44 مورد از خطاهای رایج در آشپزخانه که باید متوقف شوند! | قسمت دوم

44 مورد از خطاهای رایج در آشپزخانه که باید متوقف شوند! | قسمت دوم

خطاهای رایج در آشپزخانه که شاید چیزی از آن ها ندانید!

خیلی از ما گاها از ترفندها و راهکارهای بهتر و سریع تر در آشپزخانه بی خبریم اما داستان این نوشته فرق می کند، اگر از این اشتباهات رایج در آشپزخانه اجتناب نکنید، آشپزخانه شما هرگز عملکرد بهتری نخواهد داشت. این موارد چه بسا بر کل کارکرد خانه و خانواده اثر بذارند و بازدهی شما را کاهش دهند.

 

اشتباه شماره شانزده: عدم استفاده از مایکروویو بدون نسخه

خطاهای رایج در آشپزخانه

مایکروویو را زیر کابینت خود قرار دهید تا از پیشخوان خارج شود. اجاق های مایکروویو بزرگترین اشغال کننده های فضایی در اکثر میزهای آشپزخانه هستند. با چند مدل، تولیدکنندگان کیت نصب اختیاری را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد مایکروویو را در زیر کابینت ها نصب کنید. برای بالا بردن مایکروویو قدیمی خود، براکت های محکمی را که در اینجا نشان داده شده است در نظر بگیرید.

اما ابتدا ارتفاع آن و ارتفاع فضای بالای میز را اندازه بگیرید. با مایکروویو بزرگتر ، ممکن است دریابید که فضای زیر آن بسیار کوچک است و نمی تواند مفید باشد. به علاوه ایده های سریعتر و هوشمندانه تری برای ذخیره سازی آشپزخانه بررسی کنید.

 

اشتباه شماره هفده: عدم استفاده از قفسه های چاقوی زیر کابینتی

خطاهای رایج در آشپزخانه

قفسه های کشویی به شما امکان دسترسی سریع به ملزومات آشپزخانه را بدون درهم و برهم بودن قفسه های ادویه جات یا نگه دارنده چاقو می دهند. پس از اتمام پخت، قفسه به قسمت زیرین کابینت می چرخد. قفسه چاقوی اکریلیک مانند آنچه در اینجا نشان داده شده است، یا فقط یک جفت لولا بخرید و قفسه چوبی خود را برای نگهداری چاقوها، ادویه جات ترشی جات یا سایر وسایل کوچک که فضای پیشخوان را اشغال می کنند، بسازید.

 

اشتباه شماره هجده: نداشتن قهوه ساز مخفی

برای قهوه خورهای جدی و حرفه ای، گذاشتن قهوه ساز داخل کابینت آشپزخانه منطقی نیست. فقط باید چند ساعت دیگر آن را بیرون بیاورید در اینجا یک راه حل وجود دارد: یک قهوه ساز زیر کابینت همیشه در دسترس است و فضای قابل قبولی را اشغال نمی کند.

 

اشتباه شمازه نوزده: کنار گذاشتن سبد آشپزخانه

چرخ دستی آشپزخانه نورد بهترین چیز برای افزودن کابینت آشپزخانه و فضای میز است. بالا هنگام آماده کردن آن شام بزرگ روز شکرگزاری فضای کاری اضافی را فراهم می کند. و قفسه های زیر اقلامی را در خود جای می دهند که در غیر این صورت فضای پشت میز را اشغال می کنند. اگر قصد دارید از چرخ دستی برای تهیه غذا استفاده کنید، یکی را با روکش محکم مانند بلوک قصابی، فولاد ضد زنگ یا لمینت پلاستیکی انتخاب کنید.

برخی از رویه های چرخ دستی چوبی براق هستند و زیبا، اما با دوام نیستند. چرخ دستی ها دارای انواع چوبی هستند. بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که بتوانید با کابینت های موجود خود مطابقت داشته باشید. یا می توانید با یک فلز براق یا یک چرخ دستی رنگ آمیزی شده، به دنبال یک ظاهر انتخابی باشید.

