طراحی با کابینت کلاسیک!

طراحی با کابینت کلاسیک!

نحوه طراحی با کابینت کلاسیک آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه کلاسیک کابینتی پرطرفدار بوده  و طراحی با کابینت کلاسیک آشپزخانه توانسته است محبوبیت زیادی در بین افراد کسب کند.

این کابینت ها حسی از دوران گذشته و گرما و صمیمیت را وارد فضای آشپزخانه می کند و طراحی آشپزخانه به سبک کلاسیک یکی از لوکس ترین طراحی ها محسوب میشود.

در این مقاله قصد داریم طراحی انواع آشپزخانه و کابینت های آشپزخانه سبک کلاسیک را به شما عزیزان معرفی کنیم.

 

طراحی کابینت کلاسیک آشپزخانه

کابینت آشپزخانه کلاسیک

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک کابینتی لوکس محسوب می شود و بری شما آشپزخانه ای لاکچری و مجللی را ایجاد می کند.

می ‌توان گفت که کلاسیک در نقطه مقابل مدرن قرار دارد و مشخصه اصلی کابینت آشپزخانه کلاسیک ستون ها و سرستون های منبت کاری شده و تاج و زیر چراغ ابزار خورده آن می باشد. درست بر عکس کابینت مدرن آشپزخانه کابینت های کلاسیک دارای طرح های پیچیده و پر زرق و برق می باشد.

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک

 

کابینت های کلاسیک بسیار جا دار می باشد و این کابینت ها عمق زیادی دارد و به همین دلیل است که می توان ظروف و وسایل زیادی را به راحتی در آن جای داد و کابینت های کلاسیک علاوه بر این که جنبه تزیینی دارند حداکثر  استفاده را از فضا در طراحی می گیرند و نقش مهمی در بهینه سازی فضا ایفا می کنند.

اما جدا از تمام ویژگی های کابینت آشپزخانه کلاسیک اولین چیزی که در مورد این کابینت ها توجه افراد را به خود جلب می کند طراحی لوکس و ظاهر زیبای آن است .کابینت کلاسیک دارای طرح های بسیار زیبا می باشد که توجه هر بیننده ای را جلب خود می کند.

از دیگر ویژگی‌ های طراحی آشپزخانه به این سبک می توان به استفاده از ویترین کابینت کلاسیک نیز اشاره کرد. این ویترین ها دارای درب شیشه ای و محفظه ای با طراحی‌ های لوکس و زیبا هستند و می توان با استفاده از ظروف دکوری زیبا جلوه آن را دو برابر کرد.

از دیگر ویژگی های آشپزخانه های سبک کلاسیک می توان به ایجاد قرینگی  در طراحی اشاره کرد.

در این گونه آشپزخانه ها هود به صورت مخفی طراحی می شود و کنده کاری و طرح های پیچیده زیبا دیده می شود.

این کابینت ها دارای برجستگی و حکاکی های زیبا می باشد که نمایی سلطنتی به آشپزخانه شما می دهد. در سبک طراحی کلاسیک از درب های جکی استفاده نمی شود و کانتر از جنس کوارتز و کورین طراحی و اجرا می شود.

دستگیره های کابینت آشپزخانه کلاسیک باید دارای ظاهری زیبا و کلاسیک باشند تا با نمای کابینت شما همخوانی داشته باشد.

چوب طبیعی و رنگ و طرح آن از پرکاربردترین رنگ های این سبک کابینت به شمار می‌رود به طور کلی در این کابینت ها از رنگ های گرم ، مات و سفید استفاده می کنند.

در طراحی آشپزخانه های کلاسیک از یراق آلات برنزی و مسی نیز استفاده می شود.

