بازسازی فروشگاه لباس زنانه

بازسازی فروشگاه لباس زنانه

بی‌شک دکوراسیون فروشگاه تاثیر به سزایی در جذب مشتریان و نهایت خرید آن‌ها دارد. به خصوص داشتن دکوراسیون و ویترین جذاب برای فروشگاه لباس می‌تواند موجب جذب مشتریان بیشتری شود. برای داشتن دکوراسیون مناسب فروشگاه، نیاز به سلیقه خوب و طراحی خوب است تا اینکه بخواهید هزینه زیادی صرف کنید. بازسازی فروشگاه لباس یکی از روش‌هایی است، که با ایجاد جلوه‌های بصری ویژه و طراحی دکوراسیون مدرن، به جذب مشتریان بیشتر کمک خواهد کرد. بازسازی تجاری فروشگاه به دو بخش بازسازی ساختمان و ویترین فروشگاه و دکوراسیون داخلی تقسیم‌ می‌شود.

 

می‌خواهید از بازسازی تجاری بدانید؟ این مقاله‌ها را بخوانید!

 

 

بازسازی فروشگاه لباس زنانه

اگر قصد بازسازی فروشگاه، کارگاه، رستوران، فروشگاه یا هر فضای مشابه دیگر خود را داشته باشید، قطعاً بدون دانستن اینکه چقدر این بازسازی هزینه خواهد داشت نمی‌توانید انتخاب درستی برای بازسازی داشته باشید. در مورد پروژه‌های بازسازی که با طراحی دکوراسیون داخلی همراه است، این پیش‌بینی قیمت دکوراسیون و بازسازی بسیار سخت‌تر خواهد شد.

 

پیش بینی هزینه بازسازی فروشگاه لباس زنانه

اولین مرحله، پیش‌بینی حدودی هزینه است که در زمان تصمیم گیری اولیه بدرد شما خواهد خورد. با دانستن حدود هزینه ای که قرار است برای بازسازی مورد نظر خود پرداخت نمایید، از همان ابتدا مشخص‌ می‌شود که شرایط مالی شما برای انجام بازسازی مناسب است یا نه.

 

برنامه ریزی بازسازی فروشگاه لباس زنانه

دومین مرحله، زمانی است که میخواهید برای بازسازی مغازه لباس زنانه‌ی خود برنامه ریزی دقیقی نمایید، پیمانکار بازسازی انتخاب کرده و با ایشان قرارداد بازسازی ببندید. در اینجا لازم است تا حد ممکن هزینه بازسازی که پیش‌بینی می‌شود دقیق باشد.

پس از آن، متخصصین هزینه‌های مربوط به هر یک را بادقت محاسبه‌ می‌نمایند. در نهایت هم نتیجه این محاسبات دقیق را بصورت یک مبلغ مشخص با 5 الی 15 درصد خطا به شما اعلام‌ می‌نمایند. این درصد خطا بستگی به پیچیدگی طراحی داخلی فروشگاه شما دارد. هر مقدار طرح شما ساده‌تر باشد، این درصد خطا در پیش‌بینی هزینه کمتر خواهد بود.

 

زمان بازسازی فروشگاه لباس زنانه

حساسیت و اهمیت مدت بازسازی ساختمان یک مغازه یا فروشگاه و یا هر فضای تجاری دیگری، چندین برابر فضاهای مسکونی اداری است. دلیل آنهم این است که هر روز، تعطیل بودن یک فروشگاه، به معنای از دست رفتن درآمد روزانه مالک یا مستأجر آن فروشگاه و از آن بدتر، از دست دادن مشتری‌های دائم و وفادار آن کسب و کار است.

 

هماهنگی بین بخش داخلی و خارجی فروشگاه

توجه داشته باشید که باید به هر دو بخش به یک اندازه اهمیت دهید و در بازسازی مراکز تجاری بین بخش داخلی و خارجی هماهنگی ایجاد کنید. مدت زمان بازسازی، از دیگر نکات مهم در تعمیرات فروشگاه‌ می‌باشد، تا زمان طلایی فروش را از دست ندهید.

