9 ترند برای اتاق خواب در سال 2020

9 ترند برای اتاق خواب در سال 2020

9 روند و ترند برای اتاق خواب برای سال 2020

اتاق خواب شما یک پناهگاه شخصی است که می توانید پس از یک روز طولانی به آنجا بروید ، بنابراین طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب شما باید نشان دهنده این باشد. از زیبایی شناسی سنتی گرفته تا سبک های مدرن ، طراحی اتاق خواب شما می تواند در زیبایی اتاق شما موثر باشد.

اتاق خواب شما یک پناهگاه شخصی است که می توانید پس از یک روز طولانی به آنجا بروید ، بنابراین طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب شما باید نشان دهنده این باشد. از زیبایی شناسی سنتی گرفته تا سبک های مدرن ، طراحی اتاق خواب شما می تواند شکل های مختلفی برای بیان شخصیت شما داشته باشد. این که آیا شما به طور کامل در حال دکوراسیون مجدد هستید یا می خواهید چند تغییر جزئی به آن اضافه کنید ، این روند طراحی 9 اتاق خواب شما را در جهت درست 2020 نشان می دهد.

 

1. تک رنگ روشن

در حالی که روندهای قبلی طراحی اتاق خواب از رنگهای ملایم و ظریف استفاده می کردند ، رنگهای جسورانه مانند آبی کبالت ، سبز جنگلی و زرد اکری در سراسر سال 2020 بزرگ خواهند بود. این روند شامل انتخاب یک رنگ جسورانه به جای رنگ بندی متنوع و استفاده از رنگ دلخواه شما است. سایه را در سراسر اتاق خواب خود قرار دهید ، چه با لوازم جانبی مانند گلدان ، بالش یا پرده ، یا با رنگ آمیزی تمام دیوارها در این سایه.

 

2. آوردن طبیعت به اتاق خواب محبوبتان

با استفاده از گیاهان واقعی به اتاق خواب خود سبزه اضافه کنید ، این دیوارها به ویژه در برابر دیوارهای سفید ساده یا قفسه های چوبی خوب به نظر می رسند. در حالی که گیاهان مصنوعی ممکن است در سال 2019 کافی باشند ، امسال آوردن گیاهان واقعی به اتاق خواب یک موضوع تکراری است. لیندا هیسلت از L.H. Designs در گفتگو با Elle Decor می گوید:

“من همیشه می توانم یک گیاه مصنوعی را در یک طرح تشخیص دهم. ممکن است در ابتدا عالی باشد ، اما ویژگی گیاه از نحوه رشد ارگانیک آن ناشی می شود. و گیاهان مصنوعی همیشه ثابت می مانند و در نهایت گرد و خاک می شوند. ”

گفته می شود در حالی که فضای شما را زیبا می کند ، چنین دکوراسیون بیوفیلیک مزایای سلامتی نیز دارد. بر اساس مطالعه مجله انسان شناسی فیزیولوژی ، قرار گرفتن در معرض گیاهان داخلی می تواند استرس را کاهش دهد. همچنین گفته می شود که آنها هوا را تصفیه می کنند. برخی از گیاهان حتی می توانند خواب بهتری را در شب ایجاد کنند.

 

3. طراحی ژاپنی

طراحی ژاپنی اغلب مورد توجه طراحان داخلی بوده است. با این حال ، سال 2020 ترکیبی از سبک های ژاپنی و اسکاندیناوی است و ظاهری مینیمالیستی و تأثیرگذار ایجاد می کند. حداقل شلوغی ، خطوط تمیز و رنگهای خنثی را در نظر بگیرید. از نظر مصالح ، چوب های کم رنگ اسکاندی مانند راش را با چوب های مدرن تر و با الهام از ژاپنی مانند قاب های تخت سیاه و یا کمد های بلوط تیره مخلوط کنید.

 

9 ترند برای اتاق خواب در سال 2020

 

4. طراحی دوستدار محیط زیست

علاوه بر آوردن گیاهان به اتاق های شما ، طبیعت در روند طراحی اتاق خواب 2020 با استفاده از مواد پایدار و لوازم جانبی بازیافتی در اولویت قرار دارد. به عنوان مثال ، مصالحی مانند چوب بازیافتی را روی میز کنار تخت ، پتوهای ارگانیک یا فرش های چرخه سواری پیدا کنید. راه های دیگر برای پایدار ماندن اتاق خواب شما شامل استفاده از رنگ با VOC کم (ترکیبات آلی فرار) ، استفاده از روغن های ضروری به جای آئروسل و استفاده از روشنایی LED به جای لامپ های سنتی است.

