راهنمای برنامه ریزی برای بازسازی خانه

راهنمای برنامه ریزی برای بازسازی خانه

برنامه ریزی برای بازسازی خانه

با قضاوت بر اساس نمایش های محبوب در شبکه های تلوزیون و مستند های مختلف درمورد بازسازی مسکونی و برنامه ریزی برای بازسازی، بازسازی خانه خود تقریباً 24 دقیقه طول می کشد. ولی خب، همه می‌دانند که این درست نیست، اما این سبک از بازسازی سریع که توسط میزبان‌های تلوزیونی اداره می‌شود، این ایده اصلی را که بازسازی خانه پیچیده و دشوار است، دور می‌کند. این مهم است که متوجه شوید وقتی یک بازسازی خانه را انتخاب می کنید، وارد چه چیزی می شوید. نگاهی به عناصر یک بازسازی بزرگ خانه به شما حسی از آنچه درگیر است می دهد و به شما کمک می کند تا پروژه های خود را به طور موثر برنامه ریزی کنید.

 

برنامه ریزی برای بازسازی؛ مهم ترین مرحله

برنامه ریزی برای بازسازی هزینه بازسازی منزل هزینه بازسازی ویلا

طرح روی یک دستمال کوکتل، طرح‌های معماری کامل، یا فقط مجموعه‌ای محکم از افکار در مورد اینکه بازسازی چگونه باید پیشرفت کند، مکان خوبی برای شروع است. قبل از اینکه بازسازی شکل فیزیکی به خود بگیرد، اصلاح اشتباهات ارزان تر و کمتر خسته کننده است. یکی از اولین ملاحظات این است که مطمئن شوید که بودجه ای برای بازسازی خود دارید. یک لیست ساده «بله/نه» از پروژه‌ها و پروژه‌هایی که می‌خواهید حرفه‌ای‌ها انجام دهند را خودتان انجام دهید، تهیه کنید. به دنبال پیمانکاران و پیمانکاران فرعی برای مشاغلی باشید که نمی خواهید خودتان انجام دهید. برای مشاغلی که می خواهید به تنهایی انجام دهید (در صورت لزوم) درخواست مجوز دهید. اگر یک پیمانکار استخدام می کنید، آنها احتمالاً مجوزها را برای شما انجام خواهند داد.

 

قبل از شروع خواندن مقاله نوسازی خانه را از کجا شروع کنیم را به شما توصیه می کنیم!

 

هنگام برنامه ریزی برای بازسازی پروژه های بزرگتر را در نظر بگیرید

بزرگ‌ترین پروژه‌هایی که ممکن است انجام دهید شامل تعویض یا تعمیر سقف، تعمیر فونداسیون، مقابله با نفوذ آب، و نصب یا تعمیر پنجره‌ها و دیوارپوش‌ها است. پروژه های بزرگ ابتدا باید انجام شوند زیرا پروژه های بعدی تحت تأثیر آنها قرار می گیرند. با اطمینان از اینکه خانه روی شما فرو نمی ریزد، از کار بازسازی آینده خود محافظت کنید. یعنی پرداختن به بنیاد و هرگونه مشکل ساختاری. فونداسیون را محکم کنید و در مناطقی مانند دیوارهای ضعیف، تیرچه ها و تیرهای حمل، تعمیرات اساسی فونداسیون انجام دهید. سپس به خشک نگه داشتن آن نگاه کنید، که شامل سقف، دیوارپوش و پنجره ها می شود. سقف را تعمیر یا تعویض کنید. پنجره های آسیب دیده جدی را که ممکن است کار بازسازی منزل آینده را تهدید کند، تعویض کنید. اگر آسیب جدی ندید، تعمیر یا تعویض پنجره را برای مراحل بعدی بگذارید. در مورد سایدینگ هم همینطور. اگر سایدینگ آنقدر آسیب دیده است که امکان نفوذ آب را فراهم می کند، سایدینگ را تعمیر یا تعویض کنید. اگر آسیب جدی ندید، آن را برای بعد بگذارید.

 

برنامه ریزی برای بازسازی و تخریب

شما بخش هایی از خانه را که با پروژه های بعدی جایگزین می شوند، تخریب کرده و از بین خواهید برد. این یک تعهد بزرگ است که بسیاری از صاحبان خانه تا شروع پروژه بازسازی خانه خود از آن چشم پوشی می کنند، سپس شروع به تقلا برای جبران زمان از دست رفته می کنند. شما باید یک ظرف بزرگ برای زباله کرایه کنید. تمام یا برخی از قسمت های خانه ای که بازسازی می شود را با احتیاط تخریب کنید. اگر در خانه زندگی نمی کنید تا حد امکان تخریب کنید. هنگام تخریب سطوح پوشش داده شده با رنگ بر پایه سرب احتیاط کنید. آزبست، که اغلب در خانه های قدیمی رایج است، می تواند یک خطر جدی برای سلامتی نیز باشد. این ایده بسیار خوبی است که با یک متخصص تماس بگیرید تا در مورد هر چیزی که شامل آزبست یا رنگ مبتنی بر سرب است کمک کند.

