نکاتی برای بازسازی خانه در سال جدید

نکاتی برای بازسازی خانه در سال جدید

نکات بازسازی خانه در سال جدید

صاحبان خانه هایی که قصد بازسازی در سال جدید را دارند باید برای چالش هایی از جمله تاخیر در زنجیره تامین، تورم و کمبود نیروی کار آماده شوند. بازسازی خانه ممکن است آسان تر از خرید ملک کلید در دست باشد که رقابت خریداران را به خود جلب می کند، اما صنعت بازسازی در سال جدید با موانع خاص خود مواجه است.  انجام بازسازی خانه می تواند گزینه ای عالی برای صرفه جویی در هزینه خرید ملک و ایجاد فضایی سفارشی شده باشد که می تواند مایه افتخار واقعی باشد. با این حال، برای اکثر مردم، بازسازی خانه یک کار بزرگ است، حتی در ساده ترین شرایط.

ملاقات با معماران و پیمانکاران، درک پیشنهادات مختلف، انتخاب مصالح و بودجه زمان‌بر است و اغلب از مجموعه مهارت‌های متوسط ​​صاحب خانه خارج است. هنگامی که این برنامه‌ها و تصمیم‌ها اتخاذ می‌شوند، بازسازی می‌تواند پرهزینه و مخرب باشد، صرف نظر از اینکه همه چیز به خوبی پیش می‌رود. حتی تغییرات جزئی نیز چالش برانگیزتر از همیشه هستند. برنامه ریزی برای بازسازی خانه در سال جدید چالش های دیگری از جمله تاخیر در زنجیره تامین، تورم و کمبود افراد را به همراه دارد. در اینجا سه ​​چیز وجود دارد که باید بدانید که به شما کمک می کند تا تجربه بازسازی خانه خود را تا حد ممکن مثبت و سازنده کنید:

 

تفکر، صبر و پول نقد برای بازسازی خانه در سال جدید

به گفته طراح داخلی جیمی دریک، یکی از مدیران شرکت طراحی داخلی مستقر در نیویورک Drake/Anderson، “برای بازسازی، شما باید سه چیز داشته باشید: فکر، صبر و پول نقد.” اگرچه این سه مورد همیشه برای بازسازی با هر اندازه ای ضروری بوده اند، این روزها به نظر می رسد که ممکن است به هر سه مورد بیشتر از آنچه انتظار داشتید نیاز داشته باشید. دریک می‌گوید: «تفکر شامل ایجاد مجموعه‌ای از طرح‌ها برای نوسازی و همچنین ارائه به مدیریت ساختمان (یا HOA) برای تأیید است.» این می‌تواند شامل تشکیل پرونده برای مجوز در شهر یا شهرستان باشد. همانطور که دریک اشاره می کند، با وزارت ساختمان.

نوسازی و بازسازی نکات بازسازی خانه

دریک می‌گوید: «تحویل مواد و فرآیندهای تأیید در حال حاضر کندتر از گذشته است، زیرا بخش‌های ساختمانی در سراسر کشور دوبرابر زمان پیش از همه‌گیری برای تأیید زمان می‌برند». و پیمانکاری که ممکن است ترجیح دهید احتمالاً بسیار شلوغ است، بنابراین باید در صف قرار بگیرید. علاوه بر این، مسائل زنجیره تامین که همه ما در مورد آنها می خوانیم یک توهم نیستند. همه چیز از قاب‌بندی گرفته تا شیترک و لوازم خانگی با تاخیر مواجه است.» استراوسباگ می افزاید: “اگر حمام را پنج سال پیش یا آشپزخانه را دو سال پیش انجام دادید، جدول زمانی اکنون ممکن است سه تا پنج برابر طولانی تر باشد.”

 

شکاف قیمت خانه بازسازی شده و نشده

املاک بازسازی شده بیشتر از آنهایی که نیاز به کار روده دارند به فروش می رسد. خریداران برای «فقط مسواک خود را به خانه بیاورید» بیشتر پرداخت خواهند کرد اما با تاخیرهای زنجیره تامین امروز، کمبود نیروی کار ماهر و افزایش هزینه های مواد، این شکاف بیشتر شده است. چینگاس می‌گوید: «ما قطعاً متوجه روندی شده‌ایم که به نفع خواصی است که رضایت آنی را فراهم می‌کنند. خانه‌هایی که اخیراً ساخته شده‌اند یا خانه‌هایی که برای انعکاس سلیقه خریداران امروزی بازسازی و نوسازی شده‌اند، بیشترین پیشنهادها را دریافت می‌کنند و سریع‌ترین فروش را دارند.»

مایکل محل، معمار ثبت شده و مالک و مدیر اصلی در MDG، یک شرکت طراحی در شهر نیویورک که در طراحی و خدمات ساخت و ساز مناسب برای بازسازی های پیچیده و لوکس تخصص دارد، می گوید که بازار فیکساتورهای رویه ممکن است کمی رقابتی باشد. «مردم در حال حاضر از بازسازی می ترسند، بنابراین فرصت های زیادی برای یافتن مکان های مقرون به صرفه که به مقداری TLC نیاز دارند وجود دارد. آنها نمی خواهند منتظر بمانند تا کار انجام شود یا ریسک اضافی را بپذیرند.” خریداران خانه باید انتظار داشته باشند که برای یک ملک کلید در دست، حق بیمه بالاتری بپردازند و در صورت تمایل به انجام کارهای توانبخشی قابل توجهی، تخفیف های عمیق تری دریافت کنند. استراوسباگ می‌گوید: «متخصصان پرمشغله به دلیل ترس از تأخیر در نوسازی، بلکه به دلیل کمبود املاک بازسازی‌شده در بازار، مایلند بیش از هر زمان دیگری برای املاک آماده نقل مکان هزینه کنند. گفته می شود، اگر چشم انداز، صبر و بودجه دارید، زمان بسیار خوبی برای بازسازی خانه است، زیرا بازسازی می تواند ارزش خانه را برای خریداران امروزی بالا ببرد. «این زمان عالی برای پرداختن به یک بازسازی است.

