ترتیب بازسازی اتاق ها در خانه

ترتیب بازسازی اتاق ها در خانه

به چه ترتیبی باید اتاق های خانه خود را بازسازی کنید؟

ترتیب بازسازی اتاق ها در خانه از این جهت برای شما مهم است که با فضایی شروع کنید که بیشترین اهمیت را برای شما دارد. اما به چه ترتیبی باید اتاق های خانه خود را بازسازی کنید؟ ا گر در حال برنامه‌ریزی یک تغییر بزرگ خانه هستید که شامل چندین اتاق و پروژه باشد، ممکن است در مورد اینکه از کجا شروع کنید گیج شوید.  آیا باید از مکان‌های مشترک مانند آشپزخانه یا اتاق نشیمن شروع کنید تا آنها را از مسیر خارج کنید یا بهتر است روی مکان‌های دور از دید تمرکز کنید تا آن فضاهای مشترک برای مدت طولانی‌تری قابل استفاده باقی بمانند؟ برای تعیین بهترین رویکرد، با اورن فرکش، مدیر عامل و مالک ساوث لند ریمدلینگ صحبت کردیم تا بهترین مسیر را برای بازسازی خانه بعدی شما پیدا کنیم.

 

ترتیب بازسازی اتاق ها در خانه؛ وقتی کار با خودتان است

اگر طرح‌های بازسازی شما ملایم هستند یا اگر بیشتر جنبه زینتی برای خانه دارند (نقاشی، کاشی کاری یا کف‌پوش را در نظر بگیرید) ممکن است سعی کنید خودتان انجامشان بدهید. اگر چنین است، فرکش می گوید که باید برنامه حمله خود را بر اساس احساس راحتی که در کنار یک بازسازی مداوم دارید انتخاب کنید. او پیشنهاد می‌کند که پروژه را به بخش‌هایی تقسیم کنید، مکانی را برای شروع انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد، و سپس از فضاهای مجاور یا مجاور عبور کنید در حالی که از وسوسه پرش به مناطق مختلف اجتناب کنید، که می‌تواند پروژه نوسازی شما را طولانی‌تر کند. او می گوید: «همچنین، ایده خوبی است که با بالاترین اولویت خود شروع کنید، که معمولاً آشپزخانه اکثر صاحبان خانه است. به این ترتیب، اگر پول یا انرژی تان تمام شود، حداقل مهم ترین بخش را انجام داده اید.» این باعث می شود که نقطه شروع بازسازی مسکونی خود را شخصی انتخاب کنید. اما در نهایت، این روش شما را راضی تر می کند.

ترتیب بازسازی کناف و سقف کاذب

هنوز مطمئن نیستید؟ فرکش می گوید از تعمیرات در اتاق اولویت اول خود شروع کنید و بعد از اتمام آنها به سراغ تغییرات آرایشی خانه بروید. از طرف دیگر، به این روش فکر کنید: ابتدا پروژه های فشرده تر را از سر راه بردارید. او می‌گوید: «ابتدا با چیزهای کثیف شروع کنید، زیرا یک پیشرفت آشکار ایجاد می‌کند، که مانند یک دستاورد ارزشمند به نظر می‌رسد،» که در نهایت شما را مجبور به ادامه راه بازسازی مسکونی می‌کند.

 

اما اگر یک متخصص استخدام می کنید

اگر بازسازی گسترده‌تر باشد و به کمک یک متخصص نیاز داشته باشد، سفارش شما معمولاً توسط متخصصانی دیکته می‌شود که باید وارد شوند و آنها را مدیریت کنند. به عنوان مثال، در بیشتر موارد، لوله کشی و کارهای برقی باید همزمان انجام شوند. اگر خدمه شما ترجیح شما را بخواهند، فرکش می گوید که با رویکرد درون به بیرون نمی توانید اشتباه کنید. او می‌گوید: «از داخل (مانند ویژگی‌های مکانیکی در دیوارها و کف‌ها) به بیرون (به پوشش‌های آرایشی فکر کنید) کار کنید. البته، یکی از مزایای استخدام یک تیم حرفه‌ای برای پروژه‌های بزرگتر و چندتجاری این است که می‌دانند از کجا شروع کنند و به کجا بروند. فرکش می‌گوید: «در درازمدت، این افراد حرفه‌ای می‌توانند این پروژه‌ها را سریع‌تر به انجام برسانند، بنابراین شما مجبور نیستید بیش از آنچه نیاز دارید در یک فضای کاری و بازسازی ساختمان زندگی کنید.

