آشپزخانه خامه‌ای و ۲۳ ایده انتخاب کابینت – بخش سوم

آشپزخانه خامه‌ای و ۲۳ ایده انتخاب کابینت – بخش سوم

۲۳ ایده کابینت آشپزخانه خامه‌ای | بازسازی آشپزخانه در برنامه های کاری شما؟ چگونه می توان کابینت آشپزخانه جدید را امتحان کرد؟ شکل ظاهری های قدیمی را تغییر دهید و محیط کاملاً جدیدی به منطقه آشپزی خود ببخشید.

کابینت آشپزخانه انواع مختلفی دارد اما امروز فقط روی یک رنگ تمرکز خواهیم کرد – کرم. کابینت های کرم یا بژ رنگی تقریباً با هر رنگ دیگری مطابقت دارند. بنابراین چه ظاهری مدرن دوست داشته باشید و چه لحنی سنتی ، کرم کاملاً با آن مطابقت دارد.

بیایید چند کابینت آشپزخانه خامه ای را ببینید.

 

پیشنهاد نویسنده: انواع کابینت آشپزخانه

 

۲۳ ایده کابینت آشپزخانه خامه‌ای

16. کابینت های کرم با دیوار آجری

۲۳ ایده کابینت آشپزخانه خامه‌ای | چه نوع دیوارهایی با کابینت های کرم بهترین شکل را دارند؟ راستش را بخواهید ، تقریباً هر نوع دیواری با کابینت آشپزخانه کرم سازگار خواهد بود. این موضوع به دلیل زیبایی رنگ کرم است که با هر چیزی مطابقت دارد. با این حال ، اگر می خواهید آشپزخانه شما برجسته شود ، دیوارها می توانند نقش اصلی را داشته باشند. یک دیوار آجری نمایان می تواند جلوه گرمی به آشپزخانه بدهد.

کابینت های کرم باز و بسته نیز وجود دارد. اگر می خواهید ظروف شیشه ای خود را تزئین کنید ، قفسه های باز نیز وجود دارد. دال گرانیت سفید و سیاه با کابینت های کرم به نظر می رسد و گیاهان آپارتمانی رنگ و طراوت را به مکان می افزایند.

۲۳ ایده کابینت آشپزخانه خامه ای

17. سینک مرمری در معرض کابینت های کرم

سینک ظرفشویی ها به طور کلی توسط کابینت پوشانده می شوند. اما اگر یک سینک مرمری شیک دارید ، پنهان کردن آن فایده ای ندارد. این سینک مرمر سفید به زیبایی روی کابینت های کرم می نشیند و فضایی را برای خود ایجاد می کند. پنجره های آشپزخانه سفید است و میز گرانیت آن به رنگ قهوه ای روشن است. با داشتن بسیاری از رنگ های روشن ، طبیعی است که چیزی رنگارنگ میل کنید.

یک گلدان در این شرایط عالی خواهد بود. در حالی که یک گلدان سفید با گلهای سفید خوب به نظر می رسد ، من شخصاً احساس می کنم که یک گلدان قرمز روشن یا نارنجی با گل های زرد آتشین و کاملاً عالی به نظر می رسید.

18. کابینت های کرم فوق العاده بزرگ برای فضای ذخیره سازی بیشتر

۲۳ ایده کابینت آشپزخانه خامه‌ای | چه یک خانه بزرگ داشته باشید یا یک خانه کوچک ، فضای ذخیره سازی همه ما تمام شده است. هر چقدر هم که فضای ذخیره سازی داشته باشید ، همه دیر یا زود تمام می شوند. بنابراین خوب برنامه ریزی کنید و هوشمندانه شروع کنید. کابینت های بزرگ تضمین می کنند که فضای کافی برای هر چیز کوچکی که مربوط به آشپزخانه است ، خواهید داشت.

ادویه جات ، وسایل کوچک ، ظروف ، ظروف نقره ای ، حوله های آشپزخانه – هر آنچه در آشپزخانه نیاز دارید را می توانید در این کابینت ها نگهداری کنید. و وقتی به چندین قفسه تقسیم می شوند ، به شما امکان می دهند چندین چیز را در یک کابینت ذخیره کنید.

۲۳ ایده کابینت آشپزخانه خامه ای

پیشنهاد نویسنده: کابینت ام دی اف (MDF)

 

19. ترکیبی از کابینت های آشپزخانه قهوه ای و کرم

به جای استفاده از سایه یکسان در تمام کابینت های آشپزخانه ، چگونه می توان آن را در مکان ها کمی متفاوت کرد؟ به عنوان مثال ، کابینت های زیر اجاق گاز می توانند سایه دیگری داشته و لهجه ای به آشپزخانه ارائه دهند. از آنجا که یک آشپزخانه حاوی عناصر کوچک بسیاری است ، ما معمولاً به ارائه لهجه در این فضا فکر نمی کنیم.

