21 نکته شگفت انگیز در مورد نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه

رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه، راحت تر از همیشه!

اگر می خواهید آشپزخانه خود را بدون صرف هزینه زیاد ارتقا دهید و رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه را خودتان امتحان کنید، دانستن نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه بهترین راه حل است. در این نوشته قرار است به طور کامل تمام فوت و فن لازم برای این کار را به شما آموزش دهیم، پس تا انتها همراه گریت کابینت باشید!

 

از صفحات آشپزخانه با کاغذ رزین محافظت کنید

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | protect countertops with rosin paper min

نقاشی کابینت آشپزخانه یک کار آشفته است و آخرین چیزی که می خواهید رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه را در سراسر میزهای خود بکشید. یک راه آسان برای محافظت از صفحات پشتی، پشت و کف پوشاندن آنها با رزین ارزان یا کاغذ سازنده قهوه ای است. اندازه رول معمولی 35 اینچ عرض و 140 فوت طول است. پس از اتمام کار در آشپزخانه، پس از یافتن بهترین رنگ برای کابینت آشپزخانه ، کاغذ زیادی برای پروژه های آینده نقاشی باقی می ماند.

درها، جلوی کشو و سخت افزارهایشان مانند دستگیره ها را حذف کنید

همه ما پروژه های نقاشی را مشاهده کرده ایم که در آن لولا و سخت افزار با رنگ پوشانده شده و رنگ بر روی قسمت داخلی کشو کج شده است. وسوسه انگیز است که هنگام شروع کار با نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه، درها را برای نقاشی در جای خود بگذارید پ، اما با حذف آنها و همه سخت افزارها به شغلی بسیار منظم و حرفه ای دست پیدا خواهید کرد.

در بسیاری از کابینت های مدرن، جلوی کشوها را می توان با کشیدن چند پیچ ​​از کشو خارج کرد. اما اگر قسمت جلوی کشو شما قسمتی از کشو است و نمی توان آن را جدا کرد، اگر نمی خواهید آنها را رنگ کنید، از نوار چسب برای پوشاندن قسمت های کشو و پایین آن استفاده کنید.

 

در پروژه های بهسازی منزل خود به کمک نیاز دارید؟ از یک حرفه ای کمک بگیرید

ما به هزاران نفر کمک کرده ایم که خانه رویاهای خود را بسازند. به خانواده گریت کابینت بپیوندید و از دسترسی نامحدود به دوره های ما، دستورالعمل های ساده و راهنمای متخصص در مواقعی که نیاز دارید و نیاز به نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه و سایر پروژه ها دارید، استفاده کنید.

برچسب درب ها قبل از رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه

21 نکته شگفت انگیز در مورد نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه

با یادگیری نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه ، با یک یا دو طرح سریع که همه درها و کشوها را نشان می دهد ، شروع کنید. آنها را هرطور که می خواهید شماره گذاری کنید. سپس هنگام برداشتن درها و کشوها با شماره مربوطه برچسب بزنید. در زیر لولا مکانهایی که قابل مشاهده نیست بنویسید. سپس اعداد را با نوار ماسک بپوشانید تا هنگام نقاشی از آنها محافظت شود.

 

با گریس به جنگ چربی ها بروید!

حتی بهترین رنگ برای کابینت آشپزخانه به کابینت های چرب نمی چسبد. بنابراین اولین مرحله مهم در آماده سازی نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه، تمیز کردن آنها با محلول برش چربی است. مایع ظرفشویی کار می کند، اما یک چربی پاک کننده اختصاصی مانند جایگزین TSP حتی بهتر است. مطابق دستورالعمل مخلوط کنید و کابینت ها را تمیز کنید. سپس آنها را با آب روشن بشویید و با یک پارچه تمیز خشک کنید.

 

در سنباده زدن زیاده روی نکنید

21 نکته شگفت انگیز در مورد نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه

قبل از شروع نحوه رنگ آمیزی پروژه کابینت آشپزخانه ، باید کابینت ها را سنباده بزنید تا سطح جدیدی برای چسبیدن به رنگ جدید ایجاد شود. اما برای چوب برهنه نیازی به ماسه زدن ندارید. اگر کابینت های شما کارخانه ای هستند، با کاغذ سنباده 120 تکه یا اسفنج سنباده کمی ماساژ دهید. اگر سطح آن از رنگ قبلی یا کار لاک زدن ضعیف ناهموار است، برای از بین بردن برجستگی ها با کاغذ درشت 100 تکه شروع کنید. سپس مجدداً با ماسه 120 سنباده بزنید تا از بین برود.

