دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 3

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 3

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 3 | در حالی که رنگ سفید در بالای تخت رنگ آشپزخانه قرار دارد ، با قرار گرفتن در مکان شماره دو ، رنگ های آبی نزدیک هستند. سایه های زیادی از رنگ آبی ممکن است از آسمان به دریا وجود داشته باشد و همه ترکیبات در این بین وجود داشته باشد. بنابراین چه شما در حال حاضر آشپزخانه سفید دارید و یا به دنبال به روزرسانی کابینت های کلاسیک بلوط 90 خود هستید ، انتخاب یکی از بهترین ایده های طراحی آشپزخانه با رنگ آبی روشن که در اینجا ذکر شده یک روش عالی برای گرم کردن فضایی است که قلب ما را گرم می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

 

16. طرح کاغذ دیواری کاشی های مخلوط به رنگ های آبی و سفید | دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 3

در کاغذ دیواری های طرح دار کاشی آبی و سفید نفس گیر ، سبک خود را با بهترین طرح آشپزخانه به رنگ آبی روشن بچرخانید. با جزئیات سایه های آبی ، طراحی دقیق نوستالژیک و مدرن است. زیرا رنگ های محبوب و الگوهای بی انتها را در هم می آمیزد. ظاهر شدن از آبی روی سفید به سفید روی آبی بارها و بارها به این دیوار دو رنگ لبه مورد نیاز برای تقویت نیرو را می دهد. تزئینات و کابینت های چوبی یا سفید سابق ، جنبه تمجید کننده این دیوار را ارائه می دهد.

17. فرش مستطیلی فرش هندسی آبی و سفید

 

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 3

 

با پارچه رومیزی آبی و سفید نفس تازه ای در پناهگاه آشپزخانه خود بکشید. این فرش که برای ایجاد راحتی و سبک در فضای کار شما مناسب است ، افزودنی مناسبی به محل سینک ظرفشویی و همچنین جزیره آشپزخانه است. با استفاده از این فرش های هندسی زیر پا ، از گشت و گذار در محل زندگی متواضع خود لذت خواهید برد. طراحی الگوی هندسی به نوعی احساس مدرن تر و مدرن تری می یابد. بدون اینکه بیش از حد فراتر رود و نیاز به بازنگری کامل ایده دکوراسیون آشپزخانه موجود شما دارد. این فرش مخصوص در راهرو نیز به خوبی کار می کند. بنابراین اگر در سراسر خانه رنگ خود را ادامه دهید ، بیش از یک مورد را بخرید.

18. پایه مقیاس و کاسه Vintage Rustic Blue

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 3 | چه راهی بهتر برای ترکیب قدیمی و جدید با جفت کردن این مقیاس پرنعمت با دکوراسیون آشپزخانه شما! رنگ آبی دنیای قدیم به حدی خشن شده است که بتواند آنرا روستایی نشان دهد تا جذابیت عتیقه خود را حفظ کند. نشستن به تنهایی یا درون یک گروه به عنوان کانون اصلی ، این مقیاس کار را تمام می کند! این یکی از بهترین قطعات برای طراحی مدرن آشپزخانه خانه مزرعه است. در حالی که در یک محیط بدوی نیز به خوبی کار می کند. می توانید این مورد را به قسمت بالای صفحه نمایش کابینت آشپزخانه خود اضافه کنید یا آن را روی میز ورودی قرار دهید. این امکانات بی پایان هستند زیرا این مقیاس آبی پرنعمت قدیمی به ما یادآوری می کند که هرگز گذشته را فراموش نکنیم.

19. تابلوهای کوچک

 

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 3

 

این علامت چوبی ساده ساخته شده در رنگ آبی ناراحت دنیای قدیم به پایان رسیده است تا عبارت گاه به گاه در مرکز قرار گیرد. بخورید ، دعا کنید ، عشق به طور برجسته با حروف سیاه و قرمز نشان داده می شود تا بیانیه ای جسورانه به روشی کم کلید ارائه شود. این اسکریپت را در گوشه و کنار منزل خود قرار دهید تا مانترا شخصی خود را یادآوری کنید. به نظر می رسد روی غرفه شبانه شما بسیار شگفت انگیز است ، همانطور که نزدیک سینک ظرفشویی شما نشسته است. هر کجا که آن را قرار دهید ، مطمئن شوید که به راحتی قابل مشاهده است. به عنوان یادآوری دوستانه سه کلمه ای که برای شما بسیار مهم هستند و چسب خانواده شما است.

20. آبی شیشه ای با چراغ آویز گره خورده دریایی

 

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 3

 

دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 3 | با استفاده از وسایل روشنایی آویز بی نظیر ، به بهترین طراحی آشپزخانه آبی روشن خود فاکتور واو اضافه کنید. این آویزها به طور استراتژیک در یک گروه از سه طبقه بالای جزیره آشپزخانه قرار می گیرند. آن ها نقطه کانونی اتاق هستند. آنها نه تنها با عملکرد خود اتاق را روشن می کنند ، بلکه با دستیابی به فاکتور موردعلاقه لمس اضافی را که اتاق را کامل می کند ، به ارمغان می آورند. گره ها و طناب های دریایی به آرامی این کره های شیک و زیبایی را نوازش می کنند. زیرا از سقف آویزان می شوند و چشم شما را به خود جلب می کنند. طبیعت ظریف شیشه آبی که در داخل ناهمواری طناب قرار دارد ، مطابقت با آسمان هنگام حرکت در کشتی است. آشپزخانه رویاهایت

21. بخورید و با این علامت آشپزخانه دمدمی مزاج ، زنده بگویید | دکوراسیون آشپزخانه آبی روشن 3

گفته های سرگرم کننده و خوش روح ، زندگی ما را از تی شرت هایی که می پوشیم تا تابلوهایی که روی دیوارهای خانه مان تزئین می کنیم پر می کند. و از آنجا که آشپزخانه قلب همه چیز است ، چرا کمی ساس به آن اضافه نکنید؟ این تابلوی چوبی مستطیل شکل است و با زمینه ای تیره و با حروف سفید نشان داده شده است. “بسیاری از مردم در این آشپزخانه غذا خورده اند و به زندگی سالم و عادی ادامه داده اند.”

مطمئناً یک یا دو نظر جالب از مهمانان به عنوان یک قطعه مکالمه ایجاد می شود ، این علامت یک هدیه سرگرم کننده برای خانه یا هدیه دخترانه برای کریسمس یا تولد آینده است. جزئیات خوب استفاده از یک رنگ آبی روشن است که در قسمت بالای تخته قرار دارد تا لهجه ای بی نظیر به قطعه تمام شده ایجاد کند. این علامت را به دیوار آویزان کنید یا آن را روی طاقچه پنجره قرار دهید تا احساس تازه ای به قلب خانه خانواده شما ببخشد.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.