نکات کلیدی بازسازی خانه

نکات کلیدی بازسازی خانه

بسیاری از صاحبان خانه قبل از اینکه خانه هایشان را برای فروش بگذارند، اقدامات اساسی را برای بازسازی خانه های خود انجام می دهند بدون این که نیم نگاهی به نکات کلیدی بازسازی خانه داشته باشند. به هر حال، افزایش قیمت مکان همیشه قیمت فروش را افزایش می دهد، درست است؟ راستش نه همیشه! گاهی هم اشتباه است. اغلب اوقات، ارتقاها به خودی خود پرداخت نمی کنند. برای اطلاع از نحوه بازسازی استراتژیک و اینکه کدام پروژه ها واقعاً ارزش ملک شما را افزایش می دهند، ادامه دهید.

 

نکات کلیدی بازسازی

چهار مورد از نکات کلیدی بازسازی خانه همواره در بازسازی وجود دارد: اصول اولیه، جذابیت محدود، ارزش افزوده و ترجیح شخصی. همه آنها بازده سرمایه گذاری بالایی ندارند. اصول اولیه شامل سقفی که نشتی ندارد، ناودان‌ها و ناودان‌ها، یک زیرزمین خشک، یک کوره قابل اعتماد، کف‌های جامد، دیوارهایی که به خوبی تعمیر می‌شوند، و دیوارهای حائل که کار می‌کنند. اقلام جذاب محدود عبارتند از: چمن کاری آراسته، محوطه سازی کم هزینه، رنگ تازه در داخل و خارج، فرش های تمیز شده، و وسایل جدید. امکانات با ارزش افزوده شامل نمای سایدینگ جدید، بازسازی آشپزخانه و پنجره های جدید است. پروژه های ترجیحی شخصی شامل استخرهای شنا، زمین های تنیس، جکوزی ها، زیرزمین های شراب، اتاق های بازی زیرزمین و حوضچه ها است.

 

نکات کلیدی بازسازی خانه و تفاوت بین سرمایه گذاران و مالکان

بازسازی خانه و آپارتمان نکات کلیدی بازسازی

به روز رسانی یک ملک سرمایه گذاری به طور کلی یک استراتژی مناسب است البته اگر به روش درست انجام شود. حامیان موفق فلسفه اصلاح و تلنگر، سرمایه گذارانی هستند، با شعار سرمایه گذار «کم بخر، بالا بفروش». بنابراین آنها خانه های فرسوده را با قیمت های مقرون به صرفه می خرند و با انجام بیشتر کارها توسط خودشان، در هزینه تعمیرات صرفه جویی می کنند. اندکی سرمایه گذاری به سمت سودآوری سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کمک زیادی می کند.

آن‌ها پروژه‌های بازسازی خود را نیز با دقت انتخاب می‌کنند و بر آن‌هایی تمرکز می‌کنند که با کمترین هزینه و هزینه بیشترین ارزش را دارند. بخشی از این فرآیند شامل توجه به خانه های دیگر در همسایگی برای جلوگیری از بهبود بیش از حد ملک است. اگر هیچ یک از خانه های دیگر در این منطقه دارای قالب های تاج و میزهای کورین نباشند، بعید است که اضافه کردن این امکانات منجر به قیمت فروش بسیار بالاتری شود. از سوی دیگر، مالکان اغلب در هنگام تزئین خانه های خود رویکرد استراتژیک کمتری در پیش می گیرند. در نتیجه، آن‌ها می‌توانند به میزان قابل‌توجهی پول بیشتری را در یک پروژه صرف کنند تا زمانی که به فروش برسند. در حالی که مطمئناً انجام چند پیشرفت یک حرکت هوشمندانه است، هیچ کس نباید در آن زیاده روی کند.

