بازسازی ارزان و اقتصادی با بهترین شرکت بازسازی آشپزخانه

بازسازی ارزان و اقتصادی با بهترین شرکت بازسازی آشپزخانه

ایده های بازسازی از زبان بهترین شرکت بازسازی آشپزخانه!

بازسازی خانه و آپارتمان محل سکونت ما روشی برای ایجاد نوآوری خلاقیت در روند زندگی است و به همین دلیل خیلی از ما دوست داریم راهی مطمئن و امن برای بازسازی ارزان آشپزخانه پیدا کنیم و از بهترین شرکت بازسازی آشپزخانه کمک گرفته باشیم. روش های زیادی وجود دارد که با کمک آن ها میتوانید با هزینه کم و ارزان تغییرات زیادی در ساختمان محل سکونت خود ایجاد کنید. در ادامه به بیان ۱۵ ایده جذاب بازسازی خانه همراه باشید. در ادامه چند ایده را به صورت خلاصه با هم مرور خواهیم کرد و سپس از هزینه های بازسازی آشپزخانه همراه با یک شرکت بازسازی آشپزخانه خواهیم گفت!

 

 • بازسازی ارزان آشپزخانه با تغییر کف: کف آشپزخانه را تغییر دهید. میتوانید از طرح های تلفیقی استفاده کنید. تغییر کف آشپزخانه با استفاده برچسب های PVC یا کفپوش وینیل چندان دشوار نیست و خودتان با کمی دقت میتوانید این کار را انجام دهید.
 • تغییر کاشی بین کابینتی: انواع برچسب های طرح کاشی و یا طرح فلز پشت چسبدار مخصوص کاشی بین کابینتی وجود دارد. قیمت های آنها چندان زیاد نیست. میتوانید آنها را تهیه کرده و به راحتی بچسبانید.
 • تغییر رنگ کابینت: کابینت آشپزخانه خود را رنگ کنید. برای این کار میتوانید آنها را نقاشی کنید و یا از برچسب های کابینت استفده کنید. تغییر رنگ کابینت تاثیر بسزایی در بازسازی خانه و ایجاد محیطی نو دارد. همچنین اگر بودجه بیشتری دارید میتوانید کابینت ها را تعویض کنید و تغییر بسیار چشمگیری در خانه به وجود آورید.
 • بازسازی ارزان آشپزخانه با استیکر دیواری: از انواع استیکرهای دیواری برای ایجاد طرح ها و ایده های جذاب استفاده کنید. این استیکرها قابل شستشو بوده و براحتی نصب میشوند. در انواع طرح ها و اشکال مختلف برای فضاهای گوناگون از جمله سالن پذیرایی، اتاق خواب، اتاق کودک، آشپزخانه و … وجود دارد.

