کابینت سیاه

کابینت سیاه

کابینت سیاه

کابینت های سفید و مشکی از کابینت‌هایی هستند که در دنیای مدرن از آنها بسیار استفاده می‌شود و زیبایی و جذابیت آنها می‌تواند در دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیرگذار باشد.

تصاویری که مشاهده می کنید ترکیب این دو کابینت را می‌توان دید و از آن ها ایده گرفت.

کابینت آشپزخانه که برای خانه های مدرن استفاده می شود بهتر است متناسب با فضایی که در اختیار دارید انتخاب شود.

کابینت های سفید و مشکی می توانند برای آشپزخانه های کوچک و بزرگ مناسب باشد اما مهمترین و کاربردی ترین المان ها در آشپزخانه کابینت ها می باشند که در انواع مختلفی وجود دارند و به عنوان یک آشپزخانه حضور دارند.

از پرطرفدارترین کابینتی که می توان برای آشپزخانه استفاده کرد کابینت سفید و مشکی است که برای متراژ کوچک و بزرگ مناسب می باشند.

بهترین کار برای انتخاب رنگ های مناسب این است که بتوانیم رنگ کابینت آشپزخانه را به درستی انتخاب نمایید.

طراحی نورپردازی در آشپزخانه باید در بین کابینت سفید و مشکی به درستی انجام گیرد.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا بتوانید از این مطالب ایده بگیرید و برای طراحی داخلی آشپزخانه خودمان استفاده کنید.

 

کابینت سیاه

کابینت مشکی رنگ

بسیاری از افراد هستند که به رنگ مشکی علاقه دارند و آن را در دکوراسیون و پوشاک خود به کار می برد.

دسته ای دیگر از افراد علاقه دارند که این رنگ را در محیط زندگی خود به کار بگیرند به دلیل اینکه رنگ مشکی به آنها حس قدرت و شجاعت می دهد. استفاده از رنگ مشکی در طراحی داخلی بسیار جذاب و باشکوه می‌تواند باشد اما به شرطی که به دست افراد کارشناس و ماهر انجام گیرد.

کابینت مشکی

کابینت مشکی

رنگ مشکی رنگ غالب است و شکوه و اقتدار آن باعث می شود که تماشای یک فضا به طور کلی مختص به آن رنگ باشد.

اما بهتر است که رنگ مشکی را در ترکیب با رنگ های دیگر انتخاب کنید تا برای آشپزخانه بهترین شود نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که کابینت های مشکی را برای خانه های کوچک استفاده نکنید به دلیل این که فضا را کوچکتر نشان می دهند و باعث دلگیر بودن محیط می گردند.

 

نور کافی در انتخاب کابینت های مشکی

نکته قابل توجهی که در انتخاب کابینت های آشپزخانه وجود دارد نور کافی است که به صورت طبیعی باید در آشپزخانه وجود داشته باشد.

همانطور که می دانید رنگ مشکی بازتاب نور کمتری را خواهد داشت و نمی‌توان آن را در محیط منعکس کند بنابراین آشپزخانه هایی که با رنگ مشکی کابینت های خود را اجرا می‌کنند باید به حد کافی نور طبیعی را در آشپزخانه داشته باشند و به اصطلاح به آن نورگیر گفته می‌شود.

نورپردازی ها زمانی زیبا دیده می‌شوند که بتوانند در ترکیب با کابینت های آشپزخانه به درستی اجرا شوند.

کابینت

کابینت

نور تاثیر بسیار بالایی در زیبایی آشپزخانه ها دارد. علاوه بر نور استفاده از رنگهای مکمل برای کفپوش ها و سقف و دیوارها می تواند تاثیر بسیاری دارد.

برای اینکه بتوان کابینت‌ها را بهتر جلوه داد باید آنها را به صورت ترکیبی در کنار یکدیگر قرار داد.

برای همین کابینت های سفید و مشکی در ردیف های پایین و بالایی زمانی که انتخاب می شوند باید به صورت استاندارد و طبق موازین طراحی و اجرا گردند.

کابینت های مشکی نباید در معرض نور مستقیم قرار گیرند برای همین بهتر است که آن ها را در قسمتی قرار دهید که نور کمتری به آن ها برخورد داشته باشد.

زیرا ممکن است در اثر تابش نور خورشید دارای تغییر رنگ شوند و به مرور زمان باید بازسازی آن ها را انجام دهید و یک پروسه زمان بر و هزینه بردار خواهد بود.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.