 

یک کاتالیزگر خشک شدن سریع را انتخاب کنید

21 نکته شگفت انگیز در مورد نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه

آیا می خواهید سرعت پروژه را افزایش دهید؟ برای لایه اول یک آغازگر خشک کننده سریع انتخاب کنید. برچسب را برای اطلاع از زمان رنگ آمیزی مجدد بخوانید و مطمئن شوید که پرایمر با رنگی که قصد استفاده از آن را دارید مطابقت داشته باشد.

نکته حرفه ای: از پرایمر زیر بدنه مینا استفاده کنید. رنگ بر پایه آب راه زیادی را طی کرده است و برخی از هیبریدهای آلکیدی اکریلیک با کیفیت عالی با رنگ های روغنی رقابت می کنند. با این وجود، بسیاری از نقاشان حرفه ای، رنگ های روغنی را ترجیح می دهند، به ویژه برای رنگ آمیزی.

رنگ روغنی به آرامی خشک می شود و به خوبی سطح می شود. این به شما زمان کار بیشتر و علامت های برس کمتر می دهد. همچنین ، هنگامی که خشک می شوند، پرایمرهای روغنی مانند Benjamin Moore Fresh Start Enamel Underbody به راحتی ماسه می زنند تا پایه مناسبی برای پوشش نهایی شما باشد.

 

پر کردن سطوح ناهموار و باز را در نظر بگیرید

21 نکته شگفت انگیز در مورد نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه

برخی از انواع چوب دارای دانه هایی با منافذ باز هستند. بلوط مثال خوبی است. منافذ از طریق تکمیل نشان داده می شوند و به ویژه در زیر رنگ قابل توجه هستند. خوب است که دانه ها را نشان دهیم، اما اگر می خواهید ظاهری صاف و بدون دانه داشته باشید، قبل از رنگ آمیزی باید منافذ را پر کنید.

چند روش وجود دارد. می توانید چندین لایه از یک پرایمر با ساختار بالا بمالید و بین لایه ها را سنباده بزنید تا منافذ پر شوند. یا می توانید همانطور که در اینجا نشان داده شده دانه را با اسپکینگ پر کنید. اگر کابینت های شما دارای انحنای زیاد و لبه های قالب بندی شده است، پر کردن با اسپکینگ مشکل تر است. وقتی پرکننده خشک شد، طبق معمول ماسه بزنید و کار را تمام کنید.

 

جاروبرقی بکشید، سپس از یک پارچه چسب استفاده کنید

21 نکته شگفت انگیز در مورد نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه

برای اطمینان از کار صاف و چسبندگی خوب، بسیار مهم است که تمام گرد و غبار سنباده را از درها، جلو کشوها و قاب های کابینت بردارید. با جاروبرقی همه چیز را با استفاده از یک براش نرم با برس نرم شروع کنید. این کار گرد و غبار را از بین می برد، اما هنوز باید بقیه را از بین ببرید.

روش نقاش سنتی استفاده از پارچه های چسبان است. می توانید آنها را به صورت بسته در بخش رنگ خریداری کنید. برای استفاده از یک پارچه چسبان، آن را کاملاً باز کنید و آن را به صورت شل و باز کنید. آن را به آرامی روی سطح بکشید تا گرد و غبار جمع شود. آن را مرتباً تکان دهید و بسته را دوباره شکل دهید تا دوباره از آن استفاده کنید. وقتی پارچه توانایی جذب گرد و غبار خود را از دست داد ، آن را دور بیندازید و یک پارچه جدید تهیه کنید.

 

پشتیبانی از درها در حالت ایستادگی

21 نکته شگفت انگیز در مورد نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه

شما می توانید هرم های نقاش پلاستیکی را خریداری کنید که در هنگام رنگ آمیزی درها بسیار مناسب است. یا می توانید با رانندگی دو در دو، شرایط شخصی خود را ایجاد کنید. از طریق 3 اینچ پیچ می شود تکه های تخته سه لا مربعی. اگر از چند گودی به سختی در پشت درهای خود ناراحت نیستید، می توانید هر دو طرف یک در را به طور همزمان با استفاده از ایستاده ها رنگ آمیزی کنید.

