آشپزخانه آمریکایی

آشپزخانه آمریکایی

آشپزخانه آمریکایی

آشپزخانه ها محبوبیت بسیار پیدا کرده است و طراحان و معماران تمرکز خود را بر روی این نقطه از خانه گذاشتند. در آشپزخانه ها اهمیت بسیار بالایی به وجود آمده که نوعی از آنها آشپزخانه های آمریکایی هستند.

استفاده از این سبک در خانه های جدید و مدرن بیشتر دیده می‌شود و زمانی که صحبت از آشپزخانه های آمریکایی می‌شود معمولاً خانه های کوچک و سوئیت ها به ذهن افراد می رسند.

اما این ذهنیت در سال‌های اخیر تغییر کرده است و با استفاده از روندی که در طراحی و خلاقیت طراحان وجود داشته است این خانه ها تغییر کردند.

 

آشپزخانه آمریکایی

خانه ها دارای جنبه‌های منفی هم می باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

استفاده از آشپزخانه های آمریکایی در دکوراسیون منزل

برخی خانه ها کوچک هستند این آشپزخانه‌ها می‌تواند بهترین گزینه باشد یعنی استفاده از فضاهای کوچک بهترین گزینه در آشپزخانه های آمریکایی دیده می شود.

اگر می‌خواهید دکوراسیونی مدرن تر در اختیار داشته باشید بهتر است که این آشپزخانه‌ها را انتخاب کنید همچنین خانه‌هایی که لوکس و جذاب هستند هم در کمال سادگی از طراحی داخلی آشپزخانه آمریکایی استفاده می‌کنند.

 

نکات مثبت و آشپزخانه آمریکایی

در طراحی داخلی آشپزخانه آمریکایی به دلیل اینکه فضا کوچک است و طراحی داخلی آن متفاوت و جذاب است باعث می‌شود که راندمان کار افراد بالا برود و انجام کارها و پذیرایی برای افراد آسان‌تر شود و این یعنی صرفه‌جویی در زمان که یکی از عوامل موثر در زندگی مرطوب افراد می باشد.

معمولاً غذاهایی که در آشپزخانه ها آماده می شود به راحتی در نزدیک‌ترین قسمت می‌تواند صرف شود.

اگر نمی خواهید که از میز ناهارخوری تان استفاده کنید یا فضای کافی برای آن در اختیار ندارید بهتر است که در اطراف کابینت های خود یک دیوار کوتاه را از سالن پذیرایی جدا کنید و تعداد صندلی در آنجا قرار دهید و از آن فضا به عنوان محیط غذاخوری استفاده نمایید.

اشپزخانه امریکایی

اشپزخانه امریکایی

خلاقیت در طراحی داخلی خانه ها باعث می شود که بهبود فضا انجام شود.

در آشپزخانه هایی که در معرض دید هستند تمام فضای آشپزخانه می‌تواند در دید افراد قرار گیرد و این یک نکته منفی به حساب می آید و برای برخی دیگر یک نکته مثبت.

هنگامی که می خواهید از لوازم برقی آشپزخانه استفاده کنید اما ممکن است تمایل داشته باشید که همه چیز در بستر آشپزخانه اتفاق بیفتد و کسی شما را نبیند اما در آشپزخانه های آمریکایی اینگونه نیست و همه چیز در معرض دید قرار می گیرد .

اشپزخانه

اشپزخانه

البته می توانید با استفاده از پرده های کرکره ای و یا پارتیشن ها فضا را جدا کنید و آشپزخانه را از دید اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی محفوظ نگه دارید.

دقت داشته باشید که در آشپزخانه های آمریکایی باید وسایلی که انتخاب کرده اید در تعادل باشند.

این به این معنی است که همه وسایل بهتر است از یک تم رنگی انتخاب شوند البته بهتر است که این رنگ ها در طیف های روشن و تیره انتخاب شوند تا دچار دلسردی نشوید.

بسیاری از افراد هنگامی که از وسایل های متفاوت در آشپزخانه استفاده می کنند پس از مدتی دچار خستگی می شوند و ترجیح می دهند که بازسازی آشپزخانه را انجام دهند.

 

نکات منفی در آشپزخانه آمریکایی

یکی از متریال های موثر که در طراحی داخلی آشپزخانه ها وجود دارد بوی غذا است. به دلیل اینکه پنجره در آشپزخانه های قدیمی بوده است قطعاً آسانتر به بیرون هدایت می شده اما در صورتی که بتوانید از هود و هواکش در آشپزخانه استفاده کنید این مشکل هم برطرف می‌شود.

مشکل دیگر بوی پسماندهای غذایی در سطل زباله است به دلیل اینکه فضای کمی در اختیار دارید ممکن است بوی زباله در سالن نشیمن و اتاق پذیرایی وارد شود و این یک نکته منفی در طراحی داخلی خانه به حساب می آید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.