چینش زیبای آشپزخانه و 6 نکته ساده آن در دوران کرونا – 1

چینش زیبای آشپزخانه و 6 نکته ساده آن در دوران کرونا – 1

چینش زیبای آشپزخانه | با صرف کمتر وقت در رستوران ها و صرف وعده های غذایی در خانه، آشپزخانه شما ممکن است بیش از حد کار کند و کابینت های آشپزخانه از حجم مواد غذایی زیاد شما بترکند.

1. فروش مواد غذایی در ایالات متحده در ماه مارس 83 درصد رشد کرد!

2. محققان و طراحان داخلی می گویند با شیوع ویروس کرونا و پخت و پز بیشتر در خانه ممکن است نیاز به آشپزخانه ای منظم داشته باشد.

3. برنامه ریزی وعده های غذایی و پاکسازی انبار، یخچال و فریزر می تواند اوقات شما را در آشپزخانه راحت کند.

پیشنهاد نویسنده: انواع کابینت آشپزخانه

چینش زیبای آشپزخانه

یک آشپزخانه سازمان یافته باعث می شود که بتوانید به تنهایی آشپزی کنید و خانواده خود را برای پخت و پز دور هم جمع کنید. وقتی همه اعضای خانواده بدانند که این ابزارها در کجاست، انجام مراحل آماده سازی و تقسیم مسئولیت ها آسان است. یک آشپزخانه سازمان یافته به شما کمک می کند تا در تهیه وعده های غذایی خود و خانواده خود راحت تر باشید.

در اینجا 6 نکته ساده برای کمک به شما در سازماندهی مطلوب آشپزخانه خود آورده شده است:

 

یک برنامه ایجاد کنید

چینش زیبای آشپزخانه | کارهای زیادی برای تهیه سه وعده در روز انجام می شود، بنابراین یک برنامه تهیه کنید و تا آنجا که ممکن است ثابت قدم باشید.

منو خود را بنویسید تا مطمئن شوید همه مواد لازم را دارید و برای هر وعده غذایی برنامه ریزی می کنید. برای خرید آنلاین مواد غذایی سازماندهی کنید تا سفرها را کاهش دهید. برای بیشتر محصولات تازه می توانید 7 بار در یک زمان سفارش دهید. وعده های غذایی باقیمانده “به سبک کافه تریا” را هفته ای یک بار تنظیم کنید. این کار آماده سازی را کاهش می دهد و از مواد باقی مانده استفاده می کند.

الکساندر آشپز معروف اظهار داشت که او چند پروتئین لاغر مورد علاقه خود مانند سینه مرغ، بوقلمون بدون چربی، ماهی قزل آلا یا وحشی منجمد و سبزیجات زیادی از جمله کلم سبز، کلم و کلم بروکلی خریداری می کند.

هنگامی که برخی از غلات سالم مانند کینوا ، برنج قهوه ای ، سیب زمینی شیرین و توتیلا ذرت را به لیست خود اضافه کنید ، وی گفت که آسان است که آنها را به وعده های غذایی با استفاده از غذاهای اصلی شربت خانه ، مانند لوبیا ، زیتون ، روغن زیتون ، سرکه ، سالسا و ادویه تبدیل کنید. مخلوط می شود.

“به عنوان مثال ، من یک شب Lean and Loaded nachos را می سازم. بعد یک ظرف برنج قهوه ای همراه مرغ بعدی ، “او گفت.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت ام دی اف (MDF)

 

کالاهای خود را کاملا بشویید

چینش زیبای آشپزخانه | هنگامی که مواد غذایی خود را از فروشگاه به خانه می آورید. قبل از شروع پخت و پز، دستان خود را بشویید و مواد غذایی خود را روی یک سطح تمیز و نزدیک ظرفشویی قرار دهید.

دلاپ پیشنهاد کرد محصولات تمیزکننده خود را به دسته بندی تقسیم کنید: استفاده روزانه یا هفتگی و ذخیره سازی پشتیبان

استفاده از روزانه یا هفتگی به راحتی در زیر ظرفشویی آشپزخانه قابل دسترسی است. مکان های ذخیره سازی شامل اتاق خشکشویی، کمد کمکی یا قفسه ای بلند درست در داخل درب گاراژ خانه است.