اما لهجه می تواند در واقع با شکوه به نظر برسد. در اینجا ، این کار با استفاده از کابینت های قهوه ای انجام می شود که به خوبی با کابینت های کرم در هر دو طرف مطابقت دارد. و قهوه ای تیره کابینت لهجه با میز جزیره آشپزخانه مطابقت دارد و آن را به یک موضوع کاملاً یکدست تبدیل کرده است.

20. نگاه پر زرق و برق با نور مناسب

این آشپزخانه از دو سایه کرم برای تزئین کابینت ها استفاده می کند. و گرچه کرم می تواند بسیار کسل کننده باشد ، در اینجا اینطور نیست. از آنجا که دو سایه وجود دارد ، آشپزخانه زنده و ظاهر می شود. میز پیشخوان از گرانیت تیره ساخته شده است که متناسب با هر دو سایه کرم است.

چراغ های آویزان بالای جزیره آشپزخانه جذابیت بسیار جذابی دارند. چراغ های آویز همیشه شیک هستند ، مخصوصاً وقتی که با رنگ های فضا مطابقت داشته باشند. دیوارها سایه ای به رنگ قهوه ای روشن دارند که کاملاً با کابینت های کرم ترکیب شده و کل فضا شگفت انگیز به نظر می رسد.

21. درخواست تجدید نظر در خانه مزارع روستایی

با یک پیشخوان چوبی قهوه ای رنگی جذاب به آشپزخانه خود بیاورید. و این همه نیست – از پرده مبهم زیر قسمت سینک ظرفشویی به جای فضای مناسب کابینت استفاده کنید – درست همانطور که مادربزرگ داشت. دال آشپزخانه 90 درجه می چرخد ​​و به فضای غذاخوری تبدیل می شود. مدفوع زیر آن نگه داشته می شود تا فضای بیشتری را ذخیره کند.

آشپزخانه ای زیبا و سنتی با آجر خام به نظر می رسد تا جادویی تر به نظر برسد. درخواست تجدید نظر در خانه مزرعه را با علامتی اضافه کنید که حاوی Farmer’s Market است. یک زن و شوهر از گیاهان آپارتمانی باعث زنده تر نشان دادن مکان می شود ، کاملا شبیه یک خانه واقعی مزرعه.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت ممبران

۲۳ ایده کابینت آشپزخانه خامه ای

22. تیرهای در معرض و کابینت های کرم

۲۳ ایده کابینت آشپزخانه خامه‌ای | پرتوهای در معرض دید همیشه شگفت انگیز به نظر می رسند. آنها این جذابیت روستایی را دارند که به سختی می توان از آن گذشت. و این سبک با سقف چوبی نفیس تر به نظر می رسد. بسته به علاقه خود ، می توانید به همان تعداد عنصر در آشپزخانه اضافه کنید. به عنوان مثال ، این فضا چندین عنصر دارد و شما گیج می شوید که ابتدا کجا تمرکز کنید.

این آشپزخانه خامه‌ای با کابینت های کرم و دیوارهای چوبی ، سقف و کف ، به عنوان یک هاله خانه درختی است. تابه هایی که از بالا آویزان هستند ، کاربردی و همچنین زیبایی هستند. هر زمان که لازم بود چیزی را سرخ کنید ، یک تابه کاملاً به اندازه یک بازو است.

23. گرانیت سفید و دیوارهای دارای کابینت کرم

از آنجا که کرم یک رنگ روشن است ، بیشتر مردم وقتی به صفحه آشپزخانه گرانیت می رسند به سایه های تیره فکر می کنند. اما اسلبهای سفید ساده به همان اندازه خوب یا حتی گاهی بهتر به نظر می رسند. میزهای آشپزخانه کوارتز سفید فقط عالی به نظر نمی رسند بلکه با دوام هستند و برای سنین طولانی بدون خراش دوام می آورند.

دیوارهای آشپزخانه دارای کاشی کاری سفید با نمای آجری خام است. کابینت آشپزخانه کرم و قاب پنجره ها مشکی است. این یک موضوع منحصر به فرد و زیبا را ایجاد می کند که مینیمالیستی و معاصر است. اگر می خواهید جلوه ای از سنت را اضافه کنید ، با کفپوش های چوبی همراه شوید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت MDF

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

نظرات خود را در ارتباط با ۲۳ ایده کابینت آشپزخانه خامه‌ای برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.