رازهای بازسازی خانه بازسازی ملک نوسازی و بازسازی مزایای بازسازی ساختمان

 • یک دیوار آشپزخانه را رنگ کنید: گاهی با ایجاد تفاوت فقط در یک دیوار و برجسته کردن آن در محیط تغییری بسیار خلاقانه در فضا ایجاد میشود. میتوانید آن دیوار را با رنگ جسورانه و گرم رنگ آمیزی کنید و سپس با اکسسوری های مختلف آن را تزیین کنید.
 • شلف های منحصر به فرد در آشپزخانه نصب کنید: گاهی با نصب انواع شلف های خلاقانه و زیبا ایراد ها دیوار پشت آن پنهان شده و بازسازی خانه با شیوه ای ارزان انجام می شود. شلف ها دیواری یکی از ایده های بازسازی خانه است.
 • بازسازی ارزان آشپزخانه با ریسه: می توانید برای تزیین فضاهای مختلف خانه بویژه اتاق خواب از ریسه های نورانی استفاده کنید. این ریسه های با مصرف برق پایین حتی در حالت خاموش نیز جذابیت مخصوص به خود را دارند.
 • بازسازی ارزان آشپزخانه با دیوار خاطرات: دیوار خاطرات همیشه ایده ای جذاب و خلاقانه و منحصر به فرد جهت بازسازی منزل می باشد. با استفاده از تصاویر مختلف از خاطرات شما علاوه بر پنهان شدن ایرادهای دیوار پشت آن، شیرین ترین خاطرات شما همیشه در جلوی چشمان شما است. علاوه بر آن مهمان های خود را در این خاطرات شریک می کنید.
 • از ویترین استفاده کنید: استفاده از انواع ویترین و قفسه روشی مناسب جهت نگهداری وسایل شما و یا وسایل تزئینی میباشد. میتوانید با توجه به فرورفتگی دیوار و یا ستون ها سفارش ساخت انواع ویترین ها را با توجه به ابعاد مورد نیاز خود بدهید.
 • بازسازی ارزان آشپزخانه با دیوار آجری: ایجاد دیوار آجری علاوه بر تنوع در بازسازی خانه موجب ایجاد نوعی فضای سنتی میشود. متریال های گوناگونی در بازار وجود دارد که میتوانید یا تهیه آنها خود دیوار مدنظرتان را ایجاد کنید. انواع آجرهای دکوراتیو، برجسب های طرح آجر و استیکرها جهت این کار وجود دارد.
 • در بازسازی ارزان آشپزخانه جسور باشید: می توانید از انواع المان های خلاقانه جهت تزیین فضا استفاده کنید. کی از آنها نصب یک تاب خانگی است! مکانی مناسب جهت کمی استراحت و یا حتی کمی مطالعه شناخت انواع سبک های طراحی دکوراسیون داخلی در زمینه چیدمان فضا بسیار موثر است.
 • بازسازی ارزان آشپزخانه با دیوار سبز: دیوار سبز یا گرین وال این روزها بسیار محبوب شده است. می توانید از انواع دیوار سبز یرای قسمت های مختلف خانه یا بالکن استفاده کنید. انواع دیوار سبز طبیعی و مصنوعی در بازار وجود دارد. نصب دیوار سبز مصنوعی بسیار راحت بوده و توسط خود شما امکانپذیر است.
 • بازسازی کف ساختمان: کفپوش خانه را عوض کنید. با وارد شدن انواع کفپوش های لمینت، پی وی سی و … تغییر کفپوش خانه کار چندان دشوار و پر هزینه ای نیست. نیازی به تخریب کف قبلی وجود ندارد. بسیاری از این کفپوش ها به صورت آماده بوده که حتی خودتان با کمی حوصله میتوانید آنها را بچسبانید.
 • بازسازی زیرپله: اگر خانه یا آپارتمان دوبلکس دارید از فضای زیر پله غافل نشوید. کاربردهای بسیاری میتوانید برای آن تعریف کنید. میتوانید آن را به یک فضای کار کوچک تبدیل کنید و یا یک باغچه کوچک خانگی در آن اجرا کنید.

 

هزینه بازسازی آشپزخانه

زمانی که میخواهیم در مورد شیوه بازسازی مورد نظرمان تصمیم بگیریم، باید میزان هزینه ای که در نظر داریم برای آن انجام دهیم را مشخص کنیم و به عبراتی تخمین بزنیم هزینه بازسازی آشپزخانه چقدر می شود. آیا میخواهیم بازسازی با حداقل قیمت ممکن انجام شود؟ یا اینکه بازسازی با قیمت مناسب و استاندارد انجام دهیم؟ یا اینکه اصلاً محدودیتی برای هزینه بازسازی نداریم و فقط کیفیت برای ما مهم است. تفاوت بین حداقل قیمت، قیمت مناسب و هزینه زیاد برای بازسازی را، اولویت و هدف اصلی ما از بازسازی مشخص می کند. در ادامه در مورد هر یک از شرایطی که باعث می شود یکی از این گزینه ها را برای میزان هزینه پروژه بازسازی مورد نظرمان انتخاب کنیم صحبت خواهیم کرد.

