25 ایده برای مرتب کردن کابینت آشپزخانه

25 ایده برای مرتب کردن کابینت آشپزخانه

مرتب کردن کابینت آشپزخانه با ایده های تیک تاکی!

ممکن است برای شما مهم نباشد که پشت درهای بسته کابینت آشپزخانه شما چه چیزی نهفته است. چیزهایی که درون کابینت شما جا خوش کرده اند دور از چشم و دور از ذهن بقیه و مهمانانتان هستند، درست است؟ طبیعی ست که چنین احساسی داشته باشید، البته تا زمانی که سعی کنید یک تابه را بیرون بیاورید و دسته ای از خوراکی ها و ظرف هایتان با هم برخورد کنند و آسیب ببینند یا همه جا را کثیف کنند. حتی اگر مقدار زیادی فضای ذخیره سازی ندارید، می توانید با ترفندهای مناسب سازماندهی کابینت به آشپزخانه خود کمک کنید تا از تمام توان خود استفاده کند. این ایده ها به شما کمک می کند که سازماندهی شده باشید و خود را برای همیشه از شر اضطراب شلوغ خلاص کنید.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: از کابینت های کشویی استفاده کنید

در این نوع آشپزخانه، ادویه جات، کالاهای خشک و سایر ملزومات آشپزی در یک “انبار” کشویی ذخیره می شود. این کار را دور نگه می دارد اما همچنان دسترسی آسان را فراهم می کند. هر یک را بر اساس نوع مورد مرتب کنید.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: از سازمان دهندگان استفاده کنید

اگر فقط همه چیز را آزادانه داخل کابینت های خود بیندازید، آن ها به سرعت پر می شوند. ناگفته نماند، پیدا کردن همه چیز غیرممکن است. در عوض، اقلام را بر اساس نوع تقسیم کرده و سپس آنها را در سبد و سازماندهی قرار دهید.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: وسایل نظافت خود را تمیز کنید

اگر هیچ یک از محصولات تمیز کننده خود را پیدا نکردید ، تمایل کمتری به تمایل به نظافت خواهید داشت. از سوسن تنبل برای نگهداری بطری های اسپری استفاده کنید، سپس اسفنج، حوله و کیسه های زباله را در ظروف پلاستیکی قرار دهید.3

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: جایگزین بین بسته و نمایان گر کابینت

در این آشپزخانه، زیباترین وسایل بر روی کابینت های روکش چوب و لبه های چوبی بازسازی شده دیوار به دیوار نمایش داده می شوند تا وسایل ضروری کمتر در کابینت ها جمع شوند. کدگذاری رنگ نیز حس آرامش بخشی از ریتم را به فضا اضافه می کند.

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: مختصات رنگ خاص کابینت

بی نظمی وقتی همه چیز هماهنگ با رنگ باشد آرامش بخش تر به نظر می رسد. وسایل خود را مرتب کنید و نگاه کردن به کمد خود را مستقیماً درمانی می یابید.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: از جدا کننده های عمودی استفاده کنید

وقتی صحبت از یافتن فضای ذخیره سازی و الهام از سازمان می شود ، هیچ جایی بهتر از آشپزخانه آزمایشی وجود ندارد. این کابینت تخته برش مخصوص با جداکننده های شکاف عمودی است که از تجمع کثیف جلوگیری می کند. این کار گرفتن و رفتن آنها را بسیار ساده تر از انباشته شدن افقی روی یکدیگر می کند.

25 ایده برای مرتب کردن کابینت آشپزخانه

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: از جعبه های جدا کننده استفاده کنید

جعبه هایی که روی هم قرار می گیرند و جمع می شوند، در مورد وسایل پخت، وسایل صنایع دستی یا حتی جواهرات جان شما را نجات می دهند.

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: از برچسب ساز استفاده کنید

اگر قبلاً متقاعد نشده بودید که آشپزخانه آزمایشی ویلیامز سونوما سازمان یافته ترین آشپزخانه روی کره زمین است ، در اینجا اثبات اضافی وجود دارد. رویه ها و برچسب های شفاف باعث می شود در کشوی ادویه راحت تشخیص داده شود.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: از قلاب های آویز استفاده کنید

پشت کابینت مکانی مناسب برای ایجاد یک مرکز فرماندهی کوچک ارائه می دهد. در آشپزخانه، می توانید از تخته چوب پنبه ای برای آویختن دستور غذا استفاده کنید، یا قلاب ها را برای مرتب نگه داشتن و اندازه گیری فنجان های اندازه گیری استفاده کنید.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: کابینت های سرپوشیده و کابینت های سرباز

کابینت های سرپوشیده با رنگ خاک رس ، این آشپزخانه را که توسط Dries Otten طراحی شده است ، قرار داده است. قفسه برنجی در زیر با یک درب سوراخ دار کشویی به شما اجازه می دهد تا چند مورد خاص را در فضای باز نگه دارید. فنجان های خود را بر اساس رنگ روی هم قرار دهید تا از نظر بصری آرامش بخش باشد.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: استفاده مجدد از جعبه های فایل

برای جلوگیری از افتادن بطری های آب تمیز از کابینت هر بار که در را باز می کنید، آن ها را با استفاده از یک فایل مجله در کنار آنها ذخیره کنید. آموزش Driven By Decor را در Driven By Decor دریافت کنید.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: سازماندهی بر اساس فعالیت

سازماندهی آشپزخانه با تقسیم آن به مناطق بر اساس فعالیت، حرکت در آشپزخانه پر رفت و آمد را بسیار آسان می کند. در این آشپزخانه که توسط امیلی هندرسون طراحی شده است، حتی یک کابینت نیز برای شروع صبح شما اختصاص داده شده است. حتی بهتر، کابینت قهوه نزدیک میز صبحانه است.