کابینت چوبی کلاسیک یکی از زیباترین کابینت های این سبک می باشد در واقع این مدل از کابینت ها هستند که اصالت و ذات سبک کلاسیک را به نمایش می گذارد. حکاکی های اجرا شده روی این کابینت ها هنر دست می باشد و طراحی  این کابینت ها  کمی زمانبر  می باشد و بدلیل گران قیمت بودن متریال چوب دارای قیمت بالایی می باشد و جزء کابینت های گرانقیمت محسوب می شود.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی انواع کابینت های آشپزخانه طراحی و تولید شده‌اند که می‌توان از آنها در سبک کلاسیک استفاده کرد یکی از آنها کابینت روکش چوبی می باشد. در طراحی این کابینت ها طراحان تمام تلاش خود را کرده اند  ظاهری شبیه به کابینت تمام چوب کلاسیک ایجاد کنند علاوه بر این کابینت چوبی اما با قیمت بسیار پایین تر به شما عزیزان ارائه دهند.

کابینت ممبران کابینتی دیگر در این سبک می باشد که   امروزه بسیار پرکاربرد می باشد و هم در سبک کلاسیک و هم در سبک مدرن  طراحی و اجرا می‌شود اما استفاده آن در سبک کلاسیک بیشتر است.

 

تفاوت کابینت مدرن با کابینت کلاسیک

کابینت مدرن آشپزخانه دارای ظاهری ساده می باشد و با استفاده از متریال هایی مانند پی وی سی ، هایگلاس ، چوب ، پلی گلاس و …. طراحی و تولید می شود اما کابینت آشپزخانه کلاسیک اغلب یک کابینت تمام چوب می باشد.

 

تفاوت کابینت مدرن با کابینت کلاسیک

 

کابینت مدرن در اوج سادگی و بی آلایشی طراحی میشود و دارای تنوع رنگ بالایی است.

کابینت های کلاسیک دارای ظاهر پیچیده و شلوغ می باشد و تداعی کننده سبک روستیک  بوده و رایج ترین رنگ هایی که  در این سبک کابینت مورد استفاده قرار می گیرد رنگ و طرح چوب، قهوه ای و سفید می باشد.

نحوه تمیزکاری کابینت مدرن به دلیل داشتن ظاهر ساده آن به راحتی و با یک دستمال انجام می‌گیرد اما در سبک کلاسیک به دلیل حکاکی  ها و برجستگی های روی آن کمی سخت تر می باشد.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

دستگیره های کابینت کلاسیک

برای داشتن یک کابینت آشپزخانه  تمام عیار باید به تمام نکات ریز و درشت ان توجه کرد.

برخی از افراد هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه کلاسیک توجه زیادی دستگیره ها نکرده و آن را سری می ‌گیرند اما باید گفت که دستگیری ها نقش بسزایی در زیبای کابینت های شما داشته و باید آنها را متناسب با طرح کابینت خود انتخاب کنید و می توان گفت دستگیره ها تمام کننده ظاهر زیبای یک کابینت میباشد.

در آشپزخانه های طراحی شده به سبک کلاسیک معمولا از دستگیره های سرامیکی استفاده می کنند این دستگیره ها دارای تنوع رنگی بالایی بوده و در مدلهای مختلف طراحی و تولید شده اند اگر رنگ کابینت های آشپزخانه شما روشن است پیشنهاد می‌شود که از رنگ های طلایی و برنزی این دستگیره ها استفاده کنید اما اگر کابینت شما تیره می باشد می توانید از دستگیره های سرامیکی استیل روشن برای کابینت های آشپزخانه خود استفاده کنید.

 

طراحی کابینت کلاسیک

جزیره آشپزخانه

در طراحی آشپزخانه به سبک کلاسیک می توان جزیره را نقطه عطف آشپزخانه دانست.

ارتفاع استاندارد جزیره کابینت کلاسیک 90 سانتیمتر می باشد اما اگر قصد دارید که از آن به عنوان سطح کار استفاده کنید70 تا  ۷۵ سانتیمتر مناسب  و کاربردی می باشد.