 

چرا هزینه بازسازی آشپزخانه اهمیت دارد؟

نوسازی آشپزخانه هزینه بازسازی آشپزخانه

باید تصمیم بگیریم که برای بازسازی ساختمان، بازسازی خانه، ویلا، فروشگاه یا هر مکان دیگری، چقدر میخواهیم هزینه کنیم. یا اگر بودجه ما محدود است، باید تصمیم بگیریم که ساختمان یا خانه یا هر مکان دیگری را تا چه اندازه می خواهیم بازسازی کنیم و این بودجه محدود را برای بخشهای مختلف آن صرف کنیم. بررسی توصیه ها و نکاتی که در این مقاله به آن اشاره می کنیم، میتواند کمک کند که براساس شرایط پروژه مورد نظرمان و هدف ما از انجام بازسازی، تعیین کنیم که برای بازسازی با حداقل قیمت برنامه ریزی کنیم یا برای بازسازی با قیمت مناسب و یا بازسازی با هزینه زیاد. در هر صورت، مجموعه های متخصص بازسازی مانند شرکت بازسازی گریت میتوانند با برنامه ریزی دقیق، بازسازی مورد نظرتان را در محدوده هزینه های مشخص شده از طرف شما انجام دهند. اگر هم بودجه مورد نظر شما برای بازسازی، جوابگوی انتظارات شما از نتیجه پروژه نباشد، در همان ابتدای کار و قبل از شروع بازسازی، آنرا به شما اطلاع خواهند داد. در هر صورت تعیین میزان هزینه پروژه، یکی از ضروری ترین تصمیمات اولیه بازسازی مورد نظر می باشد. بنابراین با مطالعه این مقاله و نکات آن، میتوانیم این انتخاب را بدرستی انجام دهیم.

 

 اگر نمیخواهیم بازسازی با قیمت مناسب انجام دهیم، لااقل سراغ بازسازی ارزان نرویم!

 

چرا هزینه بازسازی آشپزخانه پایین خطرناک است؟

بسیاری از مواقع میبینیم یا می شنویم که برخی تیم های بازسازی، یا پیمانکاران حرف از بازسازی ارزان میزنند. البته درست است که این اصطلاح کاملاً نسبی است و ممکن است منظور یک نفر از ارزان، حداقل ممکن باشد. اما در هر صورت در اینجا منظور ما از ارزان انجام دادن بازسازی، هزینه کردن کمتر از حداقل استاندارد است. متأسفانه بارها شاهد انجام چنین پروژه های بازسازی با قیمت بسیار ارزان بوده ایم. مهم نیست که به چه دلیلی میخواهیم یک پروژه را ارزان انجام دهیم. در هرصورت اگر کمتر از حداقل میزان استاندارد، هزینه کنیم، حتماً به ضرر ما خواهد بود.

باید برای ارزان کار کردن، یک حدی قائل شویم. در غیر اینصورت ۱۰۰% نتیجه نهایی بازسازی هم کارفرما و مالک را و هم پیمانکار بازسازی را به دردسر خواهد انداخت. بخصوص در مورد تأسیسات، اصلاً نباید حداقلهای استاندارد را نادیده بگیریم. اجرای تأسیسات ارزان در بازسازی، علاوه بر ایجاد خرابی در پروژه میتواند خطر جانی هم در بر داشته باشد. حتی اگر به هر نحوی و به هر دلیلی تصمیم ما این باشد که میخواهد بازسازی را ارزان انجام دهیم، در مورد تأسیسات و بخصوص تأسیسات خطر آفرین مانند، برق، گاز، دودکشها، پکیج، موتورخانه و …، اصلاً تحت هیچ شرایطی نباید بسراغ تعمیر و بازسازی ارزان برویم. در مورد این تأسیسات فقط بازسازی با قیمت مناسب قابل قبول است، حتی بازسازی ساختمان با حداقل قیمت هم منطقی نیست.

