5 نکته در انتخاب ملحفه برای سرویس خواب

5 نکته در انتخاب ملحفه برای سرویس خواب

انتخاب ملحفه برای سرویس خواب با این نکات کلیدی!

با توجه به اینکه تقریباً یک سوم عمر خود را در خواب می گذرانیم، منطقی است که انتخاب ملحفه برای سرویس خواب را به گونه ای انجام داده و روی رختخوابی سرمایه گذاری کنیم که نه تنها راحت است، بلکه آزمون دوام در طول زمان را نیز پشت سر می گذارد. اما با وجود گزینه های زیاد-تعداد نخ ، آرایش پارچه ، الگوها ، جامدات-فرایند تصمیم گیری می تواند طاقت فرسا باشد. ما از راهنمای موسسه DwellStudio و متخصص تختخواب Christiane Lemieux برای کمک به این روند استفاده کردیم.

 

1. تعداد نخ و بافت، اولین نکته برای انتخاب ملحفه برای سرویس خواب

تعداد موضوع دیگر نشان دهنده کیفیت نیست مگر اینکه پارچه ای شگفت انگیز و بسیار گران قیمت باشد ، تعداد بالای نخ فقط یک بازی اعداد است: بسیاری از شرکت ها اعداد را با نخ های دو پیچ در پارچه ای ارزان تر فریب می دهند. “من شخصاً به دلیل ترد و خنک بودن یک ورق 400 تکه چوبی را ترجیح می دهم. اما اگر یک تخت نرم و گرم را دوست دارید ، ممکن است یک ورق پیراهن کشسان عالی مورد علاقه شما باشد ، و این اصلا به تعداد نخ ها مربوط نمی شود.” لمیو می گوید.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | bed linen floral min

 

2. دومین نکته برای انتخاب ملحفه برای سرویس خواب؛ مواد

  • نوع متریالی که برای ورق های خود انتخاب می کنید به ترجیحات شخصی بستگی دارد. به این فکر کنید: این چیزی است که شما هشت ساعت در روز می پوشید.
  • پنبه: بهترین کیفیت (و گران ترین) 100٪ مصری است که دارای الیاف اصلی بسیار طولانی است که ورق های مجلل و در عین حال بسیار بادوام تولید می کند.
  • پنبه پیما یا سوپیما: یک ماده الیاف اصلی متوسط ​​تا فوق العاده بلند ، به دلیل نرمی و درخشندگی شناخته شده است و کمی مقرون به صرفه تر از پنبه مصری است.
  • ملحفه: ایده آل برای آب و هوای گرم ، ملحفه های کتان برخی از گران ترین هستند ، اما دهه ها دوام می آورند. برای ظاهر و ظاهر فرسوده ، “من عاشق تمام ملحفه های شسته شده با آنزیم موجود در بازار هستم”. لمیو می گوید. آنها نرم و بادوام هستند و با افزایش سن بهبود می یابند. “
  • ورق های پلی باند: آسان و مقاوم در برابر چین و چروک.

 

3. بافت برای انتخاب ملحفه برای سرویس خواب

نحوه بافت ورق ها بر احساس آن ها و برای انتخاب ملحفه برای سرویس خواب تأثیر مستقیم دارد. محبوب Lemieux ، معمولی ، سبک وزن و محکم بافته شده است ، که منجر به تختخواب ترد ، خنک و تخت می شود ، در حالی که بافت فوق العاده محکم و متراکم میکروفیبر باعث می شود که در برابر چین و چروک ، بسیار نرم و مقاوم در برابر آب باشد. برخی از بافتهای دیگر که باید مورد توجه قرار گیرند: ساتن فوق العاده نرم و براق و فلانل ، با بافت پوشک مناسب برای آب و هوای سردتر.

 

4. الگو برای انتخاب ملحفه برای سرویس خواب

مانند هر عنصر دیگری در اتاق خواب ، ملحفه ها در طراحی کلی نقش دارند. Lemieux می گوید: “من همیشه به ترکیبی از الگوهای کوچک ، متوسط ​​و بزرگ در یک خانواده رنگ توصیه می کنم.” “این راهی آسان برای شروع آزمایش روی چاپ است.”

 

5. فصلی بودن ملحفه

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 01 Six Tips for Choosing the Right Bedding Set min

اینکه شما به چند ست ورق نیاز دارید بستگی به خود شما دارد و اینکه چقدر دوست دارید اوضاع را تغییر دهید. اما به یاد داشته باشید ، ملحفه هایی که ممکن است تابستانی به نظر برسند می توانند در تمام طول سال کار کنند. فقط کافی است یک روتختی ، پتو و پرتاب کنید تا تخت شما برای ماه های پاییز و زمستان دنج تر شود.

 

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت سرویس تخت خواب

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.