جزیره ها علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به آشپزخانه شما می دهند بسیار کاربردی باشد و می‌توان از آنها به عنوان فضایی برای نگهداری وسایل، میز غذاخوری فضایی برای شست و شو و یا آشپزی و غیره … استفاده کرد.

 

جزیره آشپزخانه

 

البته با توجه به کاربرد طراحی جزیره ها با تفاوت می باشد به عنوان مثال برای جزیره هایی که از آن به عنوان فضایی برای شستشو استفاده می‌شوند از سینک ظرفشویی در طراحی استفاده میکنند و همچنین فضایی برای پیشخوان این جزیره ها طراحی می شود.

از این مدل طراحی جزیره برای آشپزخانه هایی که فضایی بزرگ دارند استفاده می شود.

اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است و نمیتوانید در   آن  از یک میز غذاخوری استفاده کنید میتوانید از این جزیره ها به عنوان میز غذاخوری استفاده کنید.

به طور کلی جزیره ها متناسب با اندازه فضای آشپزخانه شما طراحی می گردند.

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک رومی

طراحی  های انجام شده بر روی کابینت های رومی با کابینت های معمولی متفاوت می باشد به عنوان مثال در طراحی کابینت کلاسیک رومی از طرح ستون های بناهای رومی الهام گرفته شده و نمایی شبیه به آنها طراحی می گردد . می توان گفت که نمای کلی این کابینت ها شبیه به معماری رومی می باشد.

مردم روم باستان علاقه زیادی به تزیینات داشتند و به همین دلیل است که کابینت رومی دارای تزیینات زیاد و زیبایی می باشد که حس و حال یک قصر رومی را ایجاد می کند .

دستگیره هایی که برای طراحی برای این کابینت ها در نظر گرفته اند از یک سبک کلاسیک الهام گرفته است.

دستگیره های رومی اغلب به رنگ طلایی یا نقره ‌ای میباشد و دارای ظاهری سلطنتی با کمی برجستگی است.

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک رومی

 

سر ستون های این کابینت ها ابزار خورده و حکاکی شده هستند و دارای طراحی منحصر بفرد می باشد و یک انتخاب ایده آل برای آشپزخانه های کلاسیک است.

کابینت کلاسیک رومی به آشپزخانه جان و روح بخشیده و فضای آن را جذاب تر و با شکوه تر نشان می دهد.

اغلب رنگ کابینت  کلاسیک رومی از بین رنگهای سرد انتخاب می شود.

رنگ سفید رنگ پر کاربرد در این کابینت ها می باشد که حسی از پاکیزگی را به فضای آشپزخانه شما انتقال داده  و فضای دلباز و زیبا را برای شما ایجاد می کند.

در طراحی کابینت های رومی از سنگ گرانیت برای کانتر و شیشه برای درب کابینت های اشپزخانه بالایی استفاده می شود.

برای نورپردازی و همچنین دکوراتیو نمودن آشپزخانه هایی که دارای این کابینت ها هستند می تواند از چراغ های اویزان زیبا و لوکس استفاده کرد.

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون داخلی

 

کابینت کلاسیک ممبران

کابینت ممبران  یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین کابینت آشپزخانه محسوب می‌شود و می‌توان گفت که جدیدترین نسل کابینت آشپزخانه  کلاسیک است.

