ترفندهایی برای یک تخت خواب زیبا!

ترفندهایی برای یک تخت خواب زیبا!

چگونه تخت خود را تاثیر گذار و زیبا کنیم؟

در این نوشته بیاموزید که چگونه تخت خود را مانند هتل ها مرتب کنید و بدون ترفندها و نکات ساده، تختی مناسب پادشاه یا ملکه داشته باشید! با گریت کابینت همراه باشید با یک آموزش جذاب دیگر!

برای اکثر افراد مرتب کردن تخت خواب یک کار ساده به نظر می رسد، اما انجام این کار برای تحت تأثیر قرار دادن کمی دانش و دانش است. دریاسالار دریایی مک روون، نهم فرمانده فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده، می گوید: یک تختخواب خوب می تواند لحظاتی را برای بقیه روز شما رقم بزند. او در شروع دانشگاه در دانشگاه تگزاس توضیح داد: “اگر هر روز تخت خود را مرتب کنید، اولین کار روز را انجام داده اید. این به شما احساس غرور کوچکی می دهد و شما را تشویق می کند تا کار دیگری را انجام دهید و دیگری را انجام دهید.

“در پایان روز، آن کار تکمیل شده به بسیاری از کارهای تکمیل شده تبدیل می شود. مرتب کردن تختخواب این واقعیت را تقویت می کند که چیزهای کوچک در زندگی اهمیت دارند. اگر نتوانید کارهای کوچک را درست انجام دهید، هرگز کارهای بزرگ را درست انجام نخواهید داد. ”

 

اگر تخت خواب زیبا و ایده آل می خواهید…

بنابراین برای اینکه سطح بهره وری خود را بالا نگه داریم، بهتر است تختخواب خود را مرتب کنیم! این راهنما مطمئن می شود که تختخوابی دارید که مناسب پادشاه یا ملکه است.

راز یک تخت خواب خوب در گوشه ها و گوشه های بیمارستان به طور دقیق نهفته است. گوشه های بیمارستان به محکم ماندن ملحفه بالایی شما کمک می کند و ظاهر تخت شما را بیشتر از زمانی که ملحفه ها به راحتی زیر تشک پر می شوند، نشان می دهد. ایجاد گوشه های بیمارستان سخت ترین قسمت برای تخت خواب شما است، اما وقتی این کار را دو یا سه بار انجام دهید، بسیار آسان تر می شود. اگر برای اولین بار که امتحان کردید برایتان سخت شد، تسلیم نشوید!

 

  1. انتهای ورق بالایی را بین تشک و قاب در پایین تخت قرار دهید.
  2. از یک طرف، تکه ای از ورق بالایی را بگیرید، آن را بالا بیاورید و این قسمت از ورق را در بالای تشک تا کنید، بنابراین از گوشه تشک یک زاویه 45 درجه تشکیل می دهد.
  3. ورق تا شده را در بالای تشک نگه دارید و هر ملحفه ای را که در زیر تشک در آن طرف تخت آویزان شده است، در آن بچسبانید.
  4. حالا، اجازه دهید قطعه تا شده ورق در بالای تشک بیفتد.
  5. لبه آویزان ملحفه را به آرامی بین تشک و دیوان در امتداد کنار تخت قرار دهید.
  6. این عمل را در طرف مقابل تخت تکرار کنید.
  7. لحاف خود را اضافه کنید

اگر با قرار دادن روکش لحاف روی لحاف خود مشکل دارید ، یک راه آسان برای این کار استفاده از “تکنیک بوریتو” است. این شامل قرار دادن روکش لحاف شما روی تخت، اما داخل و بیرون و سپس غلتاندن لحاف در سوسیس است. عجیب به نظر می رسد، اما واقعاً کار می کند.

 

در زیر می توانید نحوه انجام این کار را بیاموزید:

 

مهمترین نکته هنگام پوشاندن لحاف این است که مطمئن شوید آن را به طور مساوی روی تخت پخش کرده و مقدار مساوی از هر طرف آویزان است. هنگامی که روکش لحاف را روی تخت خود قرار داده اید، مطمئن شوید که لبه بالای لحاف حدود شش اینچ با لبه ورق بالای سر تخت فاصله دارد.

اگر کاملاً مطمئن نیستید که لحاف مناسب نیازهای خواب شما است، راهنمای خرید لحاف ما را بررسی کنید.

 

آخرین کارها را انجام دهید

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که آخرین مراحل را اضافه کنید. لبه ورق بالایی را از سر تخت بیرون بیاورید و آن را به آرامی روی لبه بالایی لحاف عقب بکشید. در مرحله بعد ، بالش های خود را بگیرید و قبل از اینکه آنها را روی تخت بگذارید، پف کنندگی خوبی به آن ها بدهید. آن ها باید به خوبی بین لحاف تا شده و سر تخت قرار بگیرند.

در نهایت، هرگونه لمس پایانی مانند پتو را اضافه کنید و کوسن هایی را نشان دهید که متناسب با طراحی اتاق شما باشد. سپس ، سلام ، شما یک تخت خواب درست کرده اید که می تواند بازدیدکنندگان را مجبور به اقامت کند.

به محض بلند شدن تخت خود را مرتب کنید!

از آنجا که کنه های گرد و غبار محیط های گرم و مرطوب را دوست دارند، بستر محیط مناسبی برای زندگی آن ها است. اگرچه آن ها بی ضرر هستند، اما مدفوع آنها می تواند باعث واکنش های آلرژیک شود.

با اجازه دادن به ملافه برای چند ساعت قبل از ساختن آن، از کنه های گرد و غبار جلوگیری می کند. اگر به محض بیدار شدن تخت خود را مرتب کنید ، لحاف و رطوبت را به دام می اندازد ، که برای کنه های گرد و غبار عالی است اما برای شما چندان عالی نیست.

بهترین کار این است که لحاف را از وسط به سمت پایین تخت تا کنید، پنجره را باز کنید و بگذارید چند ساعت قبل از اینکه تخت را به درستی تمیز کنید هوا خارج شود. این به تشک و لحاف اجازه می دهد تا هوا را بگیرد و خشک شود زیرا از تعریق یک شبه مرطوب می شود (همه ما این کار را می کنیم، مهم نیست که چقدر ناخوشایند به نظر برسد).

رعایت این مراحل به شما کمک می کند یک تختخواب زیبا ایجاد کنید که نه تنها عالی به نظر می رسد بلکه از سلامت بیشتری نیز برخوردار است.

 

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند. این دسته از تخت خواب ها، در دسته‌ی تخت خواب کلاسیک نیز قرار می گیرند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.