پروژه بازسازی سعادت آباد

پروژه بازسازی سعادت آباد

این پروژه یعنی پروژه بازسازی سعادت آباد یکی از سنگین ترین پروژه های شرکت بازسازی گریت کابینت بوده و از پروژه های مورد علاقه تیم ماست! این پروژه که در فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه سال 1400 در منطقه سعادت آباد واقع در شمال غرب تهران انجام شده است. در این پروژه به درخواست کارفرمای گرامی تمامی امور اعم از بازسازی خانه به طور کامل، بازسازی خارجی، بازسازی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی انجام شده است. همچنین در این پروژه از تمام خدمات کابینت شرکت کابینت گریت نیز بهره برده ایم. در ادامه تصاویر این پروژه را با هم مرور خواهیم کرد!

پروژه بازسازی سعادت آباد

کارفرمای گرامی بر چندین مورد اعم از استفاده از آثار هنری خانه در طراحی مجدد و بازسازی خانه داشتند که طبق سلیقه ایشان انجام گردید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.21.10 PM 2

سبک خانه به درخواست ایشان تلفیقی انجام شد. در بازسازی خانه تمامی این موارد در نظر گرفته شد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.21.10 PM 3

در پروژه بازسازی سعادت آباد تعدد اتاق ها با کاربری اتاق نشیمن، اتاق ناهارخوری، قهوه خوری، هوم آفیس و سایر موارد اهمیت زیادی داشت.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.21.10 PM 5

سبک کلاسیک سبک غالب در این خانه بود که تماما به سلیقه کارفرمای پروژه بازسازی سعادت آباد انجام و تحویل ایشان گردید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.21.10 PM

این خانه در ابتدا ستون های اضافی، سقفی کوتاه و فضاهای پرتی فراوانی داشت که با بازسازی مسکونی اصولی، تمام فضاها به اتاق هایی کاربردی و لوکس تبدیل شدند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.20.49 PM

اتاق خواب پروژه بازسازی سعادت آباد با سبکی کاملا لوکس!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.20.51 PM

ناهارخوری و اتاق نشیمن در بازسازی منزل پروژه بازسازی سعادت آباد یکی شد و یک فضای بزرگ و کاربردی برای مهمانی ها و جلسات در اختیار کارفرما قرار گرفت.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.20.52 PM

تلفیقی از زیبایی های مینیمال و فوق لوکس در پروژه بازسازی سعادت آباد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.20.55 PM

پروژه بازسازی سعادت آباد در یک خانه دوبلکس انجام شد، ستون های اضافی برداشته شده و تی وی روم به طبقه بالا منتقل گردید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.20.56 PM

از بخش های خاص و مورد علاقه ما در پروژه بازسازی سعادت آباد، مکانی برای یک میان وعده دلچسب در خانه ای گرم و لوکس!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.20.57 PM 1

در تصویر بالا هوم آفیس این پروژه را مشاهده می کنید که تلاش کردیم طبق سلیقه کارفرمای پروژه بازسازی سعادت آباد آن را تا حد امکان مینیمال و هنری طراحی و بازسازی کنیم.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.20.57 PM 2

بخشی از راهروی این پروژه…

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.20.57 PM

فضایی بسیار لوکس در طبقه دوم!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.20.58 PM

تی وی روم این پروژه تا حد امکان بزرگ، صمیمی و راحت طراحی و بازسازی شد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2022 01 07 at 11.21.09 PM 1 1

و در آخر هم تصویر دیگری از راهروی پروژه بازسازی سعادت آباد مشاهده می کنید، ممنونیم که تا به اینجای این پروژه همراه ما بودید! در ادامه نوشته اندکی از بازسازی و خدمات بازسازی شرکت بازسازی گریت صحبت می کنیم و نوشته را با نکات کلیدی بازسازی مسکونی به پایان خواهیم برد.

 

پروژه بازسازی چقدر رایج است؟

جالب است بدانید که بازسازی برای قرن ها یک امر رایج بوده است اما فقط درمورد بناهای تاریخی یا بازسازی اداری یا مهم اما اخیرا بازسازی خانه و آپارتمان تقاضای فراوانی پیدا کرده و امروزه شرکت های بزرگی خدمات مربوط به بازسازی مسکونی و بازسازی منزل و آپارتمان و انواع دیگری از ملک ها را ارائه می کنند. دلایل بازسازی ساختمان گاهی نتیجه تخریب بناهای تاریخی است که توسط ساکنان منطقه به عنوان آسیب زا تجربه می شود، مانند جنگ، اشتباهات برنامه ریزی و تخریب با انگیزه های سیاسی، گاهی اوقات صرفاً نتیجه بلایای طبیعی است. دلایل بازسازی خانه و آپارتمان معمولا فرسودگی بنا و یا فروش آن است.

 

مزایای پروژه های بازسازی ما!