کابینت کلاسیک ممبران

کابینت ممبران که نام دیگر ان کابینت وکیوم است بر خلاف نمونه های دیگر کابینت کلاسیک که حکاکی  های انجام شده بر روی آنها هنر دست می باشد حکاکی این کابینت ها توسط دستگاه سی ان سی انجام می گیرد و پس از حکاکی با استفاده از دستگاه پرس وکیوم روی آن روکش  اعمال می گردد به همین خاطره است که نسبت به دیگر کابینت های کلاسیک اقتصادی تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت ممبران

 

 

 • انواع کابینت های کلاسیک

کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک از جمله کابینت هایی می باشد که در سر تا سر جهان پر طرفدار می باشد.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

 

کابینت کلاسیک دارای انواع مختلف می باشد و  می توان در ساختار آن علاوه بر چوب طبیعی از چوب مصنوعی نیز استفاده کرد از مهمترین انواع کابینت کلاسیک می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. کابینت نئوکلاسیک

ترکیبی از طرح های مدرن و کلاسیک

 1. کابینت  چوب طبیعی

تمام اجزای آن را از چوب طبیعی ساخته اند

 1. کابینت ممبران

یکی از محبوب ترین انواع کابینت کلاسیک، کابینت ممبران می باشد.

 1. کابینت کلاسیک رومی

این نوع کابینت را می‌توانید از محبوب ترین کابینت های کلاسیک در جهان نام برد، طراحی آن در ایتالیا شکل گرفت و مطابق با هنر روم باستان می باشد.

 1. روکش چوبی

کابینت روکش چوب یکی از انواع کابینت های کلاسیک می باشند که میتوان با پرداخت قیمت کمتر نسبت به کابینت های تمام چوب به همان زیبایی و جذابیت دست پیدا کرد

 

 • ویترین کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک

می توان گفت که ویترین های کابینت کلاسیک یکی از پرطرفدار ترین اجزای این کابینت ها به شمار می رود همانطور که در اول مقاله نیز به آن اشاره کردیم این کابینت ها دارای محفظه های عمیق و جادار بسیاری برای جای گذاری لوازم برقی و سایر وسایل دارد یکی از آنها بوفه یا ویترین این کابینت ها با نمای چوبی برای چیدمان سرویس دکوری می باشد بوفه های این کابینت هم مانند دیگر بخش‌های کابینت دارای طراحی منحصر به فرد و زیبایی می باشد که می تواند شکوه و نمایش دکوری شما را دو چندان کند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت چوب طبیعی کلاسیک

 

 • نکات مهم نصب و نگهداری کابینت های آشپزخانه کلاسیک
 • اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است از کابینت های استفاده کنید که طرح های آن درشت می باشد استفاده از طرح های شلوغ وریز باعث می‌شود که فضای شما کوچک نشان داده شود
 • اگر فضای آشپزخانه شما بزرگ است کابینت های قهوه ای تیره انتخاب مناسبی می باشد
 • اگر آشپزخانه ای کم نور دارید پیشنهاد می‌شود که از کابینت های با رنگ روشن استفاده کنید
 • داخل های کابینت را با استاندارد چیدمان کنید و از بیش از حد شروع کردن آن بپرهیزید
 • از قرار دادن اجسام تیز در مجاورت کابینت چوبی بپرهیزید
 • برای طول عمر بیشتر توصیه می شود هرگز این کابینت ها را با مواد شوینده و آب تمیز نکنید و بهترین راهکار استفاده از دستمال نم می‌ باشد.

 

فواید کابینت کلاسیک

کابینت هایی که در آشپزخانه وجود دارند جز جدایی ناپذیر به حساب می آیند که باید آن ها را با توجه به دکوراسیون داخلی آشپزخانه انتخاب کرد.

اغلب افراد به دنبال این موضوع هستند که بتوانند آشپزخانه ای با ظاهر متفاوت ایجاد کنند.اما این تغییرات همه در پیرو نظر و سبکی است که شکا انتخاب کرده اید.

دنیای معماری بسیار گسترده می باشد و جلوه های جدیدی از طراحی وارد آن شده است.

سبک های مختلفی مانند کلاسیک، مدرن، نئوکلاسیک، و … وجود دارد که می تواند یک فضا را پوشش دهد. برای مثال خانه هایی به جنس نئوکلاسیک که از این سبک استفاده می کنند بهتر است که با دقت کافی انتخاب شوند.

