کابینت پایه یا بیس کابینت چیست؟ 5 نکته مهم!

کابینت پایه یا بیس کابینت چیست؟ 5 نکته مهم!

اگر چیدمان خوب آشپزخانه یا حمام بدون زحمت جریان می یابد به خاطر کابینت پایه است. اگر کابینت های بالا و پایین از نظر بصری با هم مطابقت دارند یا به خوبی کار می کنند باید از کابینت پایه تشکر کرد. در آشپزخانه ها، کابینت های پایین با اجاق گاز، اجاق گاز ، یخچال یا ماشین ظرفشویی به خوبی در کنار هم قرار می گیرند و چفت می شوند. در حمام، یک کابینت پایین، که معمولاً کابینت پایه نامیده می شود، از یک میز و سینک میز پشتیبانی می کند. سنگ بنایی که همه اینها را به هم پیوند می دهد کابینت پایه است.

 

اما کابینت پایه چیست؟

اگر در مفهوم کابینت های پایه ابهام دارید، تنها نیستید. بسیاری از مالکان خانه ها ، قبل از بازسازی، در مورد طبقه بندی های مختلف کابینت کم فکر می کنند. در واقع، اگر سیستم کابینت عملکرد کافی را داشته باشد ، زیاد به آن فکر نمی کنید. فقط کار میکنه

کابینت پایه چه فایده ای دارد؟

کابینت پایه کابینتی است که کاملاً برای آشپزخانه و حمام ساخته شده و روی زمین قرار گرفته و از وسایل دیگری مانند میز، آشپزخانه و سینک ظرفشویی پشتیبانی می کند. آشپزخانه ها معمولاً هم از کابینت پایه و هم از کابینت دیواری تشکیل شده اند.

به غیر از چند مورد استثنایی، سیستم های کابینت بیشتر از دو نوع کابینت متمایز تشکیل شده اند: کابینت های پایه و کابینت های دیواری.

کابینت های پایه

اسب کار واقعی طرح آشپزخانه ، کابینت های پایه روی زمین قرار می گیرند و پایه ای برای خدمات و ذخیره سازی دیگر فراهم می کنند. کابینت های پایه نیز طبقه کف آشپزخانه را تعریف می کنند. آنها دائمی در نظر گرفته می شوند ، به گل میخ های دیوار پشتی متصل می شوند. کابینت های پایه یا پاها یا پاهایی در معرض دید دارند که توسط یک نوار چوبی بلند به نام toikick پوشانده شده اند.

ارتفاع کابینت های پایه 34 1/2 اینچ است. با اضافه شدن یک پیشخوان ، کابینت پایه به ارتفاع حدود 35 یا 36 اینچ افزایش می یابد. در حمامها معمولاً نوعی کابینت پایه به نام وانتیس وجود دارد که حدود دو اینچ کوتاهتر از کابینت پایه آشپزخانه است.

کابینت دیواری

کمکی های دیواری در برخی از عملکردهای آشپزخانه ، در بالای کابینت های پایه قرار دارند و عمدتا فضای ذخیره سازی را فراهم می کنند. اینها با پیچ به گل میخ های دیواری متصل می شوند. کابینت های دیواری می توانند باز باشند (بدون درب) یا درهای جامد یا شیشه ای. غالباً ، کابینت های دیواری آراستگی چیدمان کابینت های پایه را نشان می دهند ، اما نه همیشه. کمد دیواری به ندرت به تنهایی نصب می شود ، بدون هیچ نوع کابینت پایه در زیر.

کابینت آشپزخانه سفارشی می تواند هر اندازه باشد. اما کابینت های آشپزخانه نیمه سفارشی و استوک ، چه دیواری و چه پایه ، در اندازه های از پیش تعریف شده ارائه می شوند. کابینت های پایه فقط به این دلیل خوانده می شوند که به عنوان پایه ای عمل می کنند که سایر موارد بر روی آن قرار می گیرند. کابینت های پایه آشپزخانه بسیار اسب بخار آشپزخانه هستند و مواردی از جمله:

  1. میزهای پیشخوان
  2. آشپزخانه

فراهم کردن فضای ذخیره سازی بزرگ

کابینت های پایه برای نگهداری وسایل بزرگ مانند قابلمه و قابلمه ، لوازم تمیز کننده و کالاهای کنسرو و خشک ایده آل هستند.

