14 ایده هوشمندانه برای استفاده از اتاق کم جا و کوچک شما در خانه

14 ایده هوشمندانه برای استفاده از اتاق کم جا و کوچک شما در خانه

14 ایده هوشمندانه برای اتاق کوچک خانه!

بسیاری از خانه ها دارای اتاق یدکی هستند، یا یک اتاق خالی برای ذخیره سازی استفاده می شود یا فقط یک اتاق مهمان است که بیشتر اوقات خالی نشسته است. این اتاق یدکی معمولا یا انباری است یا حیاط خلوت یا چیز های دیگر. به جای آنکه این کار را به حال خود رها کنید ، یک پروژه بازسازی را شروع کنید و اتاق را به چیزی تبدیل کنید که واقعاً قابل استفاده و عملکرد باشد. گزینه های زیادی برای اتاق یدکی وجود دارد ، از جایی که می توانید سرگرمی خود را به یک دفتر کار خانگی برسانید. بیایید در اینجا چند مورد از این گزینه ها را بررسی کنیم.

 

اتاق یدکی را به گوشه مطالعه تبدیل کنید

اگر از خانه کار می کنید یا بچه دارید ، واقعاً می توانید از تبدیل اتاق اضافی خود به گوشه مطالعه سود ببرید. این یک راه عالی برای اطمینان از این است که می توانید روی کار مورد نظر تمرکز کنید.

 

آن را به دفتر کاری خود در خانه تبدیل کنید

اگر تمایل دارید نسبتاً اغلب از خانه کار کنید ، ممکن است بخواهید از اتاق اضافی خود به عنوان یک دفتر کار خانگی استفاده کنید. سپس می توانید بر کار خود بدون هیچ گونه حواس پرتی تمرکز کنید و هر چیزی که نیاز دارید در یک مکان قرار دارد.

 

آن را به اتاق موسیقی یا استودیو ضبط تبدیل کنید

آیا ساز می نوازید یا عاشق نواختن در خلق ضربه های مختلف هستید؟ شاید شما همیشه می خواسته اید پادکست خود را راه اندازی کنید. چرا اتاق یدکی خود را به استودیوی ضبط خانه یا اتاق موسیقی تبدیل نمی کنید؟ برای شروع می توانید از ابزار کوچک یا هر وسیله ای که برای پروژه خود نیاز دارید شروع کنید. با گذشت زمان ، می توانید پول بیشتری را صرف پروژه کنید و عایق صوتی دیوارها و تهیه تجهیزات با کیفیت بالاتر را شروع کنید.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ZZOF WP4y5El

از آن به عنوان یک رختکن قدیمی استفاده کنید

اگر اهل مد هستید ، ممکن است بخواهید از اتاق یدکی به عنوان یک رختکن قدیمی استفاده کنید. به بی نظمی ، سازمان دهندگان کفش و لوازم جانبی و تعداد زیادی آینه فکر کنید. همچنین می توانید یک صفحه پرنعمت اضافه کنید تا در عقب تغییر دهید.

 

یک اتاق بازی مخصوص کودکان ایجاد کنید

برای کسانی که بچه دارند ، ممکن است بخواهید در مورد استفاده از اتاق یدکی به عنوان اتاق بازی کودکان فکر کنید. شما واقعاً می توانید همه اسباب بازی های آنها را منظم نگه دارید و فضایی بزرگ با فضایی برای بازی و فعالیت در آنها ایجاد کنید. در مورد تهیه یک فرش بزرگ فکر کنید تا راحت تر بتوانید مستقیم روی زمین بنشینید. مطمئن شوید که اتاق را با لوازم هنری و صنایع دستی فراوان برای یک روز بارانی پر کنید.

 

یک مبل راحتی برای همه کاره بودن مناسب است

اگر می خواهید تخت را برای مهمانان در اتاق نگه دارید اما فضای زیادی برای کار با یک اتاق یدکی چند منظوره ندارید ، روی مبل تختخواب شو سرمایه گذاری کنید. به طور شگفت انگیزی تعداد زیادی تخت راحت وجود دارد که می توان آنها را بدون کاستن از سبک به مبل تبدیل کرد.

 

یک سینمای خانگی

ایده عالی دیگر برای اتاق یدکی ، اگرچه کمی بیشتر بودجه است ، ایجاد سینمای خانگی است. تلویزیون صفحه بزرگ ، صدای فراگیر ، کاناپه های راحت یا صندلی ، کار می کند. این اتاق کاملاً راحت به نظر می رسد و مکانی عالی برای جمع شدن و تماشای یک فیلم خوب است.

