مدل های ۲۰۲۰ آشپزخانه

مدل های ۲۰۲۰ آشپزخانه

جدیدترین طرح ها و مدل های ۲۰۲۰ آشپزخانه کدام است؟

اگر از دکور، مدل و نوع طراحی  آشپزخانه خود خسته شدید و به فکر آن هستید که یک تغییری در آشپزخانه خود ایجاد کنید با انجام یک سری تغییرات جزئی فضای جدیدی را برای خود ایجاد کنید.

ما در ادامه به شما عزیزان چند ایده جذاب را ارائه خواهیم داد:

 

مدل های ۲۰۲۰ آشپزخانه

ایجاد طاقچه با کمک سنگ دیوار آشپزخانه یا کاشی

در سال های گذشته در خانه ها طاقچه هایی ساخته می شدند که حکم شلف ها و قفسه های امروزی را داشتند و از آن برای گذاشتن اشیای تزئینی و قاب عکسی بزرگ استفاده می ‌کردند.

آشپزخانه

آشپزخانه

در سبک سنتی اروپایی، طاقچه ها با سنگ های طبیعی مثل مرمر یا گرانیت ساخته می ‌شدند و اگر قصد دارید از این طرح استفاده کنید بهتر است نوع سنگ روی کابینت آشپزخانه با سنگ طاقچه ها یکسان باشد.

 

ساختن انبار هایی در داخل دیوار برای ساماندهی و نظم آشپزخانه

زیباتر است به جای انکه تعدادی زیاد کابینت در آشپزخانه جا دهید انبار هایی روی دیوار که از سقف تا پایین ادامه داشته باشد ایجاد کنید که یک راه حل بسیار مناسب برای کسانی است که آشپزخانه کوچک دارند.

در این طرح قفسه بندی و کابینت را زیر سقف و در تمام عرض و طول دیوار نصب کرده و از قسمت های پایینی به عنوان میز ناهار خوری یا کانتر و همانند آن ها  استفاده کنید.

 

درونمای گرم تر

در طرح های آشپزخانه ۲۰۲۰ از رنگهایی مانند قهوه و خاکستری بیشتر استفاده می شود البته  رنگ هایی مانند مسی، طلایی و حتی سیاه و خاکستری را هم نباید از یاد برد

و این موضوع را باید در نظر بگیرید که آشپزخانه ‌تان نباید کاملاً یک رنگ باشد یکی از کارهایی که در این زمینه به شما کمک می کند این است که به جای چوب های روشن از چوب های تیره تر در آشپزخانه استفاده کنید.

 

استفاده از دستگیره های مینیمال

آشپزخانه مینیمال

آشپزخانه مینیمال

دستگیره های کابینت آشپزخانه های ۲۰۲۰ بیشتر حالت مینیمال دارند. این دستگیره ها حالت باریک تری دارند و یا از دستگیره های مخفی استفاده می شود و بعضی از طرح های سال ۲۰۲۰ به صورتی است که دستگیره ها زیر قفسه قرار می گیرند و یا یک مقدار خیلی کمی از آنها قابل مشاهده است یک رنگ بودن کابینت ها و دستگیره ها نیز یک ترفند ساده برای کم کردن ظاهر دستگیره ‌ها است.

 

۲۰۲۰ سال کابینت های مشکی است

یکدیگر از فانتزی های سال ۲۰۲۰ کابینت های با رنگ مشکی است، جسور باشید و همه کابینت های خود را مشکی انتخاب کنید!

و اگر این کار برایتان خوشایند نیست لوازم دیگر آشپزخانه می توانند این نقش را بازی کنند و میتوانید آنها را مشکی تهیه کنید.

از مواد طبیعی بیشتری در آشپزخانه خود استفاده کنید مانند مرمر ،کوارتز، چوب و همانند آن ها.

شیشه های مشبک و طرح دار از قدیم دیده شده و این روزها این طرح‌ ها در حال بازگشت به آشپزخانه های مدرن امروزی هستند.

این شیوه حالت دکوری و نمایشگاهی هم دارد و میتوانید لوازم تزئینی خود را در قفسه های شیشه ای نشان دهید شیشه های دودی نیز دوباره در آشپزخانه ها به کار می رود و معمولاً در کابینت های مدرن به کار می رود

قبل از انتخاب این شیشه ها باید مطمئن شوید که پشت این شیشه ها چیزهایی نمی خواهید بگذارید که زیاد مورد استفاده قرار  گیرند در غیر این صورت باید هر بار  لکه گیری و تمیز کاری را به جان بخرید.

در آشپزخانه های ۲۰۲۰ تمایل کلی به این موضوع  است که هود خیلی ظاهر و آشکار و در مقابل دید نباشد و طراحان ترجیح می دهند هود ها را به صورت مخفی طراحی کنند و معمولاً داخل کابینت ، درون دیوار و یا داخل داکت قرار می گیرند تا فضای آشپزخانه زیباتر به نظر برسد.

گرایش کلی در طرح های آشپزخانه ۲۰۲۰ به سمت یک فضای گرمتر است و بهتر است وسایل مورد استفاده را از رنگ های طبیعی و گرم تر تهیه کنید.

باید دقت داشته باشید رنگ و طرح وسایلی که برای آشپزخانه خود انتخاب می کنید با طرح کلی یک آشپزخانه مدرن امروزی متناسب باشد این موضوع را حتی در هماهنگی رنگ وسایل برقی با دستگیره کابینت آشپزخانه نیز در نظر گرفت.

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون داخلی

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.