گاهی اوقات، فضای ذخیره سازی فقط یک جعبه بزرگ و بزرگ است (یعنی در زیر سینک ظرفشویی). اغلب اوقات ، فضای ذخیره سازی با کشویی ، کشوها، ستون های جعبه ای و سوسن های تنبل افزایش می یابد.

کابینت های پایه تنها محل نگهداری نیستند. شربت خانه برای غذایی که فقط گاهی استفاده می کنید بهتر است. کابینت های دیواری برای مواد غذایی که اغلب استفاده می شوند بهتر است.

کابینت های بزرگ 48 اینچ بزرگ برای قابلمه ها و قابلمه ها مناسب هستند و کابینت های 12 اینچی برای ورق های پخت ، قالب های مافین و سایر وسایل بزرگ و مسطح مناسب هستند.

تعریف Floorplan
اکثر طرح های آشپزخانه کاملاً ساده هستند و به شکل L یا U شکل می گیرند. یا ممکن است آشپزخانه های راهرویی یا گلی باشند که در یک یا دو طرف آن کابینت وجود دارد. در هر صورت ، اشکال از پیش تعیین شده بیشتر آشپزخانه ها را مشخص می کند.

کابینت های دیگر مانند انبارها نیز به کار گرفته می شوند. یخچال و فریزر همچنین یک ساختمان اصلی در طرح آشپزخانه است. در بیشتر موارد ، چیدمان آشپزخانه توسط کابینت های پایه تعریف می شود.

به طور کلی ، کابینت های پایه تنها عامل تعیین کننده از نظر جریان ترافیک ، فضای باز کف و مکان هایی هستند که می توانید وسایل دیگر مانند میز آشپزخانه را در آن قرار دهید.

 

ساخت جزایر آشپزخانه

در حالی که جزایر آشپزخانه اغلب از ابتدا توسط بازسازی کننده های سفارشی یا سازندگان خانه ساخته می شوند ، اکثر اوقات با شروع از کابینت های پایه آشپزخانه ساخته می شوند. دو یا سه کابینت پایه بهم پیوسته اند (از داخل ، به صورت نامرئی) و یک پیشخوان همه این پایه ها را پوشانده است. درزهای بین پایه ها ممکن است توسط قالب پوشانده شوند ، اما اغلب بدون تر و تمیز به نظر می رسد به اندازه کافی خوب هستند.

استفاده از کمد پایه ارزان آشپزخانه یک هک کلاسیک IKEA است. در واقع، IKEA پیشخوان های لمینت پیش اندازه ای دارد که در کابینت های پایه آنها قرار دارد.

ملاحظات نصب کابینت پایه

بیشتر کابینت های پایه آشپزخانه توسط تکنسین های حرفه ای نصب می شوند. اما با هجوم کابینت های آماده مونتاژ، مالکان خانه نصب کابینت را بر عهده گرفتند.

قبل از اتصال به دیوار، کابینت ها باید از زیر براق شوند. این یکی از نصب هایی است که در آن به سطح مطلوب نیاز است.

کابینت های مستقل اغلب دارای پایه هایی هستند که می توانند به طور مستقل تنظیم شده و سطح خود را افزایش دهند.

جعبه های کابینت با کیفیت از تخته سه لا درجه 1 یا 2 اینچ مبلمان ساخته می شوند. MDF یا تخته فیبر با تراکم متوسط ​​، ماده دیگری است که اغلب برای ساخت جعبه های پایه کابینت استفاده می شود.

درب های کابینت به سبک یورو نیز بدون فریم خوانده می شوند زیرا دکل مرکزی وجود ندارد.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

نظرات خود را در ارتباط با کابینت پایه یا بیس کابینت چیست؟ 5 نکته مهم! برای ما بنویسید.

شاد و موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.