چه خانه جدیدی خریده باشید و چه انتخاب کرده باشید مکانی را که سال ها در آن زندگی کرده اید بازسازی کنید، به استخدام یک پیمانکار معتبر کمک می کند. فردی را انتخاب کنید که تخصص و تجربه لازم برای انجام کار را داشته باشد و خدمات قابل اعتماد بازسازی خانه را ارائه دهد. قبل از شروع پروژه بازسازی، آنچه را که می خواهید تعیین کنید و یک بودجه واقعی تعیین کنید. بازسازی خانه و آپارتمان به شما این امکان را می دهد که خانه خود را مطابق با ترجیحات و نیازهای خود شخصی سازی کنید. این یک فرصت عالی برای ایجاد یک فضای راحت و مفیدتر و لذت بخش تر است. انتخاب های بی شماری در مورد بازسازی خانه سفارشی وجود دارد، مانند ایجاد یک سینمای خانگی، به روز رسانی حمام با ارتقاء زیبا، تکمیل زیرزمین و موارد دیگر. کار با یک متخصص می تواند به شما کمک کند تا انتخاب ها را محدود کنید و بهترین نتایج را در حد بودجه خود بگیرید.

 

مزایای استفاده از خدمات شرکت بازسازی

استخدام یک پیمانکار متخصص در بازسازی و نوسازی برای بازسازی ملک چه بازسازی ویلا باشد و چه بازسازی تجاری شما می تواند به جذابیت بیشتر و همچنین ارزشمندتر شدن آن کمک کند. شما می توانید ارزش کلی خانه خود را با ارتقاء وسایل آشپزخانه، بهبود عملکرد زیرزمین و موارد دیگر افزایش دهید. بازسازی خانه فرصتی عالی برای شما فراهم می کند تا خانه خود را از نظر انرژی کارآمد کنید و در قبوض برق صرفه جویی کنید. این به تعویض لامپ ها و ارتقاء وسایل آشپزخانه و حمام شما کمک می کند. همچنین می توانید دیوارهای زیرزمین را عایق بندی کنید تا به کنترل دما کمک کنید. این تغییرات کوچک می تواند قبض انرژی شما را کاهش دهد و به شما امکان می دهد در درازمدت در هزینه خود صرفه جویی کنید. اگر احساس می کنید خانه شما خیلی کوچک است، یک راه عالی برای اضافه کردن فضای بیشتر، بازسازی زیرزمین خود است. این می تواند به عنوان یک اتاق اضافی برای خانواده شما باشد، یا می توانید آن را برای درآمد اضافی اجاره کنید. استخدام افراد حرفه ای که خدمات نوسازی را ارائه می دهند می تواند به شما کمک کند تا از آن بهترین بهره را ببرید.

 

آیا من به بازسازی خانه خود نیاز دارم؟

بازسازی ها در خدمت نیازهای عاطفی، میهنی، زیبایی شناختی و آموزشی هستند. علاوه بر این، اکثر بازسازی ها، چه در اینجا و چه در خارج از کشور، دستاوردهای علمی و جدی هستند. چنین پروژه هایی ممکن است شامل تکرار فضای داخلی اصلی باشد یا نباشد. این تعریف مانع از ساختمان‌های تخریب‌شده مانند کلیساهای رن لندن می‌شود که در آن دیوارهای بیرونی از بلایتس تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده‌اند. با این حال، همانطور که در مورد دارتموث هال در زیر مورد بحث قرار گرفت، برخی از بازسازی ها سیستم های ساختاری مدرن و مواد ضد حریق را در خود جای داده اند. ممکن است دلایل قانع کننده ای برای انجام بازسازی وجود داشته باشد. چنین تصمیمی باید بر اساس درک روشنی از اهمیت دارایی میراث باشد. هنگامی که آن را به دست آوردید، می توانید هر گونه ضرر و فواید بازسازی را به این اهمیت مورد توجه قرار دهید.

 

انجام پروژه های بازسازی در ایران چقدر متداول است؟

جالب است بدانید که حدودا از قرن نوزدهم، جهان به طور کلی رویکردی مبتنی بر حفاظت و نه بازسازی یا بازسازی منزل را برای مدیریت دارایی‌های میراثی مانند بناهای باستانی و بناهای تاریخی اتخاذ کرده است. این رویکرد تا حدی از طریق آزمون و خطا ظاهر شد و سپس در طول زمان در سیاست دولت رسمیت یافت. در سیاست و رویه انگلیسی، مقاومت مستدلی در برابر کار مرمت و بازسازی وجود دارد. به طور خاص، بی میلی برای انجام کارهای مرمتی وجود دارد که به قیمت درک کامل دارایی میراث، «افزودن» را حذف می کند. مخالفت با کار بازسازی نیز در جایی ظاهر می شود که شواهد کافی برای اعتبار دارایی میراث بازسازی شده وجود نداشته باشد.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.