تخت خواب کینگ سایز چیست؟

تخت خواب کینگ سایز چیست؟

تخت خواب کینگ سایز سفارشی ویژه گریت کابینت!

یک فرد معمولی نزدیک به یک سوم عمر خود را در خواب می گذراند، چه روی زمین، چه روی تخت خواب کینگ سایز و چه هر جای دیگری. خواب با کیفیت 7 تا 8 ساعت در شب برای سلامت جسمی ، روحی و کلی فرد ضروری است. یکی از عناصر مهم در داشتن یک چشم بسته خوب تشک و تخت خواب خوب و باکیفیت و راحت است است.

یک تشک با کیفیت با فضای کافی برای حرکت در خواب برای استراحت مورد نیاز بسیار مهم است. اغلب مردم از اختلال خواب به دلیل اختلالات شریک یعنی خروپف، سرقت پوشش یا اختلالات حرکتی شکایت دارند. خوابیدن روی تخت بزرگتر سایز بزرگ می تواند به طور موثر این مشکلات را کاهش داده و شبی آرام و آرام را برای شما فراهم کند.

 

تخت خواب کینگ سایز چیست؟

این تخت ها بزرگترین تخت ای هستند که در حال حاضر در بازار موجود هستند. در ایالات متحده، تختخواب های کینگ دو اندازه هستند. تخت های استاندارد کینگ و کالیفرنیا کینگ با پادشاه کالیفرنیا طولانی تر از اندازه استاندارد کینگ. یک تشک استاندارد کینگ سایز به اندازه دو تخت دو نفره فضا اشغال می کند. برای زوج ها یا افرادی که دوست دارند فضای زیادی در هنگام خواب داشته باشند مناسب است. ابعاد تخت کینگ معمولی 76 “*80” برای یک تخت استاندارد کینگ است.

 

تاریخچه تختخواب کینگ:

در اواخر دهه 1940، مردم در آمریکا روی تخت های بزرگ یا دو تخته می خوابیدند. تیم فروش در صنعت تشک برای افزایش فروش تبلیغات با استفاده از دو تخت دو نفره با قرار دادن آن در مجاورت.

این امر برای وادار کردن مردم به خرید ملافه دو برابر بیشتر از آنها ضروری بود. تا سال 1945 ایده ساخت تشک بزرگتر به ذهن آنها خطور نکرد. اما سرانجام آنها شروع به تولید و معرفی ابعاد تخت ملکه و پادشاه کردند. تنها در دهه 1950 بود که آمریکایی ها به ایده تشک بزرگتر رسیدند، یکی از دلایل بزرگ شدن آمریکایی ها و در نتیجه نیاز به تخت خواب بزرگتر بود. پس از جنگ جهانی دوم، اقتصاد رونق گرفت و مردم می خواستند بهترین مبلمان و خانه های بزرگ جدید را داشته باشند که به ظهور تشک های بزرگتر کمک می کرد.

علاوه بر این، از تکنیک های بازاریابی جدید برای جلب مشتریان برای خرید بیش از یک تشک تخت دو نفره استفاده شد. در سال 1961 ، انجمن ملی تولیدکنندگان ملافه با مقایسه تخت های بزرگ با گهواره ها، شعار “بزرگتر بخر، بهتر بخواب” را مطرح کرد. ترفند بازاریابی جواب داد و تختخواب بزرگ به موفقیت فوق العاده ای دست یافت.

 

چرا باید تخت خواب بزرگ یا تخت خواب کینگ سایز انتخاب کنید؟

اگر با شریک خود روی تشک دو تخته می خوابید، هر کدام فضایی در حدود 2’3 اینچ دارند که فضای کمتری نسبت به تخت نوزاد دارد.
مطالعات نشان داده است که زوج هایی که در تخت های بزرگتر می خوابند بهتر از یک تخت معمولی می خوابند.

