تخت چوبی سفارشی با فضای ذخیره سازی ویژه!

تخت چوبی سفارشی با فضای ذخیره سازی ویژه!

محصول مورد نظرتان را پیدا نکردید؟ تخت چوبی سفارشی با فضای ذخیره سازی ویژه را امتحان کنید!

آیا به دنبال یک تخت چوبی سفارشی کینگ سایز یا کویین سایز هستید؟ آیا به گفته فروشندگان تخت های آماده چوبی و غیر چوبی به نظر می رسد انتظار زیادی دارید؟ ما فکر نمی کنیم! شما به دنبال تختخوابی هستید که با شرایط شما مطابقت داشته باشد و در هنگام خرید آنلاین تخت چوبی Sheesham به چه میزان باید مطالبه کنید. اما بهترین قسمت این است که ما دقیقاً همان چیزی را طراحی کرده ایم که شما به دنبال آن هستید!

 

آیا به دنبال تختخواب چوبی سفارشی هستید؟ خوب، چه خوش شانس! ما به تازگی یک سرویس ویژه سفارش و ساخت انواع تختخواب جدید طراحی کرده ایم که ممکن است کاملاً با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. تا تختخواب چوبی سفارشی خودتان فقط به اندازه یک کلیک و مشاوره با مهندسان گریت کابینت فاصله دارید!

 

تختخواب چوبی سفارشی ساخت گریت کابینت

برای طراحی و  ساخت تختخواب چوبی سفارشی، تمرکز ما بر طول عمر و قدرت تختخواب سفارشی است. با در نظر گرفتن این دو عامل مهم، ما یک تخت محکم ایجاد کرده ایم که به دلیل کیفیت چوب سخت مورد استفاده، دوام زیادی دارد. با این حال، به دلیل قدرت آن، تصور اینکه جمع آوری تخت دشوار است اشتباه خواهد بود. سازندگان اطمینان حاصل کرده اند که تخت به راحتی مانند یک تخت فلزی ساده جمع می شود.

ما چوب سخت را برای تخت خواب خود انتخاب کردیم زیرا جایگزین های نازک ، مانند چوب مهندسی شده، زیاد دوام نمی آورد. از طرف دیگر چوب شیشام نه تنها با دوام است بلکه می تواند صیقل داده شود تا دوام بیشتری داشته باشد.

ویژگی مهم دیگر چوب شیشام این است که چگونه در مقابل موریانه ها مقاومت ذاتی دارد. چوب از آنجا که محکم است پوسیده نمی شود. این همچنین به این معنی است که ضد حساسیت است ، بنابراین کنه های گرد و غبار، کپک ها، میکروب ها و سایر آلرژن ها را از خود دور می کند. این ویژگی را می توان با درمان چوب بیشتر تقویت کرد تا از نشستن کنه ها جلوگیری شود.

چوب گل رز هند یا Sheesham Wood در شبه قاره هند یافت می شود. درختان بیش از دو دهه زندگی می کنند و ثبت شده است که تا ارتفاع 30 متر یا بیشتر رشد می کنند. تخت های ساخته شده از Sheesham Wood بسیار صیقلی و پیچیده به نظر می رسند ، زیرا دانه آنها به خوبی مشخص شده است.

همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره کردیم ، تخت Centaurus Sheesham به راحتی جمع می شود و تقریباً همه می توانند آن را جمع کنند. نه تنها این، با تبدیل این پروژه به یک پروژه DIY سرگرم کننده، شما و شریک زندگی خود می توانید از این کار لذت ببرید. برای ایجاد بستر مناسب برای شما، ما در گریت کابینت چندین جلسه طوفان مغزی و بیش از 20 نمونه اولیه را پشت سر گذاشتیم. با کمک تجهیزات مختلف نجاری و نجارهای ماهر، ما در نهایت این تخت را برای شما ساختیم که نه تنها محکم و محکم است بلکه فقط با بستن چهار مهره می توانید آن را کنار هم قرار دهید.

این تخت روی جیب شما نیز راحت است. با ویژگی های درخشان مانند استحکام ، دوام ، مونتاژ آسان و کیفیت ضد حساسیت ، تختخواب شما را مجبور به شکستن نمی کند.

از طریق تخت قنطورس، ویک فیت قصد دارد خواب کاملی را برای شما به ارمغان آورد که در تمام این مدت آرزو داشتید. قاب پشتی خوب ساخته شده از ستون فقرات شما پشتیبانی مورد نیاز را تضمین می کند.

