۶ نکته برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب!

۶ نکته برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب!

نحوه انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب!

در تلاش برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب هستید؟ آیا در حال ارتقاء آشپزخانه خود هستید؟ به دنبال ایده های سازمان آشپزخانه آسان و ذخیره سازی کابینت می گردید؟ کابینت مناسب آشپزخانه تان را پیدا نمی کنید؟

انتخاب کابینت آشپزخانه جدید می تواند تصمیم سختی باشد. این که آیا قصد دارید چند مورد را ارتقا دهید یا کل آشپزخانه خود را بازسازی کنید، این نکات مفید شما را بدون استرس شروع به کار می کند. چگونه کابینت آشپزخانه کامل را انتخاب کنیم! این که آیا قصد دارید چند مورد را ارتقا دهید یا آشپزخانه خود را بازسازی کنید ، این نکات مفید و ایده های کابینت آشپزخانه به شما کمک می کند تا شروع کنید!

 

کابینت یکی از مهمترین تصمیماتی است که می توانید هنگام بازسازی آشپزخانه خود بگیرید. اگر با شرکتی مثل گریت کابینت در این زمینه پیش بروید هیچ نگرانی در مورد دریافت محصولات با کیفیت بالا در کنار طرح های زیبا نخواهید داشت.

البته که ظاهر جدید آشپزخانه بسیار ضروری است اما چگونه می توان اجزای مناسب را برای آشپزخانه ای شگفت انگیز انتخاب کرد؟

 

کانترهای مخفی و کشویی در آشپزخانه

۱. اولین نکته برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب: ابتدا نمای درب کابینت را انتخاب کنید

درهای کابینت نمایان ترین عناصر طراحی در آشپزخانه شما هستند، بنابراین سبک درب شما یکی از مهم ترین تصمیماتی است که می گیرید. یک راه عالی برای محدود کردن انتخاب درهای کابینت، تصمیم گیری در مورد مشخصات درب است. در اینجا نمونه هایی از مواردی است که من انتخاب کردم.

می دانستم که می خواهم ظاهری مدرن تر با حسی کلاسیک داشته باشم که برای نسل ها دوام بیاورد. من همچنین چیزی متفاوت از آنچه در آشپزخانه فعلی داشتم می خواستم. ما ظاهر دال را دوست داشتیم، اما برای ما کمی مدرن بود. بنابراین من تصمیم گرفتم که مربع فرورفته را بیشتر دوست دارم، به دلیل سادگی آن با لبه تزئینی برای افزودن یک عنصر طراحی زیبا. اکنون که یک تصمیم گرفته شده است، تصمیم گیری بقیه آسان تر است!

 

۲. دومین نکته برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب سبک های درب کابینت مورد علاقه خود را محدود کنید!

بعد در مورد سبک تصمیم بگیرید. در بسیاری از موارد ، این امر به راحتی از نظر بودجه محدود می شود. بنابراین با در نظر گرفتن بودجه و مشخصات درب ، انتخاب آسان تر می شود. توماس ویل دارای سبک های بسیار زیبا می باشد. توصیه می کنم برای دیدن نمونه ها و گرفتن عکس از ۳ یا ۴ استایل برتر خود در تلفن به فروشگاه بروید. فقط حداکثر چهار عکس بگیرید و به نمونه های کابینت باز نگردید! به عکسهای خود نگاه کنید و عکسهایی را که دوست ندارید حذف کنید. این باید شما را به انتخاب برتر برای سبک درب کابینت برساند.

 

۳. سومین نکته برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب نوع و رنگ چوب خود را بشناسید

فکر می کنم اکثر ما می دانیم رنگ و رنگ کابینت رویایی ما چگونه خواهد بود. اگر از نوع چوب مطمئن نیستید، از طراح آشپزخانه با تجربه خود بپرسید. من از خوشحالی می پرم تا از کابینت های تزئینی چوبی گیلاس تیره خود خداحافظی کنم و درهای کابینت سفید روشن را سلام کنم! خیلی متفاوت به نظر می رسد!

پس از تصمیم گیری در مورد سبک و طراحی کابینت خود، به عملکرد آشپزخانه خود فکر کنید. شما سرآشپز، نانوا و نظافت کننده آشپزخانه خود هستید و دقیقاً می دانید چه چیزی برای شما بهتر عمل می کند. گریت کابینت تمام توضیحاتی که در این زمینه احتیاج دارید را به شما می دهد!

 

۴. چهارمین نکته برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب هم به عملکرد و هم به زیبایی فکر کنید

در حال حاضر هنگام انتخاب کابینت های جدید انتخاب های بسیار زیادی دارید. به عنوان مثال، من تصمیم گرفتم تا زیر قفسه های زیر کشوهای بیشتری داشته باشم تا قفسه. این یک تغییر خوب برای من خواهد بود! هنگامی که درباره نوع سبک تصمیم می گیرید، راه های بیشتری برای اضافه کردن شخصیت مانند درهای شیشه ای تزئینی یا بافت دار وجود دارد.

آیا در مورد QuietClose چیزی شنیده اید؟ این سخت افزار درجه یک است که روی لولا نصب می شود و هنگامی که درب از بسته شدن ۱ اینچ فاصله داشته باشد، متصل می شود. این یک حرکت خودکار صاف و بی صدا ایجاد می کند. من روی ماه بودم وقتی فهمیدم این ویژگی به طور استاندارد در درهای توماس ویل وجود دارد! دیگر بچه ها درها را نمی کوبند یا کشوها را باز نمی گذارند، آن ها خودشان تمام راه را می بندند. هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه مطمئناً یکی از ویژگی های آن را می خواهم.

 

۵- پنجمین نکته برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب سازمان را به بخش مهمی از تصمیم گیری تبدیل کنید

داشتن آشپزخانه منظم بسیار مهم است. به این فکر کنید که چگونه بیشتر از آشپزخانه خود استفاده می کنید و چگونه باید در طول سالهای آینده با رشد خانواده شما کار کند. با بسیاری از گزینه های سازماندهی عالی از مانند کشش ظروف ظروف به مرکز پیام دیوار، می توانید ایده عالی برای سازماندهی کابینت آشپزخانه خود پیدا کنید.

کابینت های مختلف در آشپزخانه

کابینت های مختلف در آشپزخانه

۶. ششمین نکته برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب استفاده حداکثر از هر اینچ

در نهایت، شما می خواهید هر اینچ را به حداکثر برسانید! یک آشپزخانه کارآمد شما را خوشحال می کند! یک مکان عالی برای حداکثر کردن فضای خود جزیره آشپزخانه شما است. آیا می خواهید چهارپایه داشته باشید یا از کل فضا برای سازماندهی کابینت استفاده کنید؟ آیا سوزان تنبل، سوپر کابینت یا بیرون کشیدن قابلمه و تابه زندگی شما را بسیار راحت تر می کند؟

گریت کابینت طراحی آشپزخانه خود را با در نظر گرفتن بهترین ظاهر و عملکرد آسان می کند. مطمئن باشید و امروز یا دفعه بعد که در اینترنت مشغول جست و جو هستید آنها را بصورت آنلاین بررسی کنید!

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا با کابینت های مدرن کمک می کند.

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با مقاله ۶ نکته برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب! برای ما بنویسید.

  شاد و موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.