بر اساس یک نظرسنجی، 15 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که تخت های بزرگتر را قبل از محاکمه می خرند و بیش از 50 درصد گفته اند که بعد از آزمایش یک تخت بزرگتر می خرند.
تخت بزرگتر لزوماً به معنای سوراخ در جیب شما نیست. شما می توانید تخت های کینگ سایز مقرون به صرفه و با کیفیت با خرده فروشان و سازنده هایی مانند گریت کابینت پیدا کنید.

اندازه تختخواب هایی که بزرگتر از سایر تشک های تختخواب هستند در بین افرادی که در اتاق خواب خود فضا دارند محبوب هستند. بنابراین پشت سر نگذارید، به جای داشتن یک دیوان در اتاق خواب خود، یک تخت خواب بزرگ انتخاب کنید.

به طور متوسط​​، یک فرد خواب آور 60 تا 70 بار در شب پرت می کند و می چرخد ​، بنابراین اگر شما یا همسرتان عادت دارید که یکدیگر را به هم بزنید و مزاحم هم شوید، برای جلوگیری از این مزاحمت می خواهید روی یک تخت بزرگتر سرمایه گذاری کنید.

اندازه تختخواب هایی که بزرگ تر هستند، نه تنها از نظر پول، بلکه برای ارتقاء رابطه سالم با شریک زندگی شما و همچنین برای داشتن کیفیت بهتر، سرمایه گذاری بزرگی است.

 

عوامل موثر بر قیمت تخت خواب کینگ سایز

 • جنس تخت خواب: جنس تخت خواب یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت آن است. تخت خواب‌های کینگ سایز از جنس‌های مختلفی مانند چوب، ام دی اف، فلز و پلاستیک ساخته‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند. تخت خواب‌های کینگ سایز از جنس‌های مختلفی مانند چوب، ام دی اف، فلز و پلاستیک ساخته‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند. تخت خواب‌های چوبی به دلیل کیفیت و دوام بالایی که دارند، معمولا گران قیمت‌‌تر از سایر جنس‌ها هستند.
 • کیفیت ساخت: کیفیت ساخت تخت خواب نیز بر قیمت آن تاثیرگذار است. تخت خواب هایی که با استفاده از متریال باکیفیت و توسط نجار ماهر ساخته‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند، معمولا قیمت بالاتری دارند.
 • ابعاد تخت خواب: تخت خواب‌های کینگ سایز در ابعاد مختلفی مانند 200 در 220 سانتی متر، 200 در 230 سانتی متر و 200 در 240 سانتی متر تولید‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند. تخت خواب‌های بزرگتر معمولا گران قیمت‌‌تر هستند.
 • تعداد و نوع لوازم جانبی: تخت خواب‌های کینگ سایز معمولا همراه با لوازم جانبی مانند پاتختی، میز آرایش، کمد لباس و… عرضه‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند. وجود لوازم جانبی بر قیمت تخت خواب تاثیرگذار است.
 • برند تولیدکننده: برند تولیدکننده نیز بر قیمت تخت خواب تاثیرگذار است. برندهای معتبر معمولا قیمت بالاتری نسبت به برندهای ناشناخته دارند.

 

تخت کینگ سایز در چه جنس‌هایی موجود است؟

 • چوب: تخت خواب‌های چوبی به دلیل کیفیت و دوام بالایی که دارند، معمولا گران قیمت‌‌تر از سایر جنس‌ها هستند. چوب‌های مختلفی مانند چوب راش، چوب گردو، چوب بلوط و… برای ساخت تخت خواب استفاده‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند.
 • ام دی اف: تخت خواب‌های ام دی اف از ورق‌های فشرده چوب ساخته‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند. این تخت خواب‌ها معمولا قیمت پایین‌‌تری نسبت به تخت خواب‌های چوبی دارند.
 • فلز: تخت خواب‌های فلزی از جنس هایی مانند آهن، استیل و آلومینیوم ساخته‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند. این تخت خواب‌ها معمولا قیمت مناسبی دارند و به دلیل استحکام بالایی که دارند، برای استفاده در فضاهای پر رفت و آمد مناسب هستند.
 • پلاستیک: تخت خواب‌های پلاستیکی از جنس هایی مانند پلی پروپیلن و پلی اتیلن ساخته‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند. این تخت خواب‌ها معمولا قیمت پایین‌‌تری نسبت به سایر جنس‌ها دارند و به دلیل وزن سبکی که دارند، برای استفاده در فضاهای کوچک مناسب هستند.

