اشتباهات مهم در بازسازی خانه

اشتباهات مهم در بازسازی خانه

۲۵ مورد از اشتباهات مهم در بازسازی خانه

جایی برای اشتباهات مهم در بازسازی خانه نیست! شما با مشاور مالی خود ملاقات کردید، وام مسکن گرفتید و خانه ای خریدید. هورا! اکنون بخش سخت فرا می رسد: ساختن آن برای خود. چه به دنبال بازسازی مسکونی باشید و چه فقط در تلاش برای بازسازی دکوراسیون باشید، طراحی یک ملک بسیار بیشتر از آنچه فکر می کنید وجود دارد. ما با دو متخصص – یک مشاور نوسازی و یک طراح داخلی – صحبت کردیم تا در مورد اشتباهات مهم در بازسازی خانه صاحبان خانه جدید بدانیم تا شما راه آن ها را دنبال نکنید. ادامه مطلب را بخوانید!

 

زود شروع کردن بازسازی

از بزرگ ترین مشکلات و اشتباهات مهم در بازسازی خانه! در صورت امکان، قبل از هر گونه برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی، مدتی در خانه خود زندگی کنید. بروس ایروینگ، یک فرد مستقل می‌گوید: جریان آن را بیاموزید، مواد غذایی کجا فرود می‌آیند، لباس‌شویی‌ها کجا می‌خواهند بروند، خورشید چگونه به آن برخورد می‌کند، نقاط خفگی کجا هستند، باران به کدام سمت می‌رود، حتی روح آن را درک کنید. مشاور نوسازی و مشاور املاک و مستغلات از کمبریج، ماساچوست. “همه اینها هنگام برنامه ریزی برای تغییر چیزها، انتخاب های شما را مشخص می کند.”

 

 دست کم گرفتن هزینه های بازسازی

بازسازی ویلا اشتباهات مهم در بازسازی خانه

ایروینگ هشدار می‌دهد که اکثر مشاغل بیشتر از آنچه انتظار دارید هزینه دارند و طول می‌کشند، بنابراین همیشه ۲۰ درصد به آنچه فکر می‌کنید کل یک پروژه بازسازی مسکونی خواهد بود، اضافه کنید. اگر اتفاقاً این پیش بینی ها را شکست دادید، شگفتی های شما خوشحال کننده هستند.”

 

 انتظار اینکه همه چیز طبق برنامه پیش برود

این هم از اشتباهات مهم در بازسازی خانه است. کار بر روی ساختمان های قدیمی می تواند اتفاقات پیش بینی نشده زیادی را به همراه داشته باشد. چه کسی می داند پشت آن دیواری که باز می کنید چه چیزی وجود دارد؟ ساخت و ساز جدید کنترل شده تر است، اما این همیشه به معنای حرکت روان نیست. برای موارد غیر منتظره آماده باشید. ایروینگ می گوید: «این یک شکست انسانی است. “همه ما امیدواریم و دعا می کنیم که همه چیز طبق برنامه پیش برود.” به ما اعتماد کنید: هیچ چیز نمی شود.

 

 عدم استخدام طراح از ابتدا

ایروینگ می‌گوید: «شما قرار است بیش از آن چیزی که فکرش را می‌کردید خرج کنید. “این ممکن است برای یک چیز به درستی طراحی شده باشد.” طراحان و معماران داخلی معمولاً یا ساعتی هزینه می گیرند یا درصدی از کل کار را می گیرند (مثلاً ۱۰ درصد) – مبلغ کمی در مقایسه با کل پرداختی شما.

 

انجام کار بازسازی خانه با کمترین قیمت

ایروینگ می گوید: «کمک حرفه ای خوب ارزش پول را دارد. “این به معنای طراحی و همچنین ساخت و ساز است.” مایل به پرداخت هزینه برای یک پیمانکار بازسازی ساختمان خوب باشید و مراقب کسی باشید که فوراً ارزان و در دسترس است.

 

 استخدام یک حرفه ای که برای شما مناسب نیست

اشتباهات مهم در بازسازی خانه بازسازی مسکونی

فقط به این دلیل که کسی طراح خوبی است به این معنی نیست که او برای شما مناسب است. آیا شما هم همین زیبایی شناسی را دارید؟ اولویت های؟ ایروینگ می‌گوید: «اگر از شما سؤالات زیادی درباره نیازها، خواسته‌ها و نحوه زندگی‌تان نمی‌پرسد، شخص دیگری را پیدا کنید». “مهارت های گوش دادن و کنجکاوی بسیار مهم هستند.” ایروینگ توصیه می کند با سه مشتری قبلی هر کسی که قصد استخدام آن را دارید تماس بگیرید. او خاطرنشان می کند: «این افراد فرد را در سطح فعلی از دستاوردها و کارکنان خود تجربه کرده اند. برای ارجاعات معمار با پیمانکاران عمومی بازسازی ساختمان تماس بگیرید و بالعکس. “و از سایت های شغلی نامزدهای خود بازدید کنید تا بفهمید که آیا آنچه را که از نظر تمیزی و شادابی می بینید دوست دارید.”