 

مبانی و نکات کلیدی بازسازی خانه

اصول اولیه چیزهایی هستند که خریداران هنگام خرید خانه انتظار دارند. این شامل سقفی است که نشتی ندارد، ناودان ها و ناودان های کارآمد، یک زیرزمین خشک، یک کوره قابل اعتماد، کف های جامد، دیوارهایی که به خوبی تعمیر می شوند، و دیوارهای حائل که کار می کنند. اکثر خریداران بالقوه نیز انتظار دارند خانه شما دارای سیستم لوله کشی و تهویه مطبوع کارآمد باشد. در املاک مجلل، اصول اولیه ممکن است شامل تعداد معینی اتاق خواب، حمام، و گاراژ چند ماشین، و سایر امکانات رفاهی مشترک در محله باشد. این بدان معنا نیست که شما باید همه آن را ارتقا دهید. می‌توانید روی تعمیر و نگهداری منظم و بهبودهای کوچکتر و ارزان‌تر تمرکز کنید که همه چیز را در وضعیت خوبی نگه می‌دارد. افزودن این اقلام به خانه‌ای که فاقد آن‌ها است، ارزش افزوده‌ای ندارد. این فقط ملک را به سطح استاندارد بقیه خانه‌های همسایه می‌رساند و تضمین می‌کند که می‌توانید قیمتی قابل مقایسه بخواهید.

از سوی دیگر، در حالی که می‌خواهید خانه‌تان از رقبا متمایز شود، نباید ارتقای بی‌دلیل انجام دهید که بسیار بیشتر از سایر املاک در منطقه باشد. نه تنها در نهایت پول را از دست خواهید داد. همچنین ممکن است خریداران بالقوه را بترسانید. به طور خلاصه، قبل از سرمایه گذاری هزاران پول در یک پروژه بازسازی کامل خانه، در نظر بگیرید که املاک رقیب در محله شما چه چیزی را ارائه می دهند. دریابید که خانه‌های با قیمت مشابه در محله شما چگونه اندازه‌گیری می‌شوند و بر اساس بازار خاص شما بهبود می‌یابند.

 

محدود کردن گزینه ها از نکات کلیدی بازسازی خانه

اقلامی که جذابیت محدود را افزایش می دهند، به ملک کمک می کنند تا هنگام ورود خریداران احتمالی، زیبا به نظر برسد. در حالی که این پروژه ها ممکن است مقدار قابل توجهی ارزش پولی اضافه نکنند، به فروش سریعتر خانه شما کمک می کنند. موارد جذاب محدود عبارتند از: چمن کاری آراسته، محوطه سازی کم هزینه، رنگ تازه در داخل و خارج (حداقل درب ورودی)، فرش های تمیز شده، و وسایل جدید (حتی انجام مجدد شماره آدرس). برای صرفه جویی در هزینه و زمان می توانید این پروژه ها را خودتان انجام دهید.

نکات کلیدی بازسازی

اکنون زمان آن نیست که انتخاب های طراحی جسورانه را در دکوراسیون بگنجانید. دیوارهای ظریف و لطیف و پشت سر هم از ویژگی های طراحی ساده ای هستند که به جذابیت خانه شما می افزایند. روشنایی عنصر دیگری است که می تواند بانک را خراب کند. در حالی که می‌خواهید خانه روشن و جذاب به نظر برسد، نمی‌خواهید در این کار زیاده‌روی کنید یا مدارهای خانه‌تان را تحت تأثیر قرار دهید. درعوض، نصب چراغ های فرورفته یا LED را برای ارتقای ظاهری مدرن در نظر بگیرید. اگر برای انجام این پروژه ها به کمک نیاز دارید، می توانید با یک متخصص دکوراسیون داخلی مشورت کنید. فقط مطمئن شوید که به سمت انتخاب های ارزان قیمت متمایل هستید. از انتخاب طراحی جسورانه در دکوراسیون خودداری کنید. دیوارهای لطیف و لطیف و پشت سر هم به طور موثرتری به جذابیت خانه شما می افزایند.

