طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک باید احتیاط کنید. اگرچه بیش از حد وسایل وسوسه انگیز با وسایل صورتی و کرکی وسوسه انگیز است، اما به یاد داشته باشید که برای همیشه دوام نخواهد آورد. به عنوان مثال، می توانید تصاویر دیزنی را فقط برای ملافه خواب نگه دارید. تغییر در زمان های بعدی بسیار ساده تر است. برای خنثی نگه داشتن دیوارها و کف و افزودن لوازم جانبی که می توانید دفعه بعد که کودک شما نیاز به دکوراسیون موضوعی جدید دارد، چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد.

اگر به الهام نیاز دارید  به طرح های فوق العاده شیک کودکان در Pinterest نگاه کنید. ایده های نوآورانه، دیوارپوش های خوش سلیقه، راه حل های ذخیره سازی و چیزهایی که شما را شگفت زده می کند، کم نیستند.

 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک: مبلمان اتاق خواب کودک شما

نکته ای که باید در مورد طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک به خاطر بسپارید این است که باید مقدار زیادی فضای ذخیره سازی داشته باشید. فقط به فضای مورد نیاز در اتاق خواب خود فکر کنید. حالا آن را دو برابر کنید. هنگام انتخاب مبلمان، وسایلی را انتخاب کنید که دو منظوره هستند.

تختخواب هایی که زیر آن ها تشکی دائمی دارد برای خواب و حتی برای پذیرایی از مهمانان اضافی در زمان تعطیلات مناسب است. تخت های دو طبقه راه حل دیگری هستند زیرا از فضا به صورت عمودی استفاده می کنند، مانند تخت هایی که میز تحریر یا انباری در زیر آن وجود دارد. اگر به هیچ وجه نگران خوابیدن فرزندتان در تختخواب دو طبقه نیستید، ابتدا راهنمای ایمنی تختخواب دو طبقه ما را بررسی کنید.

کمد لباس هایی با حلقه های آویز و قفسه انعطاف پذیر انتخاب کنید. نوزادان و کودکان نوپا به فضای آویزان کامل نیاز ندارند و به قفسه های زیادی احتیاج دارند ، اما با افزایش سن این وضعیت تغییر می کند، بنابراین شما باید فضا را متناسب با شرایط خود تنظیم کنید.

 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک: میز تحریر یا میز آرایش برای کودکان

هنگام بزرگتر شدن و انجام تکالیف در فضایی آرام و دور از بقیه اعضای خانواده ضروری است. این همچنین می تواند یک فضای نمایش بالا را برای نقاشی ها ، پوسترها و یادداشت ها در بر بگیرد. چیزهای فوق العاده ای در بازار برای ایجاد دیوارهای هنری خاص از جمله رنگ تخته سیاه و گچ مغناطیسی وجود دارد. یا می توانید از سیم و گیره یا حتی برخی از کلیپ بورد استفاده کنید تا دیوارها مشخص نشوند.

سبدها ، جعبه ها و قفسه های آن اسباب بازی ها را فراموش نکنید. هرچه در این زمینه خلاقیت بیشتری داشته باشید ، احتمال اینکه فرزند شما مایل باشد کارهای خود را مرتب کند بیشتر است. و به احتمال زیاد شما می توانید به آنها کمک کنید تا اتاق را از هرج و مرج در امان نگه دارند.

 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک به شکلی سرگرم کننده

اکنون که همه موارد کاربردی دور از دسترس است ، وقت آن است که کمی سرگرمی را به اتاق تزریق کنید. اکنون وقت آن است که عمیق شوید و به خاطر بسپارید که در کودکی چه چیزی را جادویی می دانستید.

من عاشق نقاشی دیواری هستم برخی از موارد افسانه ای در اطراف وجود دارند که در هیچ اتاقی در خانه بی نظم نیستند ، اما همچنان تخیل یک کودک را شعله ور می کنند. من شخصاً به نقاشی های خط سیاه و سفید پایبندم تا بتوانید طرح های رنگی را در تاریخ بعدی بدون تغییر نقاشی دیواری تغییر دهید. برخی از آنها نیز جدا می شوند ، بنابراین می توانید پس از بزرگ شدن کودک آنها را به طور کامل حذف کنید.

 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک

 

کودکان عاشق لانه ای هستند. به همین دلیل است که تخت های دو طبقه در بین بچه های کوچک بسیار محبوب هستند. هنگامی که صندلی های پنجره با کوسن ها و پرده های کشیده انباشته می شوند ، صندلی های پنجره به راحتی تبدیل به چاله می شوند. یا روی یک wigwam سرمایه گذاری کنید. آنها می توانند بسیار خوش سلیقه باشند و بسیار شیک تر از تار و پتوهایی هستند که در اتاق کشیده شده اند.

من قبلاً اشاره کردم که داشتن میز کار و فضای نمایش چقدر مهم است ، اما ممکن است بخواهید یک میز کاردستی بسازید. یک قفسه کوچک در بالا می تواند گلدان های قلم مو و قلم را در خود جای دهد ، کلیپ بورد می تواند آثار هنری تمام شده را نمایش دهد و این بدان معناست که مجبور نیستید هنگام آشامیدن میز آشپزخانه را تمیز کنید.

آیا قصد دارید اتاق خواب فرزند خود را تغییر دهید؟ ایده های خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

 

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

 

نوشته های مرتبط با این مقاله:

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.