تخت خواب کینگ سایز

شما علاوه بر تخت خواب کینگ سایز همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی و ساخت تخت سفارشی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی برای تختخواب چوبی سفارشی شما

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرات (٪)

 1. آواتار shima
  shima
  آذر ۱۳, ۱۴۰۲ at ۱:۰۴ ب.ظ

  mamnoon aliiii bod

 2. آواتار پندار
  پندار
  آذر ۱۳, ۱۴۰۲ at ۱:۱۱ ب.ظ

  سلام شما گارانتی هم می کنید؟ و این که میز اداری هم دارید؟

 3. آواتار سیندخت راوندی
  سیندخت راوندی
  آذر ۱۳, ۱۴۰۲ at ۵:۲۴ ب.ظ

  مرسی خوب بود

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۱۶, ۱۴۰۲ at ۱:۳۹ ب.ظ

   ممنون از شما خانم راوندی گرامی.

 4. آواتار ساینا
  ساینا
  آذر ۱۴, ۱۴۰۲ at ۱۱:۲۷ ق.ظ

  لطفا قیمت تخت کویین و کینگ

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۱۶, ۱۴۰۲ at ۱:۳۴ ب.ظ

   با عرض سلام، برای استعلام قیمت و مشاوره کاملا رایگان و تخصصی با مهندس میرزایی می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته و یا از مشاوره واتساپی به همین شماره استفاده کنید.

 5. آواتار saman
  saman
  آذر ۱۷, ۱۴۰۲ at ۵:۱۳ ب.ظ

  سلام لطفا قیمت لطف کنید ممنون

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۱۷, ۱۴۰۲ at ۵:۴۰ ب.ظ

   درود بر شما برای مشاوره کاملا رایگان و تخصصی با مهندس میرزایی می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته و یا از مشاوره واتساپی به همین شماره استفاده کنید.

 6. آواتار hossein
  hossein
  آذر ۲۱, ۱۴۰۲ at ۷:۲۴ ب.ظ

  mamnoon ali bod khaste nabashid

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۲۲, ۱۴۰۲ at ۸:۵۵ ق.ظ

   حسین عزیز به ما لطف دارید ارادت.

 7. آواتار الهام مهرجو
  الهام مهرجو
  آذر ۲۱, ۱۴۰۲ at ۷:۲۹ ب.ظ

  تخت تاشو هم دارین؟

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۲۲, ۱۴۰۲ at ۸:۵۳ ق.ظ

   درود بر شما خانم مهرجو بله تخت تاشو به هر ابعاد و هر صورت و با هر جنسی که مد نظر شما باشه داریم.

 8. آواتار شهاب
  شهاب
  آذر ۲۲, ۱۴۰۲ at ۱۲:۱۵ ب.ظ

  سلام تخت تاشو دارید سایزش کینگ باشه یا کویین؟ بزرگ تر از یک نفره میخام

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۲۳, ۱۴۰۲ at ۶:۳۶ ب.ظ

   سلام شهاب عزیز، بله که داریم، برای مشاوره کاملا رایگان و تخصصی با مهندس میرزایی می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته و یا از مشاوره واتساپی به همین شماره استفاده کنید.

 9. آواتار مهلا
  مهلا
  آذر ۲۳, ۱۴۰۲ at ۵:۳۳ ب.ظ

  عالی بود

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۲۳, ۱۴۰۲ at ۶:۴۳ ب.ظ

   سپاس فراوان از شما.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.