رنگ های کابینت آشپزخانه 1 – 10 رنگ زیبا برای کابینت های شما

رنگ های کابینت آشپزخانه 1 – 10 رنگ زیبا برای کابینت های شما

رنگ های کابینت | با توجه به رنگ های کابینت آشپزخانه موجود در بازار، خواه در حال بازسازی اتاق خود باشید و خواه آن را از نو بسازید، کابینت های رنگی یک انتخاب خارق العاده هستند که می توانند ظاهری را که دوست دارید ایجاد کنید و علاوه بر این به اتاقتان یک پایان با دوام و آسان می بخشد.

به طور طبیعی ، شما می خواهید رنگ های رنگ کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید که خوشحال خواهید شد برای مدتی با آن ها زندگی کنید. اما ممکن است بخواهید قدرت تزئینی هر رنگ را نیز در نظر بگیرید. رنگ های مختلف کابینت آشپزخانه مزایای خاصی دارد که شما می خواهید در طراحی اتاق خود از آنها بهره ببرید. بعضی از آنها می توانند اتاق را زیبا و بزرگتر کنند ، در حالی که بعضی دیگر ، نظافت را بعنوان یک ضرورت کمتر انجام می دهند.

و وقتی نوبت به سبک کابینت شما می رسد ، ممکن است بخواهید به این فکر کنید که کدام رنگ ها بهترین شکل ظاهری را تکمیل می کنند.

برای آگاهی از مزایای همه رنگ های کابینت آشپزخانه با مشاوره از متخصصان ، در ادامه مطلب بخوانید.

 

پیشنهاد نویسنده: انواع کابینت آشپزخانه

 

چگونه رنگ مناسب برای کابینت های آشپزخانه خود را انتخاب کنم؟

“نقطه شروع هنگام انتخاب رنگ های کابینت آشپزخانه ، در نظر گرفتن چگونگی ظاهر و احساس اتاقتان است.” تیفانی دوگان ، طراح داخلی ، بنیانگذار شرکت استودیو داگان.

تصاویری از آشپزخانه هایی را که به شما الهام می دهند را جمع کنید و با استفاده از ایده های خود ، فکر کنید که چگونه ممکن است متناسب با فضای شما ، لوازم نجاری در جای دیگر خانه و دوره مال شما باشد.

سفید را برای کابینت آشپزخانه انتخاب کنید

سفید در بین طیف وسیعی از رنگ های احتمالی کابینت آشپزخانه ، انتخابی ماندگار و محبوب است. این نور را منعکس خواهد کرد و به دلیل همین کیفیت اغلب برای آشپزخانه های کوچک انتخاب می شود تا فضای بیشتری داشته باشد. همچنین می تواند به کمبود نور در آشپزخانه های کلبه ای با پنجره های کوچک کمک کند.

تام هاولی ، مدیر طراحی در آشپزخانه های سفارشی تام هاولی می گوید: “همانطور که انتظار می رود رنگ روشن تر برای فضاهای کوچکتر آشپزخانه به ویژه با میز کار بسیار مفید خواهد بود.”

رنگ های کابینت

پایان کابینت با رنگ سفید می تواند طیف کاملی از سبک های آشپزخانه را تکمیل کند. ملیسا کلینک ، مدیر خلاق در هاروی جونز می گوید: “رنگ سفید تازه و ترد ، رنگ عالی برای روشن کردن یک طرح سنتی ، به عنوان مثال یک آشپزخانه شاکر است.”

بی انتها و در عین حال مدرن، به کابینت کلاسیک جلوه ای با نشاط بخش می بخشد که به عنوان پایه مناسبی برای لوازم و اثاثیه خنثی و رنگارنگ عمل می کند. به همین ترتیب ، سفید در تنظیمات مدرن به خوبی کار می کند ، به شرطی که با ویژگی های رنگارنگ یا طبیعی به شما اضافه شود و شخصیت و گرما را ایجاد کند.

‘اگر فکر می کنید رنگ سفید در آشپزخانه معاصر شما خیلی تند به نظر می رسد ، سعی کنید آن را با سایه بژ ملایم یا سبز رنگی تر جفت کنید. این در حالی که همچنان یک پایه خنثی و تازه را حفظ می کند ، جلوه ای تأثیرگذارتر ایجاد می کند. ‘

اگر می خواهید از رنگ سفید استفاده کنید به جهت اتاق توجه کنید. تام هاولی می گوید: “به چگونگی ورود نور به اتاق فکر کنید: آیا این نور شمالی سرد است ، آیا می توان با رنگ کابینت ها یا کفپوش آن را گرم کرد؟” اگر رنگ سفید هنوز همان چیزی است که شما ترجیح می دهید ، به دنبال رنگ زیر رنگ زرد یا صورتی باشید تا از احساس خنک جلوگیری کنید.

کابینت های سفید رنگ نیز به راحتی نسبت به سایر رنگ ها کثیفی نشان می دهند ، بنابراین ممکن است بهترین گزینه برای خانه های دارای بچه های کوچک و حیوانات خانگی نباشد ، مگر اینکه تعمیر و نگهداری اضافی قیمتی باشد که شما مایلید برای مزایای یک آشپزخانه سفید بپردازید.