 

حین برنامه ریزی برای بازسازی به نجاری سازه فکر کنید

سرویس خواب برنامه ریزی برای بازسازی

نجاری که پشتوانه کارهای دیگر باشد به نجاری سازه ای معروف است. این می تواند شامل متحرک کردن دیوارها، ساخت دیوارهای جدید، افزودن تیرها برای تحمل وزن بیشتر در طبقه بالا، سوراخ کردن درهای جدید (یا برداشتن درهای موجود)، افزودن قاب برای پنجره های ساخت و ساز جدید، یا بزرگ کردن قابل توجه دهانه های پنجره باشد. بسیاری از این پروژه‌ها را می‌توان توسط یک فرد مبتکر انجام داد، اما برخی از پروژه‌ها، مانند بزرگ‌کردن دهانه‌های پنجره، ممکن است به تخصص پیمانکار نیاز داشته باشد. تیرهای نگهدارنده چوبی در خانه بازسازی شده در معرض دید قرار گرفتند

 

کارهای HVAC، برق و لوله کشی در برنامه ریزی برای بازسازی

اینها خدمات حیاتی هستند که باید در هنگام باز بودن دیوارها و سقف نصب شوند. دیوارها و سقف های باز نصب کانال های لوله کشی برای گرمایش مرکزی و تهویه مطبوع و برق و لوله کش ها را برای راه اندازی سیستم های جدید برق و لوله کشی برای شرکت HVAC آسان تر می کند. در بیشتر مکان‌ها، قوانین ساختمانی ایجاب می‌کنند که فقط کسانی که دارای مجوز حرفه‌ای برای انجام کار هستند، بتوانند این بخش از بازسازی را انجام دهند. الزامات منطقه خود را به دقت بررسی کنید.

 

در برنامه ریزی برای بازسازی پنجره ها را در نظر بگیرید

نصب پنجره، چه به صورت کلی یا جزئی، تقریباً همیشه در پروژه بازسازی مسکونی نقش دارد. نصب پنجره های نوساز یا تعویض پروژه ای است که بسیاری از صاحبان خانه می توانند امتحان کنند، اما به خاطر داشته باشید که انجام آن به تنهایی ممکن است گارانتی سازنده را باطل کند. الزامات را بررسی کنید و در صورت لزوم یک متخصص را استخدام کنید، زیرا این ضمانت می تواند شما را از سردردهای بسیاری در مسیر نجات دهد.

 

عایق کاری را برنامه ریزی کنید

قبل از اینکه دیوار خشک بالا برود، عایق باید وارد شود. به گزینه های عایق بندی نگاه کنید و برنامه ریزی کنید که از انواع مختلف برای مناطق مختلف خانه استفاده کنید. شما به آن در دیوارها و اتاق زیر شیروانی نیاز خواهید داشت و ممکن است بتوانید همه این کارها را خودتان انجام دهید. قبل از اینکه دیوارها را ببندید، به بازرسی دوم توسط بازرس برق (و شاید بازرس لوله کشی) نیاز دارید. آنها به شما اجازه خواهند داد که دیوارها را ببندید. آن را آویزان کنید، گل و لای کنید و سنباده بزنید. دیوارهای خشک ورق های دیوار خشک را آویزان می کنند، ترکیب دیوار خشک را اعمال می کنند و اجازه می دهند ترکیب خشک شود. پس از خشک شدن آن را صاف سمباده می زنند. گاهی اوقات، آنها این روند را تا زمانی که به یک سطح بدون درز برسند تکرار می کنند. با کمی تمرین و صبر، ممکن است بتوانید این کار را به تنهایی انجام دهید.

 

مطلب پیشنهادی برای امور عایق کاری خانه: کناف و سقف کاذب

 

برنامه ریزی برای بازسازی نقاشی داخلی، کاغذ دیواری و سایر کارهای تکمیلی

بازسازی ملک تجاری

بسیاری از صاحبان خانه می توانند کار نقاشی دیوارهای داخلی، آویزان کردن کاغذ دیواری، رنگ آمیزی قالب و تزئینات، یا رنگ آمیزی و آب بندی تزئینات را انجام دهند. تمام این پرداخت‌های سطحی با جزئیات باید از آخرین مواردی باشند که در داخل خانه انجام می‌دهید، زیرا این کار می‌تواند به بخش‌های دیگر فرآیند آسیب برساند. به عنوان مثال، آیا باید قبل از نصب یا سمباده زدن کفپوش خود رنگ کنید یا برعکس؟ این قابل بحث است. ابتدا قرار دادن کفپوش به این معنی است که ممکن است رنگ روی کفپوش نفوذ کند. رنگ آمیزی ابتدا به این معنی است که کف سنباده ممکن است دیوارهای شما را خراش دهد.

 

برنامه ریزی برای بازسازی نصب کفپوش

برنامه ریزی برای بازسازی برای پوشش نهایی کف شما بسته به اتاق متفاوت است. به عنوان مثال، می توانید لمینت، چوب سخت، چوب مهندسی شده یا فرش را برای قسمت های مختلف نشیمن و اتاق خواب و وینیل، کاشی یا سنگ مرمر را برای حمام و آشپزخانه انتخاب کنید. مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید، برای نصب کفپوش تا حد امکان در مراحل بازسازی برنامه ریزی کنید. این کار سطح کفپوش شما را از آسیب قابل توجهی نجات می دهد. پس از اتمام کار داخلی یا نزدیک شدن به آن، نوبت به کار بر روی نمای بیرونی خانه می رسد. در حالی که خانه عمدتاً به پایان رسیده است، می توان آن را روی ناودان ها و سایدینگ ها قرار داد. شما نمی‌خواهید این کار را زودتر انجام دهید مگر اینکه کاملاً ضروری باشد، زیرا ممکن است درها و پنجره‌ها سوراخ شوند و در نتیجه کار بیرونی را خراب کنند. اکنون می توانید بازسازی های خارجی را نیز در نظر بگیرید که ممکن است به خانه متصل شود، مانند اضافه کردن ایوان جلو یا اتاق آفتاب. اکنون زمان آن است که به قسمت هایی که کاملاً از خانه جدا هستند، مانند گاراژهای مجزا یا استخرها فکر کنید.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.