 

اشتباه شماره بیست: نداشتن فنجان آویز

خطاهای رایج در آشپزخانه

با آویختن لیوان های اندازه گیری داخل کابینت آشپزخانه، فضای کشو را آزاد کنید. یک نوار چوبی را طوری قرار دهید و روی آن نصب کنید که فنجان ها بین قفسه ها آویزان شوند و اجازه دهند درب به طور کامل بسته شود. نوار دوم را برای قاشق های اندازه گیری خود نصب کنید. سپس قلاب های فنجان را روی هر دو نوار پیچ کنید. بیاموزید که چگونه قفسه ذخیره سازی لیوان اندازه گیری خود را بسازید.

 

اشتباه شماره بیست و یک: پخش و پلا بودن پلاستیک ها

برای سهولت در ذخیره سازی و استفاده مجدد از کیسه های پلاستیکی، از یک بطری نوشابه 2 لیتری دور ریخته یک دستگاه پخش کننده تهیه کنید. بالا و پایین را با چاقوی تیغ برش دهید. لبه های دندانه دار را کوتاه کنید تا کیسه ها را بیرون نیاورید. سپس دیسپنسر را به درب کابینت یا دیوار کمد بچسبانید (یا با نوار قلاب و حلقه وصل کنید).

 

اشتباه شماره بیست و دو: روی هم چیدن کالاهای کنسرو شده

از قفسه های باقی مانده کمد به عنوان سازمان دهنده کابینت استفاده کنید. قفسه ها را با اره برقی به طول کوتاه کنید و سپس پیچ ها را در پشت قاب صورت نصب کنید تا قفسه ها در جای خود ثابت بمانند. قسمت پشتی قفسه به سادگی در پشت کابینت قرار دارد. اکنون به راحتی می توانید سوپ خود را پیدا کرده و بقیه موجودی خود را در یک نگاه بررسی کنید.

 

اشتباه شماره بیست و سه: جایگزینی دستورالعمل های لوازم آشپزخانه

خطاهای رایج در آشپزخانه

کتابچه های مربوط به وسایل آشپزخانه و حمام خود را ارسال و تعویض نکنید. در عوض، آن ها را در یک کیسه پلاستیکی قفل کنید و کیسه را در کابینت زیر سینک ظرفشویی آویزان کنید. آن ها همیشه در جایی هستند که به آن ها نیاز دارید. نمونه های رنگ و سخت افزار کابینت اضافی را نیز بریزید.

اشتباه شماره بیست و چهار: عدم تمیز کردن ماشین ظرفشویی

خطاهای رایج در آشپزخانه

فکر می کنید ماشین ظرفشویی شما، بعد از شستن ظرف، قبلاً تمیز بوده است. اما شما اشتباه می کنید! مواد غذایی به گوشه و کنار ماشین ظرفشویی راه پیدا می کنند که منجر به بوی بد و در نهایت تمیز نشدن ظروف شما می شود. در اینجا نحوه تمیز کردن کامل ماشین ظرفشویی خود را بیاموزید.

 

اشتباه شماره بیست و پنج: عدم تخلیه به موقع زباله های سینک

خطاهای رایج در آشپزخانه

آیا سینک آشپزخانه شما بوی بد می دهد؟ آیا از دفع زباله شما ناشی می شود؟ در اینجا نحوه تمیز کردن زباله ها و خلاص شدن از شر بوی نامطبوع آمده است. لطفا آن را به موقع تخلیه کنید و از ورود زباله های بزرگ به سینک جلوگیری کنید.

 

 

اشتباه شماره بیست و شش: عدم تمیز کردن مایکروویو با آب و لیمو

نحوه تمیز کردن غذاهای پخته شده و ریختن آن از مایکروویو آسان است: نحوه انجام این کار به این صورت است که قسمتی از فنجان اندازه گیری یا قهوه را با آب پر کنید و یک تکه لیمو اضافه کنید. آب را به مدت یک دقیقه بجوشانید و سپس درب را بسته بگذارید و اجازه دهید بخار آشفتگی را از بین ببرد. پس از 10 دقیقه ، در را باز کنید و آلودگی را پاک کنید.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.