 

از آن برای استودیوی هنرمندان استفاده کنید

یک اتاق یدکی می تواند تنها مکانی برای راه اندازی استودیوی هنرمندان باشد. آن را به مکانی آرام و الهام بخش تبدیل کنید که در آن می توانید خلاق باشید و از همه حواس پرتی های زندگی دور شوید.

 

از این اتاق یک کمد دیواری بزرگ دربیاورید

از اتاق یدکی خود به عنوان یک کمد کامل و داخل اتاق استفاده کنید. در این مثال ، قفسه های زیادی برای آویزان کردن لباس ، یک قفسه کامل برای کفش و حتی یک کابینت روی چرخ در وسط اتاق برای لوازم جانبی وجود دارد.

 

یک اتاق بازی سرگرم کننده ایجاد کنید

اتاق های یدکی بزرگتر را می توان به اتاق فعالیت و بازی تبدیل کرد. یک میز بزرگ برای بازی های رومیزی عالی است بنابراین نیازی به استفاده مداوم از میز آشپزخانه ندارید. برای ذخیره همه بازی های خود ، تعداد زیادی قفسه اضافه کنید. اگر فعالیت های دیگر را ترجیح می دهید ، می توانید یک میز پینگ پنگ یا یک میز فوتبال بسازید. فقط مطمئن شوید که فضا را اندازه گیری کرده اید تا بتوانید به راحتی در اطراف میز حرکت کنید.

 

یک اتاق مطالعه و مهمان چند منظوره بسازید

اگر هنوز مهمانانی دارید که به طور منظم به خانه شما می آیند ، ممکن است تمایل بیشتری داشته باشید که اتاق یدکی خود را به عنوان اتاق خواب مهمان نگه دارید. با این حال ، این بدان معنا نیست که اتاق باید برای بقیه زمان غیرقابل استفاده باشد. می توانید یک گوشه مطالعه با یک میز در گوشه ای از اتاق خواب مهمان اضافه کنید و همه چیز را منظم نگه دارید تا اتاق حتی در مواقعی که بازدیدکننده وجود ندارد ، همچنان مفید باشد.

 

از کف تا سقف قفسه کتاب بسازید

علاقه مندان به مطالعه این ایده را برای یک اتاق یدکی ، که شامل قفسه های کتاب از کف تا سقف است ، کاملاً دوست خواهند داشت. اتاق را با چند صندلی و نیمکت راحت به پایان برسانید تا بتوانید با یک کتاب در محیطی خصوصی تر و آرام تر جمع شوید. ساخت این قفسه ها به سادگی امکان پذیر است ، یا می توانید چند چوبی سفارشی تهیه کنید تا جلوه بالاتری داشته باشید. مطمئن شوید که نور اتاق خوب است.

 

آن را به فضای دوخت و بافندگی تبدیل کنید

ما نمونه های زیادی از فضاهای سرگرمی و اتاق های صنایع دستی را در اتاق اضافی دیده ایم ، اما این مثال فقط به دوخت و بافندگی اختصاص دارد. یک میز بزرگ برای فضای کار و یک چرخ خیاطی و بسیاری از لوازم خیاطی روی میز اطراف آن وجود دارد. همچنین کشوها و قفسه های زیادی برای ذخیره همه لوازم مورد نیاز وجود دارد.

 

آن را به اتاق حیوان خانگی برای گربه یا سگ تبدیل کنید

عاشقان حیوانات خانگی ، شاید این راهی باشد! یک اتاق یدکی اختصاص داده شده به حیوانات خانگی می تواند چیزی باشد که شما هرگز نمی دانستید می خواهید. می توانید همه اسباب بازی های آنها ، بالش خواب ، کاسه غذا و آب و موارد دیگر را داخل آن قرار دهید. برای کسانی که گربه دارند ، می توانید یک خراش بزرگ یا فضای کوهنوردی بگذارید.

همانطور که می بینید ، یک اتاق یدکی نباید فضایی هدر رفته باشد ، یا با جعبه پر شده و در انبار آشغال باشد یا اصلا استفاده نشود. روشهای زیادی برای تغییر مکان فضا و تبدیل آن به چیزی زیبا و مهمتر از همه مفید وجود دارد. گزینه ها بی پایان هستند! به سرگرمی خود فکر کنید و اینکه آیا می توانید آن فضا را به اتاقی خلاقانه برای سرگرمی خود تبدیل کنید ، خواه یوگا باشد ، سالن بدنسازی یا صنایع دستی. یا شاید بتوانید اتاق یدکی را به فضایی اداری تبدیل کنید ، برای روزهایی که از خانه کار می کنید یا بچه هایتان بدون هیچ گونه مزاحمتی تکالیف خود را انجام می دهند.

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.