بازسازی فروشگاه لوازم بهداشتی

بازسازی فروشگاه لوازم بهداشتی

نوسازی و بازسازی فروشگاه لوازم بهداشتی

اگر قصد بازسازی فروشگاه آرایشی، کارگاه، رستوران، فروشگاه یا هر فضای مشابه دیگر خود را داشته باشید، قطعاً بدون دانستن اینکه چقدر این بازسازی هزینه خواهد داشت نمی‌توانید انتخاب درستی برای بازسازی داشته باشید. پیش‌بینی هزینه پروژه بازسازی ساده چندان مشکل نیست. اما در مورد پروژه‌های بازسازی که با طراحی دکوراسیون داخلی همراه است، این پیشبینی قیمت دکوراسیون و بازسازی بسیار سخت‌تر و پیچیده‌‌تر خواهد شد. بازسازی فروشگاه لوازم بهداشتی یکی از روش‌هایی است که با ایجاد جلوه‌های بصری ویژه و طراحی دکوراسیون مدرن، به جذب مشتریان بیشتر کمک خواهد کرد. بازسازی تجاری فروشگاه به دو بخش بازسازی ساختمان و ویترین فروشگاه و دکوراسیون داخلی تقسیم می‌شود.

 

به بازسازی علاقه دارید؟ این مقاله‌ها را هم حتما بخوانید!

 

 

بازسازی فروشگاه لوازم بهداشتی

اولین مرحله بازسازی فروشگاه آرایشی، پیشبینی حدودی هزینه است که در زمان تصمیم گیری اولیه به درد شما خواهد خورد. با دانستن حدود هزینه‌ای که قرار است برای بازسازی مورد نظر خود پرداخت نمایید، از همان ابتدا مشخص می‌شود که شرایط مالی شما برای انجام بازسازی مناسب است یا نه.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | samaritaine pure beauty space 1 wearecontents scaled 1

پس از آن هزینه‌های مربوط به هر یک را بادقت محاسبه می‌نمایند. در نهایت هم نتیجه این محاسبات دقیق را بصورت یک مبلغ مشخص با 5 الی 15 درصد خطا به شما اعلام می‌نمایند. این درصد خطا بستگی به پیچیدگی طراحی داخلی فروشگاه شما دارد. هر مقدار طرح شما ساده‌‌تر باشد، این درصد خطا در پیشبینی هزینه کمتر خواهد بود.

 

زمان بازسازی فروشگاه لوازم بهداشتی

حساسیت و اهمیت مدت بازسازی ساختمان یک مغازه یا بازسازی فروشگاه آرایشی و یا هر فضای تجاری دیگری، چندین برابر فضاهای مسکونی اداری است. دلیل آن هم این است که هر روز، تعطیل بودن یک فروشگاه، به معنای از دست رفتن درآمد روزانه مالک یا مستأجر آن فروشگاه و از آن بدتر، از دست دادن مشتری‌های دائم و وفادار آن کسب و کار است. توجه داشته باشید که باید به هر دو بخش به یک اندازه اهمیت دهید و در بازسازی مراکز تجاری بین بخش داخلی و خارجی هماهنگی ایجاد کنید. مدت زمان بازسازی، از دیگر نکات مهم در تعمیرات فروشگاه می‌باشد، تا زمان فروش و کاسبی را از دست ندهید.

دکوراسیون داخلی و بازسازی فروشگاه آرایشی با توجه به کاربری آن باید از اِلِمان‌ها و تجهیزات مرتبط برخوردار باشد. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه فروشگاه‌ها مکان‌هایی پر رفت و آمد هستند، باید از متریال و مصالح با کیفیت در بازسازی استفاده شود. نکته قابل توجه در نوسازی فروشگاه این است که از کمترین جا، بهترین استفاده را انجام دهید. در تصور برخی از افراد فروشگاه‌هایی که محدودیت متراژ دارند، باید از ارائه برخی از امکانات صرف نظر کنند، در حالی که با طراحی مناسب و استاندارد می‌توان تمامی تجهیزات مورد نظر را در آن تهیه کرد. بنابراین در این راه از راهنمایی متخصصان این امر غافل نشوید.

فضای داخلی پس از بازسازی فروشگاه لوازم آرایشی به سه بخش اصلی تقسیم می شود:

  • بخش اول به فضای عمومی مشتری‌ها اختصاص دارد که درسمت چپ فضای داخل فروشگاه قرار دارد. در این فضا از متریالی‌هایی نظیر تخته صلاح به عنوان متریال پایه در کنار بهره‌گیری از قفسه های محصولات به طور باشگاه نمایش داده می شود. فضا به سادگی با مشتری‌ها ارتباط برقرار می‌کند و مشتری ها به تمامی کارها دسترسی داشته و می توانند با جزئیات آنها و برند آن ها آشنا شوند.
  • بخش دوم فضای داخلی فروشگاه شامل چند جزیره ساخته شده چوبی مثلثی فروشگاه جایی که کارکنان محصولات خاص و یا به عبارتی بهترین های فروشگاه را به مشتری ها معرفی می کند در این فضا که محل ارتباط فروشندگان با مشتریان به ارائه توضیح درباره محصولات پرداخته و نحوه استفاده از آن‌ها را مشتری ها در میان می‌گذارند.
  • بخش سوم در پس از بازسازی فروشگاه لوازم آرایشی در سمت راست قرار دارد که برای ارائه خدماتی از قبیل آموزش استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی پیش‌بینی شده است. است در این فضا از یک پیشخوان چوبی از زاویه‌دار استفاده شده است و فروشگاه در زیر در آن قرار دارد. یکی از نکات جالب در طراحی داخلی فضای داخلی فروشگاه بهره گیری از حداقل لوازم تزیینی و یا به عبارتی طراحی داخلی به سبک مینیمالیسم می‌باشد.

 

هزینه بازسازی فروشگاه لوازم بهداشتی

در بازسازی فروشگاه بدون در نظر داشتن میزان هزینه‌ها نمی‌توان کاری را از پیش برد، بنابراین اولین مرحله در این راه تعیین میزان بودجه و میزان هزینه‌های مصرفی می‌باشد. در بازسازی‌های ساده پیش بینی میزان هزینه‌ها کار چندان سختی نیست؛ اما در پروژه‌های گسترده ای که طراحی دکوراسیون داخلی نیز در آن لحاظ شده است، کمی پیچیده‌‌تر می‌باشد. نقاشی ساختمان سنتی برخی از مشتریان با مشاهده ویترین‌های زیبا و دکوراسیون هماهنگ با کاربری فروشگاه جذب آن میشوند، بنابراین با توجه به این بخش از بازسازی می‌توان به نتیجه مطلوب‌تری رسید.

فروشگاه لوازم پوستی بهداشتی

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.