در این خانه ها المان های مدرن در کنار ظرافت های کلاسیک قرار می گیرد و یک محیط زیبا را به وجود می آورد.

 

مراحل نصب کابینت کلاسیک

کابینت در آشپزخانه به عنوان مهمترین ارکان شناخته می‌شود و حضور آن نقش بسیار پررنگی در زیبایی منزل دارد. کابینت آشپزخانه از نظر رنگ و مدل باید متناسب با دکوراسیون داخلی منزل باشند و چیدمان آنها دارای هارمونی باشد تا بتواند ترکیب چشم‌نوازی را در نظر بیننده به وجود بیاورد. علاوه بر آن ساخت کابینت ها هم باید با متریال با کیفیت و با دوام و زیبایی و ماندگاری محصولات می تواند علاوه بر مواردی که گفته شد تأثیر زیادی در کابینت های آشپزخانه داشته باشند.

موردی که وجود دارد ترکیب زیبای کابینت ها با سایر المانهای موجود در آشپزخانه می باشد. به دلیل اینکه کابینت‌ها تنوع بسیار گسترده‌ای دارند و برای سبک های گوناگون قابلیت اجرا دارند بهتر است که متناسب با سلیقه مشتری انتخاب شود و البته در ترکیب با آن باید سایر قسمت‌های منزل هم هماهنگی داشته باشد.

برای نصب کابینت ها بهتر است که از افراد حرفه‌ای کمک بگیرید به دلیل اینکه افرادی که این حرفه را انتخاب کردند نگاه دقیق دارند.

افراد لاید دقت داشته باشند که کار نصب به صورت حرفه ای انجام شود علاوه بر آن دوام و کیفیت کابینت ها باید به صورتی باشد که پس از این همه هزینه و زمان ماندگاری بالایی داشته باشد.

نصب غیرحرفه‌ای کابینت ها می تواند تخلخل در ظاهر کابینت ها به وجود بیاورند و این  موضوع می تواند از لحاظ هزینه و زمانی برای خریدار نامطلوب باشد. بهتر است در این محتوا اطلاعاتی مفید در خصوص کابینت‌ها و نصب آنها را مطالعه کنید تا بتوانید آشپزخانه ای با ظاهر متفاوت و زیبا داشته باشید.

اهمیت مراحل نصب کابینت ها

آشپزخانه همانطور که گفته شد به عنوان اصلی‌ترین تجهیزات هر آشپزخانه‌ای به حساب می‌آیند. برای همین اندازه و ابعاد آنها باید متناسب با دکوراسیون داخلی انتخاب شود. البته که این کار به عهده کارشناسانی است که محل مورد نظر را شناسایی می‌کنند. نصب هرگونه متریال در کابینت آشپزخانه باید متناسب با اصول و استانداردها صورت بگیرد.

نصب کابینت کلاسیک

نصب کابینت کلاسیک

 

در مراحل نصب مواردی که بسیار اهمیت دارد خوش قولی کابینت ساز و استفاده از اندازه گیری های دقیق در هنگام کار می باشد.

 

مراحل نصب کابینت های آشپزخانه

علامت گذاری بر روی دیوارها اولین مرحله است که بسیار اهمیت دارد و برای نصب اتصالات بر روی دیوار انجام می شود که افراد بتوانند به راحتی کابینت‌ها را در محل مورد نظر نصب کنند. این کار نیاز به ظرافت بسیاری دارد و حتی اشتباه جزئی بر روی آن باعث می‌شود که این کابینت ها در زمان نصب به صورت نامنظم در کنار یکدیگر قرار داشته باشند.

نصباب های حرفه‌ای معمولاً در این مرحله دقت خود را نشان می‌دهند و اندازه هایی که بر روی دیوار علامت می زنند باید دقیق و دارای خطوط صاف بر روی دیوار باشد.

