قیمت بازسازی بانک در سال 1403

قیمت بازسازی بانک در سال 1403

قیمت بازسازی بانک در سال 1403 چقدر است؟

احتمالا این گفته به گوش‌تان رسیده است که دکوراسیون هر مکانی آینه‌ای از سلیقه افراد حاضر در آن مکان است. دکوراسیون در مکان‌های اداری بسیار مهم است، زیرا که کارکنان زمان زیادی را در این اماکن سپری می‌کنند و به همین دلیل باید طوری باشد که کارکنان احساس خوب و راحتی را در طول این ساعات تجربه کنند. برخی از شغل‌ها به گونه‌ای هستند که افراد با مشتریان و افراد بیرون از شرکت ارتباط ندارند و شرکت تنها به چند نفر از کارکنان و پرسنل خلاصه می‌شود؛ در این صورت دکوراسیون محل کار در این گونه مشاغل بر اساس سلیقه افراد آن محیط است و پیرو قوانین و استانداردهای خاصی نیست.

از طرف دیگر، مشاغلی هستند که قسمت اعظم کارشان، ارتباط با مشتریان به صورت حضوری است. در این گونه مشاغل، افراد در طراحی و اجرای دکوراسیون اداره خود جدا از باید سلیقه‌ی خود را در نظر بگیرند، باید به سلیقه و خواست مشتریان هم توجه کنند. بانک یکی از مشاغلی است که با مشتریان متعددی سر و کار دارد و افراد متفاوتی به این محل رفت و آمد می‌کنند. دکوراسیون داخلی بانک تاثیر زیادی بر مشتریان می‌گذارد بنابراین اهمیت زیادی دارد و این مطلب را به این موضوع اختصاص داده ایم.

 

می‌خواهید از بازسازی اداری و تجاری بیشتر بدانید؟ این مقاله‌ها را بخوانید!

 

 

چرا بازسازی بانک؟

یکی از مهم‌‌ترین فضاهایی که هر یک از ما با آن سر و کار داریم، فضاهای اداری به خصوص بانک‌‌ها و موسسات مالی می‌باشد. بانک‌ها فضاهای بزرگی هستند که با داشتن بخش‌های اداری مختلف، میزبان رفت و آمد افراد‌ زیادی می‌شوند. از آن جایی که این فضا بسیار کاربردی‌ می‌باشد، داشتن ساختمانی مناسب و مستحکم که برای سال‌های طولانی ماندگاری داشته باشد، اهمیت زیادی دارد. از آن جایی که بانک‌ها فضاهایی هستند که توسط افرادی زیادی استفاده‌ می‌شوند و تقریبا همه‌ی ما ممکن است دفعات زیادی به آن جا رفت‌و‌آمد داشته باشیم،‌ دچار آسیب دیدگی و همچنین فرسودگی‌ می‌شوند.

یکی از مهم‌‌ترین مسائلی که در مورد هر فضای اداری، مسکونی یا تجاری وجود دارد، بازسازی آن فضاست. اما چطور‌ می‌توانیم فضای بانک را که دارای مبالغ بالای پول و اسناد و مدارک مهم است بازسازی کنیم؟ آیا چنین چیزی ممکن است؟ بهترین روش بازسازی و بهترین طرح و دکوراسیون برای بانک، کدام است؟ بازسازی اداری بانک را چگونه باید انجام بدهیم؟

 

بازسازی چیست؟

بازسازی به معنای دوباره سازی یک فضا و تعمیر قسمت‌های دچار مشکل‌شده است. در دنیای امروز، تمام کارهای روزمره ما در ساختمان‌های مختلف انجام‌ می‌شود، از ساختمان‌های اداری گرفته تا پاساژها و ساختمان‌های تجاری بزرگ،‌ نیازهای روزانه‌ی ما را برطرف‌ می‌کنند. در این میان این مسئله وجود دارد که هر فضا بعد از مدتی (که ممکن است طولانی یا کوتاه باشد)، دچار فرسودگی و خرابی در برخی قسمت‌ها می‌شود و نیازمند بازسازی و نوسازی است.

بازسازی انواع مختلفی دارد که یکی از مهم‌‌ترین آن‌ها، بازسازی اداری است. بازسازی بانک نیز زیر مجموعه‌‌‌ای از بازسازی اداری‌ می‌باشد. در این نوع بازسازی، معمار باید طرحی نو و مناسب برای فضا تعیین کند که علاوه بر داشتن استحکام لازم و مقاومت در برابر پدیده‌های آب و هوایی، فشار یا هر چیز دیگر،‌ زیبایی چشمگیری داشته باشد.

 

بازسازی بانک چگونه انجام می‌شود؟

بانک‌ها فضاهایی هستند که به جرئت‌ می‌توان گفت بیشترین مراجعه را در طول روز دارند. زمانی که از بازسازی بانک صحبت‌ می‌کنیم، اولین چیزی که به ذهن ما‌ می‌رسد، جابه‌جایی وسایل زیادی است که در این فضا وجود دارد. اما در بسیاری از کشورهای جهان برای بازسازی یک بانک،‌ آن را به طور کامل‌ نمی‌بندند و وسایل داخل آن را جا به جا‌ نمی‌کنند. بلکه بانک را به فضاهای مختلف تقسیم‌ می‌کنند و بازسازی هر قسمت را انجام‌ می‌دهند.