 

چهار سوال قبل از بازسازی

در حالی که ساخت و ساز و بازسازی خانه می تواند تامین مالی شود، اکثر صاحبان خانه متوجه می شوند که برای پوشش کل هزینه ساخت خانه رویایی خود به پول نقد بیشتری نیاز دارند. امید این است که بعد از این همه خون، عرق و اشک (و خاک اره)، خانه ای داشته باشند که مطابق با استانداردها و سلیقه خودشان باشد، حتی اگر به معنای پس انداز بیشتر یا وام دیگری باشد. اما بازسازی برای همه نیست. در اینجا چهار سؤال وجود دارد که باید از خود بپرسید:

 

آیا شما ارتباطات لازم را دارید؟

از سوالات و نکات بازسازی خانه این است که آیا معماران، پیمانکاران، مدیران پروژه ها و سایر افراد در زمینه ساخت و ساز را می شناسید؟ آیا می توانید برخی از آنها را پیدا کنید که به آنها اعتماد دارید؟ استخدام افراد مناسب می تواند تفاوت را ایجاد کند. یک مدیر پروژه یا پیمانکار عمومی می تواند فرآیند را ساده کند و پیمانکاران فرعی را در حال انجام وظیفه و در یک جدول زمانی نگه دارد. ماهال می گوید: «پیدا کردن افراد مناسب مهم است. “منابع و مواد این روزها کمی چالش برانگیز است، بنابراین شما بیش از حد معمول به متخصص نیاز دارید.”

 

 آیا جای دیگری برای زندگی دارید؟

در حالی که در حال بازسازی منزل هستید، ممکن است نتوانید در محل خود زندگی کنید. برخی از افراد می توانند از طریق بازسازی آشپزخانه یا سایر جنبه های کار روده زندگی کنند، اما شما نمی توانید بدون حمام زندگی کنید. هنگام بودجه بندی برای بازسازی، در نظر بگیرید که در حالی که خانه جدید شما تا قوزک پا در غبار گچ است، احتمالاً باید در جای دیگری زندگی کنید، و به طور کلی این کار رایگان نیست. آیا بودجه ای برای حمل دو خانه دارید یا در حین بازسازی چیزی مقرون به صرفه اجاره می کنید؟ اگر دوست یا خویشاوند نزدیک شما می تواند شما را سرکوب کند، ممکن است فرصتی برای پس انداز باشد، اما مراقب فشارهایی که ممکن است در رابطه ایجاد کند باشید.

نکات بازسازی خانه هزینه بازسازی و نوسازی هزینه بازسازی ساختمان

حتی اگر قبلاً این کار را انجام داده باشید، زندگی از طریق بازسازی ممکن است سخت‌تر از گذشته باشد. استراوسباگ می‌گوید: «مردم بیش از هر زمان دیگری از خانه کار می‌کنند و نمی‌توانند کارهای روزانه‌شان را انجام دهند، در حالی که کارگران خانه‌شان را به یک کارگاه ساختمانی تبدیل می‌کنند و در آشپزخانه و حمام‌ها هجوم می‌آورند».

 

آیا چشم اندازی دارید؟

صادق باشید. برخی افراد در تصور یک پروژه بازسازی منزل عالی و اجرای آن بهتر هستند. اگر شما هستید، یک پروژه بازسازی می تواند یک خروجی خلاقانه و یک پروژه هیجان انگیز و سرگرم کننده باشد. با برقراری ارتباط با پیمانکاران و مدیریت بالقوه برخی از پروژه ها، شانس بیشتری برای موفقیت وجود دارد. در غیر این صورت، می تواند یک عامل استرس زا باشد.

 

آیا منعطف هستید؟

تعهد به بازسازی خانه ساده نیست. این تنها استخدام افراد مناسب نیست، بلکه داشتن انعطاف پذیری برای بازدید منظم از سایت، صرف زمان برای خرید مواد و لوازم خانگی و گرفتن تصمیمات جدید در صورت بروز عوارض است. منعطف تر بودن با بودجه و جدول زمانی بسیار مهم است. محل می‌گوید: «هوشمند بودن با بودجه به این معنی نیست که باید مصالحه کنید، بلکه به این معناست که باید خلاق باشید.

اگر از قبل برنامه‌ریزی کرده‌اید، جدول زمانی خود را برای محاسبه تأخیرهای احتمالی افزایش داده‌اید، و در بودجه‌تان کم‌کم گذاشته‌اید، ممکن است پروژه تمام‌شده بهتر و ارزش بیشتری از هر چیزی که می‌توانید بخرید و توسط شخص دیگری ساخته شده است، باشد. همانطور که هر متخصصی به شما خواهد گفت، تعیین قیمت برای غرور ناشی از یک پروژه موفق بهبود خانه، به خصوص یک پروژه بزرگ، دشوار است.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.