برای دستیابی به بهترین روش ها برای تمیز کردن میزهای پیشخوان و سایر سطوح در خانه در هنگام شیوع همه گیر، به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعتماد کنید.

چینش زیبای آشپزخانه

بعد از تمیز شدن میز، دلاپ می گوید که قسمت بیرونی کارتن های محصول را پاک کرده و میوه ها و سبزیجات را بشویید. بعد از کنار گذاشتن مواد غذایی ، میزهای آشپزخانه خود را پاک کنید.

در ادامه تحقیق ما وقتی الکساندر از فروشگاه به خانه برگشت، او گفت که ابتدا همه پیچ و تابهای گیاهان را از بین می برد و آنها را شسته و کاملاً خشک می کند تا عمر آن ها طولانی شود.

وی افزود: من میوه و سبزیجات به ارزش چند روز را قطع کردم تا بتوانم سریع آنها را بگیرم تا میان وعده یا سالاد بریزم.

در هنگام آماده سازی غذا، دلاپ همچنین اضافه می کند که مطمئن شوید که در طول مراحل کمی سرگرم خواهید شد، مخصوصاً اگر درگیر بچه ها هستید.

چینش زیبای آشپزخانه | وعده های غذایی متمرکز بر یک کشور است ، به عنوان مثال، ایتالیایی یا مکزیکی، که شامل نه تنها غذای کشور، [بلکه] یادگیری در مورد کشور خود، لباس پوشیدن برای وعده های غذایی با لباس آن کشور و یادگیری زبان آن کشور است. من یک لوآ خانوادگی، یک شام رستوران مجلل که پدر و مادر کارمند منتظر آن هستند و یک پیک نیک خانوادگی برای شام دیده ام.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت ممبران

چینش زیبای آشپزخانه

انبار و محل نگهداری کنسروها را همیشه تمیز کنید

دلاپ می گوید، حتی بهترین آشپزها و کسانی که آشپزی می کنند اغلب در انبارهایشان مواد غذایی کنسروی و سایر مواد غذایی منقضی شده دارند.

کمی وقت بگذارید تا همه چیز را از انبار نگهداری کنید و کالاهای تاریخ مصرف گذشته را بیندازید. سپس غذاهای غیر تاریخ مصرف را به دسته هایی تقسیم کنید که برای شما منطقی است.

”به فروشگاه مواد غذایی شخصی فکر کنید. اقلام را با هم گروه کنید: میان وعده ها ، مواد غذایی کنسرو شده مانند میوه ها، سوپ ها، گوشت ها، سبزیجات، چاشنی ها، نوشیدنی ها و غیره

چینش زیبای آشپزخانه

چینش زیبای آشپزخانه | در مرحله بعد، خانه خود را با استفاده از وسایلی که بیشتر در سطح چشم ذخیره می شوند، مانند مرکز انبار، که دسترسی آسان را فراهم می کند، مرتب کنید.

دلاپ همچنین افزود که: برای غذاهای بیشتر مربوط به بزرگسالان و موارد دیگر برای دسترسی به بچه ها تلاش کنید.

هر وقت چیزی را به یخچال اضافه می کنید، الکساندر می گوید. که قرار دادن آن پشت چیزهای دیگر است که باعث فرسودگی و فراموشی آن می شود. نه جلوی کابینت یا انباری، این را عادت کند.

به خصوص هنگامی که شما به طور مکرر از چیزی استفاده نمی کنید. همانطور که کیسه های مواد غذایی خود را خالی می کنید. آن حبوبات یا آن سس را بچرخانید تا مایع دیگری که مدت زمان بیشتری در آنجا بوده است. (احتمالاً با سرعت بیشتری منقضی شود) به جلو آورده شود. از ترفند فروشگاه های زنجیره ای بهره بگیرید! قرار دادن وسایل در سبدها و سطل های شفاف و دسته بندی آنها برای یکنواختی می تواند از رفتن آنها به کنار جاده جلوگیری کند. و برچسب گذاری اتمام شده شما می تواند از کثیف شدن دوباره آن جلوگیری کند. دلاپ در نهایت اضافه می کند: “این آسان است که بدانید کجا مواد غذایی را نگهداری کنید و یخچال خود را نگه دارید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت MDF

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

نظرات خود را در ارتباط با 6 نکته ساده چینش زیبای آشپزخانه در دوران کرونا برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.