بایدها و نبایدهای رنگ کابینت آشپزخانه!

بایدها و نبایدهای رنگ کابینت آشپزخانه!

رنگ کابینت آشپزخانه را چگونه انتخاب کنیم؟

آیا به دنبال رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه خود هستید؟ اگر چنین است، برای آشنایی با نحوه انتخاب رنگ مناسب کابینت آشپزخانه، ادامه مطلب را بخوانید.
آیا می خواهید به کابینت های آشپزخانه خود حالتی جدید بدهید؟ یا در حال برنامه ریزی برای ساخت آشپزخانه خود هستید؟ کابینت های شما جزء قطعی یکی از مهم ترین اتاق های خانه شما هستند، یعنی: آشپزخانه. به همین دلیل، سرمایه‌گذاری در کابینت‌های باکیفیت و با ساختار بسیار حیاتی است. اما انتخاب رنگ های مناسب برای کابینت آشپزخانه به همان اندازه مهم است. همیشه می توان کارهای رنگ کابینت را دوباره انجام داد، اما بهتر است بار اول آن را درست انجام دهید. اگر در مورد انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه شگفت زده شده اید، به خواندن ادامه دهید. ما ایده های زیادی برای ساده کردن این تصمیم داریم! با گریت کابینت همراه باشید!

 

اندازه و سبک کابینتتان را بررسی کنید

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که اندازه و سبک کابینت چه ارتباطی با رنگ کابینت آشپزخانه دارد. با این حال، سبک، شکل و اندازه کابینت های موجود شما می تواند به شما در تعیین پالت رنگ کمک کند. برای مثال، اگر چند کابینت بزرگ دارید، احتمالاً فضای بصری زیادی را اشغال می کنند. ممکن است عاقلانه باشد که رنگ ظریف تری را انتخاب کنید – مانند سفید یا پوسته تخم مرغی – تا در هم ریختگی بصری ایجاد نشود. اگر کابینت های کوچکتر و کمتری دارید، احتمالاً آزادی بیشتری برای انتخاب رنگ جسورانه خواهید داشت. در این مورد، رنگ کابینت شما می تواند به عنوان یک پالت موجود عمل کند.

کابینت آشپزخانه چه سبکی دارید؟ شیک و مدرن؟ روستایی و کاربردی؟

گاهی اوقات سبک به تنهایی می تواند رنگ را تعیین کند. کابینت های شیک و مدرن ممکن است رنگ های خنثی یا تیره تری مانند مشکی، خاکستری، زغالی یا نقره ای داشته باشند. کابینت‌های روستیک و کاربردی ممکن است به رنگ‌های روشن‌تر و ملایم‌تری مانند سفید یا کرم نیاز داشته باشند. در نهایت، اندازه و سبک آشپزخانه خود را بررسی کنید. رنگ‌های روشن‌تر و روشن‌تر کابینت آشپزخانه می‌تواند آشپزخانه‌های کوچک‌تر را گسترده‌تر نشان دهد. از سوی دیگر، رنگ‌های تیره‌تر می‌توانند فضای آشپزخانه وسیع‌تر و فضای باز را صمیمی‌تر و دنج‌تر کنند.

 

پالت موجود آشپزخانه خود را در نظر بگیرید

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Interior Designin 1140x642 1080x642 min

چه پالت رنگی در حال حاضر در آشپزخانه شما در حال بازی است؟ یک ارزیابی سریع از رنگ های برجسته در آشپزخانه خود انجام دهید. لوازم خانگی را نیز فراموش نکنید! باور کنید یا نه، لوازم نقره ای ممکن است نیاز به رنگ کابینت آشپزخانه متفاوت از سیاه یا سفید داشته باشند. همین امر در مورد رنگ و بافت کفپوش شما نیز صدق می کند. از پالت موجود آشپزخانه خود برای ترکیب و تطبیق سایه های احتمالی استفاده کنید. این امر به ویژه در صورتی مفید است که برای بررسی حضوری پالت ها به یک فروشگاه رنگ مراجعه کنید.

به دنبال سایه هایی باشید که مکمل رنگ های موجود آشپزخانه شما هستند، به طور طبیعی. اما از امتحان کردن رنگ‌هایی که کنتراست ایجاد می‌کنند خجالت نکشید. ما همچنین توصیه می کنیم که رنگ بندی را در بقیه خانه خود در نظر بگیرید. مهم است که رنگ هایی را انتخاب کنید که با وسعت دکوراسیون شما همخوانی داشته باشد.

 

رنگ کابینت آشپزخانه را کنتراستی انتخاب کنید

ایجاد کنتراست با رنگ های کابینت آشپزخانه شما می تواند جلوه زیبایی داشته باشد. به عنوان مثال، اگر میزهای گرانیتی عمدتاً سفید دارید، رنگ کابینت مشکی عمیق یا حتی کبالتی می تواند چشمگیر باشد. اینجاست که رنگ کفپوش شما نقش دارد. کفپوش‌های تیره‌تر را با رنگ‌های کابینت سفیدتر (یا برعکس) در نظر بگیرید. ما همچنین توصیه می کنیم در مورد اتمام کار فکر کنید. آیا می خواهید کابینت های شما روکشی براق یا مات داشته باشند؟ اگر سطوح آشپزخانه شما از قبل مات یا مات هستند، شاید کنتراست مناسب باشد.

