23 ایده کابینت آشپزخانه خامه ای – بخش اول

23 ایده کابینت آشپزخانه خامه ای – بخش اول

آشپزخانه خامه ای | بازسازی آشپزخانه در برنامه های کاری شما؟ چگونه می توان کابینت آشپزخانه جدید را امتحان کرد؟ شکل ظاهری های قدیمی را تغییر دهید و محیط کاملاً جدیدی به منطقه آشپزی خود ببخشید.

کابینت آشپزخانه انواع مختلفی دارد اما امروز فقط روی یک رنگ تمرکز خواهیم کرد – کرم. کابینت های کرم یا بژ رنگی تقریباً با هر رنگ دیگری مطابقت دارند. بنابراین چه ظاهری مدرن دوست داشته باشید و چه لحنی سنتی ، کرم کاملاً با آن مطابقت دارد.

بیایید چند کابینت آشپزخانه خامه ای را ببینید.

 

پیشنهاد نویسنده: انواع کابینت آشپزخانه

 

1. یک جاذبه آشپزخانه مجلل| آشپزخانه خامه ای

آشپزخانه خامه ای | کرم می تواند جذابیت گرم و مجلل آن را به آشپزخانه شما بیاورد. این آشپزخانه تم رنگی یکنواختی دارد که حاوی کرم حاکم بر طرح است. اگر می خواهید آشپزخانه شما لهجه های گرم تری داشته باشد ، می توانید یک رنگ قرمز یا نارنجی نیز به محل وارد کنید.

گلدان در وسط زیبا به نظر می رسد و نه تنها رنگ بلکه تجمل به فضا می بخشد. چند گیاه خانگی که اینجا و آنجا قرار می گیرند همیشه فضای سبز را به منطقه اضافه می کنند و آن را زنده می کنند. این یک آشپزخانه بسیار بزرگ است و به لوکس بودن مکان می افزاید.

2. یک آشپزخانه باز

آشپزخانه خامه ای

اگر مهار دیوارها را دوست ندارید ، طرح باز مناسب ترین حالت برای شما خواهد بود. اما با یک چیدمان باز نمی توانید به هر اتاق یک طرح یا طرح رنگی متفاوت بدهید. بنابراین اگر قصد دارید از کرم در آشپزخانه استفاده کنید ، از آن در جاهای دیگر خانه نیز استفاده می شود.

در اینجا ، مفهوم کرم به فضای غذاخوری و اتاق نشیمن نیز اجرا می شود. از تیل در مکان های مختلف برای تهیه لهجه استفاده می شود. پرتاب گل Teal روی کاناپه و کوسن های Teal می تواند لهجه ای به اتاق نشیمن ارائه دهد. و در آشپزخانه ، یک گلدان چای خوری یا یک وسیله چربی ساز این کار را انجام می دهد

3. با نورپردازی مناسب آن را زیبا کنید

مهم نیست که می خواهید کدام گوشه از خانه خود را ارتقا دهید ، نور نقش مهمی در آن دارد. البته ، کرم گرما را اضافه می کند ، اما جادو توسط نور ایجاد می شود. اگر عاشق آزمایش وسایل نوری مختلف هستید ، این سبک را دوست خواهید داشت.

یک لوستر جعبه ای آهنی از سقف و چراغ های دیواری مسلح بلند آویزان است که می تواند به گونه ای قرار گیرد که نور را در مناطق مناسب متمرکز کند. رنگ طلایی و سفید این چراغ ها جلوه ای از لوکس بودن را به مکان می افزاید. با قاب های پنجره مشکی ، لوستر جعبه کاملاً با فضای داخلی ترکیب می شود.

4. ترکیبی از کرم و قهوه ای

آشپزخانه خامه ای | با استفاده از کابینت های کرم ، هنوز مناطق زیادی دارید که می توانید رنگ های مختلف را امتحان کنید. به عنوان مثال ، میز پیشخوان و لوازم خانگی می توانند از رنگهای مختلف باشند. دستگیره های کابینت را می توان منحصر به فرد نشان داد. شما همچنین می توانید با رنگ روی دیوارها ، سقف و کف بازی کنید.

این آشپزخانه دارای یک میز پیشخوان قهوه ای روشن و لوازم خاکستری و مشکی متالیک است. اگر کرم بیش از حد طاقت فرسا شود ، همیشه می توانید با رنگ های دیگر بازی کنید. و اگر با کمی کرم دیگر در آشپزخانه مشکلی ندارید ، کفپوش نیز می تواند از همان رنگ باشد.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت ممبران

 

5. سایه های کوچک آشپزخانه و کرم |‌ آشپزخانه خامه ای

آشپزخانه خامه ای

از آنجا که کرم سایه ای است که نشان دهنده لوکس بودن است ، برای آشپزخانه های بزرگ مناسب است. اما این بدان معنا نیست که یک آشپزخانه کوچک در سایه های کرم خوب به نظر نمی رسد. این منطقه آشپزخانه و غذاخوری را ببینید که کوچک است و در عین حال زیبایی کرم دارد. کابینت های آشپزخانه کرم رنگ به طرز حیرت انگیزی زیبا به نظر می رسند و رنگ آن در میز پشت و میز ناهار خوری بیشتر منتقل می شود.

