کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه

کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه

راهنمای استفاده از کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه

تصمیم به بازسازی آشپزخانه می‌تواند نگران‌کننده باشد. باید تمام لوازم ریز و درشت را بیرون بریزیم؟ هزینه‌ی کابینت چقدر می‌شود؟ کجا غذا بپزیم؟ دلایل زیادی برای انجام ندادن این کار پیدا خواهید کرد. اما خودتان هم خوب می‌دانید که چه چیزی برای خانه‌تان بهتر است؛ این که وقتی عمر کابینت‌ها تمام شد، از یک کابینت جدید مثل کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه بهره ببرید و خانه را با نوسازی آشپزخانه، مثل یک خانه‌ی جدید، دوباره طراحی کنید!

 

به اطلاعات بیشتر درمورد کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه نیاز دارید؟ این مقالات را هم بخوانید!

 

 

همه چیز درمورد کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه

چرا در مقدمه‌ی این مقاله، از بازسازی آشپزخانه به عنوان راهی برای نوسازی خانه نام بردیم؟ طراحی آشپزخانه مدرن و مدل آشپزخانه ایرانی در منازل ما بدون شک روی جلوه نهایی دکوراسیون کل خانه موثر بوده و به دلیل این اهمیت زیاد از آشپزخانه به عنوان قلب خانه یاد می‌کنند. این قلب خانه می‌تواند مرکزی مهم برای پمپاژ انرژی مثبت به تمام منزل باشد.

 

کابینت نئوکلاسیک چیست؟

بیایید کمی با سبک کابینت نئوکلاسیک آشنا شویم و ببینیم کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه چگونه عمل خواهد کرد. نئوکلاسیک نوعی سبک است که می‌تواند برای کابینت‌های تمام چوب و یا ام دی اف اجرا شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | sftH9YJmSALaeaiDKVBvxk 1

اگر از شلوغی و تزئینات کابینت‌های کلاسیک خسته هستید و یا به سادگی زیاد کابینت‌های مدرن هم علاقه ندارید، کابینت نئوکلاسیک مخصوص آشپزخانه شماست. در حال حاضر بسیاری از خانه‌ها و آپارتمان‌های ایرانی از کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه به همراه یک جزیره‌ی شیک و آشپزخانه اپن استفاده می‌کنند که به دلیل محبوبیت و کاربرد بالاتری دارند مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته‌اند.

چیدمان آشپزخانه با کابینت ام دی اف

پیش از بررسی کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه خوب است بدانید که این نوع کابینت به طور ظریفی ابهت و زیبایی کابینت کلاسیک را به آشپزخانه می‌آورد و در عین حال تزئینات و ظاهر آن خسته کننده نیست. همچنین سادگی را در دکوراسیون آشپزخانه حفظ می‌کند. به همین دلیل و البته جدید بودن این نوع کابینت، بسیاری از مشتریان گریت کابینت که به دنبال بازسازی آشپزخانه هستند، از این مدل استفاده می‌کنند و همگی رضایت کامل دارند.

 

دوست دارید برخی از کارهای کابینت نئوکلاسیک ما را ببینید؟ پروژه‌های زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

 

 

ویژگی‌های کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه

وجود برخی از ویژگی‌ها باعث تشخیص سبک نئوکلاسیک کابینت آشپزخانه می‌شود و البته دلایلی هم برای استفاده از کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه می‌باشد. برخی از ویژگی‌های ظاهری کابینت‌های نئوکلاسیک عبارتند از:

  • وجود تقارن در نصب کابینت‌ها دلیلی مهم برای استفاده از کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه است. حس تقارن حسی دلچسب برای بیشتر کارفرمایان است.
  • ارتفاع زیاد کابینت‌های نئوکلاسیک حالتی سلطنتی به آشپزخانه می‌دهد و در عین حال نقش و نگار شلوغی هم ندارد.
  • استفاده از رنگ‌های سرد و ملایم در طراحی کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه آن را گزینه‌ای محبوب و مدرن کرده است.
  • استفاده از دستگیره‌های کلاسیک و منحنی در کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه، آن را ایرانیزه‌تر می‌کند.
  • استفاده از خطوط و جزئیات ساده در تزئینات کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه، حس و حال مدرن دارد.

 

انواع کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه

کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه را می‌توان بر اساس جنس بدنه و روکش آن در چند نوع دسته بندی و از آن‌ها در بازسازی خانه استفاده کرد. اغلب وقتی صحبت از تفاوت جنس بدنه کابینت می‌شود منظور درِ کابینت است، زیرا داخل تمام کابینت‌ها از جنس ام دی اف است.

چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ایرانی

وقتی می‌گوییم کابینت نئوکلاسیک تمام چوب یعنی درهای کابینت کاملا از چوب طبیعی هستند. این نوع کابینت‌ها قیمت بالاتری نسبت به انواع کابینت دیگر دارند و برای منزلی با دکوراسیون کلاسیک و یا نئوکلاسیک که عناصر چوبی در آن استفاده شده است، انتخاب مناسبی است.

 

کابینت نئوکلاسیک در بازسازی آشپزخانه بهتر است یا ممبران؟

ممکن است افرادی که به دنبال بررسی انواع مدل‌های کابینت هستند، با اسم انواع کابینت نئوکلاسیک، ممبران، کابینت مدرن و یا کلاسیک آشنا شده باشند. تفاوت‌ها و شباهت‌های انواع کابینت‌ها یکی از سوالاتی است که برای افراد پیش می‌آید. یکی از سوالات این است که تفاوت کابینت نئوکلاسیک و ممبران چیست؟

کابینت پلی گلاس در آشپزخانه کوچک کابینت نئوکلاسیک بهترین کابینت آشپزخانه

باید بگوییم که مقایسه این دو اصطلاح در مورد انواع کابینت درست نیست؛ زیرا وقتی می‌گوییم کابینت نئوکلاسیک در مورد سبک طراحی کابینت صحبت می‌کنیم ولی ممبران در واقع نوعی از ساختار و روش ساخت کابینت است. کابینت ممبران می‌تواند به سبک نئوکلاسیک طراحی شود و به اسم کابینت ممبران طرح نئوکلاسیک معرفی شود.

قیمت تمام شده کابینت پلیگلاس کابینت ممبران در آشپزخانه ایرانی چیدمان آشپزخانه با کابینت رومی

اگر طرفدار سادگی هستید ممکن است بین انتخاب کابینت نئوکلاسیک و یا مدرن مردد باشید. برای انتخاب بهترین سبک کابینت برای آشپزخانه به موارد مختلفی باید توجه کنید. ابعاد و اندازه آشپزخانه، سبک دکوراسیون منزل، سلیقه و علاقه، میزان بودجه و… از عوامل موثر در انتخاب سبک طراحی کابینت آشپزخانه هستند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | design interior House R 3 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.