تخت کم جا در دکوراسیون سفید

تخت کم جا در دکوراسیون سفید

دکوراسیون سفید و تخت کم جا در آن!

تخت کم جا در دکوراسیون سفید و قرمز و آبی یا صورتی و بژ فرقی ندارد، همه ما دوست داریم اتاق هایی زیبا و متناسب با سلیقه و روحیات خودمان داشته باشیم. در این جا قصد نداریم از جنسیت رنگ ها حرف بزنیم بلکه می خواهیم رنگ مورد علاقه تمام افراد را بررسی کنیم. یکی از انتخاب های افراد همیشه تخت کم جا در دکوراسیون بدون شک رنگ خنثی و زیبای سفید بوده است. دکوراسیون سفید طرفداران زیادی دارد و البته که منحصر به اتاق خواب هم نیست. طرفداران تخت کم جا در دکوراسیون سفید به پیر و جوان و زن و مرد محدود نمی شوند و همه عاشق این رنگ زیبا هستند. سفید رنگی خنثی و زیبا و آرامش بخش است و با همه چیز ست می شود. برای بررسی ایده های تخت کم جا در دکوراسیون سفید همراه ما باشید!

 

ایده هایی برای تخت کم جا در دکوراسیون سفید توسط گریت کابینت!

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | smartbett folding wall bed standard 140x200 horizontal white with gas pressure springs min

ایده اول تخت کم جا در دکوراسیون سفید و ترکیب زیبای آن با رنگ های خاکستری و ترکیبات مشکی

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | smartbett folding wall bed basic 140x200 vertical white white high gloss front with gas pressure springs 2 min

یک ایده جالب در اتاقی مدرن

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | smartbett folding wall bed basic 120x200 vertical white oak sonoma front with gas pressure springs 2 min

همان طور که می بینید یکی از انتخاب های افراد همیشه تخت کم جا در دکوراسیون بدون شک رنگ خنثی و زیبای سفید بوده است. دکوراسیون سفید طرفداران زیادی دارد و البته که منحصر به اتاق خواب هم نیست. طرفداران تخت کم جا در دکوراسیون سفید به پیر و جوان و زن و مرد محدود نمی شوند و همه عاشق این رنگ زیبا هستند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | smartbett folding wall bed basic 120x200 horizontal white anthracite with gas pressure springs 9 min

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 14 folding bed min

دکوراسیون سفید طرفداران زیادی دارد و البته که منحصر به اتاق خواب هم نیست. طرفداران تخت کم جا در دکوراسیون سفید به پیر و جوان و زن و مرد محدود نمی شوند و همه عاشق این رنگ زیبا هستند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | MurphyBeds min

یک ایده خوب برای شما که یک تخت تاشوی کوچک می خواهید و به دنبال تخت کم جا در دکوراسیون سفید هستید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | nightstand white white high gloss front smartbett folding bed 160x 200cm 6 min

و در آخر می بینیم که دکوراسیون سفید طرفداران زیادی دارد و البته که منحصر به اتاق خواب هم نیست. طرفداران تخت کم جا در دکوراسیون سفید به پیر و جوان و زن و مرد محدود نمی شوند و همه عاشق این رنگ زیبا هستند.

 

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.