 

اهمیت ترتیب بازسازی اتاق ها در خانه

بازسازی اداری ترتیب بازسازی

کار با ترتیب نادرست می تواند نتایج فاجعه باری داشته باشد (که دلیل دیگری است که استخدام یک تیم حرفه ای بسیار مهم است). فرکش خاطرنشان می کند که ممکن است با انجام تعمیرات (به خصوص اگر اشتباهات شما شامل لکه رنگ یا کفپوش باشد) در معرض خطر یا هدر دادن زمان و هزینه خود باشید. علاوه بر این، به هر حال ممکن است برای حوادث بزرگتر نیاز به بازدید از یک متخصص باشد. او می افزاید: «کار به روش روشمند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود و پروژه را سریعتر با نتایج تمیزتر و بهتر به پایان خواهید رساند». به روز رسانی یک ملک سرمایه گذاری به طور کلی یک استراتژی مناسب است البته اگر به روش درست انجام شود. حامیان موفق فلسفه اصلاح و تلنگر، سرمایه گذارانی هستند، با شعار سرمایه گذار «کم بخر، بالا بفروش». بنابراین آنها خانه های فرسوده را با قیمت های مقرون به صرفه می خرند و با انجام بیشتر کارها توسط خودشان، در هزینه تعمیرات صرفه جویی می کنند. اندکی سرمایه گذاری به سمت سودآوری سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کمک زیادی می کند.

 

هماهنگی در بازسازی خانه خصوصا در همسایگی

اگر هیچ یک از خانه های دیگر در این منطقه دارای قالب های تاج و میزهای کورین نباشند، بعید است که بازسازی آپارتمان و اضافه کردن این امکانات منجر به قیمت فروش بسیار بالاتری شود. از سوی دیگر، مالکان اغلب در هنگام تزئین خانه های خود رویکرد استراتژیک کمتری در پیش می گیرند. در نتیجه، آن‌ها می‌توانند به میزان قابل‌توجهی پول بیشتری را در یک پروژه صرف کنند تا زمانی که به فروش برسند. در حالی که مطمئناً انجام چند پیشرفت یک حرکت هوشمندانه است، هیچ کس نباید در آن زیاده روی کند.

 

مبانی بازسازی خانه

اصول اولیه چیزهایی هستند که خریداران هنگام خرید خانه انتظار دارند. این شامل سقفی است که نشتی ندارد، ناودان ها و ناودان های کارآمد، یک زیرزمین خشک، یک کوره قابل اعتماد، کف های جامد، دیوارهایی که به خوبی تعمیر می شوند، و دیوارهای حائل که کار می کنند. اکثر خریداران بالقوه نیز انتظار دارند خانه شما دارای سیستم لوله کشی و تهویه مطبوع کارآمد باشد. در املاک مجلل، اصول اولیه ممکن است شامل تعداد معینی اتاق خواب، حمام، و گاراژ چند ماشین، و سایر امکانات رفاهی مشترک در محله باشد. این بدان معنا نیست که شما باید همه آن را ارتقا دهید. می‌توانید روی تعمیر و نگهداری منظم و بهبودهای کوچکتر و ارزان‌تر تمرکز کنید که همه چیز را در وضعیت خوبی نگه می‌دارد. افزودن این اقلام به خانه‌ای که فاقد آن‌ها است، ارزش افزوده‌ای ندارد. این فقط ملک را به سطح استاندارد بقیه خانه‌های همسایه می‌رساند و تضمین می‌کند که می‌توانید قیمتی قابل مقایسه بخواهید.

ترتیب بازسازی اشتباهات مهم در بازسازی خانه بازسازی مسکونی

اقلامی که جذابیت محدود را افزایش می دهند، به ملک کمک می کنند تا هنگام ورود خریداران احتمالی، زیبا به نظر برسد. در حالی که این پروژه ها ممکن است مقدار قابل توجهی ارزش پولی اضافه نکنند، به فروش سریعتر خانه شما کمک می کنند. موارد جذاب محدود عبارتند از: چمن کاری آراسته، محوطه سازی کم هزینه، رنگ تازه در داخل و خارج (حداقل درب ورودی)، فرش های تمیز شده، و وسایل جدید (حتی انجام مجدد شماره آدرس). برای صرفه جویی در هزینه و زمان می توانید این پروژه ها را خودتان انجام دهید.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.