این کار باعث می شود که نمای آشپزخانه زیباتر و منظم به نظر برسد. هر میزان که طراحی و نصب کابینت های آشپزخانه منظم تر باشد فضای اصلی منزل و آشپزخانه متفاوت تر به نظر می رسد. برای همین دقت داشته باشید افرادی که این حرفه را انجام می‌دهند از نظم و دقت بالایی برخوردار باشند.

 

نصب بدنه کابینت با اتصالات

هنگامی که نصب اتصالات با ابزار دقیق انجام شود بدنه یا اسکلت کابینت را بر روی آن باید نصب کرد. نصب کابینت هم دو مرحله دارد در مرحله اول کابینت زمینی نصب می شوند و پس از آن نوبت به نصب کابینت های دیواری و بالایی می رسد.

 

نصب کابینت

نصب کابینت

 

در کابینت های زمینی پایه‌ها بر روی زمین قرار می‌گیرند که زمین آن باید بدون ناهمواری باشد که کابینت‌ها در جای خود می شوند باید بر روی سطح زمین تراز شوند و این یک موضوع بسیار مهم در نصب کابینت آشپزخانه می باشد.

معمولاً اختلاف سطح میلیمتری وجود دارد و برای همین می توانید پایه های زیر این کابینت ها را بچرخانید و آنها را تراز کنید و از زدن کابینت ها جلوگیری کنید. در مرحله بعدی کابینت های دیواری باید اتصال پیدا کنند.

کابینت های ردیف بالایی به دلیل اینکه در ارتفاع هستند و قرار است و زیادی را تحمل کنند باید اتصالات محکم تری برای آنها در نظر گرفته شود.

 

نصب رو کابینتی

در این مرحله پیشخوان آشپزخانه نصب می‌شود که به آن روکابینتی هم گفته می‌شود. معمولاً جنس های مختلفی برای این محصول وجود دارد که باید متناسب با نیاز خریداران انتخاب گردد.

در هر صورت دقت داشته باشید که اندازه گیری دقیق و برش هایی که بر روی این پیشخوان انجام می‌شود باید به طور کامل کابینت های پایین را پوشش دهد. رو کابینت هایی که به وسیله پیچ به سطح بالای کابینت‌های پایینی اتصال پیدا می کنند باید محکم باشد و مقاومت و ماندگاری بالایی هم داشته باشند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت چوب طبیعی کلاسیک

 

نصب لولا ریل و اتصالات

هنگامی که برش کاری بر روی کابینت ها انجام شد حالا نوبت به لوله ها و اتصالات درب کابینت می‌باشد که در این مرحله نصب درب ها به آسان تر از مراحل قبل می باشد.

برای کشوها باید ریل های مناسبی در نظر گرفته شود که کیفیت بالایی داشته باشد تا به راحتی باز و بسته شوند. برای این کار بهتر است از فروشگاه های معتبر محصولات را خریداری کنید البته که تیم‌های کابینت سازی محصولات را به شما عرضه می دهند.

 

نصب طبقات؛ کشو؛ درب؛ دستگیره

هنگامی که اتصالات ریل ها و لوله ها انجام شد ابتدا قفسه ها و طبقه‌های کابینت را باید قرار دهید و چنانچه این کشو درون کابینت به راحتی باز و بسته نشود باید اتصالات آن را دوباره بازبینی کنید تا اشکال آن را رفع نمایید. سپس درب های کابینت و لولا و اتصالات بدنه باید متصل شود و پس از آن دستگیره ها بر روی کابینت نصب می‌شوند.

 

دستگیره کابینت های مختلف متفاوت می باشد برای مثال در کابینت های کلاسیک از دستگیره هایی با رنگ‌های تیره و طلایی استفاده می‌شود. اما در برخی از آشپز خانه های مدرن مشاهده شده است که از دستگیره برای کابینت ها استفاده نشده به دلیل اینکه باز و بسته شدن آن توسط مگنت و آهنربا صورت می گیرد.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.