در اینجا نحوه شروع رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه خود را مشاهده می کنید. ابتدا قسمت پشتی را رنگ آمیزی کنید ، لبه ها بدون رنگ باقی بمانند تا وقتی در را برعکس می کنید جایی برای قرار دادن انگشتان خود داشته باشید. پشت را رنگ کنید. سپس در را بچرخانید و روی نوک پیچ قرار دهید. حالا می توانید لبه ها و قسمت جلوی در را رنگ کنید، سپس بگذارید درب خشک شود. اگر سخت به نظر برسید، می توانید تورفتگی های کوچکی را در جایی که پیچ ها با رنگ مرطوب تماس پیدا می کنند، مشاهده کنید، اما آنها چشم گیر نیستند.

 

پس از پرایمینگ، اشکالات را دوباره بررسی کنید

21 نکته شگفت انگیز در مورد نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه

اولین مرحله آماده سازی رنگ پس از تمیز کردن گریس از کابینت ها معمولاً پر کردن سوراخ ها، فرورفتگی ها و دندانه های ناخواسته با اسپک یا پرکننده چوب است. پس از سنباده زنی، از بین بردن گرد و غبار و رنگ آمیزی کابینت ها، ایده خوبی است که همه چیز را با یک نور روشن بررسی کنید تا هر گونه سوراخ یا فرورفتگی باقی مانده را پر کرده و پر کنید. معمولاً تشخیص این مشکلات پس از آماده سازی آسان تر است.

ما ترجیح می دهیم با یک ترکیب چسبناک روغن مانند MH Ready Patch پر کنیم زیرا به خوبی می چسبد و برای تعمیر بادوام خشک می شود. اما پرکننده های دیگر نیز کار خواهند کرد. نقطه ضعف این دور اضافی spackling این است که شما مجبور به جریمه مجدد مناطق وصله شده می شوید.

قبل از رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه کمی سمباده بکشید

21 نکته شگفت انگیز در مورد نحوه رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه

گرد و غبار می تواند با خشک شدن روی رنگ یا پرایمر ته نشین شود. برای صاف ترین لایه نهایی ، بین لایه های آغازگر یا رنگ را با کاغذ سنباده 220 دانه یا یک اسفنج سنباده فوق العاده ریز ماساژ دهید. سپس طبق معمول قبل از رنگ آمیزی مجدد جاروبرقی بکشید و بکشید.

 

نقاشی با غلتک کوچک

رنگ آمیزی با غلتک مینی: یک نقاش خوب می تواند با قلم مو معجزه کند. اما برای اکثر ما یک مینی غلتک یک جایگزین عالی برای نقاشی کابینت آشپزخانه است. شما می توانید قاب ها و آستین های کوچک غلتکی را در مراکز خانه و فروشگاه های رنگ پیدا کنید.

تعداد زیادی آستین غلتکی در دسترس است. اما هنگام یادگیری نحوه رنگ آمیزی کابینت، موآیر، میکروفایبر یا آستین های فومی انتخاب های خوبی هستند. آستین های فومی صاف ترین حالت را به دست می آورند، اما رنگ زیادی ندارند، بنابراین شما بارها بارگیری می کنید. داخل درها را آزمایش کنید تا ببینید کدام آستین با رنگ شما بهتر کار می کند.

دانه چوب را دنبال کنید: اگر درهای کابینت با قاب و صفحه را رنگ آمیزی می کنید، با قلم موهای اتمام جهت دانه چوب را دنبال کنید. استایل های عمودی باید آخرین ضربه های قلم مو را از بالا به پایین اجرا کنند.

رول کنید، سپس برس بزنید: اگر در مدرسه قدیمی هستید و هنوز دوست دارید با قلم مو نقاشی کنید، می توانید با استفاده از رنگ ابتدا با یک غلتک کوچک، کار را سریعتر کنید. روی رنگ بچرخانید. سپس موهای برس رنگ را به آرامی روی سطح بکشید تا کت یکنواخت شود و آثار غلتک از بین برود.