 

بازسازی با حداقل قیمت منطقی، قابل قبول است

انجام بازسازی ساختمان با حداقل قیمت ممکن منطقی است. بسیاری از مواقع شاهد هستیم که بازسازی فضاهای مختلف برای مدت کوتاهی انجام می شود. یعنی بطور مثال، یک فروشگاه یا دفتر کار برای مدت محدود ۱ یا دو سال اجاره شده است. یا در مورد بازسازی خانه ای که قرار است ساختمان آن پس از یک یا دو سال دیگر تخریب و نوسازی شود. در مورد این نوع پروژه ها، تصمیم منطقی این است که آن بخش از آیتمهای بازسازی که تنها برای یک یا دو سال قرار است استفاده شوند را، با حداقل قیمت ممکن تهیه کنیم.

قیمت بازسازی خانه بازسازی ویلا اشتباهات مهم در بازسازی خانه

یعنی اگر پس از بررسی شرایط پروژه متوجه شویم که این بازسازی بصورت موقتی انجام خواهد شد، باید تا جای ممکن از مصالح یا متریالهایی استفاده کنیم که طول عمر مفید آنها در حد همان مدت زمان موقتی استفاده از آن فضا تعیین شده باشد. و از آن مهمتر اینکه مالک، کارفرما یا کاربر آن فضا را در جریان عمر مفید کوتاه این آیتم های بازسازی قرار دهیم. البته همچنان در مورد آیتم های حساس مانند تأسیسات گازی و برقی و … باید هزینه و قیمت مناسب را در نظر داشته باشیم. اما در مورد آیتمهای دیگر مانند سنگ، کاشی، گچ و …، حداقل قیمت قابل قبول خواهد بود. حتی ممکن است از تغییر های هزینه بر برای فضا مانند تغییر نوع سیستم گرمایش و سرمایش فضا چشم پوشی کنیم یا حتی از تعویض پنجره های دوجداره صرف نظر کنیم. در این نوع پروژه ها، هزینه کردن برای آیتم هایی که بعداً در فضای دیگری یا پس از تخریب و نوسازی در ساختمان جدید قابل استفاده هستند، منطقی می باشد. مثلاً خرید پنلهای اسپلیت جدید یا خرید رادیاتورهای با کیفیت تر و حتی استفاده از لمینت گرانقیمت تر، همه قابل قبول است.

 

هزینه بازسازی آشپزخانه مناسب یعنی چه؟

در مورد پروژه هایی که هدف از بازسازی مسکونی برای استفاده طولانی مدت و شاید همیشگی (در محدوده عمر مفید ساختمان ها) است و از طرف دیگر، بودجه محدودی برای پروژه بازسازی موجود است، باید انتخاب قیمت آیتمهای مختلف بازسازی با قیمت مناسب در نظر گرفته شود. یعنی نه حداقل قیمتی که برای بازسازی های موقتی در نظر گرفته می شود و نه هزینه زیاد پروژه های بازسازی پر هزینه. اکثر پروژه های بازسازی شامل این دسته می شوند. باید قیمت معقول و مناسبی را برای هر آیتم بازسازی در این نوع پروژه ها در نظر گرفت. در این نوع پروژه ها، تعداد انتخابهای ما برای هر آیتمی بسیار زیاد خواهد بود. چرا که نه قرار است ارزانترین گزینه را انتخاب کنیم و نه گران قیمت ترین و با کیفیت ترین جنس یا روش اجرا را. بلکه باید از بین تمام گزینه هایی که هر کدام به نحوی معقول و بصرفه هستند، گزینه های مناسب تر را تعیین کنیم. مهندسی هزینه های بازسازی در چنین پروژه هایی بسیار دشوار تر از سایر بازسازی ها است. بخصوص اگر یک بودجه محدود در اختیار پروژه باشد و نیاز داشته باشیم آنرا بین تمام بخش های پروژه تقسیم کنیم.

بازسازی ارزان آشپزخانه

موضوع دیگر در مورد انجام چنین پروژه هایی، حذف یا اضافه بخشهای مختلف به پروژه است. ممکن است براساس بودجه موجود، به این نتیجه برسیم که اجرای یک بخش مثلاً تغییر سیستم سرمایش فضا، منطقی نباشد و تصمیم بهتر این باشد که هزینه آن در بخشهای دیگری صرف شود و یا برعکس براساس بودجه بازسازی پروژه، به این نتیجه برسیم که میتوان بخشهای مهم دیگری را هم با کیفیت و قیمت مناسب بازسازی نمود. بنابراین در این نوع پروژه ها برنامه ریزی و تصمیم گیری برای بازسازی مسکونی بسیار سخت تر و پیچیده تر است.