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: ظروف خود را برچسب گذاری کنید

هر مورد منقضی شده را بیرون بیندازید سپس بیشترین مورد مصرف خود را به شیشه ها یا بطری های با برچسب ساده منتقل کنید. بدون هرج و مرج بصری لوگوها، به راحتی می توانید آنچه را که بدنبال آن هستید پیدا کنید.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: ظروف غذاخوری را در کشو ذخیره کنید

در این آشپزخانه تک رنگ مدرن ظروف غذاخوری به جای پنهان شدن در کابینت های بسته، در کشوهای براق نگهداری می شوند.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: قفسه های بازشو اضافه کنید

قفسه های بازشو فضای استفاده نشده در کابینت ها را بهینه می کند، به ویژه آن هایی که فقط وسایل عمدتا مانند ظروف را در خود جای می دهند.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: از گیره استفاده کنید

این کشوها در آشپزخانه ای با این طراحی که توسط طراحی شده است دارای میله های متحرک است، بنابراین می توانند ظروف با اندازه های مختلف را با تغییر نیازها و مجموعه ظروف سرو غذا در خود جای دهند. گیره های چوبی برای نظم دادن به تمام وسایل شما. می توانید طرح را متناسب با ظروف خود سفارشی کنید. فقط رولپلاک ها را جابجا کنید.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: یک Liner اضافه کنید

یک روکش نه تنها کابینت شما را زیبا می کند، بلکه کاغذ متضاد (یا پارچه) باعث می شود موارد روشن تر به چشم بیایند.

25 ایده برای مرتب کردن کابینت آشپزخانه

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: نوار حوله را امتحان کنید

از هر اینچ استفاده کنید! یک حوله حمام آویزان هنگامی که از درب کابینت آویزان می شود، به عنوان نگهدارنده بطری های اسپری عمل می کند.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: یک کشوی Pull-out اضافه کنید

انباشتن ماهیتابه ها در کابینت شما می تواند سریع و آشفته شود. برای نظم بخشیدن به امور ، برای دسترسی راحت تر ، یک کشو بیرون بکشید. آموزش را در Whisper Wood Cottage دریافت کنید.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: از هر اینچ استفاده کنید

این کابینت از یک تقسیم کننده سیم برای نگه داشتن تخته ها و تابه های برش به صورت راست استفاده می کند، اما این فضای بالای سر می تواند کار بیشتری انجام دهد. برای چیزهایی مانند دماسنج گوشت روی یک ظرف پلاستیکی بچسبانید. همچنین می توانید برای بهینه سازی این فضا با افزودن قلاب برای ملاقه و قاشق یک قدم جلوتر بروید.

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: موارد کوچک را در سطل ذخیره کنید

به این ترتیب، شما می توانید سطل را بیرون بیاورید تا آنچه را که نیاز دارید به دست آورید ، به جای اینکه مجبور شوید کل کابینت را تفنگ کنید. فقط مطمئن شوید که یک برچسب اضافه می کنید تا بدانید کدام سطل را باید بگیرید. آموزش را در The Social Home دریافت کنید.

 

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: جای ادویه چرخان تهیه کنید

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که هنگام جستجوی چیزی تمام محتویات کابینت خود را باز می کنید، دست خود را بالا بگیرید. سپس بروید و یک چرخان تهیه کنید. به راحتی می توانید به هر شیشه ای دسترسی پیدا کنید.

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: با یک قفسه بشقاب سازماندهی کنید

دسته ها را به نفع یک قفسه قائم بچسبانید که چیدن یک ظرف را آسان می کند. اگرچه این نسخه خاص یک DIY داخلی است، قفسه صفحه سیم جایگزین خریداری شده در فروشگاه است.
برای اینکه فضای بیشتری در کابینت خود ایجاد کنید، یک ظرف مخصوص بشقاب ها و کاسه ها اضافه کنید، سپس جهت را که لیوان های شراب خود را می ایستید به طور متناوب قرار دهید تا بیشتر روی قفسه شما قرار گیرد.

مرتب کردن کابینت آشپزخانه: خارج از کابینه فکر کنید

از کابینت های با اندازه عجیب غافل نشوید. در عوض، از فضا برای نمایش موارد زیبا استفاده کنید یا ایستگاهی برای قهوه یا چای برپا کنید. بیشتر در Clean & Scentsible ببینید.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

شیر آلات در طراحی دکوراسیون منزل

مراحل نصب کابینت مانند یک حرفه ای

8 نکته ساده برای طراحی آشپزخانه مدرن

دیدن فرمایید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

 

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید.

25 ایده برای مرتب کردن کابینت آشپزخانه

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.