44 مورد از مشکلات رایج در آشپزخانه که باید متوقف شوند! | قسمت سوم

44 مورد از مشکلات رایج در آشپزخانه که باید متوقف شوند! | قسمت سوم

اشتباهات رایج در آشپزخانه که شاید چیزی از آن ها ندانید!

خیلی از ما گاها از ترفندها و راهکارهای بهتر و سریع تر در آشپزخانه بی خبریم اما داستان این نوشته فرق می کند، اگر از این مشکلات رایج در آشپزخانه اجتناب نکنید، آشپزخانه شما هرگز عملکرد بهتری نخواهد داشت. این موارد چه بسا بر کل کارکرد خانه و خانواده اثر بذارند و بازدهی شما را کاهش دهند.

 

اشتباه شماره بیست و هفت: عدم استفاده از چربی گیر برای تمیز کردن هود و فر از مشکلات رایج در آشپزخانه

مشکلات رایج در آشپزخانه

استفاده از فیلتر چربی هود در ماشین ظرفشویی می تواند نتایج ناامیدکننده ای را به همراه داشته باشد. همینطور در مورد پاک کننده های خانگی. با چربی گیر پایه آب از فروشگاه قطعات خودرو نتایج عالی بگیرید. سینک ظرفشویی را با آب داغ و چرب کننده پر کنید. فیلتر را درون آن بریزید و بگذارید چربی گیر تمام کارها را انجام دهد. فیلتر در عرض چند دقیقه تمیز و درخشان می شود. سپس فقط آن را بشویید.

اشتباه شماره بیست و هشت: تمیز نکردن سینک

اگر دفع کننده سینک شما بو ایجاد کرده است، ممکن است حاوی غذای پوسیده باشد. در اینجا نحوه تمیز کردن آنها وجود دارد:

در حالی که آب تقریباً نصف گاز است، پوست پرتقال یا لیمو را داخل آن بریزید. دورریز را به مدت پنج ثانیه اجرا کنید. اسید سیتریک حاصل از لایه برداری ضایعات پوسته پوسته را نرم کرده و به باکتری های بد بو حمله می کند.

حدود 15 دقیقه به اسید زمان دهید تا کار خود را انجام دهد. آب و دفع کننده را باز کنید و چند تکه یخ در آن بریزید. تکه های یخ در حال پرواز مانند یک ماسه ماسه در داخل دفع کننده عمل می کنند.

آب را تا زمانی که کاسه تقریباً نصف شود، جاری کنید. سپس درپوش را بکشید و دستگاه جداکننده را روشن کنید تا خارج شود.

 

اشتباه بیست و نهم: باز کردن سینک ظرفشویی با شیر آب ضعیف

مشکلات رایج در آشپزخانه

اگر خروجی شما اسپری ضعیفی ارائه می دهد ، در اینجا باید چه کار کرد. اول، مطمئن شوید که مشکل از سر اسپری است و نه دورتر از خط. با برداشتن سمپاش شروع کنید. یک گیره لباس یا یک گیره کوچک روی شلنگ ببندید تا مانع از سر خوردن مجدد آن در دهانه شود.

اگر وقتی شیر آب را باز می کنید آب از شلنگ جاری می شود ، می دانید که مشکل در سر اسپری است. مگر اینکه جریان هنوز ضعیف باشد. در این صورت، مشکلی در شیر آب یا خطوط تامین وجود دارد.

 

اشتباه شماره سی: تمیز نکردن سریع چربی

چربی و کثیفی روی کابینت آشپزخانه به مرور زمان ایجاد می شود. برای تمیز کردن کابینت ها، ابتدا یک اسفنج یا پارچه کمی مرطوب را در مایکروویو به مدت 20 تا 30 ثانیه گرم کنید تا داغ شود. یک جفت دستکش لاستیکی بپوشید.

 

کابینت ها را با یک پاک کننده همه منظوره حاوی روغن نارنجی اسپری کنید، سپس پاک کننده را با اسفنج داغ پاک کنید. برای لکه های سرسخت، ابتدا بگذارید پاک کننده پنج دقیقه بماند. در جهت دانه چوب پاک کنید. اسفنج را بشویید و دوباره گرم کنید تا اشباع شود. سپس کابینت ها را با یک پارچه مرطوب و خنک پاک کنید. روغن نارنج یک لایه براق از خود بر جای می گذارد. این برای هر سطح چوبی یا فلزی مناسب است.

