کرونا و بازسازی خانه

کرونا و بازسازی خانه

موجی از نوسازی خانه پس از پایان شیوع کرونا

شاید برایتان جالب و عجب باشد که پیوندی بین کرونا و بازسازی خانه وجود داشته باشد اما در چند هفته گذشته شاهد بوده‌ایم که کارگران ساختمان‌های بیشتری به محل برگشتند و اکنون که محدودیت‌های قرنطینه کاهش یافته است، پروژه‌های نوسازی و بازسازی خانه‌های مردم واقعاً می‌توانند به مسیر خود بازگردند. خیلی از مردم در این مدت با مطالعه در قرنطینه و سپری کردن مدت زیادی در خانه خود، برنامه های زیادی برای بهتر کردن آن دارند!

 

کرونا و بازسازی خانه؛ ملکی برای نوسازی خانه

کرونا و بازسازی خانه

املاک آماده برای نوسازی اغلب به عنوان “نیاز به نوسازی” در جزئیات آژانس املاک توصیف می شود. این می تواند به معنای هر چیزی باشد، از آشپزخانه جدید و برخی اصلاحات آرایشی گرفته تا برداشتن درختی که در سالن در حال رشد است. بنابراین قبل از اینکه به دنبال خانه بگردید، بودجه خود را تعیین کنید و تصمیم بگیرید که در چه سطحی از کارها راضی هستید. سپس می توانید جستجوی خود را آغاز کنید. مکان‌های آشکار، آژانس‌های املاک و پایگاه‌های اطلاعاتی املاک آنلاین گزینه های مناسبی هستند. حراج های محلی نیز مکان خوبی برای یافتن یک معامله هستند. حتی ممکن است پتانسیل را در یک خانه محلی که در حال حاضر در بازار وجود ندارد، مشاهده کرده باشید. به ندرت – اما نه ناشناخته – این اتفاق می افتد که افرادی که قصد فروش را نداشتند پس از نامه ای دقیق از طرف یک طرف علاقه مند به این فکر فکر کنند.

 

چگونه پتانسیل یک پروژه نوسازی را ارزیابی کنیم؟

پس چگونه مطمئن می شوید که وقتی نوبت به بازسازی خانه می رسد، دچار یک گودال پولی نمی شوید؟ قبل از خرید، همیشه یک نظرسنجی برای بررسی وضعیت ملک انجام دهید. این کار توسط یکی از اعضای مؤسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) انجام می شود که در مورد تعمیرات نیاز به انجام بازخورد خواهد داشت و از آنجا می توانید هزینه های مربوطه را برآورد کنید. با این حال، قبل از اینکه حتی پیشنهادی را ارائه دهید (یا شاید قبل از اینکه حتی به رزرو یک بازدید فکر کنید) چند چیز وجود دارد که چشم آموزش ندیده می تواند به آنها توجه کند. مکان (تقریبا) همه چیز است. ضرب المثل قدیمی می گوید که باید در بهترین خیابان به دنبال بدترین خانه بگردید و این توصیه خوبی برای هر کسی است که به دنبال یک معامله نوسازی خانه است. مهم نیست که چقدر این ملک را شگفت‌انگیز می‌سازید، می‌تواند به اندازه منطقه‌ای باشد که در آن قرار دارد، بنابراین امکانات محلی، مدارس و فضای سبز را بررسی کنید. یک جست و جوی کلی کردن و سرچ زدن در Google Street View به شما احساس مکان می‌دهد و هر چیزی را که ناخوشایند است برجسته می‌کند.

 

برنامه ریزی برای کرونا و بازسازی خانه

آیا تغییرات برنامه ریزی شده شما مطابق با بقیه خیابان خواهد بود؟ آیا آنها پیشرفت هایی در خانه های خود انجام داده اند که در خانه شما کار کند؟ در نهایت، آیا خانه ها به خوبی نگهداری می شوند که نشان می دهد همه به دارایی های خود افتخار می کنند؟

 

آیا زمینه ای برای گسترش کرونا و بازسازی خانه وجود دارد؟

بازسازی و نوسازی خانه

اگر خانه به اندازه کافی برای نیازهای شما بزرگ نیست، در نظر بگیرید که چگونه می توانید آن را تغییر دهید تا آن را اصلاح کنید. ممکن است بتوانید به راحتی فضای موجود مانند گاراژ یا انبار را تبدیل کنید. اگر زمین اجازه دهد، یک تبدیل ساده انبار بسیار مقرون به صرفه است. یا ممکن است باغ به اندازه‌ای بزرگ باشد که فضایی برای باز کردن عقب داشته باشد و در عین حال فضای بیرونی قابل توجهی برای لذت بردن باقی می‌گذارد. مجدداً، برای نشان دادن آنچه ممکن است به املاک همسایه نگاه کنید.

