5 موردی که باید و نباید در مورد آن ها با یک طراح کابینت حرفه ای بحث کنید!

5 موردی که باید و نباید در مورد آن ها با یک طراح کابینت حرفه ای بحث کنید!

طراح کابینت حرفه ای و همه چیز درمورد آن!

همه ما در بعضی از مواقع برای خانه های جدید/قدیمی خود نیاز به فضای داخلی خانه داریم و یکی از مهم ترین افراد که به خانه ما روح می دهند طراح کابینت حرفه ای ها هستند. تردیدها تنها زمانی به وجود می آید که صحبت از استخدام یک طراح داخلی برای دکوراسیون داخلی منزل می شود. آیا به یک طراح کابینت حرفه ای احتیاج دارید یا ندارید؟ این می تواند تماس سختی برای هر کسی باشد.

در مواجهه با تجربه زیاد دست اول کار با یک طراح کابینت حرفه ای برای دکوراسیون داخلی منزل، ما نمی توانیم در مقابل یک سوال مشکوک از او بپرسیم: درباره چه مواردی می توانید با طراح داخلی خود بحث کنید. او پیشنهاد کرد که پاسخ دهد و با کمال احترام، همچنین به ما گفت که در مورد چه چیزی نباید با آنها بحث کنید!

مواردی که می توانید با طراح داخلی مورد بحث قرار دهید چیست؟

شماره 1: پایبندی به بودجه

با تنظیم بودجه شروع کنید. بودجه چیزی است که در مرحله اولیه طراحی طراحی می شود. بنابراین، هیچ عذری برای عکسبرداری بیش از حد وجود ندارد مگر اینکه تغییری در طرح هایی که شما از آنها آگاه هستید ایجاد شده باشد. این وظیفه طراح شماست که به شما بگوید دقیقاً چه چیزی می توانید با بودجه خود بدست آورید و مطابق آن عمل کنید. اما ما همه انسان هستیم، بنابراین هنگام بودجه بندی باید مقدار کمی را برای آن تکانه های لحظه آخری کنار بگذارید.

 

شماره 2: چقدر فضای ذخیره سازی نیاز دارید و می خواهید

نیازهای ذخیره سازی آینده خود را در نظر بگیرید. ذخیره سازی چیزی است که هرگز نمی توانید به اندازه کافی از آن استفاده کنید. این امر به ویژه در مورد خانوارهای ایرانی صادق است. بنابراین اجازه ندهید طراح شما را مجبور کند که چیزی شیک را بر روی چیزی که واقعاً به آن نیاز دارید انتخاب کنید. همچنین، باید از طراح خود بخواهید تا هنگام طراحی خانه، نیازهای ذخیره سازی آینده شما را در نظر بگیرد. ممکن است تصمیم بگیرید که بچه دار شوید یا به طور دائم در خانه کار کنید. خانه شما باید بتواند به راحتی با این تغییرات سبک زندگی سازگار شود.

شماره 3: قطعات مورد علاقه خود را حفظ کنید

شما حق دارید صندلی گهواره ای قدیمی مادربزرگ خود را دوست داشته باشید و کره زمین به خاطر آن شما را دوست خواهد داشت! بازیافت و استفاده مجدد برای ما مانع کاهش ردپای کربن است. بنابراین ، اصرار داشته باشید که مبلمان یا میراث مورد علاقه خود را نگه دارید. طراح داخلی شما برای طراحی منزل می تواند این قطعات را ترمیم یا در اطراف آنها طراحی کند.

 

شماره 4: اطمینان از مطابقت خانه با سبک زندگی شما

این اتاق خواب کمد لباس ندارد زیرا اتاق خواب اضافی اکنون یک کمد دیواری است. آسایش یکی از ده فرمان مقدسی است که خانه شما را به مکانی برای زندگی تبدیل می کند. بنابراین ، خانه شما باید به جای پیروی از قراردادها ، به نیازهای شما پاسخ دهد. برای توضیح این نکته، توماس ما را به یکی از مالکان خانه  به نام شیرین آبراهام، اشاره کرد که تصمیم گرفت یکی از 3 اتاق خواب خود را به کمد دیواری تبدیل کند! به طور مشابه، ما خانه های طراح داریم که یک بالکن را به صندلی یا محل کار سرپوشیده تبدیل کرده اند. این سفارشی سازی باعث می شود خانه شما منحصر به فرد و مناسب شما باشد. به همین دلیل است که هیچ خانه ای هرگز نمی تواند یکسان باشد.

 

شماره 5: دکوراسیونی که با سلیقه شما مطابقت دارد

دکوراسیون شخصی است و تفاوت زیادی با طراحی دارد. همانطور که قبلاً توماس اشاره کرد ، دکوراسیون با طراحی متفاوت است. هدف از طراحی این است که از فضای کافی برای ذخیره، نشستن، خوابیدن و دسترسی به هر چیزی که نیاز دارید اطمینان حاصل شود. نحوه انتخاب استایل فضای خود ، از اختیارات شماست. در حالی که طراح شما ممکن است به شما پیشنهاد دهد، اما آن ها برای شما الزام آور نیستند. تزئین به سبکی که شما با آن آشنا هستید. با این حال، مطمئن شوید که زیبایی شناسی آن سبک را دنبال می کنید.