 

از طرح های دیگر رنگ کابینت آشپزخانه الهام بگیرید

بهترین راه برای رویاپردازی رنگ های ایده آل کابینت آشپزخانه، جستجوی الهام از بیرون است. مدتی را در Pinterest صرف کنید و ایده هایی را در مورد پالت های رنگ آشپزخانه جمع آوری کنید. یا دوستان را برای چای به خانه کنید و نظر آنها را در مورد رنگ کابینت خود بپرسید. مجلات طراحی داخلی را نیز نادیده نگیرید. شما به راحتی می توانید رنگ های الهام بخش را جدا کنید و آنها را روی کابینت های موجود خود نگه دارید.

 

 به آینده خانه فکر کنید

ممکن است در فکر فروش خانه خود باشید. اگر اینطور است، این می تواند روی رنگ کابینت آشپزخانه که اکنون انتخاب می کنید تأثیر بگذارد. هنگام آماده شدن برای فروش خانه خود، بسیار مهم است که تغییراتی انجام دهید که احتمالاً کیفیت و ارزش خانه شما را بهبود می بخشد. آشپزخانه یکی از اساسی ترین اجزای یک خانه است. بر این اساس، کابینت‌های آن کلیدی برای ایجاد اولین تصور قابل توجه از محل اقامت شما هستند. به همین دلیل، مهم است که هنگام رنگ آمیزی کابینت، رنگ های حرفه ای و ماندگار انتخاب کنید.

همچنین می‌خواهید رنگ‌هایی را انتخاب کنید که با دکوراسیون و پالت فعلی خانه شما هماهنگ باشند. در نهایت، این رنگ ها باید برای چندین بیننده دلپذیر (جناسی در نظر گرفته شده!) باشد. اگر تصمیم به ایجاد یک تغییر جسورانه دارید، مطمئن شوید که تضمین شده است و به احتمال زیاد خریداران احتمالی را منصرف نمی کند. همچنین توصیه می کنیم افراد حرفه ای را برای مراقبت از خود کار نقاشی استخدام کنید. این اطمینان حاصل می کند که خانه شما ارزش افزوده خود را حفظ می کند و بازرسی خانه آینده خود را با رنگ های بالا پشت سر می گذارد.

در آخر، آیا قصد دارید خانه دیگری را در آشپزخانه خود اصلاح کنید؟ آیا لوازم خانگی یا کانتر را جایگزین خواهید کرد؟ کاشی کاری یا کاغذ دیواری اضافه می کنید؟ هنگام انتخاب رنگ کابینت خود این موارد را در نظر داشته باشید.

 

برای رنگ کابینت آشپزخانه با افراد حرفه ای مشورت کنید

در پایان، اگر در مورد رنگ کابینت آشپزخانه خود دچار مشکل هستید، متخصصان می توانند به شما کمک کنند. برای مثال، ممکن است بخواهید با طراح داخلی خود مشورت کنید تا پالت‌های مناسب را طرح ریزی کنید. حتی ممکن است بتوانید با نقاشان حرفه ای کابینت چت کنید تا در مورد گزینه های رنگ بحث کنید. این می تواند بسیار روشن کننده باشد. از این گذشته، هنگام رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه، آماده سازی همه چیز است.

رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید می‌توانند بر نوع پرداخت مورد نظر شما تأثیر بگذارند. آنها حتی می توانند بر نحوه رنگ آمیزی خود کابینت تأثیر بگذارند. افراد حرفه ای می توانند به شما در فرآیند آماده سازی و انتخاب رنگ کمک کنند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kitchencabinetcolors 1080x540 min

رنگ های کابینت آشپزخانه شما می تواند تاثیری زیبا و ماندگار در بازدیدکنندگان ایجاد کند. پالت مناسب به خوبی با رنگ های موجود آشپزخانه شما ترکیب می شود و کیفیت و ارزش خانه را بهبود می بخشد. هنگام تصمیم گیری برای رنگ آمیزی کابینت، به اندازه و سبک کابینت و آشپزخانه خود توجه کنید. بقیه دکوراسیون خانه را نیز در نظر داشته باشید. از مشاوره با متخصصان نیز خجالت نکشید. اکنون می دانید که چگونه بهترین رنگ کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید. اما در مورد استخدام افراد حرفه ای برای رنگ آمیزی کابینت شما چطور؟ این چیزی است که ما اینجا هستیم! اکنون با ما تماس بگیرید تا در مورد خدمات حرفه ای نقاشی کابینت ما بیشتر بدانید.

 

دریافت خدمات و مشاوره انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت و رفع پوسیدگی در کابینت های پولیشی را انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

نظرات خود را در ارتباط با راهنمای بایدها و نبایدهای رنگ کابینت آشپزخانه! برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.