 

 انتظار بیش از حد برای مشاوره با یک پیمانکار عمومی

ایروینگ می‌گوید از یک پیمانکار بخواهید که به جای طرح‌های کامل و دقیق، به طرح‌ها در مرحله شماتیک نگاه کند. به این ترتیب می‌توانید قبل از عاشق شدن به یک طرح و پرداخت هزینه مجموعه کاملی از نقشه‌های قابل پیشنهاد، دریابید که آیا پروژه شما در بودجه مناسبی قرار دارد یا خیر. همچنین راه خوبی برای ملاقات با پیمانکاران بالقوه، دریافت نظرات آنها و عدم سوء استفاده از زمان آنها است.”

 

تظاهر به درک یک طرح در بازسازی خانه

واقعیت: اکثر مردم نمی توانند نقشه ها را بخوانند. به جای اینکه به آن نگاه کنید، یک اتاق یا ساختمان یا باغ را به طور واقعی بچینید. جوسلین چیاپون، طراح داخلی و مالک و مدیر شرکت طراحی دیگز در نیوپورت، رود آیلند، می‌گوید: «نوار نقاش می‌تواند بهترین دوست یک دختر باشد». برداشتن یک فضا بهتر از هر برنامه طراحی یا طراحی برای درک اینکه چگونه چیزها مطابقت دارند کار می کند. از این مورد از اشتباهات مهم در بازسازی خانه اجتناب کنید که به ضرر خودتان خواهد بود!

 

سؤال نکردن به قدر کافی

ایروینگ می گوید: «سوالات زیادی بپرسید. “چیزی به نام احمق وجود ندارد، و علاوه بر این، این پول شماست که خرج می کنید. شما باید بدانید چرا و در چه موردی.»

 

ایجاد تغییرات بیش از حد در طول مسیر

تغییراتی که برای شما ساده به نظر می رسند ممکن است به کار زیادی در قسمت پشتی نیاز داشته باشند، بنابراین مطمئن شوید که حتی تنظیمات جزئی را با طراح یا سازنده خود بررسی کنید. ایروینگ یادآوری می‌کند: «حتی جابه‌جایی یک کلید چراغ در چند فوت می‌تواند ۱۵۰۰ دلار هزینه داشته باشد».

 

 تنظیم نکردن جدول زمانی

بازسازی ویلا اشتباهات مهم در بازسازی خانه

این از اشتباهات مهم در بازسازی خانه است. با پیمانکار خود کار کنید تا لیستی از مواردی که باید خریداری شوند و مهلت های لازم برای تصمیم گیری تهیه کنید. چیاپونه می‌گوید: «آخرین چیزی که می‌خواهید این است که برای انتخاب یک وسیله مهم که بعداً از آن پشیمان خواهید شد، احساس کنید زیر اسلحه.

 

به معنای واقعی کلمه خارج از چارچوب فکر نمی کنید

ناودان‌ها، طبقه‌بندی و سقف‌ها ممکن است زمانی کسل کننده به نظر برسند، اما اگر می‌خواهید خانه‌تان مقاوم باشد، باید یک پاکت محکم بسازید. ایروینگ می گوید: «اگر با انتخاب کار در بیرون یا درون مواجه هستید، از بیرون شروع کنید. “اگر سقف در حال نشتی است، قرار دادن یک طبقه جدید فایده ای ندارد.” این از اشتباهات مهم در بازسازی خانه است.  از سوی دیگر، در بسیاری از مواقع، دکوراسیون داخلی یک فکر بعدی است. تازه کارها اغلب فکر می کنند که می توانند خودشان کار را تمام کنند یا کاناپه قدیمی خود را به اتاق جدید بیندازند. اما اگر می‌خواهید فضای خود را دوست داشته باشید – و ارزش آن را افزایش دهید – مطمئن شوید که فضایی در بودجه برای کار بر روی طراحی داخلی و دکوراسیون باقی می‌گذارید.