بازسازی بانک

در برخی موارد از بازسازی به عملیات و تعمیرات خاصی نیاز داشته باشد، مشتریان و مراجعه کنندگان را به شعبه دیگری از بانک ارجاع‌ می‌دهند تا کارهای آن‌ها عقب نیفتد. همان‌طور که‌ می‌دانید بانک دارای قسمت‌های مختلفی است. برخی از این قسمت‌ها عبارت هستند از:

 • ورودی بانک
 • پیشخوان مشتریان یا کانتر
 • محل کار کارکنان
 • فضای استراحت و آبدارخانه
 • فضای انجام معاملات
 • اتاق رئیس بانک
 • فضای اداری
 • فضای مالی
 • سالن انتظار مشتریان

برای بازسازی هر یک از این فضاها، تدابیر مختلفی اندیشیده‌ می‌شود. مهم‌‌ترین قسمت هر بانک، فضای اداری و مالی آن است که بیشتر مردم در این قسمت کارهای خود را به انجام‌ می‌رسانند. برای بازسازی بانک معمولا از جاهای دشوارتر شروع‌ می‌کنند. اگر قصد بازسازی یک بانک دارید، باید به برخی نکات توجه ویژه‌‌‌ای داشته باشید. فضای یک بانک فضایی بسیاری مهم است. به همین بازسازی بانک یکی از مهم‌‌ترین انواع بازسازی است.

 

نکات مهم قیمت بازسازی بانک در سال 1403

 • در انتخاب مواد و متریال، چه برای فضای داخلی و چه برای فضای خارجی و نمای ساختمان، دقت کنید. انتخاب مواد‌ می‌تواند باعث شود بانک مورد نظر شما سال‌ها بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد یا این که بعد از مدتی دوباره دچار مشکل شود. کیفیت مواد به کار رفته در بازسازی بانک، تعیین کننده مقاومت ساختمان در برابر اتفاقات مختلف است.
 • در صورتی که قصد تعمیر سقف را دارید، باید در اخر بازسازی بانک،‌ به آن بپردازید. همچنین برای انتخاب جنس سقف، بهتر است از سقف کاذب استفاده کنید. این دسته از پنل‌های سبک، باعث‌ می‌شود در صورت بروز هر گونه مشکل و ریزش ساختمان،‌ کمترین اتفاق برای افراد حاضر بیفتد.
 • در هنگام بازسازی بانک،‌ باید به سیستم‌های الکتریکی و برقی،‌ توجه ویژه‌‌‌ای داشته باشید. برای این قسمت فرایند بازسازی بانک، حتما از یک متخصص ماهر کمک بگیرید.
 • به رعایت کردن قوانین، قواعد و اصول بازسازی توجه کنید. بازسازی فرایند بسیار مهمی است. چرا که در واقع شما ساختمان فرسوده را به ساختمانی جدید تبدیل‌ می‌کنید و در صورتی که یک قسمت از کل ساختمان، همچنان فرسوده بماند یا به طرز نادرستی بازسازی شود، ممکن است بعدها باعث بروز مشکلات مختلف شود.
 • بازسازی بانک، نوع مهمی از بازسازی است. به همین دلیل توجه داشتن به تاسیسات مختلف موجود در آن از جمله سیستم‌های گاز، برق و آب، اهمیت زیادی دارد.
 • حتما به مشتریان خود در این رابطه خبر بدهید و رفت‌و‌آمدها را مدیریت کنید.
 • مجوزهای لازم را دریافت کنید تا به لحاظ قانونی دچار مشکل نشوید.

 

طراحی داخلی کاربردی

در زمان‌های گذشته به طراحی داخلی بانک‌ها اهمیت زیادی داده‌ نمی‌شد ولی با گذشت زمان در طراحی دکوراسیون داخلی بانک‌های مختلف تحولاتی ایجاد شده است و در همه این دکوراسیون‌ها توجه به راحتی مشتریان و امنیت شعب بانک حرف اول را‌ می‌زند. در ادامه چند نکته‌ی جالب را درمورد نحوه‌ی بازسازی بانک و طراحی داخلی مجدد آن بررسی خواهیم کرد:

 • استفاده از لوگو در طراحی شعب بانک از اهمیت زیادی برخوردار است بهتر است مکان لوگوی خود را به گونه‌‌‌ای انتخاب کنید که جذابیت و زیبایی در لوگوی طراحی شده به وضوح مشخص باشد. توجه داشته باشید که مشتری به محض ورود به بانک همه جزئیات طراحی را زیر نظر‌ می‌گیرد بنابراین بهتر است برای طراحی داخلی دکوراسیون بانک از تیمی متخصص استفاده کنید.
  میز و صندلی از جمله وسایل برای طراحی دکوراسیون داخلی بانک‌ها‌ می‌باشند که بهتر است از میز و صندلی‌ها با ابعاد و اندازه مناسب در دکوراسیون بانک استفاده کنید علاوه بر این توجه به راحتی و کیفیت صندلی اداری نیز مسئله‌‌‌ای مهم است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
 • اگر در طراحی داخلی بانک از رنگ‌های روشن استفاده کرده‌‌‌اید بهتر است میز و صندلی را هم از بین رنگ‌های روشن انتخاب کنید تا دکوراسیونی شیک را در فضای بانک به وجود آورید.
  بهتر است تلویزیونی را در مکانی مناسب قرار دهید تا زمان شلوغ شدن بانک مشتری احساس خستگی کمتری کند علاوه بر این‌ می‌توانید با کمک تلویزیون به تبلیغات برای شعبه خود بپردازید و همچنین خدمات متنوع‌تان را به مشتریان شعبه معرفی نمایید.

بازسازی بانک

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.