 

5. ترکیب سبک های قدیمی و جدید

در حالی که طراحی داخلی اغلب به عنوان سنتی در مقایسه با معاصر تلقی شده است ، این روند طراحی جدید 2020 ترکیبی از هر دو را به همراه دارد. با ترکیب وسایل جدید یا سطوح براق با وسایل مورد علاقه خود که در طول این سالها جمع آوری کرده اید ، اتاق خواب را به اتاق خود بیاورید ، سوغاتی هایی را از تعطیلات ، قابهای تخت خواب قدیمی یا آرت دکو یا ساعتهای تزئینی برای ایجاد حس نوستالژی در نظر بگیرید.

 

6. آسایش واقعی را در خانه خود جست و جو کنید!

طراحی اتاق خواب اصلی شما نباید منحصراً زیبا باشد. با ایجاد لایه ای از کوسن ها ، پرتاب ها و پتوها ، اتاق خواب خود را عملی و گرم کنید و یک پناهگاه شخصی ایجاد کنید. در صورت تزئین مجدد ، پارچه های نرم را با سرپوش یا میز کنار تخت قرار دهید و یا یک فرش مخمل دار در نظر بگیرید. ترکیب رنگ ها و پارچه ها ، مانند بافتنی ضخیم ، مخمل یا پنبه راحت ، بسته به فصل ، می تواند یک اتاق خانگی با شخصیت ایجاد کند.

 

7. طرح رنگی خاکی

ایجاد فضاهایی برای بهبود سلامت روانی در خط اصلی طراحی اتاق خواب 2020 قرار دارد ، این را می توان در روندهایی مانند آوردن گیاهان ، ذخیره سازی وسایل راحتی در خانه و استفاده از رنگ های ملایم آرامش بخش مشاهده کرد. سال 2020 رنگ های کم رنگ یا فضاهای سیاه و سفید را به نفع رنگهای گرم و دلپذیر پشت سر می گذارد.

طرح های رنگی مانند قهوه ای ، قرمز و سبز روی ملافه ، کاغذ دیواری یا پرده می تواند احساسی جذاب و روستایی ایجاد کند. طراح داخلی Marika Meyer از Meyer Interiors می گوید:

“خداحافظی کنید با لحن های سردی که سالها حاکم بوده است. رنگ های قهوه ای شکلاتی ، شرابی ، سبز زیتونی و زرد همه در خانه ها به چشم می خورد. ما عاشق جایگزینی این رنگ های گرم و طبیعی با رنگ خنثی روی مبل یا دیوارها هستیم. ”

 

8. اتاق خواب های با تکنولوژی بالا

با فرا رسیدن سال 2020 ، طراحی اتاق خواب ها به آینده نگاه می کند و بیشتر بر روی کاربردی و راحتی برای هر فرد تمرکز می کند. معرفی لامپ های فعال با صدا ، ساعت های زنگ دار خورشید و تخت های تلویزیون همه با هدف سهولت زندگی روزمره است. آینده را با اتاق خواب خود با نورپردازی خلق و خوی به ارمغان بیاورید که می تواند ظاهر اتاق خواب شما یا یک طرفدار آینده نگر را تغییر دهد تا به شما در خنک ماندن کمک کند.

 

9. مبلمان حصیری

سرانجام ، با استفاده از پالت رنگی خاکی و مواد طبیعی ، مبلمان حصیری یا چوب دستی در سال جاری شاهد بازگشتی بزرگ است. این را با میزهای عجیب و غریب یا حتی در روشنایی اتاق خواب خود ترکیب کنید. از طرف دیگر ، سبدهای ذخیره شده حصیری به کاربردی تر شدن این طرح کمک می کند.

به طور خلاصه ، طراحی اتاق خواب های 2020 عمدتا با نوستالژی به گذشته نگاه می کنند ، در حالی که از نظر ابزارهای کاربردی چند مورد آینده نگر را شامل می شوند. بزرگترین روند آوردن فضای باز با پایداری ، رنگ های خاکی ، گیاهان واقعی و مواد روستایی مانند حصیر است.

 

9 ترند برای اتاق خواب در سال 2020

 

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.