آیا از خرید تخت خواب جدید خود پشیمان هستید؟

آیا از خرید تخت خواب جدید خود پشیمان هستید؟

آیا از خرید تختخواب خود پشیمان هستید؟

آیا تا به حال یک لباس جدید خریداری کرده اید و فکر می کنید ظاهر فوق العاده ای دارد ، فقط برای این که به خانه برسید و از تصمیم خود پشیمان شوید؟

پشیمانی از خرید به پوشاک نیز ختم نمی شود. مطالعه ای در سال ۲۰۱۸ نشان داد که پنج مورد از رایج ترین وسایل خانه که انگلیسی ها آرزو می کردند آنها را نخریده بودند. خرید ناگهانی و گوش دادن به توصیه های دیگران به عنوان مهمترین دلایل انتخاب نامناسب آن ها ذکر شد.

ما می دانیم که اگر در تختخواب ناراحت هستید ، خوب نمی خوابید. در حقیقت ، تحقیقات نشان داد که خوابیدن بر روی تخت قدیمی می تواند شما را تا یک ساعت خواب از بین ببرد – با این حال این وخامت ممکن است آنقدر تدریجی و نامرئی باشد که بسیاری از مردم نمی توانند بین یک تخت ناراحت کننده و خواب ضعیف ارتباط برقرار کنند.

خرید تشک اغلب می تواند یک تجربه قریب به اتفاق باشد – از تعداد گزینه های مختلف موجود تا عدم اطلاع واقعی از آنچه در وهله اول نیاز دارید – بنابراین تعجبی ندارد که بسیاری از آنها به اشتباه می رسند.

آیا از خرید تخت خواب جدید خود پشیمان هستید؟

اما لازم نیست اینطور باشد. در اینجا چند نکته مهم در خرید تخت خواب آورده شده است:

اولویت ها و نگرانی های خود را از قبل تعیین کنید.

به عنوان مثال:

 • قیمت ، ذخیره سازی ، دسترسی به اتاق خواب ، چرخاندن تشک ، نشستن و بیرون آمدن از تخت ، اندازه یا شکل کلی ، یک مشکل بهداشتی و غیره
 • در صورت امکان ، قبل از خرید مجموعه ای از تخت های مختلف را برای مقایسه امتحان کنید. اطمینان حاصل کنید که حداقل یک تخت را به مدت ۱۰ دقیقه امتحان کنید.
 • برای راحتی مناسب برای وزن و اندام خود خرید کنید – نه فقط برای استحکام.
 • در حالت عادی خوابیده خود نیز دراز بکشید و کمی نیز بپیچید. لباس راحت بپوشید و وسایل بیرون را بردارید.
 • اگر تخت دو نفره است ، آن را با هم امتحان کنید.
 • فراموش نکنید که تختخواب یک تشک و پایه است که با هم کار می کنند – آنها را جداگانه در نظر نگیرید.
 • بزرگ فکر کنید – تخت های بزرگتر راحت تر هستند.

تخت کم جا در دکوراسیون آبی

 • شما آنچه را که برای آن هزینه می کنید دریافت می کنید – چه در محصول و چه در خدمات – بنابراین تا آنجا که می توانید هزینه کنید.
 • مراقب برچسب NBF Approved باشید تا مطمئن شوید تشکی که می خرید سالم ، تمیز و صادق است.

شما باید تا آنجا که می توانید برای یک تخت جدید اقدام کنید – این احتمالاً یکی از مهمترین سرمایه گذاری هایی است که شما تنها در خانه نیستید ، اما برای رفاه خود نیز انجام دهید! به یاد داشته باشید ، شما در طول یک عمر معمولی هفت ساله ، حدود ۲۰۰۰۰ ساعت روی تخت خود می گذرانید ، بنابراین ارزش آن را دارد که در چند لحظه وقت است و بخواهید بگذارید تا مطمئن شوید که انتخاب را درست انجام داده اید.

 

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: ۶۸ در ۱۳۲ سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: ۱ در ۱.۹ متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

تخت کم جا در دکوراسیون آبی

 

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا ۱ در ۲.۰۹ متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا ۱.۳۷ در ۱.۹ متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً ۱.۵۲ در ۲.۰۹ متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً ۱.۹ در ۲.۰۹ متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا ۱.۸۳ در ۲.۱۳ متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با مقاله چگونه قاب تختخواب خود را خودمان طراحی کنیم؟ برای ما بنویسید.

  شاد و موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.