5 مورد از محبوب ترین تخت خواب ها

5 مورد از محبوب ترین تخت خواب ها

محبوب ترین تخت خواب | وقتی برای خرید یک تخت جدید آماده هستید ، گزینه های بسیار بیشتری در اختیار دارید. اینکه تخت کویین بگیرید یا نوع کینگ. سبک تخت خوابی که انتخاب می کنید نه تنها بر زیبایی کلی آن بلکه بر عملکرد آن نیز تأثیر می گذارد.

در اینجا پنج نوع محبوب ترین تختخواب وجود دارد که هنگام خرید یک ست جدید باید در نظر بگیرید:

 

تخت خواب دیواری مورفی؛ یکی از محبوب ترین تخت خواب ها

تخت های دیواری مورفی به شما کمک می کند تا فضای خود را با پاکسازی سطح مربعی که تشک شما اشغال می کند ، به حداکثر برسانید. تشک در این نوع تخت بالا می آید و در صورت عدم استفاده روی دیوار ذخیره می شود. وقتی تشک کنار گذاشته می شود ، تخت شبیه یک کابینت می شود.

قفسه های کتاب ، قفسه ها ، مبل ها و میزها را می توان به واحد تخت دیواری متصل کرد تا عملکرد آن بهبود یابد. می توانید از یک تخت دیواری برای دو برابر شدن فضا به عنوان یک دفتر کار خانگی استفاده کنید. یا می توانید یک تخت دیواری در اتاق نشیمن خود قرار دهید تا یک فضای اضافی برای مهمان ایجاد کنید.

کیت های DIY به شما این امکان را می دهد که تخت دیواری خود را سفارشی کنید. می توانید ویژگی های مختلف را اضافه کرده و ظاهر مورد نظر خود را ایجاد کنید. هرکسی که بتواند کابینت را کنار هم قرار دهد ، می تواند کیت های DIY را برای تخت های دیواری کنار هم قرار دهد.

 

تختخواب تخته ای ساده

محبوب ترین تخت خواب ها

تختخواب های روی سکو دارای تشکی در بالای سکوی چوبی هستند. شما هیچ فضای باز زیر تخت را نمی بینید و هیچ فلز برهنه ای از قاب آن را نمی بینید. تختخواب های تخت خواب مجلل به اتاق شما می بخشد. احساس خواهید کرد که یک پادشاه بالای تخت سلطنتی شما نشسته است. البته نکته منفی این است که تختخواب های سکو فضای زیادی را اشغال می کنند. اگر یک اتاق کوچک دارید ، ممکن است نتوانید یک تختخواب روی سکوی خود قرار دهید.

تخت های با سایه بان؛ محبوب ترین تخت خواب

محبوب ترین تخت خواب ها

تخت خواب های سایبان برای کسانی که به دنبال ایجاد ظاهری پیچیده هستند نیز انتخاب های محبوبی هستند. آن ها دارای قاب و سرپوش چوبی سنتی هستند – به جز قاب که از سطح زیرین و سر تا سر گسترش می یابد. اگر بخواهید قاب را می توانید در پرده یا ملیله بپوشانید.

وقتی روی تخت سایبان می روید ، احساس می کنید که در محلی بسیار آرام قرار گرفته اید. پرده ها می توانند نور و صدا را از بین ببرند ، و به شما کمک می کند خواب راحت تری داشته باشید.

 

تخت با کشو

محبوب ترین تخت خواب ها

منطقه زیر تخت شما معمولاً فقط فضای تلف شده است. اگر شما یک خانه دار مرتب نیستید ، فقط می توانید هر چیزی که می توانید زیر تخت بگذارید تا “تمیز” شود و چیزها را از چشم دور کنید. با این حال جمع کردن وسایل زیر تخت شما واقعا نظافت یا سازماندهی نیست.

یک تخت ذخیره سازی فضای کاربردی زیر تخت شما برای ذخیره سازی ایجاد می کند. تشک را بر روی سکوی هیدرولیک بلند کنید ، و یک فضای بسته را مشاهده خواهید کرد که برای نگهداری لباس ، کفش یا جعبه یادگاری اضافی شما مناسب است. تختخواب شبیه یک تختخواب شیک با پلت فرم است ، اما فضای ذخیره سازی مخفی را برای کمک به شما در کاهش شلوغی اتاق فراهم می کند.

 

تخت خواب ساده

تخت های سورتمه دقیقاً شبیه صدا هستند: مانند سورتمه. تخت سر بلند است و به عقب خم می شود ، در حالی که تابلوی پا نیز بالاتر از حد معمول است اما به جلو خم می شود. تشک بالاتر از بسیاری از تشک ها است و باعث می شود احساس کنید در حال حرکت به سمت سورتمه واقعی هستید.

تخت های سورتمه مانند تخت های سکو و سایه بان ، فضای خوبی را اشغال می کنند ، بنابراین اگر به این طرح توجه داشته باشید ، به یک اتاق خواب بزرگ نیاز خواهید داشت.

اگر به دنبال تخت های زیبا و کاربردی هستید که به شما کمک می کند فضای خود را به حداکثر برسانید ، به جای اشغال بیشتر ، تخت های Lift & Stor انواع تخت های ذخیره سازی و تخت های دیواری را به فروش می رساند که با نیازهای شما مطابقت دارد. تختخواب های ما شیک هستند و فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند. می توانید شلوغی را کم کنید یا جایی برای اتاق مهمان یا دفتر خانه ای که همیشه می خواهید ایجاد کنید. کیت های تختخواب DIY ما این امکان را به شما می دهند که تخت خود را مطابق میل خود سفارشی کنید ، بنابراین می توانید با هر زیبایی ظاهری طراحی متناسب باشید. همین امروز فروشگاه آنلاین ما را مرور کنید!

 

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.