 

دست کم گرفتن عوامل استرس زای روانی

ایروینگ می‌گوید: «هر پروژه بازسازی منزل ساختمانی در خانه شما مملو از پویایی نیرو است. به طور جدی. ممکن است تعجب کنید که سبک ها، ایده ها و رویکردهای شما چقدر متفاوت است. ایروینگ می افزاید: «این در لانه شما، با خمیر شما اتفاق می افتد، به مقدار زیاد. اگر نمی‌توانید ابتدا پروژه کوچک‌تری انجام دهید، حداقل باید بدانید که اگر انجام می‌دادید بهتر بود.» این از اشتباهات مهم در بازسازی خانه است.

 

 نادیده گرفتن کیفیت در فرآیند بازسازی مسکونی

این از اشتباهات مهم در بازسازی خانه است. Chiappone می‌گوید: «پول خوبی را برای چیزهایی که هر روز لمس می‌کنید خرج کنید، مانند تجهیزات در، درها، شیرها، لوازم خانگی، کابینت‌های آشپزخانه. تجربه لمسی یادآوری روزانه به شما و مهمانانتان درباره استحکام و کیفیت خانه شما می‌فرستد.»

 

خرج کردن در جایی که باید پس انداز کنید

از طرف دیگر، او می‌گوید: «در این ایده غرق نشوید که بزرگترین اقلام باید بیشترین هزینه را داشته باشند.» بالش های پرتابی زیبا می توانند یک مبل متوسط ​​را زیبا کنند. یا یک میز ناهار خوری ارزان قیمت را با یک چراغ روشن ترکیب کنید. لعاب دادن کاشی بسیار مقرون به صرفه تر از تعمیرات اساسی خواهد بود. و فرش های سیزال اقتصادی هستند و همیشه شیک به نظر می رسند! او می گوید.

 

تعویض پنجره ها

بازسازی منزل اشتباهات مهم در بازسازی خانه

“قبل از اینکه پنجره خود را تعویض کنید طولانی و سخت فکر کنید. ایروینگ توصیه می‌کند که اگر آنها برای خانه اصلی هستند و شکل نیمه مناسبی دارند، می‌توان و باید آنها را احیا کرد. افزودن پنجره های طوفانی می تواند در مورد بهره وری انرژی کار مفیدی انجام دهد. “هرکسی که ادعا می کند با نصب پنجره های جایگزین پول خود را از طریق صرفه جویی در انرژی به دست خواهید آورد، یا اطلاعات نادرست دارد یا خودش به دنبال پول شما می گردد.” هنگامی که اندازه مبل ها، میزها و دیوارکوب ها را می دانید، آنها را یادداشت کنید و آن لیست را همیشه همراه خود داشته باشید. شما هرگز نمی دانید که چه زمانی آیتم عالی وارد مسیر شما می شود. چیاپونه هشدار می دهد: «در حالی که فقط می توانید یک مبل ۸۴ اینچی را جا کنید، عاشق یک مبل ۹۴ اینچی نگذارید». فرش های کم اندازه رایج ترین اشتباهی است که چیاپون می بیند. او می‌گوید: «فرش شما باید مبلمان‌تان را به گونه‌ای آسیاب کند که حداقل پایه‌های جلویی روکش روی فرش باشد. «اگر اندازه استاندارد کار نمی کند، نگران نباشید. به فروشگاه فرش محلی خود سر بزنید، آنها می توانند هر بافته نما را به اندازه و شکل متفاوتی بسازند.”

 

این که سعی کنید پیمانکار عمومی خودتان باشید

این از اشتباهات مهم در بازسازی خانه است. جدا از تجربه خود در ساخت و ساز، مواد و منابع، پیمانکاران عمومی چیز دیگری برای ارائه دارند: مسئولیت پذیری. ایروینگ می گوید: «شما تسلط زیادی روی یک برقکار ندارید. با این حال، پیمانکاران فرعی روابطی با G.C دارند که اگر کار را به درستی انجام ندهند، متضرر خواهند شد. گاهی اوقات، به خصوص اگر شغل شما نسبتاً کوچک باشد، نتیجه می دهد. اما بدانید که می تواند یک خطر باشد.

 

صرف هزینه بیش از حد برای فناوری

فناوری می تواند گران باشد و به سرعت منسوخ شود. در حالی که سیم کشی هر اتاق در خانه شما برای ویدیو ممکن است جالب به نظر برسد، لزوما سرمایه گذاری عالی نیست. بعید است که خریدار بعدی خانه شما تحت تأثیر سیستم قدیمی قرار گیرد.

 

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته، از مشاوره واتس‌اپی استفاده کرده یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید!

   

   

   

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۲ میانگین: ۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.