 

آیا خانه به بازسازی مسکونی گسترده نیاز دارد؟

کارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید برای بهبود خانه و بازسازی خانه انجام دهید، اما اگر هزینه این کار بسیار زیاد است و بازگشت سرمایه شما را محدود می‌کند، ممکن است آن ملک برای شما نباشد. در عوض به دنبال چیزی باشید که از نظر اندازه و چیدمان به چیزی که نیاز دارید نزدیکتر باشد.

 

آیا خانه سیستم گرمایش و برق کشی مدرن دارد؟

این نیازی به یک معامله شکن نیست، اما اگر خانه نیاز به سیم کشی کامل و یا نصب گرمایش مرکزی داشته باشد، برای هر خانه 3 خوابه به طور متوسط ​​3000 تا 5000 پوند دیگر برای هر شغل در نظر گرفته شده است. نشانه‌های برق‌های قدیمی یک جعبه فیوز قدیمی با فیوزهای سرامیکی و کلیدهای چدنی است. کابل کشی سطحی؛ کابل های سیاه یا پارچه ای؛ کلیدهای باکلیت و پریزهای قدیمی. در مورد ارتقاء برق در یک خانه قدیمی بیشتر بخوانید.

 

به چه ترتیبی خانه را بازسازی می کنید؟

هنگامی که یک پروژه بازسازی خانه مناسب را پیدا کردید و خریداری کردید، باید مطمئن شوید که دنباله درستی از کارهای بازسازی آپارتمان را دنبال می کنید تا بهترین نتایج ممکن را داشته باشید. از چک لیست ما برای انتخاب بهترین انتخاب استفاده کنید.

 

بررسی ویژگی های خانه قدیمی

در طول سال‌ها، بسیاری از خانه‌های قدیمی از چیزهایی که آنها را جذاب می‌کرد، محروم شده‌اند. تیرها پوشانده شده اند، پنجره های اصلی زیبا با یو پی وی سی جایگزین شده اند و شومینه های اصلی با جایگزین های الکتریکی جایگزین شده اند. دیدن خانه‌هایی که تمام ویژگی‌های خود را از دست داده‌اند غم‌انگیز است، اما قبل از اینکه به «بازیابی» ویژگی‌های دوره بپردازید، به یاد داشته باشید که نصب چیزی که در ابتدا وجود نداشت می‌تواند به همان اندازه برای میراث خانه آسیب‌رسان باشد – پس همین کار را انجام دهید. برخی تحقیقات خانه خود، قدمت ساخت آن، و نوع مردمی که در آنجا زندگی می‌کردند را بشناسید – تراس‌های معمولی کارگران مانند خانه‌های شهری گرجستان را نداشتند، بنابراین از گچ‌بری‌های پرآذین نپوشید. شومینه های پیچیده حکاکی شده بهترین رویکرد این است که ویژگی‌های موجود را تعمیر کنید، خانه را خشک و ایمن کنید، و هرگونه اشتباهی را که می‌تواند بر وضعیت ساختمان تأثیر بگذارد (مانند دیوارهای سنگی قابل تنفس پوشیده از پوشش‌های ضدآب غیرقابل نفوذ که باعث ایجاد رطوبت می‌شود) را برطرف کنید.

 

