قرار دادن تخت کم جا برای مهمان در خانه هایی بدون فضای کافی

قرار دادن تخت کم جا برای مهمان در خانه هایی بدون فضای کافی

تخت کم جا برای مهمان؛ کدام مدل مناسب تر است؟

همیشه مهمان دارید اما جایی برای نگهداری تخت کم جا یدکی یا تخت مخصوص مهمان ندارید؟ ما راه هایی برای راحتی بازدیدکنندگان داریم که می تواند برای شما خوب کار کند.

خوشحالم که این فرصت را دارید که مهمانان شب را خانه شما بمانند،  با این حال ، اگر اتاق خواب شما قبلاً به طور کامل اشغال شده است یا در جایی با یک اتاق خواب زندگی می کنید ، ارائه مکان مناسب برای خواب مهمانان دشوار است. اما کجا می توانید یک تخت یدکی بدون اتاق یدکی نگه دارید؟ این در صورتی است که وقتی مهمان ها در خانه را می زنند در معرض خطر فضا قرار بگیرید ، این ساده ترین راه حل است. به سادگی یک تخت یدکی زیر تخت خود نگه دارید! یکی دیگر از گزینه های این هک ذخیره سازی هوشمند این است که آن را به طور کامل بیرون بیاورید و تخت را در یک اتاق دیگر به عنوان یک راه حل موقت برای حفظ حریم خصوصی بیشتر قرار دهید.

 

تخت تاشو

اگر به طور منظم در طول سال میزبانی می کنید ، احتمالاً عادت کرده اید که خانواده خود را تأمین کنید. خوشبختانه خانواده بیش از حد خوشحال می شوند که با خویشاوندان خود کنار بیایند و لزوماً نیازی به اتاق خود ندارند. به همین دلیل ، نصب یک تختخواب دو طبقه در یکی از اتاق های کودکان شما راه خوبی برای آماده نگه داشتن تخت یدکی به طور مداوم است.

علاوه بر این ، لازم نیست نگران اشغال فضای بیشتری باشید. عرض تختخواب دو طبقه به اندازه یک تخت یک نفره است ، اگرچه فرصت بسیار بیشتری را ارائه می دهد. در گریت کابینت ما دارای طیف وسیعی از سبک های مختلف از جمله سبک هایی با قفسه های ذخیره سازی هستیم. این بدان معناست که فرزند شما می تواند از آن استفاده کند یا می تواند به عنوان فضایی برای قرار دادن وسایل شخصی مهمانان شما در نظر گرفته شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | image2 2

یک گزینه دیگر این است که یک تخت کابین برای کودک خود انتخاب کنید. اینها اغلب فضای کافی در زیر دارند که می توانید یک تشک تک را در زیر آن قرار دهید تا بتوانید آن را ذخیره کنید.

اگر به دنبال چیزی لوکس تر هستید اما فاقد فضا هستید ، می توانید مبل راحتی بخرید. ما تعداد زیادی تختخواب راحتی راحتی داریم ، در طول سالها آنها راه زیادی را طی کرده اند ، و امروز می توانید یکی را انتخاب کنید که به نظر می رسد به تخت تبدیل می شود!

در عوض ، اگر شما یک مبل در اتاق خواب دارید یا به عنوان یک صندلی اضافی در یک منطقه مشترک هستید ، آن را با یکی از این موارد عوض کنید. آنها برای یک راه حل سریع ایده آل هستند و حتی اگر شما یا همسرتان بیمار هستید ، می توانند مفید باشند!

اگر فضایی برای کشیدن مبل تختخوابشو ندارید ، یک تخت خواب روزانه را در نظر بگیرید. این اندازه ها باریک تر از ابعاد تشک هستند ، اما با این وجود ، فضای کافی را برای خواب راحت فراهم می کنند. آنها برای اتاق جعبه ای مناسب هستند که در غیر این صورت از آن به عنوان دفتر استفاده می کنید. اگر واقعا فضا ندارید ، می توانید از آن به عنوان صندلی برای میز دیواری استفاده کنید.

سرانجام ، یک تخت هوا گزینه مناسبی برای یک شب است ، به خصوص اگر از یک اتاق با کیفیت خوب استفاده کنید. آن ها اغلب با پمپ می آیند بنابراین نگران نباشید. شما واقعاً مجبور نیستید آنها را منفجر کنید! علاوه بر این ، ذخیره آن ها بسیار آسان است. این بدان معناست که هیچ مشکلی در مورد محل نگهداری آن در صورت عدم استفاده ندارید.

قرار دادن تخت کم جا برای مهمان در خانه هایی بدون فضای کافی

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.