بازسازی کابینت؛ چگونه می توان کابینت های آشپزخانه خود را در 6 مرحله دوباره اصلاح کرد؟

بازسازی کابینت؛ چگونه می توان کابینت های آشپزخانه خود را در 6 مرحله دوباره اصلاح کرد؟

بازسازی کابینت، منطقی ترین راه رسیدن به یک آشپزخانه زیبا!

با توجه به هزینه بالای کابینت آشپزخانه جدید، منطقی است که به بازسازی کابینت فکر کنید و دوباره کابینت فعلی خود را اصلاح کنید.

علاوه بر صرفه جویی در هزینه، بازسازی کابینت های شما نکات مثبت دیگری نیز دارد. برای اولین بار، شما کمک می کنید تا مقادیر زیادی از زباله هایی که به آهستگی تخریب می شوند، در محل دفن زباله محلی شما خاموش نشوند. از طرف دیگر ، اگر کابینت های شما از قبل از نظر ساختاری مناسب هستند، نیازی به تعویض جعبه ها و درها نیست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که سطح را نوسازی کنید.

کابینت ها را کجا تعمیر کنیم؟

در حالی که به پایان رساندن کابینت های آشپزخانه در فضای باز وسوسه انگیز است، ذرات معلق در هوا – گرد و غبار ، گرده ، برگ ، فاز – مانند روکش فلز به آهن ربا به پوشش های مرطوب کابینت شما می چسبند. در یک گاراژ با در باز کار کنید و قبل از قرار دادن هرگونه پوشش، از تمیز و بدون گرد و غبار بودن گاراژ اطمینان حاصل کنید. از خلا فروشگاه در حالت مرطوب و بدون کیسه استفاده نکنید زیرا گرد و غبار پراکنده می شود.

آن چه شما برای بازسازی کابینت نیاز دارید:

تجهیزات / ابزارهای مورد نیاز برای بازسازی کابینت

  • سنباده
  • مسواک های با کیفیت بالا
  • پارچه تک
  • مته بی سیم
  • دستکش لاتکس
  • ابزار محافظت از چشم، شنوایی و تنفس
  • رنگ
  • پاک کننده TSP
  • رقیق کننده رنگ

آنچه صاحبان خانه باید قبل از بازسازی کابینت خود به آن فکر کنند

کابینت های آشپزخانه را بردارید

برداشتن کابینت یک روند تمیز نیست. انتظار می رود هنگام تخلیه کابینت های دیواری و پایه، به دیوار و کف شما آسیب برسد. هنگام اصلاح، حذف جعبه کابینت ها فقط یک گزینه است – اگرچه گزینه ای کاملاً توصیه شده است.

با مشاهده هر رنگ یا درزگیری که کابینت ها را به دیوارها متصل می کند ، شانس پاک شدن را محاسبه کنید. درها را باز کنید و به پیچ های محافظ کابینت ها به دیوارها نگاه کنید. پیچ های برش خورده فقط مشکل را از بین می برد.

اگر پیچ ها را بردارید (به عنوان مثال از کابینت های دیواری) و کابینت به دیوار بچسبد، بدون رنگ اتصال یا آب بند، ممکن است نصب کننده کابینت را با چسب ساختمانی به دیوار چسبانده باشد. در این حالت ، حذف جعبه کابینت بخشی از دیوار خشک را از بین می برد.

نکته

برای جلوگیری از سوختن حین بازسازی کابینت، طی دو هفته زمان خود را در بلوک های قابل مدیریت تقسیم کنید. قبل از رفتن به بقیه ، اهداف کوچکی مانند اتمام یک کابینت دیواری را برای خود تعیین کنید. دستیابی به این نقاط عطف به شما انرژی می دهد و به شما کمک می کند تا پروژه بازسازی کابینت را به طور کلی تکمیل کنید.

درها و کشوها را برای بازسازی کابینت بردارید

اگر نمی توانید جعبه های کابینت را به راحتی جدا کنید، تمام درهای کابینت و جلو کشوها را بردارید. این کار را با استفاده از یک مته بی سیم مجهز به یک درایور برای خاموش کردن پیچ های لولا، انجام دهید.

با کیسه های ساندویچ و نشانگر پاک نشدنی، هر کیسه را با محل اصلی لولا برچسب بزنید و حتما پیچ ها را در آن قرار دهید. محتویات را از کشوها بردارید، سپس کشوها را خارج کنید.

