چیدمان اتاق خواب کودک، تخت خواب کودک باید چگونه باشد؟

چیدمان اتاق خواب کودک، تخت خواب کودک باید چگونه باشد؟

انتخاب اولین تخت کودک | هیجان چیدمان اتاق خواب کودک!

وقتی زمان آن فرا رسید که کودک شما از تختخواب خود به اولین تختخواب خود یعنی سرویس خواب کودک نقل مکان کند، شما می خواهید بهترین تختخواب و تشک موجود را انتخاب کنید که بهترین شانس ممکن را برای خواب راحت فرزند شما تضمین کند …

وقتی زمان آن فرا رسید که کودک شما از تختخواب خود به اولین تخت خود حرکت کند، حتما شما می خواهید بهترین تختخواب و تشک موجود را انتخاب کنید که بهترین شانس ممکن را برای خوابیدن کودک شما در طول شب تضمین کند. زمان تعیین شده و مناسبی برای انتقال کودک از تختخواب به تخت خود وجود ندارد. این واقعا به شما و روال شما بستگی دارد. اکثر کودکان این حرکت را در سن 18 ماهگی تا 3 سالگی انجام می دهند. ما نکاتی را که هنگام انتخاب اولین تخت فرزند خود باید در نظر بگیریم بررسی کردیم.

 

چیدمان اتاق خواب کودک؛ اول ایمنی

انتخاب تخت مناسب می تواند یک میدان مین باشد و ممکن است آنها را از رفتن به رختخواب تشویق یا دلسرد کند ، اما همیشه باید از شعار “ایمنی پادشاه است” پیروی کنید. تخت نوزادان همیشه باید دارای ریل ایمنی در هر طرف باشد تا از سر خوردن نوزاد در طول شب جلوگیری شود. یک احتیاط دیگر این است که مطمئن شوید تختخواب خیلی از زمین فاصله ندارد ، فقط در صورت سقوط آنها. تخت های کودک نوپا برای این کار بسیار مناسب هستند زیرا در کف و با پانل های جانبی برای حداکثر ایمنی طراحی شده اند.

 

تخت باید راحت باشد

نرده های روی تخت باید باریک باشند تا از گیر افتادن هر چیزی جلوگیری شود! تخت کودک شما باید یک پناهگاه امن باشد و اطمینان از ظاهر و احساس امنیت آن بسیار مهم است. این به شما و فرزند شما اجازه می دهد تا با خوشی بخوابید. یک نکته مفید همچنین تمیز کردن تختخواب است. شما یک تخت خواب می خواهید که به راحتی با مقداری آب و صابون تمیز شود.

به جای پلاستیک، از مواد چوبی برای تخت کودک خود استفاده کنید. چوب سخت جامد با زیره های سنگین و بست های محکم است. مزایای آن بسیار بیشتر از هزینه پرداخت کمی بیشتر در این مرحله مهم از زندگی فرزند شما است.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک

بروید تختخواب فروشگاه را به عنوان یک سرمایه گذاری مهم ببینید. می توانید اطمینان حاصل کنید که از کیفیت خرید خود اطمینان دارید. شما همیشه می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید وقتی فرصتی پیدا کردید که در مورد تصمیم خود فکر کنید.

 

یک موضوع مهم در چیدمان اتاق خواب کودک سلیقه است

یک نوع تختخواب متناسب با اتاق کودک و شخصیت او انتخاب کنید. بسیاری از تخت ها ، مانند تخت های رومیزی ، دارای ایستگاه های کار و انبار مناسب هستند تا به شما کمک کنند مکانی مناسب برای بازی ، مطالعه و خواب فرزند خود ایجاد کنید. شما باید اجازه دهید فرزندتان در انتخاب شما به شما کمک کند ، بالاخره اتاقش است. مشارکت آنها در این روند باعث می شود که آنها نسبت به رفتن به رختخواب هیجان بیشتری داشته باشند.

اگر بچه های شما دوست دارند در قایق سواری قرار بگیرند ، برای ماجراجویان از طیف وسیعی از تخت های کابین ، تخت های دو طبقه و خواب های بلند انتخاب کنید. یک تخت کوچک کوچک تا 7/8 سالگی فضای زیادی برای بازی باقی می گذارد یا می توانید یک تشک تختخواب اولیه انتخاب کنید که برای رشد کودک شما قابل تنظیم است.

 

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | feature QC RichviewAve 110PRINT HH AP20 60

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.