 

نکات کلیدی بازسازی خانه و ارزش افزوده

پروژه‌هایی که ارزش قابل‌توجهی می‌افزایند، مورد علاقه‌های بزرگ مدافعان تعمیر و تلنگر هستند – و باید در فهرست مالکان خانه نیز قرار بگیرند. در حالی که بیشتر این تلاش‌ها هزینه‌های خود را جبران نمی‌کنند، برخی نزدیک‌تر خواهند شد. انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) از نمای سایدینگ جدید، بازسازی آشپزخانه (صفحه‌های پیش‌خوان جدید و لوازم مدرن) و پنجره‌های جدید به عنوان پروژه‌هایی با بالاترین بازده سرمایه‌گذاری یاد می‌کند که اغلب 80 درصد یا بیشتر از آنها را جبران می‌کنند. هزینه های حین فروش مجدد حمام های ارتقا یافته، عرشه های بازسازی شده، و بهبودهای صرفه جویی در انرژی نیز هزینه های زیادی را به همراه دارد.

 

نکات کلیدی بازسازی خانه و ترجیحات شخصی

پروژه‌های ترجیحی شخصی مثل بازسازی خانه موارد بسیار خوبی هستند که شما می‌خواهید، اما ممکن است افراد دیگر آن‌ها را دوست نداشته باشند یا مایل به پرداخت آن نباشند. در اکثر مناطق کشور، اینها شامل امکاناتی مانند استخر، زمین تنیس، جکوزی، انبارهای شراب، اتاق‌های بازی زیرزمین، و حوض‌ها می‌شود. باور کنید یا نه، یک استخر شنا به ندرت به ارزش خانه می افزاید. اول از همه، نصب یک استخر در زمین معمولاً هزینه کمی دارد. ثانیاً، بسیاری از خریداران خانه، استخر را به‌عنوان یک مزاحم و خطر ایمنی بالا می‌بینند، به‌ویژه که چیزی است که فقط چند ماه از سال قابل استفاده است (البته مگر اینکه در آب و هوای گرمسیری زندگی کنید).

بازسازی خانه نکات کلیدی بازسازی

مطمئناً اضافه کردن این اقلام به خانه شما ضرری ندارد، اما انتظار نداشته باشید که خریداران بالقوه مایل به پرداخت حق بیمه برای دریافت آنها در زمانی که شما آماده فروش هستید، باشند. و اگر بازسازی به معنای جایگزینی یک ویژگی رایج یا رایج است، مراقب باشید. اگر هر خانه دیگری در محله شما دارای یک گاراژ دو ماشین است، احتمالاً باید دو بار در مورد تبدیل خانه خود به یک اتاق بازی فکر کنید. آیا واقعاً می خواهید تنها خانه ای در منطقه باشید که مکان محافظت شده ای برای پارک ندارید؟

 

و به عنوان آخرین مورد از نکات کلیدی بازسازی خانه

صرف نظر از پروژه ای که در نظر دارید، به یاد داشته باشید که محل سکونت اصلی شما فقط یک خانه نیست. این خانه شماست اگر قصد دارید سال‌ها در آنجا زندگی کنید، امکاناتی را که می‌خواهید بدون توجه به تأثیر آنها در فروش مجدد داشته باشید، اضافه کنید. هنگامی که زمان فروش فرا می رسد، اصول اولیه را انجام دهید تا ملک را به سطح همسایه خود برسانید و کمی جذابیت را به آن اضافه کنید، اما برای افزایش قیمت خرید ملک، مجموعه گسترده ای از پروژه ها را به خود زحمت ندهید. ارتقاهای سفارشی پیچیده ممکن است بیشتر برای شما جذاب باشد تا خریداران بالقوه. بهتر است بازسازی‌ها کوچک، ظاهری خنثی و متمرکز بر بهبود عملکرد خانه‌تان باشند. و به یاد داشته باشید، حتی با بازسازی‌های املاک و مستغلات که به ارزش افزوده معروف هستند، این احتمال وجود دارد که پول بیشتری نسبت به پس گرفتن آن خرج کنید.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.