برآورد هزینه های کرونا و بازسازی خانه

بازسازی اداری نوسازی خانه

قبل از تصاحب ملک، باید هزینه های بازسازی مسکونی را به طور کامل بررسی کنید تا بررسی کنید که پروژه از نظر مالی مقرون به صرفه است، اما پس از تملک، به اطراف نگاه کنید و به درستی وسعت کارها را ارزیابی کنید تا بتوانید اطلاعات مالی دقیقی به دست آورید. برنامه در محل برخی از وام دهندگان وام مسکن به شما کمک می کنند تا پروژه نوسازی خود را تامین مالی کنید و پول را در پرداخت های مرحله ای ارائه دهید. اگر قصد دارید این مسیر را طی کنید، بدانید که این مراحل چه هستند و تا زمانی که هر مرحله از بازسازی را به پایان می رسانید، کار کنید. در موارد دیگر، باید واقع بین باشید که چه کاری می توانید انجام دهید و چه زمانی می توانید انجام دهید. اگر ملک در وضعیت قابل سکونت نیست، اولویت اول شما باید ایمن و خشک، با آب گرم و گرمایش باشد تا بتوانید در آن نقل مکان کنید – به خصوص اگر در حین انجام کار برای زندگی در جای دیگری هزینه می کنید. تا زمانی که کارهای اصلی به پایان نرسیده اند، از نقل مکان خودداری کنید، اما تا زمانی که اتاق های کاملی برای آشپزی، شستن و خوابیدن دارید، می توانید در میان تغییرات آرایشی زندگی کنید.

سارا بینی، توسعه‌دهنده املاک و مجری تلویزیون، می‌گوید تصمیم‌گیری دقیقاً چقدر باید برای بازسازی آپارتمان خود هزینه کنید، بسیار مهم است. او می گوید: «قانون شماره یک این است که بودجه بسازید و به آن پایبند باشید. هزینه‌های هر اتاق را محاسبه کنید، همه چیز را از کارهای سازه‌ای، مانند زیرسازی گرفته تا کارهای تکمیلی در نظر بگیرید، سپس همه آن‌ها را جمع کنید تا ببینید آیا می‌توانید از پس آن برآیید یا خیر. اگر یک پیمانکار در پروژه شما به شما کمک می کند، باید یک پیشنهاد واضح به شما بدهد، که به شما در مورد بودجه کمک می کند. با این حال، توصیه می‌شود که برای جبران هزینه‌های غیرمنتظره‌ای که ممکن است هنگام بازسازی خانه‌های قدیمی‌تر ایجاد شود، 10 تا 20 درصد احتمالی وجود داشته باشد. همچنین پس از اتمام کار ساختاری، باید بودجه جداگانه ای برای تزئین و تجهیز خانه ایجاد کنید. اگر تصمیم دارید چگونه خانه خود را با بودجه خود تغییر دهید، نمایش خانه های واقعی در تلوزیون را بررسی کنید. هر دو هفته یکبار تیم فضایی کوچک از یک صاحب خانه بازدید می کند که سعی می کند خانه او را برای آن ها کار کند

 

محدودیت های کرونا و بازسازی خانه را بررسی کنید

اگر خانه شما در فهرست است، باید در محل فروش برای شما آشکار می شد، اما اگر مطمئن نیستید، باید بررسی کنید، زیرا انجام کار غیرمجاز در یک خانه فهرست شده یک جرم کیفری است. بسیاری از ساختمان‌هایی که در حدود سال 1840 یا قبل از آن ساخته شده‌اند، احتمالاً در فهرست قرار می‌گیرند – و بیش از نیم میلیون در بریتانیا اینگونه هستند. می‌توانید بررسی کنید که آیا خانه شما در فهرست ساختمان‌های فهرست‌شده بریتانیا قرار دارد یا خیر، برای تغییرات باید رضایت ساختمان‌های فهرست‌شده را دریافت کنید. حتی رنگ آمیزی خانه های ذکر شده با رنگ پلاستیک یا استفاده از گچ های گچی غیرمجاز است، بنابراین همیشه قبل از شروع کار بررسی کنید. برای این کار در ایران می توانید به شهرداری ناحیه خود مراجعه فرمایید تا از قانونی بودن بازسازی مسکونی باخبر شوید.

خانه ای که در یک منطقه حفاظت شده قرار دارد، وضعیت حفاظتی دیگری دارد که می تواند بر روی کار آن تأثیر بگذارد. محدودیت‌ها در مناطق حفاظت‌شده عموماً فقط بر نمای خارجی ملک تأثیر می‌گذارند، زیرا هدف آن «حفظ یا ارتقای شخصیت یا ظاهر» یک منطقه است، اما حقوق توسعه مجاز شما (کارهایی که معمولاً می‌توانید بدون مجوز برنامه‌ریزی برای نوسازی خانه انجام دهید) تحت تأثیر قرار می‌گیرد. به این معنی که ممکن است برای کارهایی که در جاهای دیگر مجاز هستند به رضایت برنامه ریزی نیاز داشته باشید.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.