 

اشتباه سی و یکم: تصفیه نکردن آب و تجمع آب سخت

مشکلات رایج در آشپزخانه

با این محلول ساده و طبیعی، تجمع آب سخت را روی شیر آب خود بردارید: نیمی از یک لیمو تازه را در انتهای شیر آب بگذارید، یک کیسه پلاستیکی کوچک دور لیمو بپیچید و آن را با نوار لاستیکی به شیر آب محکم کنید. بعد از چند ساعت لیمو را بردارید و شیر آب را تمیز کنید.

 

اشتباه سی و دوم: پاشیدن آب به دور سطل مخصوص شست و شو

مشکلات رایج در آشپزخانه

گاهی اوقات حرکت در اطراف سطل تمیز کردن فقط به دلیل پاشیدن آب کثیف به اطراف باعث آشفتگی بیشتر می شود. لزلی ریچرت، بنیانگذار The Green Cleaning Coach و نویسنده کتاب The Joy Of Green Cleaning، دارای تکنیکی برای پاک کردن سطل است که معجزه می کند: یک بطری اسپری پر از محلول تمیز کننده رقیق شده و یک دستمال میکرو فیبر.

 

اشتباه سی و سوم: رها کردن شکاف های بین کابینت آشپزخانه و اپن

مشکلات رایج در آشپزخانه

اگر خرده ها، کاغذها یا حتی ظروف مسطح در شکاف بین میز کار و یخچال شما بیفتد، فضای خالی را با لوله های پلاستیکی تقریبا نامرئی پر کنید. لوله های شفاف در مراکز خانگی در عرض های مختلف از 8/1 اینچ موجود است.

 

اشتباه سی و چهارم: هدر دادن پول برای شوینده های مضر و گاها بی فایده از مشکلات رایج در آشپزخانه

 

نظافتچی حرفه ای مگی اورث دوست دارد محصولات تمیز کننده خود را بسازد. در اینجا دستور او برای یک محلول تمیز کردن همه کاره، تغییر یافته از دستور العمل او در کتاب خانه پاک ، سیاره پاک از کارن لوگان، آمده است.

مشکلات رایج در آشپزخانه

در یک سطل 5 لیتری مخلوط کنید: 1 فنجان سرکه تقطیر شده، 3 قاشق غذاخوری بوراکس، 1 گالن آب داغ و 1/2 فنجان صابون (مگی از دمنوش سالن دکتر برونر استفاده می کند). مگی دوست دارد 10 یا 15 قطره درخت چای، اسطوخودوس یا روغن لیمو برای عطر خوب اضافه کند. مواد را مخلوط کرده و سپس مقداری از مخلوط را در یک بطری اسپری بریزید. بقیه را در یک ظرف گالونی ذخیره کنید. این پاک کننده همه کاره به اندازه کافی برای سال ها دوام آوردن است!

از این مخلوط برای تمیز کردن کاشی، میزهای پیش ساخته و چوب های رنگ شده استفاده کنید. این یک پاک کننده همه کاره خوب است ، اما برای تمیز کردن شیشه بهترین نیست. مگی برای تمیز کردن شیشه از سودا استفاده می کند. گاهی اوقات داروهای خانگی برای دور نگه داشتن آفات از باغ نیز عالی هستند.

 

اشتباه شماره سی و پنج: عدم سرمایه گذاری روی حوله میکروفایبر به جای حوله کاغذی

مشکلات رایج در آشپزخانه

به جای خرید حوله کاغذی، فقط حوله چای تهیه کنید. از آنجا که آنها 100 درصد پنبه هستند، می توانید از آنها برای خشک کردن لیوان استفاده کنید. بگذارید ظروف روی آن ها خشک شوند و پیشخوان و اجاق آشپزخانه را پاک کنید.

 

اشتباه شماره سی و شش: فراموش کردن استفاده از جاذبه های قهوه برای بو

قهوه را هنوز در سطل کمپوست نگذارید! مادربزرگ به ما آموخت که تفاله قهوه به عنوان یک خوشبو کننده طبیعی عمل می کند. فقط آن ها را در یک فنجان یا کاسه کوچک قرار دهید تا اتاق را از بوی بد خلاص کنید. پودر قهوه به عنوان یک درمان طبیعی برای کنترل آفات عمل می کند.

اشتباه شماره سی و هفت عدم استفاده از گیره های ادویه جات بر روی درهای کابینت شما

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 91usIFA3nWL. SL1500 SQ

مگر اینکه دوست داشته باشید کابینت ادویه خود را باز کنید و بطری های کوچک دارچین و پاپریکا دائما روی شما بیفتد، این قطعاً یک هک است که می خواهید امتحان کنید. از این گیره های ادویه گیر در ردیف های 6 تایی استفاده کنید.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.