پیشنهاد نویسنده: کابینت ام دی اف (MDF)

 

به دنبال رنگ هایی مانند طوسی بروید!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Screenshot 2021 07 18 075734 min

به رنگ خاکستری به عنوان مورد علاقه خود در میان رنگ های رنگ کابینت آشپزخانه تمایل دارید؟ طیف گسترده ای از رنگهای مختلف خاکستری وجود دارد که از سفید-خاکستری تا خاکستری تیره امکان پذیر است که به نمای کابینتهای سیاه رنگ نزدیک می شوند.

ملیسا کلینک می گوید: “خاکستری مطمئناً یکی از محبوب ترین رنگ هایی است که در سال های اخیر دیده ایم.” ‘عملاً با هر سبکی از آشپزخانه ، از نوع کشور گرفته تا فوق مدرن کار می کند ، با این حال ، شما باید بتوانید آن را با لوازم جانبی مناسب و جلوه های نهایی تعادل دهید. خاکستری گاهی اوقات ممکن است کمی کسل کننده به نظر برسد ، بنابراین انتخاب رنگ های متضاد برای مدفوع نوار ، لوازم جانبی و حتی برخی کابینت ها می تواند کل طرح را روشن و متعادل کند.

وی اضافه می کند: “برای هر دو سبک مدرن و سنتی ، به نظر می رسد روندهای اخیر از خاکستری های سرد دور شده و به سایه های گرم و خاکی خاکستری متمایل شده اند.” و این مطمئناً یک استراتژی است که اگر آشپزخانه شما نور شمالی دریافت کند ، رنگ و بویی جالب به شما می دهد.

بازتاب نور کم رنگ خاکستری آنها را به مزیت آشپزخانه های کوچک تبدیل می کند. تام هولی توصیه می کند: “ما برخی از رنگ های خاکستری روشن زیبا را داریم که بسیار بی انتها هستند و فضای کوچک را تازه و احساس جادار نگه می دارند.”

به عنوان یک رنگ خنثی ، خاکستری به راحتی با رنگ های دیگری که ممکن است بخواهید برای دیوارها و ویژگی هایی مانند پشت پرده استفاده کنید ترکیب می شود ، و ترکیب یک طرح رنگی موفق برای اتاق را آسان می کند.

رنگ خاکستری می تواند نسبت به رنگ سفید آمرزنده باشد ، زیرا در مورد پنهان کردن آلودگی ناشی از استفاده روزمره از آشپزخانه ، هرچند نسخه خاکستری رنگ کمتری که انتخاب می کنید ، تمیزکاری بیشتری نیز به وجود می آید.

پیشنهاد نویسنده: کابینت ممبران

 

می توانید از کابینت های آبی استفاده کنید!

رنگ های کابینت

رنگ های کابینت آبی آشپزخانه یک روند ثابت است و به نظر می رسد که ادامه یابد ، اما اگرچه ممکن است ابتدا رنگهای آبی غنی از رنگ تیره به ذهن خطور کنند ، سایه های دیگر رنگ آبی محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. ممکن است بخواهید آبی پودری مد رو به جلو را در نظر بگیرید ، تصوری تازه و تمیز اما همچنین برای زندگی آرامش بخش ، یا آبی اقیانوس کمی با رنگ خاکستری ، که بدون اینکه بیش از حد نیرومند باشد ، چشم نواز است.

ملیسا کلینک می گوید: “بلوزهای الهام گرفته از اقیانوس به ویژه در کابینت های بی انتها و سنتی مانند سبک Shaker بسیار خوب عمل می کنند.” cabinet به اندازه کافی جسورانه برای روح بخشیدن به طرح و معرفی شخصیت ، اما زندگی با آن آسان است ، کابینت آبی با صفحات کاری کوارتز و ویژگی های چوبی درخشان به نظر می رسد و باعث ایجاد نور و گرما در طرح می شود.

آبی در انتهای طیف کم رنگتر می تواند به بزرگتر شدن آشپزخانه کمک کند ، بنابراین اگر رنگ سفید برای سلیقه شما بسیار بالینی است ، آنها را در آشپزخانه کوچک امتحان کنید. آنها همچنین انتخاب فوق العاده ای برای اتاقهای جنوبی هستند که از نور گرم در طول روز بهره می برند و در آنها تجربه نور و فضا را بهینه می کنند. آبی های تیره از نظر بصری پیشرفت می کنند ، بنابراین به طور کلی بهترین حالت برای اتاق های بزرگتر است.

مسئله دیگری که ممکن است در مورد رنگ آبی وجود داشته باشد این است که برخی از رنگ ها احساس خنکی می کنند ، بنابراین برای اطمینان از اینکه سایه دلخواه شما باعث خنک شدن اتاق نمی شود ، یک تستر تهیه کنید. به طور کلی ، آبی هایی که کمی به سمت سبز گرایش دارند ، مواردی هستند که برای یک فضای گرم تر انتخاب می شوند.

یک مزیت بزرگ کابینت آشپزخانه آبی!

به خصوص نسخه های تیره تر، آنها کثیفی را نشان نمی دهند که یکی از بهترین نکات برای انتخاب رنگ کابینت است.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت MDF

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

نظرات خود را در ارتباط با ۲۳ ایده کابینت آشپزخانه خامه‌ای برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.