از اینجا می توانید تختخواب چوبی سفارشی خود را انتخاب کرده و بخرید. تخت کینگ سایز چوبی جامد و تخت کویین سایز چوبی هر دو در اینجا موجود است. خواب خوب فقط یک کلیک با شما فاصله دارد!

تخت آندرومدا چوبی سفارشی گریت کابینت دارای تخت خواب قوی، بافت خوب و فضای کافی، هر سه ویژگی یک تخت خواب خوب است. تخت خواب جلا داده شده است و رنگ قهوه ای طلایی مجلل به آن می بخشد که سطح عظمت اتاق خواب شما را بالا می برد. دارای رگه های قابل توجهی از سایه های گرم است که فقط به ایجاد یک محیط خواب خوب کمک می کند.

 

تخت چوبی سفارشی با فضای ذخیره سازی ویژه!

ما می دانیم که تختخواب چگونه نقطه اصلی جذب یک اتاق خواب است و به همین دلیل، نه تنها باید حمایتی و راحت باشد، بلکه باید چشم نواز و در عین حال زیبا به نظر برسد. به همین دلیل است که ما از چوب شیشام برای مبلمان استفاده کرده ایم ، زیرا به تخت رنگ روشن و طبیعی می بخشد، در حالی که از نظر راحتی و دوام آسیب نمی زند.

امروزه مشتریان به دنبال تخت هایی با فضای ذخیره سازی هستند. با توجه به کمبود فضا در خانه های شهری و افزایش نیاز به سازماندهی به شیوه ماری کوندو ، این نیاز را می توان به راحتی درک کرد. در نتیجه، ما در گریت کابینت طرحی را ایجاد کردیم که امکان ذخیره سازی زیاد بدون مانع زیبایی آن را فراهم می آورد. Andromeda Sheesham Bed، بنابراین، دارای یک نوع است که با ویژگی ذخیره سازی همراه است. این باعث می شود تخت در عین سلیقه بودن کاربردی تر باشد.

با بلند کردن تخته های MDF تکیه گاه به راحتی می توانید به تخت ذخیره سازی چهار جعبه دسترسی داشته باشید. بنابراین پیش بروید و مواد اضافی ملافه خود را در اینجا ذخیره کنید بدون اینکه نگران نحوه دسترسی به آنها در زمان نیاز باشید. فضای ذخیره سازی با به حداقل رساندن بی نظمی به نظم بخشیدن به اتاق خواب کمک می کند.

 

نگهداری تخت چوبی سفارشی

نگهداری تخت Andromeda Sheesham نیز آسان است. برای تمیز کردن تخت، فقط به یک پارچه نرم نیاز دارید تا رطوبت را پاک کرده یا نشت کند تا از ایجاد لکه جلوگیری شود. چوب شیشم به طور طبیعی ضد حساسیت است. موریانه ها را دور نگه می دارد، بنابراین بهداشت کلی اتاق خواب را افزایش می دهد.

سرپوش محکم این تخت نیز شایان ذکر است. می توانید هنگام خواندن به آن تکیه دهید یا فنجان چای خود را میل کنید. از شما پشتیبانی می کند بدون اینکه مانع وضعیت شما شود.

 

راهنمای خرید تخت کم جا

 

می توانید این تخت را با تشک ارتوپدی حافظه فوم ما ست کنید. تشک دارای ستون فقرات مناسب برای خواب است. از ایجاد نقاط فشار در شانه ها ، گردن و باسن فرد خواب جلوگیری می کند. این اجازه می دهد تا حرکت را جدا کنید. که باعث می شود تخت خوبی برای زوجین باشد. این تشک با استفاده از یک لایه فوم حافظه با ساختار سلول باز طراحی شده است که گرمای بدن خواب را جذب کرده و به جای به دام انداختن آن در سراسر بدن گردش می کند. بنابراین، روی این تشک فوم مموری خنک بخوابید.

همراه با تخت Andromeda Sheesham، تشک ارتو ما پشتیبانی مناسب از پشت شما را تضمین می کند و بنابراین ، یک خواب راحت نه ساعته را تضمین می کند. می توانید هر دو را خریداری کرده و سایر محصولات گریت کابینت را از این لینک مرور نمایید!

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی برای تختخواب چوبی سفارشی شما

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.