کل آشپزخانه به گونه ای است که کرم به نظر می رسد و چراغ ها جذابیت قهوه ای نرم را افزایش می دهند. گلهای موجود در گلدان به رنگ و طعم تقریباً تک رنگ فضا پاشیده می شوند.

6. کابینت آشپزخانه کرم دار با جذابیت صنعتی

جذابیت صنعتی به طور کلی توسط رنگ هایی مانند خاکستری ، سیاه و سایه های متالیک ایجاد می شود. اما حتی با رنگ کرم هم می توانید این کار را انجام دهید! این کابینت های سفید و خامه ای آشپزخانه را که تقریباً معمول آنچه در یک خانه معمولی پیدا می کنید ، ببینید. اما سپس به نورپردازی نگاه کنید و احساس صنعتی پیدا خواهید کرد.

آشپزخانه خامه ای | با استفاده از قاب های باز ساخته شده از آهن فرفورژه که با رنگ سیاه لعاب داده شده ، آشپزخانه شما از جذابیت صنعتی خوبی برخوردار خواهد شد. شما همچنین می توانید برخی از وسایل را با استفاده از لوله های فلزی ایجاد کنید تا کل نمای صنعتی را بهبود بخشد. کفپوش چوبی جلوه ای سنتی به فضا می بخشد که با جذابیت صنعتی مطابقت دارد.

7. کابینت های کرم و Shabby Chic Appeal

آشپزخانه خامه ای

کابینت ها را برای جذابیت کشور خام باز نگه دارید. این کابینت های باز کرم رنگ جذابیت زیبایی دارند که شما را به دوران گذشته می کشاند. نمای پشت آشپزخانه از تخته های چوبی ساخته شده در حالی که زیر قسمت سینک ظرفشویی با پرده پوشانده شده است. منطقه پوشیده از تخته های چوبی فرسوده ساخته شده است.

ظروف به زیبایی روی ظرفشویی چیده شده اند و فضای غذاخوری صندلی های مختلفی دارد تا سبک شیک شیک و زیبا را تقویت کند. پایان ناصاف دیوار و تخته های چوبی سقف نیز به جلوه افزوده است. کل منطقه دارای تم جذاب کرم و قهوه ای است.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت ام دی اف (MDF)

 

8. کابینی در جنگل | آشپزخانه خامه ای

اگر عاشق جذابیت روستایی و جنگلی هستید ، این موضوع متناسب با نیازهای شما خواهد بود. کابین ها از چوب رنگ روشن ساخته شده و به رنگ کرم هستند. دیوارها روی آنها سنگ یا چوب ساخته شده است. کف چوبی به نمای کابین و فرش لهجه ای به مکان می بخشد.

نمای این مکان از دوام آن با چوب سنگین و سنگ کار در همه جا صحبت می کند. جزیره آشپزخانه از گرانیت سیاه ساخته شده است که کاملاً با کابینت های کرم سازگار است. این کنتراست مکان را جالب و زیبا نشان می دهد.

9. گرانیت کرم با کابینت های کرم

در حالی که رنگ های تیره با کابینت کرم بسیار زیبا به نظر می رسند (از آنجا که کرم یک رنگ روشن است) ، می توانید رنگ های روشن را نیز آزمایش کنید. قاعده کلی این است که با یک تخته سنگ گرانیت قهوه ای تیره یا قهوه ای مایل به قرمز بروید تا کنتراست خوبی ایجاد کند. اما اگر می خواهید تم کاملاً کرم تهیه کنید ، می توانید یک دال گرانیت کرم رنگ را نیز امتحان کنید.

این آشپزخانه ظاهری کاملاً روشن دارد. حتی پشت پرده آشپزخانه نیز به رنگ روشن است. با این حال ، کفپوش از چوب تیره ساخته شده است ، که در مقایسه با آشپزخانه کاملاً خامه ای تفاوت هایی ایجاد می کند.

10. کابینت های کرم سفید با دیوارهای خاکستری| آشپزخانه خامه ای

آشپزخانه خامه ای | کرم و خاکستری دو رنگ خنثی هستند که به راحتی تقریباً در هر طرح رنگی جای می گیرند. و وقتی با هم ترکیب شوند ، کاملاً با یکدیگر ترکیب می شوند. در این آشپزخانه در حالی که کابینت ها به رنگ کرم سفید هستند ، دیوارها خاکستری هستند. این آشپزخانه کاملا مدرن به نظر می رسد و میز آشپزخانه چوبی جلوه ای کلاسیک به آن می بخشد.

چراغ های سقفی با دیوار یک سایه دارند و یک تم عالی را ایجاد می کنند. این یک آشپزخانه کوچک است اما با تم رنگی مناسب و وسایل مناسب سازمان یافته به روش مناسب کاملاً شگفت انگیز به نظر می رسد.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت MDF

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.