دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 2

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 2

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن | نگهداری آشپزخانه های ما در درجه یک درجه یک با افزودن چند به روزرسانی جزئی برای ایجاد احساس تازه و تازه بودن کار آسانی است. دقیقاً همانطور که به یک ارتقا گاه به گاه نیاز داریم ، فضای زندگی ما نیز انجام می شود. چه راهی بهتر از انجام این کار با یکی از ایده های دکوراسیون آشپزخانه که در اینجا ذکر شده است.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

8. رنگ دیوار آشپزخانه آبی به رنگ استیل متوسط | دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن

 

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن

 

افزودن درست رنگی مناسب می تواند به راحتی تغییر دیوارها باشد. از آنجا که فضای دیوار شما پس زمینه کل اتاق است ، شروع از آنجا کاملا منطقی است! ایجاد تغییر از حالت خنثی سبک به سایه آبی روشن و استیل روشن راهی جالب برای ترکیب روند آشپزخانه آبی در فضای داخلی سفید است. لوازم جانبی با وسایل روشنایی حصیری جسورانه با رنگ و بافت متضاد احساس گرم و خاکی را ایجاد می کند. طراحی منحصر به فرد با استفاده از حصیری همراه با روکش های خنثی ضد گرانیت خالدار ، وسیله ایده آل برای بسته بندی کل نمای آشپزخانه در یک بسته بندی زیبا است.

 

9. هندسی طرح ساده آبی دریایی و سبز با فرش کرم

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن | کف آشپزخانه خود را با فرشی با لهجه خنک و لهجه زنده کنید! شاید یکی از بهترین ایده های دکوراسیون آشپزخانه ، فرش لهجه ای راهی عالی برای ادویه دادن یک فضا بدون بانک شکنی باشد! یکی را در سینک آشپزخانه اضافه کنید تا با ایجاد سبک در اتاق و راحتی پاهای شما ، شستن ظروف به یک کار ترسناک تر تبدیل شود. بسته به اندازه فضای مواد غذایی و مواد غذایی خود ، ممکن است بخواهید یکی را جلوی فر و یخچال نیز قرار دهید. الگوی هندسی ساده در اکثر طرح های طراحی به خوبی کار می کند. علاقه بصری کافی را ایجاد می کند در حالی که از ظاهر و احساس قلب خانه کم نمی کند.

10. جزیره آشپزخانه آبی روشن و خاکستری

 

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن

 

چگونه می توانید به آشپزخانه ای که قبلاً زیبا و خنثی است علاقه نشان دهید؟ ساده است. فقط ساختار جزیره آشپزخانه را تغییر دهید تا سطح طراحی خود را یک یا دو درجه بالاتر ببرید! هنگامی که نقطه مرکزی تضاد مطلوبی با پالت سفید موجود ایجاد می کند ، با یک احساس روشن ، سفید و هوا ، یک آشپزخانه زیبا جذابیت بیشتری پیدا کرده است. اضافه شدن مدفوع حصیری بیشتر باعث می شود یک عنصر بافتی به شکل کامل طراحی آشپزخانه برسد. با یک پیشخوان مرمر که به تنهایی بیانیه می دهد ، این رنگ آبی / خاکستری روش عالی برای افزایش علاقه است. در حالی که چرخ رنگ از کنترل خارج نمی شود.

11. پرده های آشپزخانه چهارخانه آبی و سفید | دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن

یکی از ساده ترین اقدامات در تغییر طرح رنگ در فضای داخلی شما ، پوشش پنجره به روز شده است. و از آنجا که آشپزخانه قلب خانه شما است ، چرا از آنجا شروع نمی کنید؟ این پرده های آشپزخانه طرحدار شطرنجی و والان ، به روزرسانی عالی در رنگ های آبی و سفید کلاسیک و محبوب هستند. طرح رنگ بیشتر به مرز فرش دونده ، صندلی گهواره ای و صفحات زیبایی که به دیوار آویزان است ، منتقل می شود. اجازه دادن به کمی نور ، در عین داشتن رنگ و بوی اضافی ، این پرده های چهارخانه را به یکی از بهترین ایده های طراحی آشپزخانه با رنگ آبی روشن تبدیل می کند.

12. شیشه های ماسونی شیشه ای آبی سایزهای مختلف

 

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن

 

از نظر بصری جالب و یافتن آن آسان است ، این شیشه های مزون کاربردی و سرگرم کننده راهی عالی برای افزودن مقداری پیتزا به منظره سفره خود بدون استفاده از شمع سنتی و گل آرایی هستند. قرار دادن آنها متناسب با قد یا به صورت مختلط ، برخی از روشهای سرگرم کننده ای است که شما برای یافتن ظاهر دلخواه میز غذاخوری خود کار خواهید کرد. ترد بودن شیشه آبی دریا احساس صیقلی و صافی در خطوط تمیز و تمیز موجود در خانه های مدرن امروزی ایجاد می کند بدون اینکه احساس سفتی و استریل داشته باشد.

13. مدفوع نوار سفید فیروزه ای و روستایی

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن | افزودن شخصیت به یک فضا همیشه یک کار ساده نیست ، اما به طور طبیعی به این مدفوع میله ای می رسد. ایجاد یک الگوی ساده با جایگزینی پاها یا صندلی های رنگی فیروزه ای یا سفید به زیبایی به این مهم دست می یابد. نگاه سفید مضطرب به آن حالتی فرسوده و فرسوده می دهد و باعث می شود فضا گرم و دنج باشد مانند اینکه در آن زندگی کرده و دوست داشته شده باشد. تضاد این دو رنگ و قرار گرفتن از صندلی تا پاها ایده بسیار خوبی برای افزودن این عنصر از شخصیت به طراحی آشپزخانه شما و تبدیل جزیره به فضای جذاب تر است.

14. بالشهای پرتابی راه راه و طرح دار آبی و سفید

نیمکت آشپزخانه خود را با چند بالش پرتاب سرگرم کننده و با رنگ کلاسیک صنوبر کنید. وقتی سطح راحتی برای صندلی ها ارتقا می یابد ، کمک به تکالیف کمتر از یک وظیفه برخوردار می شود و بیشتر به یک زمان می پردازیم. از راه راه های کلاسیک گرفته تا یک طرح انتزاعی Indie ، رنگ آبی و سفید برای اکثر فضاهای کلاسیک آشپزخانه ایده آل است. این بالش های برجسته در ایوان جلوی اتاق و اتاق نشیمن نیز به خوبی کار می کنند. بنابراین در نظر بگیرید که چند طرح اضافی برای اتصال کل خانه در برنامه طراحی خود خریداری کنید.

15. کاشی های آبی و سفید با طرح هندسی چهار مربع

 

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن

 

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن | این کاشی های هندسی به تنهایی یا در یک گروه قرار گرفته اند. راهی جذاب برای وارد کردن مقداری رنگ به فضای خنثی شما هستند. این کاشی ها با استفاده از آنها به عنوان پشت صحنه بالای پیشخوان شما یا به عنوان یک قطعه هنری مستقل ، رنگ های آبی زیبا را در حرکات قلم مو در کل طرح سفید و برش خورده به نمایش می گذارند. طرح مربع و الماس زیبایی این الگوهای هندسی را زنده می کند. در حالی که به هنر آشپزخانه شما استعداد هنری می بخشد!

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.