کابینت های تمیز

بعد از سال ها و شاید حتی دهه ها کار، کابینت ها و کشوها می توانند کثیف شوند. چربی، اثرات دستی و غذا همه به سطح ضعیفی برای چسبیدن رنگ کمک می کنند.

تری سدیم فسفات (TSP) یا یک جایگزین TSP بدون فسفات را در آب گرم مخلوط کنید. تمام سطوحی را که دوباره با اسفنجی آغشته به محلول TSP آغشته و فشرده می شوند ، پاک کنید. از دستکش لاتکس یا گزینه های بدون لاتکس استفاده کنید. از خیساندن کابینت ها خودداری کنید. بگذارید کابینت ها قبل از بارگیری مجدد کاملا خشک شوند.

برداشتن وسایل برای بازسازی کابینت

تمام وسایل کابینت از جمله دستگیره ها ، دستگیره ها و هر چیز دیگری که رنگ آمیزی نشود باید برداشته شود. سعی نکنید روی وسایل را بچسبانید و اطراف آنها را نقاشی کنید.

بازسازی کابینت با سمباده کشی

سمباده کاری کابینت ها ممکن است یکی از کمترین موارد مورد علاقه این پروژه برای بسیاری از افرادی باشد که خودشان این کار را انجام می دهند. اما با این نکات می توان کار را با نتایج بسیار بهتر آسان کرد:

برای همه سطوح صاف از سنباده مداری تصادفی استفاده کنید. اگر قبلاً این نوع سنباده را ندارید ، ممکن است خرید یک دستگاه ارزش داشته باشد زیرا حجم کار شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

ابتدا با شن های کاغذ سنباده کم شماره شروع کنید و تعداد بیشتری را برآورده کنید. تقریباً در محدوده # 100 تا # 150 شروع کنید. کاغذ سنباده در شماره 220 معمولاً بالاترین بالایی است که خواهید داشت. اما برای یک سطح صاف شیشه ای ، حتی می توانید از کاغذ سنباده # 320 استفاده کنید.

برای سطوح ناهموار و شیارهایی که سنباده نمی تواند به آنها برسد ، از یک سد سنباده کف استفاده کنید.

بازسازی کابینت و کابینت های تمیزتر!

استفاده از پیوست برس و جارو برقی کابینت ها پس از سنباده زدن روش خوبی برای شروع روند تمیز کردن است. اما برای سطوح کاملا تمیز ، باید فراتر از اینها بروید. مالیدن کمی با پارچه تکی آغشته به موم ، روش ارجح نجارها و سازندگان کابینت است. از فشار دادن زیاد خودداری کنید. وقتی پارچه گیره تمیز می شود، کابینت ها نیز تمیز هستند.

و وظایف پایان دهنده

نقاشی: هنگام رنگ آمیزی کابینت های خود ، نوعی رنگ فرموله شده برای کابینت ها را انتخاب کنید. رنگ مینای دندان یا اکریلیک یا نوع دیگری از رنگ که به عنوان رنگ کابینتی تبلیغ می شود ، بهترین نتیجه را خواهد داشت. رنگ دیوار لاتکس یک انتخاب ضعیف است زیرا خوب سنباده نمی زند.
رنگ آمیزی: اگر در حال لکه گیری و اتمام کابینت ها هستید ، پس از اتمام کار با روغن ، سطح سخت و طولانی مدت در مقایسه با محصولات پایه آب ایجاد می شود.

گرد و غبار میان کابینت ها

ایجاد چندین لایه رنگ یا پوشش به کابینت ها ظاهری غنی و سطحی مانند پوسته با دوام می دهد. پس از پخت هر پوشش، صافکاری کنید. چرخه های متعدد تمیز کردن شن و ماسه، کابینت های شما واقعاً ظاهر و احساس حرفه ای دارند.

چه موقع با یک حرفه ای تماس بگیرید؟!

رنگ آمیزی و رنگ آمیزی کابینت ها اغلب به کمک متخصصان نیاز دارد. اگر احساس می کنید این پروژه فراتر از مجموعه مهارت های شما است، یک شرکت نقاشی یا یک پیمانکار عمومی می تواند به شما کمک کند تا کابینت خود را دوباره اصلاح کنید.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

نظرات خود را در ارتباط با بازسازی کابینت؛ چگونه می توان کابینت های آشپزخانه خود را دوباره اصلاح کرد؟ برای ما بنویسید.

شاد و موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.