 

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای کابینت آشپزخانه

برچسب را بخوانید و رنگی را انتخاب کنید که برای رنگ آمیزی چوب و کابینت طراحی شده است. و به خاطر داشته باشید ، سطوح براق ، نواقص را برجسته می کند ، بنابراین مگر اینکه یک نقاش بسیار دقیق باشید ، یک پوسته تخم مرغ یا یک براق ساتن را در نظر بگیرید. اگر رنگ شما بیش از حد ضخیم به نظر می رسد و پس از استفاده سطح آن یکنواخت نمی شود ، سعی کنید در یک نرم کننده رنگ مانند Floetrol مخلوط کنید. دستورالعمل نسبت صحیح نرم کننده به رنگ را بخوانید. رنگ نرم معمولاً راحت تر اعمال می شود و تا سطح صاف تری خشک می شود.

 

رنگ خود را با صافی مخصوص رنگ صاف کنید

حتی رنگ تازه قبل از استفاده باید صاف شود تا توده های کوچکی که می تواند کار رنگ را از بین ببرد حذف شود. اگر نمی خواهید به این حد برسید، حداقل رنگ باقی مانده را فیلتر کنید. شما می توانید فیلترهای مخروط کاغذ را در هر بخش رنگ خریداری کنید.

پروفایل ها را با یک پد بسایید

هنگامی که یک سطح صاف را برای ایجاد سطح بهتر برای رنگ آمیزی می کنید ، از یک پد ساینده سبز برای سمباده کردن پروفیل های قالب استفاده کنید. کاغذ سنباده آنقدر خوب عمل نمی کند که بتواند وارد همه نقاط پیچیده شود.

 

یک برس رنگ با کیفیت بالا خریداری کنید

اگر تصمیم دارید با قلم مو نقاشی کنید، یک برس خوب را امتحان کنید. برای کابینت ، 2 اینچی. برس مانند آنچه در اینجا نشان داده شده تقریباً کامل است. آن را تمیز نگه دارید و برای بسیاری از کارهای رنگ دوام خواهد داشت. فروشگاه های رنگ معمولاً وسیع ترین انتخاب و بهترین مشاوره را ارائه می دهند.

 

نکته حرفه ای: برس خود را مرطوب کنید. اگر قبل از شروع به نقاشی، برس خود را با آب (برای رنگ های بر پایه آب) خیس کنید ، تمیز کردن آن آسان تر است.

 

لبه ها را پاک کنید

هنگامی که لبه درب کابینت را رنگ آمیزی می کنید، استفاده از رنگ بیش از حد آسان و ایجاد لبه در امتداد لبه آسان است. برای جلوگیری از خشک شدن رنگ در امتداد لبه در ، هر رنگی را که روی سطح مجاور شما چسبیده است با یک قلم مو یا برس اسفنجی کوچک کابینت های آشپزخانه رنگ آمیزی شده خود صاف کنید.

 

نگران چسبندگی هستید؟ اورتان اکریلیک را امتحان کنید

اورتان اکریلیک دارای خواص زیادی است که آن را به یک آغازگر مناسب برای کابینت ها تبدیل می کند. ابتدا ، تقریباً به هر سطحی محکم می چسبد. حتی می توانید روی کابینت های لمینت پلاستیکی با اورتان اکریلیک رنگ آمیزی کنید. اورتان اکریلیک همچنین یک لایه بسیار سخت و با دوام را درمان می کند.

می توانید از پرایمر اکریلیک اورتان استفاده کنید و آن را با رنگ دلخواه خود بپوشانید. یا می توانید از رنگ اکریلیک اورتان به عنوان لایه نهایی نیز استفاده کنید.

 

با اسپری رنگ آمیزی درها را در نظر بگیرید

با کمی تمرین و یک سمپاش خوب، می توانید با پاشیدن درهای خود به کیفیت کارخانه برسید. یک سمپاش با کیفیت مناسب برای اسپری کردن سطوح نازک بر پایه آب بهترین کار را می کند.

اما با سمپاش با حجم بالا و فشار پایین (HVLP) نیز می توانید نتایج فوق العاده ای به دست آورید. فقط مطمئن شوید که رنگ را مطابق دستورالعمل نازک کرده و به جای یک لایه ضخیم، چندین لایه نازک بمالید.

 

از شلک رنگدانه Spot-Prime با Shellac استفاده کنید

شلک رنگدانه ای در قوطی اسپری برای نواحی آغشته به نقطه که ممکن است از دست داده باشید یا مناطقی که وصله کرده اید و سنباده زده اید مناسب است. Shellac به بیشتر سطوح خوب می چسبد، سریع خشک می شود و به خوبی می پوشاند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]