می کنیم که آنها مانند هر نوع شی دیگری که ممکن است در داخل خانه داشته باشید ، “محافظت” می شوند؟ با این حال، بارها و بارها می بینیم که اشیایی که در آشپزخانه یا حمام قرار داده شده اند خیلی زودتر از شاید همان اشیایی که می توانند در سایر مناطق خانه قرار گیرند، فرسوده می شوند. دلیل اینکه ما این را می بینیم این است که ، کابینت های آشپزخانه باید در برابر رطوبت مقاومت کنند تا به انواع مایعات گرم شود. به همین دلیل است که یک کار رنگ آمیزی منظم ممکن است نتواند کلاهبرداری را انجام دهد!

 

ترمیم خراش ها و فرورفتگی ها در کابینت های سفارشی

جرات می کنیم بگوییم که حدود 60 تا 70 درصد تماس هایی که با کابینت دریافت می کنیم به دنبال این سرویس خاص هستند. ما واقعاً نمی توانیم به اندازه کافی تأکید کنیم که چقدر افراد برای جستجوی کمک مناسب اهمیت دارند. ما از بسیاری از اقدامات تعمیرات بسته بندی شده که اوضاع را حتی بدتر می کند مراقبت کرده ایم. بعضی از مواقع نتوانسته ایم برخی از مسائل اصلی را برطرف کنیم. به همین دلیل است که ما همچنین به شما توصیه می کنیم به محض دیدن خراشیده شدن کابینت یا به نوعی از هم پاشیده شدن، با ما تماس بگیرید! ما از اینکه احساس کنیم بیش از حد برای یک گزینه فشار می آوریم متنفر هستیم. بهترین کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که به مشتریان خود گزینه های متعددی ارائه دهیم و به آنها همه مزایا و معایب هر گزینه را بدهیم. وقتی نوبت به این بحث می رسد، هرچند آن چه ما می خواهیم انجام دهیم این است که به شما ایده بدهیم که چقدر می توانیم کابینت را تعمیر کنیم تا بتوانید عاقلانه انتخاب کنید! امیدوارم از مطالب بازگو شده کمال استفاده را ببرید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | highloss min

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.