میز کوچک

میز کوچک

میز کوچک

در دنیای امروزه زندگی افراد به گونه ای شخصی و منحصر به فرد شده است.به این معنی است که هر کسی برای خود نیاز به وسایل های شخصی مانند میز کار ؛لپ تاپ ؛موبایل و موارد دیگر دار.

در گذشته معمولاً تعداد محدودی از آنها در اختیار افراد قرار داشت و معمولاً افراد کمتری از آن ها استفاده می کردند با پیشرفت هرچه سریعتر تکنولوژی ؛معمولاً طراحی داخلی اتاق ها اهمیت پیدا کرده و هر نفر نیاز به داشتن وسیله های شخصی مانند میز ؛تخت خواب و … پیدا کرده اند.

افراد برای داشتن فضایی راحت و رفع نیازهای خود از وسیله‌هایی استفاده می‌کنند که به راحتی آنها کمک کند.

میز کوچک

استفاده از میزهای کم جا

یکی از این موارد میز کار در طراحی داخلی اتاق خواب می باشد .جنس میزها بسیار متنوع هستند و اغلب آنها از چوب ساخته می شوند به دلیل اینکه چوب به عنوان متریال زیبایی وجود دارد که گرما و نشاط را در یک محیط به وجود می آورد.

میز

میز

خانه های امروزی به دلیل اینکه متراژ های کوچکی دارند و تعداد آنها زیاد شده است معمولا افراد به دنبال وسیله هایی می گردند که فضای کمتری را اشغال کنند و کاربری والایی داشته باشد .

برای همین از محصولات کم جا برای طراحی داخلی اتاق استفاده می کنند.

انتخاب رنگ برای میز کار

میزهای کار معمولا در ابعاد مختلفی وجود دارد .اگر آن را برای فضاهای کوچک قرار است به کار ببرید بهتر است که رنگ آن را متناسب با لپ تاپ و وسیله هایی که روی میز می خواهید قرار دهید انتخاب کنید .

میز کار

میز کار

برای این کار بهتر است از رنگ‌های روشن استفاده نمایید به دلیل اینکه رنگ تیره فضا را تاریک و کوچکتر نشان می دهد .همچنین استفاده از لوازم جانبی مانند چراغ مطالعه ؛گلدان و موارد دیگر می‌تواند زیبایی اتاق را تحت تاثیر قرار دهند.

پیشنهاد نویسنده: کابینت مدرن

طراحی میز های کوچک

ساخت میزهای متفاوت در صنعت کابینت سازی و کمد سازی پیشرفت بسیاری کرده است که می‌توانند کمدهای مختلفی را اجرا کنند.

این میز ها که به صورت کم جا هستند معمولاً به صورت ریلی و یا تاشو قرار دارند که می‌توانند در هر فضایی نصب شوند .

همچنین وجود قفسه های ساده در ترکیب با این میزها می‌تواند فضای بیشتری را در اختیار شما قرار دهند و در عین حال فضای کمی را در اتاق اشغال کنند.

میز ها در طرح های مختلف قابل اجرا هستند برای مثال می هایی به صورت خطی و مستقیم وجود دارد که می‌تواند فضای ذخیره سازی متفاوتی را داشته باشند .

حتی با قرار دادن قفسه و شلف هایی در کنار آن می‌توان فضای بیشتری را در اختیار شما قرار دهد. مدل های دیگر صرفاً قسمتی برای قرار دادن لپ تاپ و چراغ مطالعه وجود دارد که فضای دیگری در کنار آن قرار ندارد و بیشتر جنبه زیبایی دارد.

در مدل‌های دیگر میز هایی که دارای کشورهای متعددی هستند اما فضای کمی را اشغال می کنند می توانند در طراحی داخلی یک فضا بسیار کارآمد باشند.

این میز می‌توانند از هر متریالی انتخاب شوند اما اغلب میزها با جنس چوب ساخته می‌شوند و تهیه آنها برای افرادی که بودجه کافی در اختیار دارد مشکل ساز می شود ،نگران این موضوع نباشید به دلیل اینکه متریال هایی مانند ام دی اف هایگلاس و ممبران هم هستند که می توانند جایگزین متریال چوب شوند .

البته بهترین گزینه برای جایگزین کردن کمدهای چوبی ،کمد های ممبران می باشند به دلیل این که شباهت زیادی به چوب دارند و قیمت مناسبی برای آنها در نظر گرفته شده است.

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت ممبران

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.