 

تعمیرات و بازسازی فروشگاه لباس زنانه

دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس زنانه با توجه به کاربری آن باید از اِلِمان‌ها و تجهیزات مرتبط برخوردار باشد. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه فروشگاه‌ها مکان‌هایی پر رفت و آمد هستند، باید از متریال و مصالح با کیفیت در بازسازی استفاده شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | fd1cca8e680389bf073341d7b08eaba1

نکته قابل توجه در نوسازی فروشگاه این است که از کمترین جا، بهترین استفاده را انجام دهید. در تصور برخی از افراد فروشگاه‌هایی که محدودیت متراژ دارند، باید از ارائه برخی از امکانات صرف نظر کنند، در حالی که با طراحی مناسب و استاندارد‌ می‌توان تمامی تجهیزات مورد نظر را در آن تهیه کرد. بنابراین در این راه از راهنمایی متخصصان این امر غافل نشوید.

 

هزینه بازسازی فروشگاه لباس و مراکز تجاری

در بازسازی فروشگاه بدون در نظر داشتن میزان هزینه‌ها‌ نمی‌توان کاری را از پیش برد، بنابراین اولین مرحله در این راه تعیین میزان بودجه و میزان هزینه‌های مصرفی‌ می‌باشد. در بازسازی‌های ساده پیش‌بینی میزان هزینه‌ها کار چندان سختی نیست؛ اما در پروژه‌های گسترده‌ای که طراحی دکوراسیون داخلی نیز در آن لحاظ شده است، کمی پیچیده‌تر‌ می‌باشد.

بازسازی فروشگاه پوشاک

نقاشی ساختمان سنتی برخی از مشتریان با مشاهده ویترین‌های زیبا و دکوراسیون هماهنگ با کاربری فروشگاه جذب آن می‌شوند، بنابراین با توجه به این بخش از بازسازی‌ می‌توان به نتیجه مطلوب‌تری رسید.

 

نکات مهم در بازسازی فروشگاه پوشاک

  • حتماً با داشتن مجوز بازسازی، فروشگاه یا مغازه خود را بازسازی نمایید. دردسر تعطیل شدن و تأخیر در بازسازی مغازه شما، قطعاً بیشتر از دردسر و هزینه ای است که برای اخذ مجوز بازسازی تجاری می‌پردازید و صرف‌ می‌کنید.
  • همانطور که اشاره شد، معمولاً بازسازی پروژه‌های تجاری مانند مغازه یا فروشگاه، بصورت فشرده و در چند شیفت انجام‌ می‌شود. برای اینکه در زمان کار در شیفت شب، از طرف نیروهای شهرداری‌ها ممانعتی برای انجام کار بازسازی شما پیش نیاید، حتماً یک سری به شهرداری ناحیه ای که فروشگاه شما قرار دارد بزنید و هماهنگی لازم را برای کار در شیفت شب انجام دهید.
  • حتماً پیش از انتخاب مصالح و شیوه بازسازی و تغییر دکوراسیون فروشگاه خود، با صنف یا سازمانی که بر روی کسب و کار شما نظارت دارد، هماهنگی لازم را انجام دهید.
  • اگر فروشگاه یا مغازه شما داخل پاساژ یا یک مجتمع تجاری قرار دارد، معمولاً قوانین و محدودیت‌هایی در این مجموعه‌های تجاری برای بازسازی واحدهای تجاریشان تعیین شده است. در مورد این محدودیت‌ها، پیش از بازسازی هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.
  • در زمان تصمیم گیری برای بازسازی فروشگاه لباس، به کارکنان و فروشندگان نیز همان‌قدر که به مشتری توجه‌ می‌شود باید توجه کنیم.
  • زمانی که ما در حال طراحی مزون‌های لباس هستیم حتی به کفپوش داخل مغازه و ویترین آن توجه خاصی داریم، حتی به نحوه چیدمان لباس و نیز رنگ بندی کفپوش و دیوارها هم تاکید داریم.
  • راحتی با کارگزار یکی از اصول مهم در بازسازی است، به متخصصین بگویید که به چه احتیاج دارید و اجازه دهید تا شما را راهنمایی کنند.
  • اگر می‌خواهید فروش خود را چند برابر کنید حتما به بازسازی مغازه خودتان دقت لازم را داشته باشید. حتما باید قبل شروع بازسازی فروشگاه لباس زنانه یک چک لیست در اختیار داشته باشید.

بازسازی فروشگاه لباس زنانه

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.