 

هزینه بازسازی آشپزخانه گزاف

تابحال چندین بار شاهد پروژه های بازسازی بوده ایم که مالک یا کارفرمای پروژه، محدودیتی از نظر هزینه برای پروژه قائل نبوده است. بلکه هدف و اولویت اصلی در این پروژه ها، اجرای طرح مورد نظر مالک با کیفیت مورد نظر او بوده است. در چنین پروژه هایی هم معمولاً انتخاب اجناس، شیوه اجرا و بخشهای مختلف پروژه برای بازسازی، در مقایسه با بازسازی با قیمت مناسب، چندان دشوار نیست. چرا که در این پروژه ها میبایست جدول قیمت آیتمهای بازسازی را تنها با قیمت بهترین و با کیفیت ترین جنس، دستمزد متخصص ترین نیروی کار در تمام بخش های پروژه که نیاز به بازسازی دارند، تکمیل نماییم.

بنابراین هزینه های پروژه بشدت افزایش خواهد یافت اما در نتیجه این افزایش هزینه، کیفیت نهایی بازسازی هم، با سایر پروژه هایی که با هزینه کمتر بازسازی شده اند، اصلاً قابل مقایسه نخواهد بود. این نوع پروژه ها، بازسازی لوکس بحساب می آیند. بازسازی آنها معمولاً براساس طراحی معماری یا طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای و بسیار پر هزینه انجام می شود. چنین هزینه هایی در طراحی ویلا های بسیار لوکس، فضاهای مسکونی بسیار گرانقیمت، پنت هاوسها، دفاتر شرکتهای بزرگ، هتلها، رستورانها، فضاهای تجاری گرانقیمت مانند فروشگاه های جواهرات یا بوتیکهای لباس برند و بسیار گران قیمت و سایر فضاهای مشابه، انجام می شود.

 

هزینه بازسازی آشپزخانه با کیفیت بالا

هزینه بازسازی آشپزخانه کابینت ام دی اف خام

نکته مهم در چنین پروژه هایی، این است که در هیچ آیتمی و هیچ بخشی از بازسازی، هزینه ای انجام نشود که بی فایده باشد. یعنی نباید اجازه بدهیم، نامحدود بودن بودجه پروژه، بخش محاسبات و برنامه ریزی را در زمان انتخاب آیتمهای مختلف، از مراحل کار خارج کند. بلکه قبل از انتخاب هر آیتمی، باید توجه داشته باشیم که واقعاً هزینه زیادی که برای آن پرداخت می شود، باعث افزایش کیفیت بازسازی خواهد شد یا فقط این هزینه را صرف می کنیم چون بودجه پروژه به ما اجازه می دهد و باید پروژه پر هزینه باشد؟ تحت هیچ شرایطی بعنوان افراد متخصص و با تجربه در هیچ پروژه ای نباید اجازه صرف هزینه ای را بدهیم در حالی که آن هزینه هیچ تفاوتی در کیفیت پروژه ایجاد نخواهد کرد.

در این مقاله درمورد هزینه بازسازی آشپزخانه، بازسازی با حداقل قیمت و بازسازی پر هزینه صحبت کردیم. در مورد اینکه نباید در هیچ شرایطی بسراغ بازسازی ارزان برویم هم نکاتی را بیان کردیم. درنهایت اکنون با مطالعه این موارد و بررسی پروژه بازسازی که قصد انجام آنرا داریم، مشخص کردن هدف ما از پروژه، تعیین بودجه ای که برای آن در نظر گرفته ایم و در آخر مدت زمانی که از فضای بازسازی شده قرار است استفاده شود، نوع هزینه ای که برای بازسازی منزل مورد نظرمان باید هزینه کنیم را مشخص خواهیم کرد.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.