 

نکاتی که نباید با طراح داخلی و طراح کابینت حرفه ای خود درمورد آن بحث کنید چیست؟

 

شماره 1: اندازه، عمق و ابعاد هر چیزی

جزئیات را به طراح بسپارید! طراحی مبلمان متحرک و غیر منقول شما یک علم دقیق است. جزئیات به آخرین اینچ یا میلی متر می رسد و باید کامل باشد. بنابراین اگر طراح شما پیشنهاد می کند که برای کابینت آشپزخانه خود به کشوهای عمیق تری نیاز دارید، به توصیه های آنها توجه کنید. هرگز با اندازه گیری ها سر و کار نداشته باشید زیرا ممکن است آن ها لباس مناسب شما نباشند.

 

شماره 2: تضمین کیفیت

اگر از کیفیت اطمینان حاصل کنید، به چه چیز دیگری نیاز دارید؟ اگر طراح شما می گوید روکش در خانه شما بیشتر از روکش لمینت دوام می آورد و دوام آن برای شما ضروری است ، به دنبال روکش بروید. همه مواد دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. شما نمی توانید یک ماده را با مصالح دیگر جایگزین کنید بدون اینکه بر پارامترهای کیفیت موردنظر خود لطمه وارد کنید. و مهمتر از همه، طراحان شما قطعاً بهتر از شما با این مواد آشنا هستند و توصیه های آموزشی ارائه می دهند.

 

شماره 3: زمان بندی های واقع بینانه

بهتر است فضای داخلی کاملی داشته باشید تا کاری که با عجله انجام شود. بهتر است به جای استفاده سریع از فضاهای داخلی بدون عیب و نقص استفاده کنید. طراحی داخلی یک فرایند جامع است که طراح داخلی شما برای طراحی خانه به خوبی می داند. بنابراین اگر او می گوید که واقعاً امکان انجام کاری در یک بازه زمانی غیر واقعی وجود ندارد ، بهتر است بر آن اصرار نکنید. این امر به ویژه در مورد مبلمان سفارشی صادق است.

 

شماره 4: قیمت هر چیزی

قیمت با بودجه متفاوت است. قبل از شروع حرکت، اجازه دهید توضیح دهیم: بودجه و قیمت یکسان نیستند. طراح کابینت حرفه ای شما نمی تواند بودجه شما را تعیین کند. اما ، او همچنین هیچ کنترلی بر هزینه چیزی ندارد. هزینه یک کالا تابع بازار است. اما ، طراح شما سعی می کند بهترین معامله ممکن را برای شما به ارمغان آورد. بنابراین، شما قطعا نمی توانید طراح کابینت حرفه ای را در مورد اینکه چرا چیزی اینقدر هزینه دارد زیر سوال ببرید. به قضاوت او اعتماد کنید تا طراح کابینت حرفه ای بهترین کار را برای شما انجام دهد.

 

شماره 5: پایبندی به زیبایی شناسی یک سبک طراحی

هر سبکی زبان طراحی خاص خود را دارد و طراح کابینت حرفه ای آن را بهتر از شما می داند. تا زمانی که فضا اجازه دهد، شما می توانید سبک طراحی و دکوراسیون داخلی را برای خانه خود انتخاب کنید. با این حال ، شما نمی توانید یک سبک را انتخاب کنید و از طراح بخواهید عناصر طراحی یک سبک دیگر را پیاده سازی کند. به گفته توماس، مینیمال در زمان ما سوء استفاده ترین سبک طراحی است.

اکثر صاحبخانه ها فکر می کنند سبک حداقلی است که شما باید برای خانه ای مقرون به صرفه انتخاب کنید. با این حال ، مینیمالیسم هیچ ربطی به صرفه جویی ندارد. این در مورد داشتن چیزهای کمتر و نه ارزان تر است. همچنین ، شما نمی توانید یک طرح کاملاً مینیمال را انتخاب کنید و سپس روکش های کوسن با چاپ bandhani روی آن ها داشته باشید! این در اصل مینیمالیسم است. بنابراین، وقتی الهام خود را کنار هم می گذارید، در آنچه می خواهید روشن باشید.

 

5 نکته ای که طراح شما نمی خواهد به شما بگوید، اما باید بدانید!

 

  • شماره 1: لطفا وارد جزئیات نشوید. اون کار منه!
  • شماره 2: من قیمت هیچ چیز را جز طرح هایم تعیین نمی کنم.
  • شماره 3: تصمیم خود را بگیرید!
  • شماره 4: شما نمی توانید سبک خود را داشته باشید و همزمان به من آزادی کامل بدهید و منظور ما به معنای واقعی کلمه است!
  • شماره 5: من در تیم شما هستم. بنابراین ، لطفاً به من اعتماد کنید!

 

در جمع بندی، ما از توماس نقل قول می کنیم و او می گوید: “درک این نکته مهم است که طراح داخلی شما یک متحد است و نه یک دشمن.” خانه شما هدف است؛ شما و طراح شما در حال همکاری برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن هستید. بنابراین کمی ایمان و شفافیت زیاد ترکیب کاملی برای یک رابطه کاری عالی با طراح داخلی شما برای طراحی خانه است.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.