رنگ مناسب خانه های کوچک

رنگ مناسب خانه های کوچک

رنگ مناسب خانه های کوچک

برای خانه های کوچک و نقلی کدام رنگ مناسب است؟

انجام دکوراسیون و چیدمان برای خانه های کوچک کار ساده و آسانی نیست اگر صاحب خانه کوچک هستید باید سعی داشته باشید که طوری چیدمان کنید که آن را دلباز تر و بزرگتر از اندازه واقعی خود نشان دهد و در کنار آن محیط صمیمی و گرم در آن پدید آورد ولی باید توجه داشته باشید که از خشکی و سادگی بیش از حد در فضا بکاهید.

اگر دارای خانه با متراژ بالای هستید دست شما در انتخاب چیدمان اجزای دکوراسیون و رنگ منزل باز است اما زمانی که با محیطی نقلی و کوچک مواجه هستید باید در چیدمان و رنگ دقت بیشتری کنید که فضا بازتر و دلباز تر به نظر برسد.

 

رنگ مناسب خانه های کوچک

انتخاب بهترین رنگ کابینت برای آشپزخانه های کوچک

انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه، آیتمی بسیار مهم و ارزشمند است و مخصوصاً در آشپزخانه های کوچک بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و نباید از آن بی تفاوت عبور کرد زیرا با یک انتخاب درست می توان فضای آشپزخانه را بزرگتر و دلباز تر نشان داد.

انتخاب رنگ های مناسب برای کفپوش سقف و دیوارهای آشپزخانه و چه برای کابینت ها باعث می شود که فضای آشپزخانه شما دلباز، مدرن و روشن تر به نظر برسد و باعث شود که شما از کار کردن در آشپزخانه لذت ببرید و فضایی دلچسب تر برای خود و خانواده تان ایجاد کنید.

رنگ مناسب خانه

رنگ مناسب خانه

اگر آشپزخانه شما متراژ کوچکی دارد بهتر است از کابینت هایی با رنگ روشن استفاده کنید.

رنگ روشن این ویژگی را دارد که نور را به محیط بازگرداند و باعث شود فضا در ذهن بیننده دلباز تر و بزرگ تر دیده شود همچنین استفاده از کاغذ دیواری با رنگ های روشن مثل خاکستری، صدفی و سفید باعث می شود که آشپزخانه فراخ تر و بزرگ تر به نظر برسد و یکی دیگر از ویژگی های رنگ روشن این است که همیشه منطبق بر مد روز هستند و از گذشته تا امروز به طور دائم در دکوراسیون آشپزخانه و خانه کاربرد زیادی داشته و دارند.

رنگ های روشن و رنگ های خنثی به راحتی با سایر رنگ ها هماهنگ و ترکیب می شود که آیتمی مهم در طراحی آشپزخانه های کوچک است.

یکی از بهترین رنگ کابینت آشپزخانه برای خانه های کوچک رنگ خاکستری است؛

استفاده از کابینت های به رنگ خاکستری روشن فضای بسیار امروزی و مدرن در آشپزخانه شما ایجاد می کند و به راحتی می تواند با سایر وسایل آشپزخانه و رنگ ها ترکیب شود و استفاده از لوازم برقی نقره ای رنگ و سیلور می تواند آشپزخانه یکنواخت و زیبا برای شما ایجاد کند

یکی از بهترین انتخاب ها در رنگ کابینت میتوان به رنگ سفید اشاره کرد که این رنگ با قابلیت پخش نوری (انعکاس نور) که دارد باعث می شود آشپزخانه بزرگتر و دل بازتر از اندازه واقعی خود به نظر برسد و به راحتی می توانید با سایر رنگ ها در لوازم و دکوراسیون آشپزخانه هماهنگ کنید.

یکی دیگر از پیشنهادات ما برای انتخاب رنگ کابینت برای آشپزخانه های کوچک رنگ کرم است که جزو رنگ های گرم محسوب می شود و باعث گرم و صمیمی بودن فضای آشپزخانه شما می‌ شود و به راحتی می توانید با رنگ های خانواده قهوه ای آن را هماهنگ کنید و فضایی زیبا و جذاب در آشپز خانه خود ایجاد کنید.

 

استفاده از متریال براق در رنگ خانه

متریال براق مانند کابینت هایگلاس یا کابینت ام دی اف براق انعکاس نور بالاتری از کابینت های مات معمولی دارند و باعث شده که فضای آشپزخانه بسیار دلباز و پر نور به نظر برسد.

کابینت هایگلاس یکی از بهترین انتخاب ها برای آشپزخانه های کوچک است و مانند یک منبع نور پر قدرت آشپزخانه شما را روشن و پر نور نشان می دهد.

استفاده از متریال براق در رنگ خانه

استفاده از متریال براق در رنگ خانه

اگر به استفاده از رنگ‌ های خیلی روشن مانند کرم و سفید برای آشپزخانه علاقه ندارید کابینت هایگلاس به دلیل بازتاب نور بسیار بالا به شما اجازه می دهد که از رنگ های تیره تری مانند نسکافه‌ای و قهوه ای روشن و رنگ های از این دست در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید.

کابینت هایگلاس به دلیل صفحات براق، تابنده و درخشانی که دارد این اجازه را می دهد که فضای آشپزخانه دلگیر و کوچک به نظر نرسد و به شما این امکان را می دهد که بازی نور زیبایی را در آشپزخانه خود ایجاد کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت MDF

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.
پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را برای ما بنویسید.

  موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۱ میانگین: ۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.